LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Experts league - matches

Edition:

Search match:
Select round: Select league:
Lp. Kolejka Match Wynik
1 21 LKS Rybna - LZS Proślice (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 4-3
2 21 Otmęt Krapkowice - Unia Tułowice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 6-0
3 21 Start Dobrodzień - Skalnik Tarnów (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 1-1
4 21 Naprzód Jemielnica - Unia Kolonowskie (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 2-4
5 21 KS Krasiejów - Stal Brzeg (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 2-3
6 21 LZS Rudniki - LZS Kotórz (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 4-1
7 21 LZS Starowice - LZS Michałów (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 2-1
8 21 Burza Lipki - Racłavia Racławice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 3-3
9 21 LKS Rusocin - Unia Krapkowice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 1-4
10 21 Atom Grądy - Polonia Nysa (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 3-3
11 20 Unia Tułowice - LZS Starowice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 0-1
12 20 Źródło Krośnica - Naprzód Jemielnica (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 2-2
13 20 Unia Kolonowskie - Widawa Lubska (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 2-0
14 20 Partyzant Kazimierz - Śląsk Reńska Wieś (Klasa A gr. 5 (Klasa B)) 4-4
15 20 Porawie Większyce - Otmęt Krapkowice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 6-1
16 20 LZS Kup - LZS Popielów (Klasa A gr. 3 (Klasa B)) 6-1
17 20 Metalowiec Łambinowice - Sokół Niemodlin (Klasa A gr. 2 (Klasa B)) 1-1
18 20 Racłavia Racławice - Victoria Cisek (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 2-2
19 20 Fortuna Głogówek - LZS Dytmarów (Klasa A gr. 5 (Klasa B)) 3-0
20 20 LZS Przywory - Unia Murów (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 1-0
21 19 LKS Czaniec - LZS Leśnica (IV liga (Klasa MW)) 3-1
22 19 Przyszłość Rogów - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW)) 2-2
23 19 Odra Wodzisław - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW)) 2-0
24 19 Stal Bielsko-Biała - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW)) 3-1
25 19 Skalnik Gracze - Piast Strzelce Op. (V liga (Opole)) 1-2
26 19 Czarni Otmuchów - Chemik Kędzierzyn (V liga (Opole)) 0-1
27 19 Szczakowianka Jaworzno - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW)) 3-0
28 19 LZS Walce - LZS Michałów (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 1-1
29 19 LZS Proślice - Skalnik Tarnów (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 4-2
30 19 Śląsk Łubniany - Małapanew Ozimek (V liga (Opole)) 3-2
31 18 LZS Piotrówka - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW)) 1-2
32 18 Stal Bielsko-Biała - LKS Czaniec (IV liga (Klasa MW)) 2-0
33 18 Górnik Wesoła - Przyszłość Rogów (IV liga (Klasa MW)) 1-1
34 18 LZS Leśnica - Pniówek Pawłowice (IV liga (Klasa MW)) 0-2
35 18 Odra Opole - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW)) 1-0
36 18 Start Namysłów - Skra Częstochowa (IV liga (Klasa MW)) 3-2
37 18 Sokół Bierdzany - LZS Rożnów (II liga juniorów gr. 1) 4-3
38 18 Orzeł Źlinice - Jedność Rozmierka (II liga juniorów gr. 2) 1-4
39 18 LKS Kadłub - Unia Krapkowice (II liga juniorów gr. 2) 2-6
40 18 LZS Meszno - Sokół Niemodlin (II liga juniorów gr. 3) -
41 17 Odra Wodzisław - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW)) 1-2
42 17 LKS Czaniec - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW)) 5-0
43 17 LZS Leśnica - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW)) 4-2
44 17 Polonia Łaziska G. - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW)) 4-2
45 17 Odra Opole - Przyszłość Rogów (IV liga (Klasa MW)) 1-0
46 17 Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork (III liga) 2-1
47 17 MKS Oława - Ruch Zdzieszowice (III liga) 3-2
48 17 Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn (V liga (Opole)) 4-0
49 17 Piast Strzelce Op. - Czarni Otmuchów (V liga (Opole)) 3-2
50 17 Pogoń Prudnik - TOR Dobrzeń (V liga (Opole)) 1-0
51 16 LZS Leśnica - Stal Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW)) 1-2
52 16 Start Namysłów - Odra Opole (IV liga (Klasa MW)) 0-1
53 16 Polonia Głubczyce - Przyszłość Rogów (IV liga (Klasa MW)) 4-0
54 16 MKS Kluczbork - Bytovia Bytów (III liga) 4-0
55 16 Pniówek Pawłowice - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW)) 3-0
56 16 Czarni Otmuchów - Sparta Paczków (V liga (Opole)) 4-3
57 16 Czarni Przylesie Dolne - Polonia Przylesie (Klasa B Brzeg gr. 2) 4-1
58 16 MKS II Kluczbork - OKS Olesno (V liga (Opole)) 3-4
59 16 MKS Gogolin - Pogoń Prudnik (V liga (Opole)) 1-1
60 16 Skalnik Gracze - Olimpia Lewin Brzeski (V liga (Opole)) 3-0
61 15 Chrobry Głogów - MKS Kluczbork (III liga) 3-2
62 15 LZS Piotrówka - Górnik Wesoła (IV liga (Klasa MW)) 4-2
63 15 Przyszłość Rogów - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW)) 1-1
64 15 Szczakowianka Jaworzno - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW)) 1-2
65 15 Rozwój Katowice - Ruch Zdzieszowice (III liga) 4-2
66 15 Polonia Głubczyce - LKS Czaniec (IV liga (Klasa MW)) 1-6
67 15 Odra Opole - Polonia Łaziska G. (IV liga (Klasa MW)) 1-1
68 15 Piast Strzelce Op. - MKS II Kluczbork (V liga (Opole)) 2-1
69 15 Stal Brzeg - Unia Murów (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 2-2
70 15 Naprzód Niezdrowice - Otmęt Krapkowice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 2-4
71 14 OKS Olesno - Piast Strzelce Op. (V liga (Opole)) 2-1
72 14 Swornica Czarnowąsy - Skra Częstochowa (IV liga (Klasa MW)) 0-3
73 14 Start Namysłów - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW)) 4-2
74 14 Górnik Wesoła - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW)) 7-0
75 14 LZS Kępa - LKS Chmielowice (Klasa A gr. 3 (Klasa B)) 5-0
76 14 LZS Luboszyce - LZS Wawelno (Klasa A gr. 3 (Klasa B)) 2-7
77 14 Racłavia Racławice - Naprzód Niezdrowice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 2-4
78 14 Włókniarz Kietrz - Chemik Kędzierzyn (V liga (Opole)) 1-1
79 14 MKS Gogolin - Czarni Otmuchów (V liga (Opole)) 1-2
80 14 LKS Ligota Turawska - Sparta Paczków (V liga (Opole)) 4-4
81 13 Odra Opole - Stal Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW)) 1-0
82 13 Szczakowianka Jaworzno - LZS Leśnica (IV liga (Klasa MW)) 1-2
83 13 Ruch Zdzieszowice - Gryf Wejherowo (III liga) 1-0
84 13 MKS Kluczbork - Calisia Kalisz (III liga) 2-1
85 13 Polonia Głubczyce - Pniówek Pawłowice (IV liga (Klasa MW)) 0-1
86 13 Górnik Wesoła - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW)) 1-0
87 13 Przyszłość Rogów - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW)) 3-2
88 13 Sparta Paczków - Skalnik Gracze (V liga (Opole)) 2-5
89 13 Naprzód Jemielnica - Stal Brzeg (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 0-0
90 13 Stal Zawadzkie - LZS Chrząstowice (Klasa A gr. 4 (Klasa B)) 0-2
91 12 Swornica Czarnowąsy - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW)) 0-1
92 12 Start Namysłów - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW)) 1-1
93 12 Zagłębie Sosnowiec - Ruch Zdzieszowice (III liga) 3-0
94 12 MKS Oława - MKS Kluczbork (III liga) 0-1
95 12 LZS Leśnica - Skra Częstochowa (IV liga (Klasa MW)) 0-0
96 12 LKS Czaniec - Odra Opole (IV liga (Klasa MW)) 0-4
97 12 MKS Gogolin - Chemik Kędzierzyn (V liga (Opole)) 2-1
98 12 Orzeł Źlinice - Piast Strzelce Op. (V liga (Opole)) 0-1
99 12 Racłavia Racławice - LZS Starowice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 4-1
100 12 Źródło Krośnica - Start Dobrodzień (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 4-0
101 11 Raków Częstochowa - MKS Kluczbork (III liga) 0-0
102 11 Orzeł Źlinice - Śląsk Łubniany (V liga (Opole)) 4-0
103 11 OKS Olesno - Skalnik Gracze (V liga (Opole)) 1-3
104 11 Małapanew Ozimek - Start Namysłów (I liga juniorów - II runda) 2-1
105 11 LZS Wojsław - Czarni Przylesie Dolne (Klasa B Brzeg gr. 2) 2-3
106 11 Zagłębie Lubin - Odra Opole (Juniorzy Liga MW) 3-0
107 11 Lechia Zielona Góra - Pomologia Prószków (Juniorzy Liga MW) 1-2
108 11 Stal Zawadzkie - LZS Żywocice (Puchar Strzelce Op.) 3-4
109 11 Plon Błotnica - Piast II Strzelce Op. (Puchar Strzelce Op.) 1-2
110 11 Piast Strzelce Op. - Odra Opole (Puchar Okręg) 2-5
111 10 Ruch Zdzieszowice - Jarota Jarocin (III liga) 1-1
112 10 Odra Opole - Pniówek Pawłowice (IV liga (Klasa MW)) 3-3
113 10 Unia Murów - LZS Rudniki (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 1-1
114 10 LZS Piotrówka - Polonia Łaziska G. (IV liga (Klasa MW)) 5-0
115 10 Polonia Głubczyce - Odra Wodzisław (IV liga (Klasa MW)) 1-1
116 10 Chemik Kędzierzyn - Piast Strzelce Op. (V liga (Opole)) 0-0
117 10 Górnik Wesoła - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW)) 2-2
118 10 Przyszłość Rogów - LZS Leśnica (IV liga (Klasa MW)) 3-0
119 10 Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze (V liga (Opole)) 4-0
120 9 MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo (III liga) 4-1
121 9 Ruch Zdzieszowice - Elana Toruń (III liga) 3-0
122 9 LZS Leśnica - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW)) 1-3
123 9 Swornica Czarnowąsy - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW)) 5-1
124 9 Odra Wodzisław - Odra Opole (IV liga (Klasa MW)) 0-2
125 9 Orzeł Źlinice - Małapanew Ozimek (V liga (Opole)) 1-0
126 9 MKS II Kluczbork - Czarni Otmuchów (V liga (Opole)) 1-3
127 9 OKS Olesno - TOR Dobrzeń (V liga (Opole)) 3-1
128 9 Polonia Nysa - Porawie Większyce (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 2-3
129 9 Naprzód Niezdrowice - LZS Starowice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 0-1
130 8 GKS Starościn - LZS Rożnów (Klasa A gr. 1 (Klasa B)) 3-1
131 8 Naprzód Niezdrowice - LZS Walce (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 0-3
132 8 Naprzód Jemielnica - KS Krasiejów (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 1-2
133 8 Start II Namysłów - Skalnik Tarnów (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 4-1
134 8 Sokół Niemodlin - Plon Skoroszyce (Klasa A gr. 2 (Klasa B)) 2-0
135 8 Bongo Karczów - Stal Osowiec (Klasa A gr. 3 (Klasa B)) 1-3
136 8 LZS Kadłub - Błękitni Jaryszów (Klasa A gr. 4 (Klasa B)) 1-2
137 8 Spartan Grudynia - Śląsk Reńska Wieś (Klasa A gr. 5 (Klasa B)) 1-5
138 8 LZS Jędrzychów - LZS Kałków (Klasa A gr. 6 (Klasa B)) 0-2
139 8 Polonia Pogórze - LZS Gierałcice (Klasa A gr. 6 (Klasa B)) 2-2
140 7 Start Namysłów - Polonia Łaziska G. (IV liga (Klasa MW)) 1-2
141 7 Górnik Wesoła - LZS Leśnica (IV liga (Klasa MW)) 0-0
142 7 Tur Turek - Ruch Zdzieszowice (III liga) 1-0
143 7 Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork (III liga) 0-0
144 7 LZS Piotrówka - Stal Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW)) 1-1
145 7 Polonia Głubczyce - Odra Opole (IV liga (Klasa MW)) 1-2
146 7 MKS Gogolin - Skalnik Gracze (V liga (Opole)) 1-4
147 7 Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Op. (V liga (Opole)) 4-3
148 7 Czarni Otmuchów - OKS Olesno (V liga (Opole)) 3-0
149 7 Polonia Nysa - Naprzód Niezdrowice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 1-1
150 6 LZS Leśnica - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW)) 0-1
151 6 Ruch Zdzieszowice - Raków Częstochowa (III liga) 1-1
152 6 Górnik Polkowice - MKS Kluczbork (III liga) 0-1
153 6 LKS Czaniec - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW)) 0-0
154 6 Odra Opole - Szczakowianka Jaworzno (IV liga (Klasa MW)) 2-0
155 6 Swornica Czarnowąsy - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW)) 1-2
156 6 Piast Strzelce Op. - Sparta Paczków (V liga (Opole)) 4-1
157 6 Sokół Niemodlin - Victoria Dobrzyń (Klasa A gr. 2 (Klasa B)) 0-1
158 6 Start II Namysłów - KS Krasiejów (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 2-2
159 6 Jedność Rozmierka - LZS Chrząstowice (Klasa A gr. 4 (Klasa B)) 0-6
160 5 Swornica Czarnowąsy - Polonia Łaziska G. (IV liga (Klasa MW)) 2-2
161 5 Polonia Głubczyce - Szczakowianka Jaworzno (IV liga (Klasa MW)) 2-0
162 5 Górnik Wałbrzych - Ruch Zdzieszowice (III liga) 0-0
163 5 MKS Kluczbork - Elana Toruń (III liga) 1-0
164 5 Start Namysłów - Stal Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW)) 2-3
165 5 Pniówek Pawłowice - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW)) 2-0
166 5 Skra Częstochowa - Odra Opole (IV liga (Klasa MW)) 1-1
167 5 TOR Dobrzeń - Piast Strzelce Op. (V liga (Opole)) 0-0
168 5 Unia Murów - Naprzód Jemielnica (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 1-2
169 5 Unia Krapkowice - LZS Walce (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 2-3
170 4 Naprzód Jemielnica - Widawa Lubska (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 1-2
171 4 Skalnik Tarnów - Stal Brzeg (Klasa W gr.1 (Klasa A)) 0-3
172 4 Atom Grądy - Naprzód Niezdrowice (Klasa W gr.2 (Klasa A)) 1-3
173 4 MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice (III liga) 1-2
174 4 TOR Dobrzeń - Małapanew Ozimek (V liga (Opole)) 1-1
175 4 Śląsk Łubniany - Olimpia Lewin Brzeski (V liga (Opole)) 1-1
176 4 Polonia Głubczyce - Skra Częstochowa (IV liga (Klasa MW)) 1-2
177 4 LZS Piotrówka - Odra Opole (IV liga (Klasa MW)) 0-0
178 4 Pniówek Pawłowice - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW)) -
179 4 Polonia Łaziska G. - LZS Leśnica (IV liga (Klasa MW)) -
180 3 Ruch Zdzieszowice - Bytovia Bytów (III liga) 1-2
181 3 Szczakowianka Jaworzno - LZS Piotrówka (IV liga (Klasa MW)) -
182 3 Raków Częstochowa - MKS Kluczbork (III liga) -
183 3 Odra Wodzisław - Start Namysłów (IV liga (Klasa MW)) -
184 3 LKS Czaniec - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW)) -
185 3 LZS Leśnica - Polonia Głubczyce (IV liga (Klasa MW)) -
186 3 Odra Opole - Górnik Wesoła (IV liga (Klasa MW)) 1-1
187 3 Pogoń Prudnik - Włókniarz Kietrz (V liga (Opole)) -
188 3 OKS Olesno - Skalnik Gracze (V liga (Opole)) -
189 3 Piast Strzelce Op. - MKS Gogolin (V liga (Opole)) -
190 2 LZS Leśnica - Stal Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW)) -
191 2 Start Namysłów - Odra Opole (IV liga (Klasa MW)) -
192 2 LZS Piotrówka - Skra Częstochowa (IV liga (Klasa MW)) -
193 2 Pniówek Pawłowice - Swornica Czarnowąsy (IV liga (Klasa MW)) -
194 2 MKS Kluczbork - Górnik Wałbrzych (III liga) -
195 2 Chrobry Głogów - Ruch Zdzieszowice (III liga) -
196 2 Śląsk Wrocław - Odra Opole (Juniorzy Liga MW) 3-3
197 2 Chemik Kędzierzyn - TOR Dobrzeń (V liga (Opole)) -
198 2 Czarni Otmuchów - Sparta Paczków (V liga (Opole)) -
199 2 MKS Gogolin - Pogoń Prudnik (V liga (Opole)) -
200 1 Źródło Krośnica - Start Namysłów (Puchar Okręg) 1-2
201 1 Śląsk Łubniany - Polonia Głubczyce (Puchar Okręg) 1-1
202 1 LZS Mechnice - LZS Leśnica (Puchar Okręg) 2-4
203 1 Chemik Kędzierzyn - Odra Opole (Puchar Okręg) 0-3
204 1 Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Op. (Puchar Okręg) 0-1
205 1 LZS Walce - LZS Starowice (Puchar Okręg) 1-0
206 1 Calisia Kalisz - Ruch Zdzieszowice (III liga) -
207 1 ROW Rybnik - MKS Kluczbork (III liga) 1-0
208 1 Włókniarz Kietrz - Odra Wodzisław (Puchar Okręg) 0-3
209 1 Orzeł Źlinice - Swornica Czarnowąsy (Puchar Okręg) 3-4
F

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!