LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2021/2022
Kolejka 11
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
(sb) 16:00
KPR Legionowo - AZS Biała Podlaska
(sb) 17:00
Warmia Olsztyn - SRS Przemyśl
(sb) 17:00
Ostrovia Ostrów - MKS Grudziądz
(sb) 18:00
Nielba Wągrowiec - Zagłębie Sosnowiec
(sb) 18:00
Padwa Zamość - SPR Żukowo
(sb) 18:00
MKS Wieluń - Stal Gorzów
(sb) 19:00

II liga
1.
>< Ostrovia Ostrów
10 29 292 - 235
2.
>< AZS Biała Podlaska
10 28 312 - 259
3.
>< Stal Gorzów
10 20 259 - 261
4.
>< KPR Legionowo
10 18 297 - 278
5.
>< SRS Przemyśl
10 17 290 - 280
6.
>< Nielba Wągrowiec
10 15 295 - 306
7.
>< SPR Żukowo
10 14 283 - 294
8.
>< Zagłębie Sosnowiec
10 13 299 - 306
9.
>< MKS Wieluń
10 11 286 - 295
10.
>< Warmia Olsztyn
10 9 275 - 282
11.
>< Miedź Legnica
10 9 270 - 282
12.
>< Śląsk Wrocław
9 9 252 - 286
13.
>< Padwa Zamość
10 8 261 - 289
14.
>< MKS Grudziądz
9 7 268 - 286
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - II liga
poniedziałek, 04 października 2021 09:14

SRS PRZEMYŚL - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC ◄ 31-31 (16-17)

Karne: 6-5

SRS Przemyśl: Paweł StoŁowski (10), Kacper Kielar (8), Dzianis Krytski (7), Mateusz Kroczek (3), Kamil Guzdek (2), Daniel Dutka (1), Grzegorz BarnaŚ, Adam Iwasieczko, Paweł Sar, Kevin Starzecki, Szymon ŚwiatŁowski, Patryk Walczyk, Michał Kipp, Karol Kroczek, Maciej Kubisztal
Zagłębie Sosnowiec: Daniel Goliszewski (9), Łukasz PŁonka (8), Kacper Kolano (7), Damian Biernacki (3), Arkadiusz Kowalski (2), Sebastian Danysz (1), Łukasz WŁoka (1), Adrian Danysz, Michał Mentel, Marceli MigaŁa, Gracjan Nowak, Rafał Ratuszniak, Marcin GŁuszczenko, Łukasz Popczyk, Tomasz Postawa
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 02 października 2021 22:12

MIEDŹ LEGNICA - MKS GRUDZIĄDZ 27-33 (14-14)

Miedź Legnica: Kacper BogudziŃski (14), Mateusz Wychowaniec (5), Hubert KuliŃski (3), Michał Przybylak (2), Michał Kowalik (1), Karol Siwak (1), Korneliusz Wita (1), Michał Czarnecki, Filip Kruszelnicki, Łukasz Mazur, Dominik Nowosielski, Wiktor PacuŁa, Adrian Stachurski, Maciej StaŃko, Marcin JaŚkowski, Kacper PawŁowski
MKS Grudziądz: Paweł Kruszewski (9), Sebastian Rumniak (6), Dawid Lemanowicz (4), Kamil Mokrzki (3), Artur Sadowski (3), Maksymilian ChyŁa (2), Paweł Malinski (2), Marcin MiedziŃski (2), Aleksander Piernicki (2), Szymon Ludwiczak, Tomasz Prietz, Adrian SkÓra, Dawid WodziŃski, Mateusz Knopik, Adam Kruszewski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 02 października 2021 22:12

NIELBA WĄGROWIEC - PADWA ZAMOŚĆ 27-26 (14-9)

Nielba Wągrowiec: Paweł Gregor (8), Daniel Kelm (5), Łukasz Hoffmann (4), Patryk Skrzypczak (3), Dariusz WidziŃski (3), Igor Drzazgowski (2), Andrzej DuszyŃski (1), Karol PrzychodzeŃ (1), Hubert Chomko, Artur Gawlik, Filip Jankowski, Patryk Marcinkowski, Dawid Tepper, Amadeusz DĄbrowicz, Kamil MaŁecki, Bartosz Świerad
Padwa Zamość: Kacper Mchawrab (8), Hubert ObydŹ (5), Konrad Bajwoluk (3), Patryk DĘbiec (3), Karol MaŁecki (2), Gabriel Olichwiruk (2), Szymon Fugiel (1), Paweł Puszkarski (1), Łukasz SzymaŃski (1), Adrian Adamczuk, Mateusz GawryŚ, Jakub KŁoda, Krzysztof KozŁowski, Radosław Pomiankiewicz, Tomasz SaŁach
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 02 października 2021 22:12

MKS WIELUŃ - KPR LEGIONOWO 30-31 (14-16)

MKS Wieluń: Artur BoŻek (8), Szymon Famulski (5), Arkadiusz Galewski (5), Konrad KrzaczyŃski (3), Krzysztof WĘcek (3), Jarosław Cepielik (2), Patryk Staniek (2), Bartosz Bednarek (1), Łukasz KrÓlikowski (1), Jakub ChuĆ, Błażej GolaŃski, Patryk JĘdrzejewski, Patryk Kolanek, Krystian Kowalik, Adam BernaŚ, Miłosz Hanas
KPR Legionowo: Filip FĄfara (12), Tomasz Kasprzak (8), Kamil Ciok (3), Maksymilian ŚliwiŃski (3), Krystian WoŁowiec (2), Michał Murzec (1), Michał PrĄtnicki (1), Krzysztof Tylutki (1), Franci Brinovec, Mateusz Chabior, Marcin Kostro, Adam Laskowski, Sławomir Lewandowski, Mikołaj WewiÓr, Kacper Zacharski, Maciej Filipowicz
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 02 października 2021 22:12

STAL GORZÓW - OSTROVIA OSTRÓW 20-26 (8-13)

Stal Gorzów: Aleksander KryszeŃ (8), Michał Nieradko (4), Bartosz StarzyŃski (4), Mariusz KŁak (2), Dawid Pietrzkiewicz (1), Mateusz StupiŃski (1), Wiktor Bronowski, Kacper Kiersnowski, Michał Lemaniak, Cezary Marciniak, Krzysztof Nowicki, Rafał Renicki, Oskar Serpina, Patryk JaŚko
Ostrovia Ostrów: Ksawery Gajek (4), Artur Klopsteg (4), Mateusz Wojciechowski (4), Patryk Marciniak (3), Jakub Przybylski (3), Kamil Adamski (2), Michał BaŁwas (2), Damian Krzywda (1), Damian Pawelec (1), Bartosz SmoliŃski (1), Filip Wadowski (1), Dawid Balcerek, Mikołaj Bestian, Patryk Foluszny, Mikołaj Przybylski, Jakub Zimny
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 02 października 2021 22:12

ŚLĄSK WROCŁAW - WARMIA OLSZTYN 31-41 (14-19)

Śląsk Wrocław: Bartłomiej Koprowski (8), Konrad CegŁowski (4), Kacper Okapa (4), Adrian Turkowski (4), Arkadiusz Michalak (3), Paweł Salacz (2), Michał WiewiÓrski (2), Wojciech Granowski (1), Filip Mistak (1), Łukasz Palica (1), Sebastian ZiemiŃski (1), Dawid Galle, Tomasz KoŁodziejczyk, Marcin MŁoczyŃski, Piotr ŚliwiŃski, Marcin TÓrz
Warmia Olsztyn: Michał Klapka (11), Jakub ZemeŁka (5), Adrian CheŁmiŃski (4), Adam Konkel (4), Mateusz KopyciŃski (4), Dominik StĘpieŃ (4), Adrian GruszczyŃski (3), Marcin Malewski (3), Dawid Reichel (3), Damian Didyk, Cezary Kaczmarczyk, Marcin Laskowski, Daniel Makowski, Krystian Matusiak, Michał Safiejko, Michał Sikorski
 
Piłka ręczna - II liga
czwartek, 30 września 2021 23:29

AZS BIAŁA PODLASKA - SPR ŻUKOWO 31-22 (18-12)

AZS Biała Podlaska: Patryk Niedzielenko (7), Leon Łazarczyk (5), Przemysław Urbaniak (5), Łukasz Kandora (4), Bartosz ZiÓŁkowski (4), Marcin Stefaniec (3), Norbert Maksymczuk (1), Bartłomiej Mazur (1), Wiktor SaŁuda (1), Łukasz Adamiuk, Dominik Antoniak, Filip Lewalski, Krzysztof Ostrowski, Jakub Tarasiuk, Wiktor WÓjcik, Emil Wiejak
SPR Żukowo: Bartosz Andrzejewski (6), Grzegorz Dorsz (5), Maciej Papina (4), Krzysztof Jagielski (2), Alan Benkowski (1), Wiktor Brzozowiec (1), Igor Karsznia (1), Kacper Saraczyn (1), Rafał StĘpieŃ (1), Błażej Dudziak, Szymon GajdziŃski, Filip Paszylk, Nikodem Rozwadowski, Szymon Scharmach, Bartłomiej Żurawski
 
Piłka ręczna - II liga
poniedziałek, 27 września 2021 01:57

SPR ŻUKOWO - ŚLĄSK WROCŁAW 36-26 (15-12)

SPR Żukowo: Grzegorz Dorsz (11), Kacper Saraczyn (7), Krzysztof Jagielski (4), Rafał StĘpieŃ (4), Alan Benkowski (3), Maciej Papina (3), Szymon GajdziŃski (2), Igor Karsznia (2), Wiktor Brzozowiec, Błażej Dudziak, Nikodem Rozwadowski, Bartłomiej Żurawski, Bartosz Andrzejewski, Filip Paszylk, Szymon Scharmach
Śląsk Wrocław: Tomasz KoŁodziejczyk (5), Michał WiewiÓrski (5), Kacper Okapa (4), Konrad CegŁowski (3), Łukasz Palica (2), Paweł Salacz (2), Adrian Turkowski (2), Bartłomiej Koprowski (1), Arkadiusz Michalak (1), Sebastian ZiemiŃski (1), Dawid Galle, Filip Mistak, Marcin MŁoczyŃski, Piotr ŚliwiŃski, Marcin TÓrz
 
Piłka ręczna - II liga
poniedziałek, 27 września 2021 01:57

KPR LEGIONOWO - PADWA ZAMOŚĆ 34-28 (13-13)

KPR Legionowo: Maksymilian ŚliwiŃski (7), Filip FĄfara (6), Mateusz Chabior (5), Kamil Ciok (4), Tomasz Kasprzak (3), Michał PrĄtnicki (3), Krystian WoŁowiec (2), Jakub BrzeziŃski (1), Marcin Kostro (1), Adam Laskowski (1), Sławomir Lewandowski (1), Tomasz SzaŁkucki, Krzysztof Tylutki, Kacper Zacharski, Franci Brinovec, Michał Murzec
Padwa Zamość: Konrad Bajwoluk (7), Karol MaŁecki (5), Paweł Puszkarski (5), Hubert ObydŹ (3), Gabriel Olichwiruk (2), Patryk DĘbiec (1), Szymon Fugiel (1), Mateusz GawryŚ (1), Jakub KŁoda (1), Ali Mehdizadeh (1), Łukasz SzymaŃski (1), Adrian Adamczuk, Krzysztof KozŁowski, Kacper Mchawrab, Radosław Pomiankiewicz, Tomasz SaŁach
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 26 września 2021 02:35

MKS GRUDZIĄDZ - SRS PRZEMYŚL 26-32 (13-15)

MKS Grudziądz: Artur Sadowski (6), Paweł Malinski (3), Mateusz OrŁowski (3), Adrian SkÓra (3), Maksymilian ChyŁa (2), Paweł Kruszewski (2), Dawid Lemanowicz (2), Kamil Mokrzki (2), Sebastian Rumniak (2), Szymon Ludwiczak (1), Mateusz Knopik, Marcin MiedziŃski, Aleksander Piernicki, Tomasz Prietz, Dawid WodziŃski, Adam Kruszewski
SRS Przemyśl: Daniel Dutka (9), Kacper Kielar (8), Mateusz Kroczek (6), Dzianis Krytski (4), Kevin Starzecki (3), Kamil Guzdek (1), Paweł StoŁowski (1), Paweł Sar, Szymon ŚwiatŁowski, Patryk Walczyk, Grzegorz BarnaŚ, Krzysztof BŁaŻkowski, Adam Iwasieczko, Michał Kipp
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 26 września 2021 02:35

WARMIA OLSZTYN - MKS WIELUŃ 23-22 (11-10)

Warmia Olsztyn: Marcin Malewski (5), Adrian CheŁmiŃski (3), Michał Klapka (3), Dawid Reichel (3), Adam Konkel (2), Mateusz KopyciŃski (2), Łukasz Orlich (2), Adrian GruszczyŃski (1), Marcin Laskowski (1), Michał Sikorski (1), Damian Didyk, Cezary Kaczmarczyk, Daniel Makowski, Krystian Matusiak, Dominik StĘpieŃ, Jakub ZemeŁka
MKS Wieluń: Szymon Famulski (6), Arkadiusz Galewski (6), Krystian Kowalik (3), Łukasz KrÓlikowski (2), Bartosz Bednarek (1), Artur BoŻek (1), Błażej GolaŃski (1), Konrad KrzaczyŃski (1), Patryk Staniek (1), Adam BernaŚ, Jakub ChuĆ, Miłosz Hanas, Patryk JĘdrzejewski, Patryk Kolanek, Krzysztof WĘcek, Patryk Piwnicki
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 26 września 2021 02:35

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - AZS BIAŁA PODLASKA 25-29 (12-13)

Zagłębie Sosnowiec: Łukasz PŁonka (10), Sebastian Danysz (5), Daniel Goliszewski (4), Arkadiusz Kowalski (2), Łukasz WŁoka (2), Adrian Danysz (1), Kacper Kolano (1), Damian Biernacki, Michał Mentel, Dawid MiĘsopust, Marceli MigaŁa, Rafał Ratuszniak, Marcin GŁuszczenko, Gracjan Nowak, Dawid PiĄtek, Łukasz Popczyk
AZS Biała Podlaska: Leon Łazarczyk (7), Łukasz Kandora (6), Patryk Niedzielenko (4), Dominik Antoniak (3), Marcin Stefaniec (2), Przemysław Urbaniak (2), Filip Lewalski (1), Norbert Maksymczuk (1), Jakub Tarasiuk (1), Wiktor WÓjcik (1), Bartosz ZiÓŁkowski (1), Łukasz Adamiuk, Bartłomiej Mazur, Krzysztof Ostrowski, Wiktor SaŁuda, Emil Wiejak
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 5 z 95

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!