LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2021/2022
Kolejka 11
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
(sb) 16:00
KPR Legionowo - AZS Biała Podlaska
(sb) 17:00
Warmia Olsztyn - SRS Przemyśl
(sb) 17:00
Ostrovia Ostrów - MKS Grudziądz
(sb) 18:00
Nielba Wągrowiec - Zagłębie Sosnowiec
(sb) 18:00
Padwa Zamość - SPR Żukowo
(sb) 18:00
MKS Wieluń - Stal Gorzów
(sb) 19:00

II liga
1.
>< Ostrovia Ostrów
10 29 292 - 235
2.
>< AZS Biała Podlaska
10 28 312 - 259
3.
>< Stal Gorzów
10 20 259 - 261
4.
>< KPR Legionowo
10 18 297 - 278
5.
>< SRS Przemyśl
10 17 290 - 280
6.
>< Nielba Wągrowiec
10 15 295 - 306
7.
>< SPR Żukowo
10 14 283 - 294
8.
>< Zagłębie Sosnowiec
10 13 299 - 306
9.
>< MKS Wieluń
10 11 286 - 295
10.
>< Warmia Olsztyn
10 9 275 - 282
11.
>< Miedź Legnica
10 9 270 - 282
12.
>< Śląsk Wrocław
9 9 252 - 286
13.
>< Padwa Zamość
10 8 261 - 289
14.
>< MKS Grudziądz
9 7 268 - 286
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - II liga
niedziela, 26 września 2021 02:35

OSTROVIA OSTRÓW - MIEDŹ LEGNICA 24-23 (12-8)

Ostrovia Ostrów: Patryk Marciniak (6), Michał BaŁwas (5), Artur Klopsteg (4), Filip Wadowski (3), Ksawery Gajek (2), Mikołaj Przybylski (2), Bartosz SmoliŃski (1), Mateusz Wojciechowski (1), Kamil Adamski, Dawid Balcerek, Mikołaj Bestian, Patryk Foluszny, Damian Krzywda, Damian Pawelec, Jakub Przybylski, Jakub Zimny
Miedź Legnica: Mateusz Wychowaniec (5), Kacper BogudziŃski (4), Paulo Grozdek (4), Filip Kruszelnicki (3), Michał Kowalik (2), Maciej StaŃko (2), Michał Przybylak (1), Karol Siwak (1), Korneliusz Wita (1), Marcin JaŚkowski, Michał Kapela, Hubert KuliŃski, Łukasz Mazur, Dominik Nowosielski, Wiktor PacuŁa, Michał Czarnecki
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 26 września 2021 02:35

NIELBA WĄGROWIEC - STAL GORZÓW 29-31 (14-18)

Nielba Wągrowiec: Paweł Gregor (7), Patryk Skrzypczak (5), Dariusz WidziŃski (5), Igor Drzazgowski (4), Karol PrzychodzeŃ (4), Andrzej DuszyŃski (3), Daniel Kelm (1), Artur Gawlik, Łukasz Hoffmann, Filip Jankowski, Hubert Chomko, Amadeusz DĄbrowicz, Kamil MaŁecki, Patryk Marcinkowski, Bartosz Świerad, Dawid Tepper
Stal Gorzów: Wiktor Bronowski (12), Dawid Pietrzkiewicz (7), Aleksander KryszeŃ (4), Mateusz StupiŃski (4), Michał Lemaniak (2), Kacper Kiersnowski (1), Bartosz StarzyŃski (1), Mariusz KŁak, Cezary Marciniak, Michał Nieradko, Krzysztof Nowicki, Rafał Renicki, Oskar Serpina, Dominik DroŹdzik, Patryk JaŚko
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 19 września 2021 06:58

SRS PRZEMYŚL - OSTROVIA OSTRÓW 19-23 (9-14)

SRS Przemyśl: Tomasz Kulka (9), Daniel Dutka (5), Kevin Starzecki (2), Mateusz Kroczek (1), Dzianis Krytski (1), Paweł StoŁowski (1), Grzegorz BarnaŚ, Kamil Guzdek, Adam Iwasieczko, Kacper Kielar, Michał Kipp, Szymon ŚwiatŁowski, Patryk Walczyk, Karol Kroczek, Tomasz Mochocki, Paweł Sar
Ostrovia Ostrów: Patryk Marciniak (7), Mikołaj Przybylski (6), Michał BaŁwas (3), Ksawery Gajek (3), Artur Klopsteg (2), Filip Wadowski (1), Mateusz Wojciechowski (1), Dawid Balcerek, Patryk Foluszny, Damian Pawelec, Jakub Przybylski, Bartosz SmoliŃski, Łukasz WoŁowicz, Jakub Zimny, Mikołaj Bestian, Damian Krzywda
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 18 września 2021 19:16

AZS BIAŁA PODLASKA - MKS GRUDZIĄDZ 32-27 (15-10)

AZS Biała Podlaska: Leon Łazarczyk (9), Bartosz ZiÓŁkowski (7), Patryk Niedzielenko (5), Marcin Stefaniec (3), Przemysław Urbaniak (3), Dominik Antoniak (1), Łukasz Kandora (1), Norbert Maksymczuk (1), Bartłomiej Mazur (1), Michał Olichwiruk (1), Łukasz Adamiuk, Krzysztof Ostrowski, Emil Wiejak, Filip Lewalski, Jakub Tarasiuk, Wiktor WÓjcik
MKS Grudziądz: Kamil Mokrzki (9), Sebastian Rumniak (5), Mateusz OrŁowski (4), Artur Sadowski (3), Paweł Kruszewski (2), Paweł Malinski (2), Dawid Lemanowicz (1), Maksymilian ChyŁa, Mateusz Knopik, Szymon Ludwiczak, Aleksander Piernicki, Tomasz Prietz, Adrian SkÓra, Dawid WodziŃski, Adam Kruszewski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 18 września 2021 19:16

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SPR ŻUKOWO 34-35 (17-21)

Zagłębie Sosnowiec: Łukasz PŁonka (7), Adrian Danysz (6), Daniel Goliszewski (5), Łukasz WŁoka (5), Arkadiusz Kowalski (4), Marceli MigaŁa (4), Sebastian Danysz (2), Damian Biernacki (1), Kacper Kolano, Michał Mentel, Dawid MiĘsopust, Gracjan Nowak, Rafał Ratuszniak, Marcin GŁuszczenko, Dawid PiĄtek, Łukasz Popczyk
SPR Żukowo: Grzegorz Dorsz (11), Maciej Papina (8), Alan Benkowski (4), Krzysztof Jagielski (4), Kacper Saraczyn (3), Rafał StĘpieŃ (3), Igor Karsznia (2), Bartosz Andrzejewski, Wiktor Brzozowiec, Błażej Dudziak, Szymon GajdziŃski, Filip Paszylk, Nikodem Rozwadowski, Bartłomiej Żurawski, Szymon Scharmach
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 18 września 2021 19:16

MKS WIELUŃ - ŚLĄSK WROCŁAW 31-25 (17-11)

MKS Wieluń: Artur BoŻek (8), Szymon Famulski (8), Arkadiusz Galewski (6), Krzysztof WĘcek (4), Jarosław Cepielik (2), Łukasz KrÓlikowski (2), Konrad KrzaczyŃski (1), Bartosz Bednarek, Jakub ChuĆ, Błażej GolaŃski, Patryk JĘdrzejewski, Patryk Kolanek, Patryk Staniek, Adam BernaŚ, Miłosz Hanas, Krystian Kowalik
Śląsk Wrocław: Adrian Turkowski (6), Konrad CegŁowski (4), Bartłomiej Koprowski (4), Kacper Okapa (3), Paweł Salacz (3), Michał WiewiÓrski (3), Sebastian ZiemiŃski (2), Dawid Galle, Tomasz KoŁodziejczyk, Arkadiusz Michalak, Filip Mistak, Marcin MŁoczyŃski, Łukasz Palica, Piotr ŚliwiŃski, Marcin TÓrz
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 18 września 2021 19:16

MIEDŹ LEGNICA - NIELBA WĄGROWIEC 33-27 (13-13)

Miedź Legnica: Karol Siwak (6), Mateusz Wychowaniec (5), Paulo Grozdek (4), Marcin JaŚkowski (4), Maciej StaŃko (3), Filip Kruszelnicki (2), Hubert KuliŃski (2), Wiktor PacuŁa (2), Michał Czarnecki (1), Michał Kowalik (1), Dominik Nowosielski (1), Michał Przybylak (1), Korneliusz Wita (1), Kacper BogudziŃski, Michał Kapela, Adrian Stachurski
Nielba Wągrowiec: Paweł Gregor (10), Karol PrzychodzeŃ (5), Igor Drzazgowski (4), Andrzej DuszyŃski (3), Łukasz Hoffmann (3), Daniel Kelm (1), Patryk Skrzypczak (1), Artur Gawlik, Filip Jankowski, Dawid Tepper, Dariusz WidziŃski, Hubert Chomko, Amadeusz DĄbrowicz, Kamil MaŁecki, Patryk Marcinkowski, Bartosz Świerad
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 18 września 2021 19:16

STAL GORZÓW - KPR LEGIONOWO 22-29 (11-17)

Stal Gorzów: Bartosz StarzyŃski (7), Wiktor Bronowski (5), Mateusz StupiŃski (4), Dawid Pietrzkiewicz (3), Aleksander KryszeŃ (2), Michał Lemaniak (1), Mariusz KŁak, Cezary Marciniak, Michał Nieradko, Krzysztof Nowicki, Rafał Renicki, Oskar Serpina, Dominik DroŹdzik, Patryk JaŚko, Kacper Kiersnowski
KPR Legionowo: Mateusz Chabior (7), Maksymilian ŚliwiŃski (7), Tomasz Kasprzak (4), Jakub BrzeziŃski (3), Michał PrĄtnicki (3), Kamil Ciok (2), Filip FĄfara (2), Sławomir Lewandowski (1), Franci Brinovec, Maciej Filipowicz, Adam Laskowski, Tomasz SzaŁkucki, Krzysztof Tylutki, Krystian WoŁowiec, Michał Murzec, Kacper Zacharski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 18 września 2021 19:16

WARMIA OLSZTYN - PADWA ZAMOŚĆ 21-23 (11-10)

Warmia Olsztyn: Adrian CheŁmiŃski (5), Damian Didyk (3), Michał Klapka (3), Adrian GruszczyŃski (2), Marcin Malewski (2), Dawid Reichel (2), Mateusz KopyciŃski (1), Marcin Laskowski (1), Łukasz Orlich (1), Jakub ZemeŁka (1), Adam Konkel, Daniel Makowski, Krystian Matusiak, Michał Sikorski, Dominik StĘpieŃ, Cezary Kaczmarczyk
Padwa Zamość: Tomasz Fugiel (5), Szymon Fugiel (3), Gabriel Olichwiruk (3), Paweł Puszkarski (3), Dawid Skiba (3), Patryk DĘbiec (2), Hubert ObydŹ (2), Konrad Bajwoluk (1), Ali Mehdizadeh (1), Adrian Adamczuk, Mateusz GawryŚ, Jakub KŁoda, Krzysztof KozŁowski, Kacper Mchawrab, Radosław Pomiankiewicz, Łukasz SzymaŃski
 
Piłka ręczna - II liga
piątek, 09 lipca 2021 15:57
Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2021-09-18
MKS Wieluń - Śląsk Wrocław
Padwa Zamość - Warmia Olsztyn
Stal Gorzów - KPR Legionowo
Miedź Legnica - Nielba Wągrowiec
SRS Przemyśl - Ostrovia Ostrów
AZS Biała Podlaska - MKS Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec - SPR Żukowo

Kolejka 2 - 2021-09-25
Zagłębie Sosnowiec - AZS Biała Podlaska
MKS Grudziądz - SRS Przemyśl
Ostrovia Ostrów - Miedź Legnica
Nielba Wągrowiec - Stal Gorzów
KPR Legionowo - Padwa Zamość
Warmia Olsztyn - MKS Wieluń
SPR Żukowo - Śląsk Wrocław

 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 23 maja 2021 05:34

VIRET ZAWIERCIE - SMS KIELCE 33-30 (15-13)

Viret Zawiercie: Bartosz Aronik, Mateusz Bugaj, Kacper CegŁowski, Adrian Danysz, Filip Jarosz, Damian Kapral, Marcin Kurzawa, Artur Makaruk, Daniel Matysek, Szymon Mucha, Jakub Romian, Jakub SzelĄg, Marcin Teterycz, Sergiusz ZagaŁa
SMS Kielce: Jakub AŁaj, Jan Antolak, Jakub BĘdzikowski, Igor Bykowski, Damian DomagaŁa, Marcin GŁuszczenko, Igor Graczyk, Eliasz Kapela, Kasper Kosiba, Filip MichaŁowicz, Wiktor PacuŁa, Kornel PoŹniak, Filip Rosowski, Jakub Smulski, Filip WĘgielewski
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 23 maja 2021 05:34

MTS CHRZANÓW - AZS UJK KIELCE 20-24 (10-12)

MTS Chrzanów: Marcin GÓrkowski, Bartosz Hardzina, Marcin Hardzina, Kamil Kirsz, Tomasz Kowal, Patryk Madeja, Grzegorz MaŁodobry, Maksymilian Pasierb, Patryk Plaszczak, Marcin Skoczylas, Bartosz Skoczylas, Paweł StroŃski, Filip Wadowski, Kacper WĘgrzyn, Przemysław Wierzbic, Marcin Witkowski
AZS UJK Kielce: Krzysztof Bernacki, Daniel Boszczyk, Mateusz Bysiak, Piotr Bysiak, Wojciech CzerwiŃski, Ignacy Drozd, Daniel Goliszewski, Paweł Papaj, Kacper PawŁowski, Kacper Pyrka, Kamil Siedlarz, Karol Sornat, Kamil StĘpnik, Piotr Szafarczyk, Patryk Wacek, Filip Zdziech
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 6 z 95

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!