Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Koszykówka - II liga
Koszykówka II liga, 2019/2020
Kolejka 1
WKK Wrocław - Kotwica Kołobrzeg
-
Polonia Leszno - Górnik Wałbrzych
-
Znicz Pruszków - SKK Kutno
-
AZS Opole - Pogoń Prudnik
-
Czarni Słupsk - Nysa Kłodzko
-
GKS Tychy - Basket Poznań
-
Księżak Łowicz - Sokół Łańcut
-

II liga
1.
>< AZS Opole
0 0 0 - 0
>< Basket Poznań
0 0 0 - 0
>< Czarni Słupsk
0 0 0 - 0
>< GKS Tychy
0 0 0 - 0
>< Górnik Wałbrzych
0 0 0 - 0
>< Kotwica Kołobrzeg
0 0 0 - 0
>< Księżak Łowicz
0 0 0 - 0
>< MOSiR Krosno
0 0 0 - 0
>< Nysa Kłodzko
0 0 0 - 0
>< Pogoń Prudnik
0 0 0 - 0
>< Polonia Leszno
0 0 0 - 0
>< SKK Kutno
0 0 0 - 0
>< Sokół Łańcut
0 0 0 - 0
>< WKK Wrocław
0 0 0 - 0
>< Znicz Pruszków
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Koszykówka II liga, 2018/2019
Kolejka 30
GKS Tychy - WKK Wrocław
80-58
Znicz Pruszków - SKK Kutno
58-80
Śląsk Wrocław - Sokół Łańcut
105-71
SKK Siedlce - Astoria Bydgoszcz
81-82
Księżak Łowicz - Czarni Słupsk
76-91
AGH Kraków - Pogoń Prudnik
76-65
Górnik Wałbrzych - Kotwica Kołobrzeg
70-68
Polonia Leszno - Basket Poznań
86-96

II liga
1.
>< Śląsk Wrocław
30 53 2732 - 2356
2.
>< Astoria Bydgoszcz
30 51 2580 - 2362
3.
>< Sokół Łańcut
30 50 2482 - 2340
4.
>< Czarni Słupsk
30 48 2440 - 2346
5.
>< WKK Wrocław
30 46 2321 - 2393
6.
>< GKS Tychy
30 46 2476 - 2377
7.
>< Basket Poznań
30 46 2330 - 2339
8.
>< Górnik Wałbrzych
30 46 2253 - 2232
9.
>< Polonia Leszno
30 45 2406 - 2354
10.
>< Pogoń Prudnik
30 45 2512 - 2509
11.
>< Kotwica Kołobrzeg
30 43 2434 - 2469
12.
>< SKK Kutno
30 42 2313 - 2430
13.
>< Znicz Pruszków
30 42 2125 - 2209
14.
>< Księżak Łowicz
30 40 2383 - 2617
15.
>< AGH Kraków
30 40 2292 - 2451
16.
>< SKK Siedlce
30 36 2426 - 2721
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - II liga
niedziela, 01 kwietnia 2018 02:52

ZNICZ PRUSZKÓW - NYSA KŁODZKO 63-61 (13-15, 17-19, 18-14, 15-13)

Znicz Pruszków: Adrian Kordalski (13), Mikołaj Stopierzyński (15), Bartłomiej Ornoch (9), Tomasz Madziar (8), Wojciech Hałas, Hubert Stopierzyński, Robert Cetnar (5), Daniel Olszewski, Damian Cechniak (10), Andrzej Paszkiewicz (3)
Nysa Kłodzko: Michał Lipiński (13), Dominik Rutkowski (7), Marc-Oscar Sanny (6), Mateusz Kasiński (5), Tomasz Stępień (17), Maksym Kulon (2), Przemysław Malona (11)
 
Koszykówka - II liga
sobota, 31 marca 2018 01:51

SKK SIEDLCE - NOTEĆ INOWROCŁAW 86-68 (13-23, 29-18, 19-8, 25-19)

SKK Siedlce: Karol Obarek (11), Marcin Nędzi, Rafał Król (36), Kamil Czosnowski (9), Paweł Lewandowski (10), Rafał Sobiło (8), Rafał Stefanik, Bartosz Wróbel (12), Rafał Rajewicz
Noteć Inowrocław: Kamil Michalski (5), Dawid Adamczewski (6), Łukasz Paul (11), Grzegorz Małecki (25), Seweryn Sroczyński (2), Wojciech Żurawski (2), Kamil Maciejewski (3), Damian Szczepanik (12), Aleksander Filipiak (2)
 
Koszykówka - II liga
sobota, 31 marca 2018 01:51

AZS KRAKÓW - SKK KUTNO 86-74 (22-23, 24-21, 18-17, 22-13)

AZS Kraków: Michael Hicks (26), Marcin Nowakowski, Jakub Załucki (8), Michał Baran (15), Marcin Malczyk (4), Jakub Dłuski (14), Aleksander Załucki (3), Patryk Pełka (16)
SKK Kutno: Michał Marek (8), Mateusz Zębski (10), January Sobczak (13), Szymon Pawlak, Arkadiusz Kobus (3), Przemysław Tradecki (2), Tomasz Wojdyła (7), Mateusz Szwed (10), Damian Janiak (11), Bartosz Majewski (10)
 
Koszykówka - II liga
sobota, 31 marca 2018 01:51

KOTWICA KOŁOBRZEG - POGOŃ PRUDNIK 88-67 (13-18, 29-12, 26-16, 20-21)

Kotwica Kołobrzeg: Gracjan Dobriański (5), Szymon Ryżek (8), Marcin Kolek, Paweł Bodych (4), Paweł Dzierżak (8), Patryk Przyborowski (14), Paweł Pawłowski (5), Szymon Rduch (15), Łukasz Bodych (8), Daniel Grujić (16), Maciej Żmudzki (2), Dawid Neumann (3)
Pogoń Prudnik: Jakub Krawczyk (6), Paweł Bogdanowicz (14), Rafał Malitka (3), Patryk Garwol (4), Tomasz Nowakowski (3), Wiktor Czyżewski (2), Tomasz Prostak (14), Patryk Nowerski (4), Maciej Strzelecki (15), Michał Krawiec (2)
 
Koszykówka - II liga
piątek, 30 marca 2018 00:50

SOKÓŁ ŁAŃCUT - ASTORIA BYDGOSZCZ 81-71 (24-20, 17-15, 18-23, 22-13)

Sokół Łańcut: Adrian Inglot, Rafał Kulikowski (14), Kamil Zywert (8), Bartłomiej Karolak (6), Jakub Błachowicz-Kiełb, Aleksander Mac, Adrian Warszawski (2), Szymon Dziedzic, Maciej Klima (16), Marek Zywert (16), Maciej Parszewski (3), Artur Włodarczyk (16)
Astoria Bydgoszcz: Patryk Gospodarek (6), Jakub Kondraciuk (3), Kacper Przybylski (1), Bogdan Kornijec (3), Dorian Szyttenholm (6), Michał Aleksandrowicz (7), Mateusz Fatz (12), Paweł Śpica (24), Łukasz Frąckiewicz (9)
 
Koszykówka - II liga
piątek, 30 marca 2018 00:50

GKS TYCHY - SPÓJNIA STARGARD SZCZECIŃSKI 100-91 (28-21, 26-18, 26-26, 20-26)

GKS Tychy: Damian Szymczak (6), Bassey Usendiah, Piotr Hałas (2), Michał Jankowski (29), Norbert Kulon (17), Marcin Kowalewski (15), Dawid Słupiński (15), Tomasz Deja (10), Jakub Zawadzki, Jakub Fenrych (6), Kacper Majka
Spójnia Stargard Szczeciński: Dawid Bręk (10), Sebastian Szymański (3), Konrad Koziorowicz, Wojciech Fraś (6), Alan Czujkowski (15), Karol Pytyś (10), Maciej Raczyński (9), Marcin Dymała (18), Marcel Wilczek (4), Hubert Pabian (16)
 
Koszykówka - II liga
wtorek, 27 marca 2018 14:29

SOKÓŁ ŁAŃCUT - KOTWICA KOŁOBRZEG 76-62 (24-15, 12-13, 22-12, 18-22)

Sokół Łańcut: Adrian Inglot (8), Rafał Kulikowski (8), Bartłomiej Karolak (4), Jakub Błachowicz-Kiełb, Adrian Warszawski (2), Maciej Klima (14), Marek Zywert (23), Maciej Parszewski (5), Artur Włodarczyk (12)
Kotwica Kołobrzeg: Gracjan Dobriański, Szymon Ryżek (5), Paweł Bodych (5), Paweł Dzierżak (11), Patryk Przyborowski (12), Paweł Pawłowski (6), Szymon Rduch (9), Łukasz Bodych (3), Daniel Grujić (8), Maciej Żmudzki, Dawid Neumann (3)
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 26 marca 2018 05:08

KK WARSZAWA - GKS TYCHY 78-100 (20-19, 16-32, 24-21, 18-28)

KK Warszawa: Patryk Jankowski (4), Marek Iwanowicz (8), Tomasz Jaremkiewicz (8), Paweł Hybiak, Michał Wojtyński (20), Tomasz Rudko, Jakub Pietkiewicz, Dariusz Sarnacki (2), Kirył Dziatczuk (6), Damian Zapert (6), Krystian Koźluk (8), Mikołaj Motel (16)
GKS Tychy: Damian Szymczak (23), Bassey Usendiah (2), Filip Małgorzaciak (10), Piotr Hałas (8), Michał Jankowski (18), Norbert Kulon (6), Marcin Kowalewski (16), Dawid Słupiński (11), Tomasz Deja (4), Jakub Zawadzki, Kacper Majka (2)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 25 marca 2018 05:07

SIARKA TARNOBRZEG - KOTWICA KOŁOBRZEG 75-86 (17-21, 12-24, 16-23, 30-18)

Siarka Tarnobrzeg: Wiktor Sewioł (18), Jakub Stanios (20), Mateusz Gazarkiewicz, Szymon Długosz (6), Filip Czyżnielewski (8), Artur Pabianek (7), Dawid Rypiński (8), Paweł Nowicki (8)
Kotwica Kołobrzeg: Gracjan Dobriański (5), Szymon Ryżek (12), Paweł Bodych, Paweł Dzierżak (6), Patryk Przyborowski (2), Paweł Pawłowski (13), Szymon Rduch (9), Łukasz Bodych (15), Daniel Grujić (12), Maciej Żmudzki (2), Dawid Neumann (10)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 25 marca 2018 05:07

ŚLĄSK WROCŁAW - SOKÓŁ ŁAŃCUT 65-85 (17-14, 22-15, 12-26, 14-30)

Śląsk Wrocław: Karol Kutta (2), Tomasz Żeleźniak (4), Marcin Pławucki (2), Jakub Musiał (6), Aleksander Dziewa (23), Adrian Mroczek-Truskowski (4), Mikołaj Ratajczak (3), Mateusz Stawiak, Karol Michałek (6), Jan Grzeliński (15)
Sokół Łańcut: Adrian Inglot, Rafał Kulikowski (14), Bartłomiej Karolak (7), Adrian Warszawski, Maciej Klima (27), Marek Zywert (22), Maciej Parszewski (7), Artur Włodarczyk (8)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 25 marca 2018 05:07

ASTORIA BYDGOSZCZ - AZS KRAKÓW 81-86 (21-17, 22-24, 23-25, 15-20)

Astoria Bydgoszcz: Patryk Gospodarek (9), Dorian Szyttenholm (20), Michał Aleksandrowicz (4), Mateusz Bierwagen (11), Mateusz Fatz (6), Paweł Śpica (19), Łukasz Frąckiewicz (10), Adrian Barszczyk (2)
AZS Kraków: Michael Hicks (31), Marcin Nowakowski (12), Jakub Załucki, Michał Baran (15), Marcin Malczyk (9), Jakub Dłuski (6), Aleksander Załucki, Patryk Pełka (13)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 25 marca 2018 05:07

NYSA KŁODZKO - POLONIA LESZNO 70-81 (12-11, 13-26, 24-22, 21-22)

Nysa Kłodzko: Michał Lipiński, Dominik Rutkowski (8), Marc-Oscar Sanny (3), Mateusz Kasiński (2), Tomasz Stępień (15), Rafał Wojciechowski (4), Marcel Kliniewski (7), Michał Jodłowski (8), Maksym Kulon (12), Przemysław Malona (11)
Polonia Leszno: Jakub Kobel (13), Radosław Trubacz (19), Kacper Kurkowiak, Stanferd Sanny (5), Kamil Chanas (12), Przemysław Wrona (6), Szymon Milczyński (6), Maciej Rostalski (9), Nikodem Sirijatowicz (11)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 2 z 46

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!