Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2019/2020
Kolejka 28
Gmina Kobierzyce - JKS Jarosław
-
Zagłębie Lubin - MKS Lublin
-
AZS Koszalin - Start Elbląg
-
Piotrcowia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów
-

I liga kobiet
1.
>< MKS Lublin
20 53 573 - 453
2.
>< Zagłębie Lubin
20 49 562 - 466
3.
>< Gmina Kobierzyce
20 39 532 - 498
4.
>< AZS Koszalin
20 28 527 - 502
5.
>< JKS Jarosław
20 26 563 - 579
6.
>< Start Elbląg
20 25 526 - 559
7.
>< Piotrcowia Piotrków Tryb.
20 14 447 - 551
8.
>< Ruch Chorzów
20 6 489 - 611
Terminarz i wyniki
FOOTER

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2-2
Chrobry Głogów - GKS Bełchatów 1-0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1-2
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 0-0
Wigry Suwałki - Miedź Legnica 1-1
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 1-1
Radomiak Radom - Odra Opole 0-0
Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2
GKS Katowice - Górnik Łęczna 2-1
Widzew Łódź - Skra Częstochowa 1-2
GKS Jastrzębie - Warta Poznań 1-2
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków 2-2
Elana Toruń - Stal Rzeszów 1-4
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-2
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 2-3
Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard Szczeciński 1-1
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów 0-2



Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 15 września 2019 22:14

RUCH CHORZÓW - MKS LUBLIN 24-34 (11-16)

Ruch Chorzów: Aleksandra SÓjka (7), Magdalena DraŻyk (6), Marcelina PolaŃska (5), Klaudia Cygan (2), Joanna Rodak (2), Sandra Kiel (1), Żaneta Lipok (1), Wiktoria Bednarek, Patrycja Chojnacka, Natalia Doktorczyk, Klaudia GrabiŃska, Aleksandra Jaroszewska, Katarzyna MasŁowska, Dominika Nimsz, Agnieszka Piotrkowska
MKS Lublin: Dagmara NocuŃ (5), Marta GĘga (4), Karolina Kochaniak (4), Aneta Łabuda (4), Sylwia Matuszczyk (4), Aleksandra Rosiak (4), Joanna Gadzina (3), Kinga Achruk (2), Valentina BlazeviĆ (2), Aleksandra Olek (1), Joanna Szarawaga (1), Gabrijela Besen, Weronika Gawlik, Patrycja KrÓlikowska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 15 września 2019 22:14

GMINA KOBIERZYCE - ZAGŁĘBIE LUBIN 27-26 (17-12)

Gmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (7), Zorica Despodovska (5), Julia Walczak (4), Mariola Wiertelak (4), Natalia Janas (2), Martyna Michalak (2), Andela IvanoviĆ (1), Monika Koprowska (1), Aleksandra Kucharska (1), Beata Kowalczyk, Aleksandra Tomczyk, Barbara Zima, Paulina Ilnicka, Karolina Mokrzka, Elżbieta WesoŁowska, Karolina Wicik
Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (5), Małgorzata Buklarewicz (4), Viktoria Belmas (3), Kinga Grzyb (3), Malwina Hartman (3), Patricia Machado matieli (2), Jovana MilojeviĆ (2), Kinga StanisŁawczyk (2), Zuzanna WaŻna (1), Daria Zawistowska (1), Marketa Hurychova, Monika Maliczkiewicz, Klaudia Pielesz, Małgorzata TrawczyŃska, Monika WĄŻ, Emilia GaliŃska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 15 września 2019 22:14

JKS JAROSŁAW - AZS KOSZALIN 25-24 (14-12)

JKS Jarosław: Natalya Turkalo (6), Martyna Żukowska (5), Magda Balsam (4), Katarzyna Kozimur (4), Moniky Novais bancilon (2), Julia Pietras (2), Kinga StrÓzik (2), Olesia Donets , Angelika Luberecka, Karolina Szczurek, Marta Backiel, Dagmara Kulpa, Aleksandra Rygiel, Sylwia StrzĘbaŁa
AZS Koszalin: Iuliia Andriichuk (9), Gabriela Haric (4), Hanna Rycharska (3), Paulina Tracz (3), Dominika Han (2), Anna MĄczka (1), Lesia Smolinh (1), Gabriela Urbaniak (1), Martyna BorysŁawska, Natalia FiloŃczuk, Paula Mazurek, Izabela Prudzienica, Aleksandra Sach, Marta Tomczyk, Natalia Volovnyk
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 15 września 2019 22:14

PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - START ELBLĄG 21-24 (11-13)

Piotrcowia Piotrków Tryb.: Sylwia Klonowska (4), Lucyna Sobecka (4), Vitoria Macedo (3), Aleksandra Oreszczuk (3), Vladislava Belmas (2), Danielle Joia (2), Patrycja Ciura (1), Aleksandra Dorsz (1), Kornelia MaŁecka (1), Natalia KolasiŃska, Daria Opelt, Zuzanna Gajewska, Weronika Podzimowska
Start Elbląg: Alicja PĘkala (9), Joanna Waga (4), Katarzyna Cygan (3), Alona Shupyk (3), Tatjana Trbovic (3), Barbara ChoromaŃska (1), Aleksandra Garczarczyk (1), Aleksandra Dronzikowska, Aleksandra Orowicz, Wioleta PajĄk, Paulina Stapurewicz, Julia Szulc
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 08 września 2019 22:23

MKS LUBLIN - AZS KOSZALIN 28-25 (15-12)

MKS Lublin: Aleksandra Rosiak (6), Joanna Gadzina (4), Sylwia Matuszczyk (4), Kinga Achruk (3), Aneta Łabuda (3), Małgorzata Stasiak (3), Marta GĘga (2), Valentina BlazeviĆ (1), Karolina Kochaniak (1), Joanna Szarawaga (1), Gabrijela Besen, Weronika Gawlik, Patrycja KrÓlikowska, Dagmara NocuŃ, Aleksandra Olek
AZS Koszalin: Paula Mazurek (7), Gabriela Haric (3), Iuliia Andriichuk (2), Dominika Han (2), Lesia Smolinh (2), Marta Tomczyk (2), Paulina Tracz (2), Martyna BorysŁawska (1), Adrianna Nowicka (1), Hanna Rycharska (1), Gabriela Urbaniak (1), Natalia Volovnyk (1), Natalia FiloŃczuk, Izabela Prudzienica, Aleksandra Sach
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 07 września 2019 22:57

GMINA KOBIERZYCE - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 21-22 (8-10)

Gmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (10), Andela IvanoviĆ (3), Zorica Despodovska (2), Aleksandra Kucharska (2), Mariola Wiertelak (2), Monika Koprowska (1), Martyna Michalak (1), Natalia Janas, Beata Kowalczyk, Marta Mazurkiewicz, Aleksandra Tomczyk, Julia Walczak, Karolina Wicik, Barbara Zima, Paulina Ilnicka, Elżbieta WesoŁowska
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Sylwia Klonowska (6), Vladislava Belmas (4), Patrycja Ciura (3), Vitoria Macedo (3), Lucyna Sobecka (3), Aleksandra Oreszczuk (2), Danielle Joia (1), Aleksandra Dorsz, Zuzanna Gajewska, Daria Opelt, Karolina Sarnecka, Natalia KolasiŃska, Kornelia MaŁecka, Weronika Podzimowska, Żaneta Senderkiewicz, Aleksandra ZaleŚny
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 07 września 2019 22:57

RUCH CHORZÓW - START ELBLĄG 20-30 (8-18)

Ruch Chorzów: Klaudia Cygan (4), Dominika Nimsz (4), Marcelina PolaŃska (3), Joanna Rodak (3), Magdalena DraŻyk (2), Żaneta Lipok (2), Natalia Doktorczyk (1), Aleksandra SÓjka (1), Patrycja Chojnacka, Klaudia GrabiŃska, Kaja Gryczewska, Aleksandra Jaroszewska, Karolina Jasinowska, Katarzyna MasŁowska, Agnieszka Piotrkowska, Katarzyna Czarnik
Start Elbląg: Aleksandra Garczarczyk (8), Alicja PĘkala (5), Joanna Waga (5), Katarzyna Cygan (4), Alona Shupyk (4), Aleksandra Dronzikowska (2), Paulina Stapurewicz (1), Tatjana Trbovic (1), Barbara ChoromaŃska, Milena Kaczmarek, Aleksandra Orowicz, Wioleta PajĄk, Julia Szulc
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:12

GMINA KOBIERZYCE - SUDETY JELENIA GÓRA 32-30 (18-11)

Gmina Kobierzyce: Monika Koprowska (6), Aleksandra Kucharska (6), Monika KaŹmierska (5), Beata Skalska (4), Julia Walczak (4), Mariola Wiertelak (3), Marta DĄbrowska (2), Elżbieta WesoŁowska (2), Monika CiesiÓŁka, Marcelina Lis, Martyna Michalak, Paulina Ilnicka, Patrycja KozioŁ, Oliwia Kuriata
Sudety Jelenia Góra: Sabina Kobzar (10), Aleksandra Oreszczuk (7), Sylwia JasiŃska (4), Joanna ZaŁoga (4), Oktawia Bielecka (2), Aleksandra Tomczyk (2), Natalia Najdek (1), Natalia FiloŃczuk, Agata SkowroŃska, Karolina Szczurek, Martyna Żukowska, Nikola Basta, Karolina Kanicka, Izabela ŚwierŻewska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:12

KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE LUBIN 25-31 (14-19)

Korona Kielce: Honorata Syncerz (6), Wiktoria GliwiŃska (5), Dominika WiĘckowska (5), Karolina Mochocka (3), Magda WiĘckowska (3), Edyta CharzyŃska (1), Katarzyna Homonicka (1), Paulina Piwowarczyk (1), Małgorzata Hibner, Natalia Jach, Anna Nazimek, Aleksandra Orowicz, Olesia Parandii , Magdalena SkowroŃska, Sandra Zimnicka, Honorata Czekala
Zagłębie Lubin: Małgorzata Buklarewicz (5), Kinga Grzyb (5), Malwina Hartman (5), Adrianna GÓrna (4), Zuzanna WaŻna (4), Jovana MilojeviĆ (2), Paulina Piechnik (2), Małgorzata TrawczyŃska (2), Patricia Machado matieli (1), Klaudia Pielesz (1), Viktoria Belmas, Agnieszka Jochymek, Monika Maliczkiewicz, Agata Wasiak, Monika WĄŻ, Marta RosiŃska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:12

UKS KOŚCIERZYNA - RUCH CHORZÓW 23-25 (10-13)

UKS Kościerzyna: Alicja PĘkala (6), Natalia Fesdorf (5), Gabriela Haric (5), Aleksandra Dorsz (2), Amelia Zawalich (2), Joanna GĘdŁek (1), Daria Somionka (1), Karolina Wicik (1), Aleksandra Bielak, Agnieszka Kordunowska-lupa, Aleksandra Kreft, Weronika Sus, Justyna Belter
Ruch Chorzów: Magdalena DraŻyk (5), Żaneta Lipok (5), Katarzyna MasŁowska (4), Marcelina PolaŃska (4), Agnieszka Piotrkowska (3), Klaudia GrabiŃska (2), Natalia Doktorczyk (1), Joanna Rodak (1), Wiktoria Bednarek, Patrycja Chojnacka, Sandra Kiel, Iwona NiedŹwiedŹ, Dominika Nimsz, Aleksandra SÓjka, Katarzyna Czarnik, Oktawia Mrozek
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:12

AZS KOSZALIN - START ELBLĄG 23-19 (14-7)

AZS Koszalin: Paula Mazurek (6), Dominika Han (3), Tamara Smbatian (3), Marta Tomczyk (3), Monika MichaŁÓw (2), Hanna Rycharska (2), Natalia Volovnyk (2), Adrianna Nowicka (1), Paulina Tracz (1), Martyna BorysŁawska, Izabela Prudzienica, Gabriela Urbaniak, Kamila Kaczanowska, Aleksandra Sach, Natalia Striukowa
Start Elbląg: Joanna Gadzina (5), Justyna Świerczek (3), Patrycja ŚwierŻewska (3), Magda Balsam (2), Joanna Waga (2), Barbara ChoromaŃska (1), Aleksandra JĘdrzejczyk (1), Tatjana Trbovic (1), Hanna Yashchuk (1), Wioleta PajĄk, Klaudia Powaga, Paulina Stapurewicz, Julia Wtulich
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 16 marca 2019 02:51

MKS LUBLIN - POGOŃ SZCZECIN 26-25 (14-14)

MKS Lublin: Kinga Achruk (5), Marta GĘga (5), Małgorzata Stasiak (4), Joanna Szarawaga (3), Patrycja KrÓlikowska (2), Aneta Łabuda (2), Aleksandra Rosiak (2), Mia Moldrup (1), Valiantsina Nestsiaruk (1), Dagmara NocuŃ (1), Gabrijela Besen, Weronika Gawlik, Aleksandra Januchta, Agnieszka Kowalska, Ewa Urtnowska
Pogoń Szczecin: Ivana Dezic (9), Ivana Bozovic (7), Agata Cebula (3), Jelena Agbaba (2), Oktawia PŁomiŃska (2), Daria Szynkaruk (1), Marlena UrbaŃska (1), Natalia Janas, Karolina Kochaniak, Natalia Krupa, Marta Wawrzynkowska, Joanna WoŁoszyk, Daria Zawistowska, Patrycja Noga
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 6 z 24

© 2020 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!