LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2021/2022
Kolejka 11
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
(sb) 16:00
KPR Legionowo - AZS Biała Podlaska
(sb) 17:00
Warmia Olsztyn - SRS Przemyśl
(sb) 17:00
Ostrovia Ostrów - MKS Grudziądz
(sb) 18:00
Nielba Wągrowiec - Zagłębie Sosnowiec
(sb) 18:00
Padwa Zamość - SPR Żukowo
(sb) 18:00
MKS Wieluń - Stal Gorzów
(sb) 19:00

II liga
1.
>< Ostrovia Ostrów
10 29 292 - 235
2.
>< AZS Biała Podlaska
10 28 312 - 259
3.
>< Stal Gorzów
10 20 259 - 261
4.
>< KPR Legionowo
10 18 297 - 278
5.
>< SRS Przemyśl
10 17 290 - 280
6.
>< Nielba Wągrowiec
10 15 295 - 306
7.
>< SPR Żukowo
10 14 283 - 294
8.
>< Zagłębie Sosnowiec
10 13 299 - 306
9.
>< MKS Wieluń
10 11 286 - 295
10.
>< Warmia Olsztyn
10 9 275 - 282
11.
>< Miedź Legnica
10 9 270 - 282
12.
>< Śląsk Wrocław
9 9 252 - 286
13.
>< Padwa Zamość
10 8 261 - 289
14.
>< MKS Grudziądz
9 7 268 - 286
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - II liga
niedziela, 21 listopada 2021 02:22

PADWA ZAMOŚĆ - MIEDŹ LEGNICA 30-28 (15-15)

Padwa Zamość: Tomasz Fugiel (7), Łukasz Orlich (6), Konrad Bajwoluk (4), Łukasz SzymaŃski (4), Karol MaŁecki (2), Paweł Puszkarski (2), Adrian Adamczuk (1), Szymon Fugiel (1), Kacper Mchawrab (1), Hubert ObydŹ (1), Radosław Pomiankiewicz (1), Mateusz GawryŚ, Jakub KŁoda, Krzysztof KozŁowski, Ali Mehdizadeh, Gabriel Olichwiruk
Miedź Legnica: Kacper BogudziŃski (4), Karol Siwak (4), Korneliusz Wita (4), Mateusz Wychowaniec (4), Hubert KuliŃski (3), Michał Przybylak (3), Michał Czarnecki (2), Michał Kowalik (2), Kacper PawŁowski (2), Michał Kapela, Filip Kruszelnicki, Łukasz Mazur, Dominik Nowosielski, Adrian Stachurski, Szymon Pacek, Wiktor PacuŁa
 
Piłka ręczna - II liga
poniedziałek, 15 listopada 2021 06:08

OSTROVIA OSTRÓW - KPR LEGIONOWO 29-25 (15-9)

Ostrovia Ostrów: Kamil Adamski (9), Ksawery Gajek (6), Patryk Marciniak (3), Jakub Przybylski (3), Mateusz Wojciechowski (2), Michał BaŁwas (1), Mikołaj Bestian (1), Damian Pawelec (1), Mikołaj Przybylski (1), Bartosz SmoliŃski (1), Filip Wadowski (1), Dawid Balcerek, Patryk Foluszny, Artur Klopsteg, Jakub Zimny, Damian Krzywda
KPR Legionowo: Filip FĄfara (8), Maksymilian ŚliwiŃski (5), Mateusz Chabior (3), Tomasz Kasprzak (3), Marcin Kostro (3), Franci Brinovec (1), Maciej Filipowicz (1), Krystian WoŁowiec (1), Adam Laskowski, Sławomir Lewandowski, Michał Murzec, Michał PrĄtnicki, Tomasz SzaŁkucki, Jakub BrzeziŃski, Kacper Zacharski, Dawid ZadroŻny
 
Piłka ręczna - II liga
poniedziałek, 15 listopada 2021 06:08

SRS PRZEMYŚL - PADWA ZAMOŚĆ 34-26 (16-14)

SRS Przemyśl: Mateusz Kroczek (6), Paweł StoŁowski (5), Kacper Kielar (4), Tomasz Mochocki (4), Patryk Walczyk (4), Kamil Guzdek (3), Dzianis Krytski (3), Daniel Dutka (2), Tomasz Kulka (2), Maciej Kubisztal (1), Grzegorz BarnaŚ, Paweł Sar, Adam Iwasieczko, Michał Kipp, Karol Kroczek, Szymon ŚwiatŁowski
Padwa Zamość: Łukasz Orlich (5), Paweł Puszkarski (5), Radosław Pomiankiewicz (4), Łukasz SzymaŃski (4), Konrad Bajwoluk (2), Tomasz Fugiel (2), Gabriel Olichwiruk (2), Adrian Adamczuk (1), Hubert ObydŹ (1), Szymon Fugiel, Jakub KŁoda, Krzysztof KozŁowski, Kacper Mchawrab, Dawid Skiba, Paweł ProĆ, Tomasz SaŁach
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 14 listopada 2021 06:45

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ŚLĄSK WROCŁAW 27-34 (12-16)

Zagłębie Sosnowiec: Łukasz PŁonka (11), Sebastian Danysz (5), Adrian Danysz (4), Damian Biernacki (2), Marcin GŁuszczenko (2), Daniel Goliszewski (1), Dawid MiĘsopust (1), Łukasz WŁoka (1), Kacper Kolano, Marceli MigaŁa, Gracjan Nowak, Rafał Ratuszniak, Michał Ferczykowski, Michał Mentel, Łukasz Popczyk, Tomasz Postawa
Śląsk Wrocław: Konrad CegŁowski (6), Kacper Okapa (6), Michał WiewiÓrski (6), Adrian Turkowski (5), Sebastian ZiemiŃski (4), Paweł Salacz (3), Tomasz KoŁodziejczyk (2), Bartłomiej Koprowski (2), Dominik Dziobek, Dawid Galle, Arkadiusz Michalak, Marcin MŁoczyŃski, Łukasz Palica, Piotr ŚliwiŃski, Filip Mistak, Marcin TÓrz
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 14 listopada 2021 06:45

AZS BIAŁA PODLASKA - MKS WIELUŃ 30-30 ► (17-14)

Karne: 7-8

AZS Biała Podlaska: Dominik Antoniak (7), Leon Łazarczyk (5), Patryk Niedzielenko (4), Marcin Stefaniec (4), Bartosz ZiÓŁkowski (4), Bartłomiej Mazur (3), Łukasz Kandora (1), Norbert Maksymczuk (1), Przemysław Urbaniak (1), Łukasz Adamiuk, Kamil Kozycz, Krzysztof Ostrowski, Emil Wiejak, Wiktor WÓjcik, Filip Lewalski, Jakub Tarasiuk
MKS Wieluń: Arkadiusz Galewski (7), Szymon Famulski (6), Jarosław Cepielik (5), Artur BoŻek (4), Krzysztof WĘcek (3), Bartosz Bednarek (2), Łukasz KrÓlikowski (1), Konrad KrzaczyŃski (1), Patryk Staniek (1), Adam BernaŚ, Jakub ChuĆ, Patryk JĘdrzejewski, Patryk Kolanek, Miłosz Wolny, Miłosz Hanas, Krystian Kowalik
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 14 listopada 2021 06:45

MIEDŹ LEGNICA - STAL GORZÓW 24-25 (10-11)

Miedź Legnica: Korneliusz Wita (6), Hubert KuliŃski (5), Kacper PawŁowski (4), Karol Siwak (3), Kacper BogudziŃski (2), Mateusz Wychowaniec (2), Michał Przybylak (1), Adam Skrabania (1), Michał Czarnecki, Marcin JaŚkowski, Michał Kapela, Michał Kowalik, Dominik Nowosielski, Adrian Stachurski, Łukasz Mazur, Wiktor PacuŁa
Stal Gorzów: Wiktor Bronowski (7), Mateusz StupiŃski (6), Michał Lemaniak (3), Michał Nieradko (3), Dawid Pietrzkiewicz (2), Oskar Serpina (2), Mariusz KŁak (1), Rafał Renicki (1), Dominik DroŹdzik, Aleksander KryszeŃ, Cezary Marciniak, Krzysztof Nowicki, Bartosz StarzyŃski, Patryk JaŚko, Kacper Kiersnowski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 13 listopada 2021 19:05

SPR ŻUKOWO - NIELBA WĄGROWIEC 34-36 (15-16)

SPR Żukowo: Grzegorz Dorsz (11), Alan Benkowski (6), Wiktor Brzozowiec (4), Maciej Papina (4), Krzysztof Jagielski (3), Rafał StĘpieŃ (3), Szymon Scharmach (2), Igor Karsznia (1), Bartosz Andrzejewski, Błażej Dudziak, Szymon GajdziŃski, Filip Paszylk, Nikodem Rozwadowski, Bartłomiej Żurawski, Michał ŚciesiŃski
Nielba Wągrowiec: Paweł Gregor (12), Igor Drzazgowski (11), Dariusz WidziŃski (5), Andrzej DuszyŃski (2), Daniel Kelm (2), Dawid Tepper (2), Karol PrzychodzeŃ (1), Patryk Skrzypczak (1), Artur Gawlik, Filip Jankowski, Patryk Marcinkowski, Hubert Chomko, Kamil MaŁecki, Bartosz Świerad
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 13 listopada 2021 19:05

MKS GRUDZIĄDZ - WARMIA OLSZTYN 33-34 (15-15)

MKS Grudziądz: Artur Sadowski (12), Paweł Kruszewski (6), Adrian SkÓra (4), Paweł Malinski (3), Maksymilian ChyŁa (2), Marcin MiedziŃski (2), Kamil Mokrzki (2), Dawid Lemanowicz (1), Szymon Ludwiczak (1), Adam Kruszewski, Tomasz Prietz, Dawid WodziŃski, Dawid Gesek, Mateusz Knopik, Rafał Kozikowski, Sebastian Rumniak
Warmia Olsztyn: Marcin Malewski (8), Adrian CheŁmiŃski (4), Damian Didyk (4), Adam Konkel (4), Mateusz KopyciŃski (4), Michał Klapka (3), Dawid Reichel (3), Jakub ZemeŁka (3), Adrian GruszczyŃski (1), Jakub KozŁowski, Marcin Laskowski, Daniel Makowski, Krystian Matusiak, Michał Sikorski, Dominik StĘpieŃ, Michał Safiejko
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 07 listopada 2021 22:51

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA 29-27 (10-15)

Zagłębie Sosnowiec: Dawid MiĘsopust (7), Łukasz PŁonka (6), Adrian Danysz (5), Sebastian Danysz (4), Kacper Kolano (4), Marceli MigaŁa (2), Daniel Goliszewski (1), Damian Biernacki, Gracjan Nowak, Rafał Ratuszniak, Łukasz WŁoka, Marcin GŁuszczenko, Michał Mentel, Łukasz Popczyk, Tomasz Postawa, Oskar Solecki
Miedź Legnica: Mateusz Wychowaniec (8), Kacper BogudziŃski (5), Marcin JaŚkowski (2), Michał Przybylak (2), Karol Siwak (2), Adam Skrabania (2), Korneliusz Wita (2), Michał Kowalik (1), Hubert KuliŃski (1), Wiktor PacuŁa (1), Kacper PawŁowski (1), Michał Kapela, Łukasz Mazur, Dominik Nowosielski, Michał Czarnecki, Adrian Stachurski
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 07 listopada 2021 22:51

ŚLĄSK WROCŁAW - AZS BIAŁA PODLASKA 28-36 (16-21)

Śląsk Wrocław: Sebastian ZiemiŃski (6), Adrian Turkowski (5), Bartłomiej Koprowski (4), Kacper Okapa (4), Konrad CegŁowski (3), Michał WiewiÓrski (3), Paweł Salacz (2), Łukasz Palica (1), Dawid Galle, Filip Mistak, Piotr ŚliwiŃski, Dominik Dziobek, Wojciech Granowski, Arkadiusz Michalak, Marcin MŁoczyŃski
AZS Biała Podlaska: Patryk Niedzielenko (7), Przemysław Urbaniak (5), Łukasz Kandora (4), Kamil Kozycz (4), Bartosz ZiÓŁkowski (4), Dominik Antoniak (3), Leon Łazarczyk (3), Bartłomiej Mazur (2), Norbert Maksymczuk (1), Wiktor SaŁuda (1), Marcin Stefaniec (1), Jakub Tarasiuk (1), Łukasz Adamiuk, Emil Wiejak
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 06 listopada 2021 23:29

MKS GRUDZIĄDZ - STAL GORZÓW 27-28 (15-15)

MKS Grudziądz: Artur Sadowski (12), Paweł Kruszewski (6), Dawid Lemanowicz (3), Kamil Mokrzki (3), Adrian SkÓra (3), Maksymilian ChyŁa, Mateusz Knopik, Adam Kruszewski, Szymon Ludwiczak, Paweł Malinski, Marcin MiedziŃski, Tomasz Prietz, Dawid WodziŃski, Sebastian Rumniak
Stal Gorzów: Mateusz StupiŃski (9), Dawid Pietrzkiewicz (5), Rafał Renicki (4), Mariusz KŁak (3), Aleksander KryszeŃ (3), Michał Lemaniak (3), Michał Nieradko (1), Wiktor Bronowski, Dominik DroŹdzik, Patryk JaŚko, Krzysztof Nowicki, Oskar Serpina, Kacper Kiersnowski, Cezary Marciniak
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 31 października 2021 03:55

KPR LEGIONOWO - NIELBA WĄGROWIEC 28-29 (11-12)

KPR Legionowo: Michał PrĄtnicki (6), Tomasz Kasprzak (5), Marcin Kostro (5), Mateusz Chabior (4), Filip FĄfara (3), Jakub BrzeziŃski (2), Maksymilian ŚliwiŃski (2), Krystian WoŁowiec (1), Maciej Filipowicz, Adam Laskowski, Sławomir Lewandowski, Michał Murzec, Tomasz SzaŁkucki, Krzysztof Tylutki, Kacper Zacharski, Dawid ZadroŻny
Nielba Wągrowiec: Paweł Gregor (16), Patryk Skrzypczak (4), Igor Drzazgowski (2), Daniel Kelm (2), Karol PrzychodzeŃ (2), Andrzej DuszyŃski (1), Dawid Tepper (1), Dariusz WidziŃski (1), Hubert Chomko, Artur Gawlik, Filip Jankowski, Patryk Marcinkowski, Amadeusz DĄbrowicz, Kamil MaŁecki, Bartosz Świerad
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 2 z 95

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!