LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Experts league - matches

Edition:

Search match:
Select round: Select league:
Lp. Kolejka Match Wynik
1 19 Unia Tułowice - Odra Opole (Puchar Okręg) 1-4
2 19 Źródło Krośnica - Victoria Chrościce (Puchar Okręg) 2-6
3 19 LZS Polski Świętów - Racłavia Racławice (Puchar Okręg) 2-3
4 19 LZS Przywory - Piast Strzelce Op. (Puchar Okręg) 0-4
5 19 Kłos Rychnów - LZS Proślice (Puchar Okręg) 0-3
6 19 Victoria Cisek - LZS Leśnica (Puchar Okręg) 0-2
7 19 LKS Rybna - Swornica Czarnowąsy (Puchar Okręg) 0-0
8 19 LZS Wawelno - Skalnik Tarnów (Puchar Okręg) 2-5
9 19 Unia Krapkowice - Polonia Głubczyce (Puchar Okręg) 0-4
10 19 LZS Kup - LZS Kotórz (Puchar Okręg) 0-4
11 19 Fortuna Głogówek - MKS Gogolin (Puchar Okręg) 0-5
12 19 Stal Brzeg - LZS Michałów (Puchar Okręg) 3-2
13 19 LZS Walce - Start Bogdanowice (Puchar Okręg) 1-4
14 19 Odra Koźle - Orzeł Dzierżysław (Puchar Okręg) 1-1
15 19 Rolnik Lasocice - Polonia Nysa (Puchar Okręg) 0-6
16 19 Stal Osowiec - OKS Olesno (Puchar Okręg) 0-3
17 19 KS Krasiejów - LZS Piotrówka (Puchar Okręg) 1-6
18 19 Orzeł Olszanka - Czarni Otmuchów (Puchar Okręg) 3-0
19 19 LZS Rudniki - MKS II Kluczbork (Puchar Okręg) 2-4
20 19 LZS Mechnice - Start Namysłów (Puchar Okręg) 3-1
21 19 LKS Rusocin - Sparta Paczków (Puchar Okręg) 4-1
22 19 LZS Skorogoszcz - Unia Murów (Puchar Okręg) 1-4
23 19 Start Dobrodzień - LKS Ligota Turawska (Puchar Okręg) 2-3
24 19 Unia Głuchołazy - Pogoń Prudnik (Puchar Okręg) 0-2
25 19 Iskra Zopowy - Naprzód Niezdrowice (Puchar Okręg) 2-5
26 19 LZS Szczedrzyk - Małapanew Ozimek (Puchar Okręg) 2-0
27 19 Unia Kolonowskie - Orzeł Źlinice (Puchar Okręg) 2-4
28 19 Widawa Lubska - TOR Dobrzeń (Puchar Okręg) 2-1
29 19 Porawie Większyce - Chemik Kędzierzyn (Puchar Okręg) -
30 19 Burza Lipki - Olimpia Lewin Brzeski (Puchar Okręg) 0-2
31 19 Rodło Opole - Skalnik Gracze (Puchar Okręg) 1-0
32 18 TOR Dobrzeń - LZS Piotrówka (IV liga) 1-1
33 18 Przyszłość Rogów - Start Bogdanowice (IV liga) 8-0
34 18 Stal Bielsko-Biała - Odra Opole (IV liga) 1-1
35 18 Skałka Żabnica - Start Namysłów (IV liga) 4-0
36 18 Czarni Żagań - MKS Kluczbork (III liga) 2-1
37 18 Nielba Wągrowiec - Ruch Zdzieszowice (III liga) 1-1
38 18 LZS Leśnica - Skra Częstochowa (IV liga) 1-0
39 18 Olimpia Lewin Brzeski - Sparta Paczków (V liga) 1-1
40 18 Orzeł Dzierżysław - Śląsk Łubniany (V liga) 1-3
41 18 Orzeł Źlinice - Skalnik Gracze (V liga) 2-2
42 18 OKS Olesno - LKS Ligota Turawska (V liga) 4-1
43 18 LZS Kotórz - Czarni Otmuchów (V liga) 2-2
44 18 Pogoń Prudnik - Piast Strzelce Op. (V liga) 4-2
45 18 Polonia Nysa - Stal Brzeg (V liga) 2-0
46 18 Swornica Czarnowąsy - Polonia Głubczyce (V liga) 2-1
47 17 Śląsk Łubniany - Piast Strzelce Op. (V liga) 0-1
48 17 LZS Kotórz - Pogoń Prudnik (V liga) 1-3
49 17 Sparta Paczków - Polonia Nysa (V liga) 4-1
50 17 Skalnik Gracze - Swornica Czarnowąsy (V liga) 0-2
51 17 LKS Ligota Turawska - Orzeł Dzierżysław (V liga) 2-0
52 17 Start Dobrodzień - Widawa Lubska (Klasa W gr. 1) 1-1
53 17 Polonia Głubczyce - OKS Olesno (V liga) 3-0
54 17 Stal Brzeg - Orzeł Źlinice (V liga) 0-0
55 17 Czarni Otmuchów - Olimpia Lewin Brzeski (V liga) 3-0
56 17 Start Namysłów - Pniówek Pawłowice (IV liga) 0-1
57 17 LZS Piotrówka - LZS Leśnica (IV liga) 0-2
58 17 Victoria Częstochowa - Odra Opole (IV liga) 0-1
59 17 Rozwój Katowice - TOR Dobrzeń (IV liga) 1-0
60 17 Zagłębie Sosnowiec - Ruch Zdzieszowice (III liga) 0-1
61 17 Bałtyk Gdynia - MKS Kluczbork (III liga) 1-1
62 17 LZS Proślice - Unia Murów (Klasa W gr. 1) 0-1
63 17 Unia Kolonowskie - LZS Kup (Klasa W gr. 1) 1-1
64 17 Porawie Większyce - Spartan Grudynia (Klasa A gr. 3) 5-2
65 17 LZS Rudniki - Start II Namysłów (Klasa A gr. 1) 4-3
66 17 Jedność Rozmierka - Naprzód Jemielnica (Klasa A gr. 2) 1-3
67 17 Piast II Strzelce Op. - Stal Zawadzkie (Klasa A gr. 2) 3-2
68 17 LZS Kałków - Burza Lipki (Klasa W gr. 2) 4-1
69 17 Naprzód Niezdrowice - Orzeł Olszanka (Klasa W gr. 2) 7-0
70 17 Unia Tułowice - MKS Gogolin (Klasa W gr. 2) 1-4
71 17 Victoria Cisek - Skalnik Tarnów (Klasa W gr. 2) 7-1
72 17 LKS Rusocin - Racłavia Racławice (Klasa W gr. 2) 3-3
73 17 Unia Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn (Klasa W gr. 2) 1-5
74 17 LZS Michałów - Odra Koźle (Klasa W gr. 2) 3-1
75 17 LZS Walce - Unia Krapkowice (Klasa W gr. 2) 1-0
76 17 Victoria Dobrzyń - LZS Mechnice (Klasa W gr. 1) 2-3
77 17 LKS Rybna - Stal Osowiec (Klasa W gr. 1) 2-1
78 17 Rodło Opole - Źródło Krośnica (Klasa W gr. 1) 3-0
79 16 Swornica Czarnowąsy - Stal Brzeg (V liga) 6-0
80 16 Polonia Nysa - Czarni Otmuchów (V liga) 0-1
81 16 Piast Strzelce Op. - LKS Ligota Turawska (V liga) 1-2
82 16 OKS Olesno - Skalnik Gracze (V liga) 1-3
83 16 Orzeł Źlinice - Sparta Paczków (V liga) 1-2
84 16 TOR Dobrzeń - Polonia Łaziska G. (IV liga) 1-4
85 16 Odra Opole - Start Bogdanowice (IV liga) 4-0
86 16 Szczakowianka Jaworzno - Start Namysłów (IV liga) 1-1
87 16 LZS Leśnica - Rozwój Katowice (IV liga) 1-1
88 16 Victoria Chrościce - Skra Częstochowa (IV liga) 0-0
89 16 MKS Kluczbork - Nielba Wągrowiec (III liga) 4-0
90 16 Ruch Zdzieszowice - Chojniczanka Chojnice (III liga) 2-2
91 16 Orzeł Dzierżysław - Polonia Głubczyce (V liga) 0-3
92 16 Olimpia Lewin Brzeski - LZS Kotórz (V liga) 1-2
93 16 Pogoń Prudnik - Śląsk Łubniany (V liga) 0-0
94 16 Skalnik Tarnów - LZS Walce (Klasa W gr. 2) 1-1
95 16 Orzeł Olszanka - Victoria Cisek (Klasa W gr. 2) 2-4
96 16 Chemik Kędzierzyn - LZS Kałków (Klasa W gr. 2) 1-1
97 16 Racłavia Racławice - Naprzód Niezdrowice (Klasa W gr. 2) 0-2
98 16 Unia Krapkowice - LZS Michałów (Klasa W gr. 2) 5-1
99 16 MKS Gogolin - Unia Głuchołazy (Klasa W gr. 2) 3-1
100 16 Burza Lipki - LKS Rusocin (Klasa W gr. 2) 1-1
101 16 LZS Kup - Start Dobrodzień (Klasa W gr. 1) 2-1
102 16 LZS Mechnice - LZS Proślice (Klasa W gr. 1) 1-5
103 16 LZS Przywory - Unia Kolonowskie (Klasa W gr. 1) 1-0
104 16 Widawa Lubska - LKS Rybna (Klasa W gr. 1) 2-2
105 16 Źródło Krośnica - Victoria Dobrzyń (Klasa W gr. 1) 5-1
106 15 Start Namysłów - TOR Dobrzeń (IV liga) 1-1
107 15 Start Bogdanowice - Victoria Częstochowa (IV liga) 3-3
108 15 LZS Piotrówka - Victoria Chrościce (IV liga) 3-1
109 15 Polonia Łaziska G. - LZS Leśnica (IV liga) 2-1
110 15 Jarota Jarocin - Ruch Zdzieszowice (III liga) 4-2
111 15 Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork (III liga) 2-2
112 15 Odra Opole - Skra Częstochowa (IV liga) 2-1
113 15 LZS Kotórz - Polonia Nysa (V liga) 3-1
114 15 Sparta Paczków - Swornica Czarnowąsy (V liga) 0-2
115 15 LKS Ligota Turawska - Śląsk Łubniany (V liga) 0-1
116 15 Polonia Głubczyce - Piast Strzelce Op. (V liga) 0-1
117 15 Stal Brzeg - OKS Olesno (V liga) 3-4
118 15 Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice (V liga) 1-1
119 15 Olimpia Lewin Brzeski - Pogoń Prudnik (V liga) 0-0
120 15 Skalnik Gracze - Orzeł Dzierżysław (V liga) 0-0
121 14 Pogoń Prudnik - LKS Ligota Turawska (V liga) 4-2
122 14 Piast Strzelce Op. - Skalnik Gracze (V liga) -
123 14 OKS Olesno - Sparta Paczków (V liga) 2-1
124 14 Orzeł Źlinice - LZS Kotórz (V liga) 1-1
125 14 Śląsk Łubniany - Polonia Głubczyce (V liga) 1-4
126 14 Orzeł Dzierżysław - Stal Brzeg (V liga) 1-1
127 14 Polonia Nysa - Olimpia Lewin Brzeski (V liga) 2-2
128 14 LZS Leśnica - Start Namysłów (IV liga) 1-1
129 14 Victoria Chrościce - Rozwój Katowice (IV liga) 0-5
130 14 TOR Dobrzeń - Skałka Żabnica (IV liga) 0-2
131 14 Odra Opole - LZS Piotrówka (IV liga) 0-0
132 14 Stal Bielsko-Biała - Start Bogdanowice (IV liga) 0-2
133 14 Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice (III liga) 2-0
134 14 Jarota Jarocin - MKS Kluczbork (III liga) 2-0
135 14 Swornica Czarnowąsy - Czarni Otmuchów (V liga) 3-1
136 14 Widawa Lubska - Rodło Opole (Klasa W gr. 1) 5-1
137 14 Stal Zawadzkie - Jedność Rozmierka (Klasa A gr. 2) 4-2
138 14 Orzeł Olszanka - Skalnik Tarnów (Klasa W gr. 2) 3-4
139 14 Unia Krapkowice - Unia Tułowice (Klasa W gr. 2) 0-2
140 14 Odra Koźle - LZS Kałków (Klasa W gr. 2) 1-1
141 14 Chemik Kędzierzyn - Naprzód Niezdrowice (Klasa W gr. 2) 0-0
142 14 Racłavia Racławice - LZS Walce (Klasa W gr. 2) 3-2
143 14 LZS Michałów - Unia Głuchołazy (Klasa W gr. 2) 1-3
144 14 MKS Gogolin - LKS Rusocin (Klasa W gr. 2) 5-1
145 14 LZS Przywory - LKS Rybna (Klasa W gr. 1) 6-1
146 14 Unia Murów - Start Dobrodzień (Klasa W gr. 1) 1-0
147 14 Źródło Krośnica - LZS Proślice (Klasa W gr. 1) 1-1
148 14 LZS Mechnice - Unia Kolonowskie (Klasa W gr. 1) 2-2
149 14 Stal Osowiec - KS Krasiejów (Klasa W gr. 1) 0-3
150 14 Burza Lipki - Victoria Cisek (Klasa W gr. 2) 1-3
151 13 Stal Brzeg - Piast Strzelce Op. (V liga) 2-1
152 13 Czarni Otmuchów - OKS Olesno (V liga) 2-4
153 13 Olimpia Lewin Brzeski - Orzeł Źlinice (V liga) 1-2
154 13 Skalnik Gracze - Śląsk Łubniany (V liga) 1-2
155 13 Sparta Paczków - Orzeł Dzierżysław (V liga) 2-1
156 13 Skałka Żabnica - LZS Leśnica (IV liga) 1-0
157 13 Skra Częstochowa - Start Bogdanowice (IV liga) 1-0
158 13 Rozwój Katowice - Odra Opole (IV liga) 4-2
159 13 Start Namysłów - Przyszłość Rogów (IV liga) 0-0
160 13 Pniówek Pawłowice - TOR Dobrzeń (IV liga) 7-0
161 13 LZS Piotrówka - Victoria Częstochowa (IV liga) 5-0
162 13 MKS Kluczbork - Miedź Legnica (III liga) 2-0
163 13 Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych (III liga) 1-1
164 13 Polonia Głubczyce - LKS Ligota Turawska (V liga) 1-0
165 13 Polonia Nysa - Pogoń Prudnik (V liga) 0-0
166 13 LZS Kotórz - Swornica Czarnowąsy (V liga) 0-4
167 13 Unia Głuchołazy - Unia Tułowice (Klasa W gr. 2) 6-1
168 13 Skalnik Tarnów - Racłavia Racławice (Klasa W gr. 2) 0-3
169 13 Orzeł Olszanka - Unia Krapkowice (Klasa W gr. 2) 1-3
170 13 Victoria Cisek - Chemik Kędzierzyn (Klasa W gr. 2) 1-2
171 13 LKS Rusocin - Odra Koźle (Klasa W gr. 2) 1-3
172 13 LZS Walce - Burza Lipki (Klasa W gr. 2) 2-2
173 13 Naprzód Niezdrowice - MKS Gogolin (Klasa W gr. 2) 1-4
174 13 LZS Kałków - LZS Michałów (Klasa W gr. 2) 3-2
175 13 Stal Osowiec - Źródło Krośnica (Klasa W gr. 1) 0-1
176 13 LKS Rybna - Unia Murów (Klasa W gr. 1) 0-4
177 13 Unia Kolonowskie - Victoria Dobrzyń (Klasa W gr. 1) 4-1
178 13 KS Krasiejów - Widawa Lubska (Klasa W gr. 1) 6-0
179 13 Start Dobrodzień - LZS Mechnice (Klasa W gr. 1) 3-1
180 12 Orzeł Dzierżysław - Czarni Otmuchów (V liga) 2-1
181 12 OKS Olesno - LZS Kotórz (V liga) 2-1
182 12 LKS Ligota Turawska - Skalnik Gracze (V liga) 2-3
183 12 Piast Strzelce Op. - Sparta Paczków (V liga) 4-2
184 12 Śląsk Łubniany - Stal Brzeg (V liga) 1-0
185 12 Swornica Czarnowąsy - Olimpia Lewin Brzeski (V liga) 6-3
186 12 Pogoń Prudnik - Polonia Głubczyce (V liga) 3-0
187 12 Orzeł Źlinice - Polonia Nysa (V liga) 3-1
188 12 TOR Dobrzeń - Szczakowianka Jaworzno (IV liga) 0-4
189 12 Odra Opole - Polonia Łaziska G. (IV liga) 1-2
190 12 Start Bogdanowice - LZS Piotrówka (IV liga) 0-2
191 12 LZS Leśnica - Pniówek Pawłowice (IV liga) 2-0
192 12 Victoria Chrościce - Start Namysłów (IV liga) 2-2
193 12 GKS Tychy - Ruch Zdzieszowice (III liga) 4-0
194 12 Bytovia Bytów - MKS Kluczbork (III liga) 0-3
195 12 Widawa Lubska - Stal Osowiec (Klasa W gr. 1) 1-1
196 12 LZS Przywory - Rodło Opole (Klasa W gr. 1) 2-2
197 12 Naprzód Jemielnica - Otmęt Krapkowice (Klasa A gr. 2) 1-6
198 12 Spartan Grudynia - Cukrownik Baborów (Klasa A gr. 3) 1-2
199 12 Start II Namysłów - Budowlani Pokój (Klasa A gr. 1) 4-0
200 12 Racłavia Racławice - Orzeł Olszanka (Klasa W gr. 2) 6-0
201 12 Unia Krapkowice - Unia Głuchołazy (Klasa W gr. 2) 3-2
202 12 LZS Michałów - LKS Rusocin (Klasa W gr. 2) 1-0
203 12 MKS Gogolin - Victoria Cisek (Klasa W gr. 2) -
204 12 Burza Lipki - Skalnik Tarnów (Klasa W gr. 2) 0-2
205 12 Unia Tułowice - LZS Kałków (Klasa W gr. 2) 1-3
206 12 LZS Proślice - Unia Kolonowskie (Klasa W gr. 1) 4-2
207 12 LZS Kup - KS Krasiejów (Klasa W gr. 1) 0-3
208 12 Victoria Dobrzyń - Start Dobrodzień (Klasa W gr. 1) 1-3
209 12 LZS Mechnice - LKS Rybna (Klasa W gr. 1) 1-3
210 12 Chemik Kędzierzyn - LZS Walce (Klasa W gr. 2) 3-1
211 12 Odra Koźle - Naprzód Niezdrowice (Klasa W gr. 2) 0-1
212 11 Rozwój Katowice - Start Bogdanowice (IV liga) 5-0
213 11 Start Namysłów - Odra Opole (IV liga) 0-1
214 11 TOR Dobrzeń - Stal Bielsko-Biała (IV liga) 1-2
215 11 LZS Piotrówka - Skra Częstochowa (IV liga) 0-2
216 11 MKS Kluczbork - Górnik Wałbrzych (III liga) 0-1
217 11 Ruch Zdzieszowice - Raków Częstochowa (III liga) 0-0
218 11 Szczakowianka Jaworzno - LZS Leśnica (IV liga) 2-0
219 11 Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno (V liga) 3-4
220 11 Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Op. (V liga) 1-3
221 11 Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik (V liga) 0-0
222 11 Skalnik Gracze - Polonia Głubczyce (V liga) 3-0
223 11 Sparta Paczków - Śląsk Łubniany (V liga) 3-1
224 11 LZS Kotórz - Orzeł Dzierżysław (V liga) 0-2
225 11 Polonia Nysa - Swornica Czarnowąsy (V liga) 0-0
226 11 Stal Brzeg - LKS Ligota Turawska (V liga) 0-1
227 10 LZS Proślice - LKS Rybna (Klasa W gr. 1) 4-1
228 10 Źródło Krośnica - Unia Kolonowskie (Klasa W gr. 1) 0-2
229 10 Unia Murów - KS Krasiejów (Klasa W gr. 1) 2-1
230 10 LZS Kup - Widawa Lubska (Klasa W gr. 1) 3-5
231 10 Burza Lipki - Racłavia Racławice (Klasa W gr. 2) 2-4
232 10 MKS Gogolin - Skalnik Tarnów (Klasa W gr. 2) 2-2
233 10 LZS Michałów - Victoria Cisek (Klasa W gr. 2) 2-1
234 10 Chemik Kędzierzyn - Orzeł Olszanka (Klasa W gr. 2) 3-1
235 10 Odra Koźle - LZS Walce (Klasa W gr. 2) 0-0
236 10 Unia Tułowice - Naprzód Niezdrowice (Klasa W gr. 2) 3-4
237 10 Unia Krapkowice - LZS Kałków (Klasa W gr. 2) 5-1
238 10 Unia Głuchołazy - LKS Rusocin (Klasa W gr. 2) 1-1
239 10 Piast Strzelce Op. - Rodło Opole (I liga juniorów) 0-3
240 10 LZS Przywory - Stal Osowiec (Klasa W gr. 1) 1-0
241 10 LKS Ligota Turawska - Sparta Paczków (V liga) 5-5
242 10 Ruch Zdzieszowice - Calisia Kalisz (III liga) 1-0
243 10 MKS Kluczbork - Raków Częstochowa (III liga) 4-2
244 10 Start Bogdanowice - Polonia Łaziska G. (IV liga) 0-4
245 10 Odra Opole - Skałka Żabnica (IV liga) 1-1
246 10 Victoria Częstochowa - Start Namysłów (IV liga) 3-1
247 10 Victoria Chrościce - Pniówek Pawłowice (IV liga) 0-2
248 10 LZS Leśnica - TOR Dobrzeń (IV liga) 1-0
249 10 Stal Bielsko-Biała - LZS Piotrówka (IV liga) 0-3
250 10 Orzeł Dzierżysław - Olimpia Lewin Brzeski (V liga) 1-0
251 10 Śląsk Łubniany - Czarni Otmuchów (V liga) 3-2
252 10 Polonia Głubczyce - Stal Brzeg (V liga) 1-0
253 10 OKS Olesno - Polonia Nysa (V liga) 2-3
254 10 Piast Strzelce Op. - LZS Kotórz (V liga) 3-1
255 10 Pogoń Prudnik - Skalnik Gracze (V liga) 1-1
256 10 Swornica Czarnowąsy - Orzeł Źlinice (V liga) 1-1
257 9 Victoria Żyrowa - Orzeł II Źlinice (Klasa A gr. 2) 1-1
258 9 Piast II Strzelce Op. - LZS Przysiecz (Klasa A gr. 2) 5-1
259 9 LZS Wawelno - Naprzód Jemielnica (Klasa A gr. 2) 1-3
260 9 Groszmal Opole - Stal Zawadzkie (Klasa A gr. 2) 3-2
261 9 Pogoń Łosiów - KS Górażdże (Klasa A gr. 2) 2-2
262 9 Otmęt Krapkowice - Jedność Rozmierka (Klasa A gr. 2) 1-1
263 9 LZS Skorogoszcz - LZS Chrząstowice (Klasa A gr. 2) 2-5
264 9 Żubry Smarchowice - LZS Ligota Oleska (Klasa A gr. 1) 6-2
265 9 Polonia Smardy - Start Siołkowice (Klasa A gr. 1) 1-6
266 9 Widawa Wilków - Start II Namysłów (Klasa A gr. 1) 3-2
267 9 LZS Uszyce - LZS Brynica (Klasa A gr. 1) 1-4
268 9 LZS Grodziec - Rolnik Wierzbica (Klasa A gr. 1) 1-4
269 9 LZS Bugaj Nowy - TOR II Dobrzeń (Klasa A gr. 1) 1-4
270 9 Budowlani Pokój - LZS Rudniki (Klasa A gr. 1) 0-0
271 9 Znicz Włochy - LZS Chocianowice (Klasa A gr. 1) 2-3
272 9 Sokół Niemodlin - Victoria II Chrościce (Klasa A gr. 2) 2-3
273 9 Iskra Zopowy - Orzeł Branice (Klasa A gr. 3) 6-4
274 9 LZS Mańkowice - LZS Buków (Klasa A gr. 4) 5-2
275 9 LZS Wójcice - LZS Meszno (Klasa A gr. 4) 1-1
276 9 LZS Łukowice B. - LZS Jasienica G. (Klasa A gr. 4) 2-4
277 9 Unia Reńska Wieś - LZS Starowice (Klasa A gr. 4) 2-1
278 9 LZS Gierałcice - LKS Biała Nyska (Klasa A gr. 4) 4-1
279 9 Atom Grądy - Ogrodnik Chrościna Nyska (Klasa A gr. 4) 4-1
280 9 Polonia Przylesie - LZS Prusinowice (Klasa A gr. 4) 2-2
281 9 Sudety Burgrabice - LZS Konradowa (Klasa A gr. 4) 1-4
282 9 Spartan Grudynia - LZS Lubrza (Klasa A gr. 3) 6-1
283 9 KS Cisowa - KS Sławięcice (Klasa A gr. 3) 0-1
284 9 Cukrownik Baborów - LZS Racławiczki (Klasa A gr. 3) 8-1
285 9 Victoria Łany - LKS Bodzanów (Klasa A gr. 3) 1-1
286 9 Porawie Większyce - Śląsk Reńska Wieś (Klasa A gr. 3) 2-2
287 9 Zryw Opawica - Fortuna Głogówek (Klasa A gr. 3) 2-5
288 9 Polonia Pogórze - LZS Ścinawa Nyska (Klasa A gr. 3) 1-3
289 8 Sparta Paczków - Polonia Głubczyce (V liga) 1-6
290 8 Orzeł Źlinice - OKS Olesno (V liga) 3-3
291 8 Olimpia Lewin Brzeski - Piast Strzelce Op. (V liga) 1-6
292 8 Czarni Otmuchów - LKS Ligota Turawska (V liga) 3-2
293 8 Stal Brzeg - Skalnik Gracze (V liga) 0-2
294 8 KS Krasiejów - LZS Mechnice (Klasa W gr. 1) 1-1
295 8 Widawa Lubska - LZS Przywory (Klasa W gr. 1) 1-1
296 8 LZS Kotórz - Śląsk Łubniany (V liga) 1-4
297 8 Polonia Nysa - Orzeł Dzierżysław (V liga) 1-2
298 8 Swornica Czarnowąsy - Pogoń Prudnik (V liga) 4-1
299 8 LZS Leśnica - Stal Bielsko-Biała (IV liga) 2-2
300 8 Rozwój Katowice - LZS Piotrówka (IV liga) 2-0
301 8 Start Namysłów - Start Bogdanowice (IV liga) 1-3
302 8 Pniówek Pawłowice - Odra Opole (IV liga) 0-2
303 8 TOR Dobrzeń - Przyszłość Rogów (IV liga) 3-2
304 8 ROW Rybnik - Ruch Zdzieszowice (III liga) 0-1
305 8 Chrobry Głogów - MKS Kluczbork (III liga) 0-4
306 8 Start Dobrodzień - Unia Kolonowskie (Klasa W gr. 1) 6-1
307 8 Stal Osowiec - Unia Murów (Klasa W gr. 1) 1-3
308 8 LKS Biała Nyska - LZS Wójcice (Klasa A gr. 4) 3-5
309 8 LZS Starowice - Sudety Burgrabice (Klasa A gr. 4) 3-3
310 8 LKS Bodzanów - Porawie Większyce (Klasa A gr. 3) 2-5
311 8 LZS Racławiczki - Spartan Grudynia (Klasa A gr. 3) 1-3
312 8 Victoria II Chrościce - LZS Wawelno (Klasa A gr. 2) 1-1
313 8 Naprzód Jemielnica - LZS Skorogoszcz (Klasa A gr. 2) 10-0
314 8 Jedność Rozmierka - Piast II Strzelce Op. (Klasa A gr. 2) 1-2
315 8 LZS Rudniki - Znicz Włochy (Klasa A gr. 1) 0-2
316 8 Start II Namysłów - LZS Bugaj Nowy (Klasa A gr. 1) 1-0
317 8 Orzeł Olszanka - MKS Gogolin (Klasa W gr. 2) 4-6
318 8 LZS Kup - Źródło Krośnica (Klasa W gr. 1) 2-3
319 8 Naprzód Niezdrowice - Unia Głuchołazy (Klasa W gr. 2) 2-1
320 8 LKS Rusocin - LZS Kałków (Klasa W gr. 2) 1-0
321 8 Burza Lipki - Unia Krapkowice (Klasa W gr. 2) 2-4
322 8 Racłavia Racławice - Chemik Kędzierzyn (Klasa W gr. 2) 3-1
323 8 Skalnik Tarnów - Odra Koźle (Klasa W gr. 2) 1-0
324 8 LZS Walce - LZS Michałów (Klasa W gr. 2) 4-0
325 7 Pogoń Prudnik - Stal Brzeg (V liga) 4-2
326 7 Polonia Głubczyce - Czarni Otmuchów (V liga) 7-1
327 7 Śląsk Łubniany - Olimpia Lewin Brzeski (V liga) 5-4
328 7 Orzeł Dzierżysław - Orzeł Źlinice (V liga) 3-2
329 7 Skalnik Gracze - Sparta Paczków (V liga) 2-1
330 7 Piast Strzelce Op. - Polonia Nysa (V liga) 3-1
331 7 Przyszłość Rogów - LZS Leśnica (IV liga) 3-2
332 7 Odra Opole - Szczakowianka Jaworzno (IV liga) 0-0
333 7 Start Bogdanowice - Skałka Żabnica (IV liga) 0-0
334 7 LZS Piotrówka - Polonia Łaziska G. (IV liga) 3-3
335 7 Victoria Chrościce - TOR Dobrzeń (IV liga) 0-1
336 7 Skra Częstochowa - Start Namysłów (IV liga) 2-1
337 7 MKS Kluczbork - Calisia Kalisz (III liga) 0-1
338 7 Ruch Zdzieszowice - Elana Toruń (III liga) 1-0
339 7 OKS Olesno - Swornica Czarnowąsy (V liga) 1-2
340 7 LKS Ligota Turawska - LZS Kotórz (V liga) 2-2
341 7 LZS Kałków - Naprzód Niezdrowice (Klasa W gr. 2) 1-1
342 7 Odra Koźle - Orzeł Olszanka (Klasa W gr. 2) 1-0
343 7 Chemik Kędzierzyn - Burza Lipki (Klasa W gr. 2) 4-1
344 7 Unia Krapkowice - LKS Rusocin (Klasa W gr. 2) 1-1
345 7 Unia Głuchołazy - Victoria Cisek (Klasa W gr. 2) 1-1
346 7 LZS Michałów - Skalnik Tarnów (Klasa W gr. 2) 2-0
347 7 Racłavia Racławice - MKS Gogolin (Klasa W gr. 2) 0-0
348 7 Unia Tułowice - LZS Walce (Klasa W gr. 2) 1-3
349 7 Unia Murów - Widawa Lubska (Klasa W gr. 1) 1-0
350 7 Źródło Krośnica - Start Dobrodzień (Klasa W gr. 1) 1-1
351 7 LZS Przywory - LZS Kup (Klasa W gr. 1) 5-1
352 7 Unia Kolonowskie - LKS Rybna (Klasa W gr. 1) 3-1
353 7 Victoria Dobrzyń - KS Krasiejów (Klasa W gr. 1) 0-2
354 7 LZS Mechnice - Stal Osowiec (Klasa W gr. 1) 1-1
355 6 Żubry Smarchowice - Budowlani Pokój (Klasa A gr. 1) 3-0
356 6 LZS Ligota Oleska - Znicz Włochy (Klasa A gr. 1) 1-2
357 6 Start II Namysłów - TOR II Dobrzeń (Klasa A gr. 1) 2-2
358 6 KS Krasiejów - Unia Kolonowskie (Klasa W gr. 1) 0-2
359 6 LZS Leśnica - Victoria Chrościce (IV liga) 5-0
360 6 Start Namysłów - LZS Piotrówka (IV liga) 1-2
361 6 Pniówek Pawłowice - Start Bogdanowice (IV liga) 2-0
362 6 TOR Dobrzeń - Odra Opole (IV liga) 1-3
363 6 Polonia Przylesie - Atom Grądy (Klasa A gr. 4) 0-2
364 6 Jedność Rozmierka - LZS Wawelno (Klasa A gr. 2) 4-1
365 6 Pogoń Łosiów - Otmęt Krapkowice (Klasa A gr. 2) 1-5
366 6 KS Górażdże - Piast II Strzelce Op. (Klasa A gr. 2) 1-3
367 6 Orzeł II Źlinice - Sokół Niemodlin (Klasa A gr. 2) 5-1
368 6 Orzeł Branice - Polonia Pogórze (Klasa A gr. 3) 3-0
369 6 Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Wójcice (Klasa A gr. 4) 3-2
370 6 LZS Meszno - LZS Starowice (Klasa A gr. 4) 1-5
371 6 Start Siołkowice - LZS Grodziec (Klasa A gr. 1) 4-1
372 6 Śląsk Reńska Wieś - KS Cisowa (Klasa A gr. 3) 2-2
373 6 LKS Bodzanów - Iskra Zopowy (Klasa A gr. 3) 3-2
374 6 LZS Ścinawa Nyska - Victoria Łany (Klasa A gr. 3) 0-1
375 5 Czarni Otmuchów - Skalnik Gracze (V liga) 0-2
376 5 Swornica Czarnowąsy - Orzeł Dzierżysław (V liga) 3-0
377 5 Olimpia Lewin Brzeski - LKS Ligota Turawska (V liga) 3-3
378 5 Polonia Nysa - Śląsk Łubniany (V liga) 2-1
379 5 LZS Kotórz - Polonia Głubczyce (V liga) 1-4
380 5 Sparta Paczków - Stal Brzeg (V liga) 2-1
381 5 OKS Olesno - Pogoń Prudnik (V liga) 1-2
382 5 Ruch Zdzieszowice - Czarni Żagań (III liga) 1-2
383 5 ROW Rybnik - MKS Kluczbork (III liga) 0-1
384 5 Odra Opole - LZS Leśnica (IV liga) 2-2
385 5 Start Bogdanowice - Szczakowianka Jaworzno (IV liga) 2-2
386 5 Rozwój Katowice - Start Namysłów (IV liga) 4-0
387 5 Victoria Częstochowa - TOR Dobrzeń (IV liga) 2-1
388 5 Victoria Chrościce - Przyszłość Rogów (IV liga) 2-3
389 5 LZS Piotrówka - Skałka Żabnica (IV liga) 3-1
390 5 Orzeł Źlinice - Piast Strzelce Op. (V liga) 1-0
391 5 LKS Rybna - Start Dobrodzień (Klasa W gr. 1) 0-0
392 5 Naprzód Jemielnica - Stal Zawadzkie (Klasa A gr. 2) 3-5
393 5 Orzeł Olszanka - LZS Michałów (Klasa W gr. 2) 5-1
394 5 Victoria Cisek - LZS Kałków (Klasa W gr. 2) 3-2
395 5 Burza Lipki - MKS Gogolin (Klasa W gr. 2) 1-3
396 5 LZS Walce - Unia Głuchołazy (Klasa W gr. 2) 6-1
397 5 Naprzód Niezdrowice - LKS Rusocin (Klasa W gr. 2) 3-2
398 5 Chemik Kędzierzyn - Unia Krapkowice (Klasa W gr. 2) 3-0
399 5 Racłavia Racławice - Odra Koźle (Klasa W gr. 2) 2-0
400 5 Skalnik Tarnów - Unia Tułowice (Klasa W gr. 2) 1-1
401 5 Widawa Lubska - LZS Mechnice (Klasa W gr. 1) 5-2
402 5 LZS Przywory - Źródło Krośnica (Klasa W gr. 1) 1-2
403 5 Stal Osowiec - Victoria Dobrzyń (Klasa W gr. 1) 0-1
404 5 LZS Kup - Unia Murów (Klasa W gr. 1) 0-0
405 5 MKS II Kluczbork - Unia Kolonowskie (Klasa W gr. 1) 4-2
406 5 KS Krasiejów - LZS Proślice (Klasa W gr. 1) 1-4
407 4 Śląsk Łubniany - Orzeł Źlinice (V liga) 2-5
408 4 Polonia Głubczyce - Olimpia Lewin Brzeski (V liga) 4-1
409 4 Stal Brzeg - Czarni Otmuchów (V liga) 0-1
410 4 Piast Strzelce Op. - Swornica Czarnowąsy (V liga) 3-4
411 4 LKS Ligota Turawska - Polonia Nysa (V liga) 1-2
412 4 Skalnik Gracze - LZS Kotórz (V liga) 1-0
413 4 Start Dobrodzień - MKS II Kluczbork (Klasa W gr. 1) 2-3
414 4 Orzeł Dzierżysław - OKS Olesno (V liga) 2-2
415 4 Pogoń Prudnik - Sparta Paczków (V liga) 4-1
416 4 Unia Kolonowskie - Rodło Opole (Klasa W gr. 1) 4-5
417 4 LKS Rusocin - Victoria Cisek (Klasa W gr. 2) 2-4
418 4 Unia Głuchołazy - Skalnik Tarnów (Klasa W gr. 2) 1-6
419 4 LZS Michałów - Racłavia Racławice (Klasa W gr. 2) 1-5
420 4 MKS Gogolin - Chemik Kędzierzyn (Klasa W gr. 2) 0-3
421 4 Unia Krapkowice - Naprzód Niezdrowice (Klasa W gr. 2) 0-1
422 4 LZS Kałków - LZS Walce (Klasa W gr. 2) 4-1
423 4 Unia Tułowice - Orzeł Olszanka (Klasa W gr. 2) 4-1
424 4 Odra Koźle - Burza Lipki (Klasa W gr. 2) 1-0
425 4 Źródło Krośnica - LKS Rybna (Klasa W gr. 1) 3-0
426 4 Unia Murów - LZS Przywory (Klasa W gr. 1) 1-0
427 4 Victoria Dobrzyń - Widawa Lubska (Klasa W gr. 1) 0-2
428 4 Małapanew Ozimek - KS Krasiejów (Klasa W gr. 1) 0-1
429 4 LZS Mechnice - LZS Kup (Klasa W gr. 1) 5-1
430 4 LZS Proślice - Stal Osowiec (Klasa W gr. 1) 4-3
431 3 Tur Turek - Ruch Zdzieszowice (III liga) 1-2
432 3 MKS Kluczbork - Elana Toruń (III liga) 2-1
433 3 Rodło Opole - Start Dobrodzień (Klasa W gr. 1) 2-2
434 3 TOR Dobrzeń - Start Bogdanowice (IV liga) 1-0
435 3 Pniówek Pawłowice - LZS Piotrówka (IV liga) 1-0
436 3 Start Namysłów - Polonia Łaziska G. (IV liga) 0-0
437 3 Orzeł Olszanka - Unia Głuchołazy (Klasa W gr. 2) 4-3
438 3 LZS Walce - LKS Rusocin (Klasa W gr. 2) 7-1
439 3 LZS Kup - Victoria Dobrzyń (Klasa W gr. 1) 1-0
440 3 Stal Osowiec - Małapanew Ozimek (Klasa W gr. 1) -
441 3 Unia Murów - Źródło Krośnica (Klasa W gr. 1) 0-1
442 3 MKS II Kluczbork - LKS Rybna (Klasa W gr. 1) -
443 3 LZS Przywory - LZS Mechnice (Klasa W gr. 1) 0-6
444 3 Widawa Lubska - LZS Proślice (Klasa W gr. 1) 2-4
445 3 Victoria Chrościce - Stal Bielsko-Biała (IV liga) 0-2
446 3 Przyszłość Rogów - Odra Opole (IV liga) 1-1
447 3 Chemik Kędzierzyn - Odra Koźle (Klasa W gr. 2) 2-0
448 3 LZS Kotórz - Stal Brzeg (V liga) 0-1
449 3 Racłavia Racławice - Unia Tułowice (Klasa W gr. 2) 2-2
450 3 Skalnik Tarnów - LZS Kałków (Klasa W gr. 2) 4-3
451 3 Victoria Cisek - Naprzód Niezdrowice (Klasa W gr. 2) 2-2
452 3 MKS Gogolin - Unia Krapkowice (Klasa W gr. 2) 2-1
453 3 OKS Olesno - Piast Strzelce Op. (V liga) 7-2
454 3 Polonia Nysa - Polonia Głubczyce (V liga) 1-6
455 3 Swornica Czarnowąsy - Śląsk Łubniany (V liga) 5-3
456 3 Orzeł Dzierżysław - Pogoń Prudnik (V liga) 1-1
457 3 Czarni Otmuchów - Sparta Paczków (V liga) 2-2
458 3 Olimpia Lewin Brzeski - Skalnik Gracze (V liga) 1-2
459 3 Orzeł Źlinice - LKS Ligota Turawska (V liga) 5-0
460 3 Burza Lipki - LZS Michałów (Klasa W gr. 2) 4-2
461 2 Korona Kielce - Ruch Chorzów (I liga) 2-2
462 2 Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork (III liga) 1-1
463 2 Górnik Zabrze - Widzew Łódź (I liga) 1-1
464 2 Zagłębie Sosnowiec - Calisia Kalisz (III liga) 1-2
465 2 Raków Częstochowa - Jarota Jarocin (III liga) 1-1
466 2 Górnik Wałbrzych - Bytovia Bytów (III liga) 1-2
467 2 ROW Rybnik - Nielba Wągrowiec (III liga) 0-0
468 2 Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice (III liga) 1-1
469 2 GKS Tychy - Miedź Legnica (III liga) 1-2
470 2 Tur Turek - Czarni Żagań (III liga) 2-2
471 1 Widzew Łódź - Wisła Kraków (I liga) 1-1
472 1 Bałtyk Gdynia - Ruch Zdzieszowice (III liga) 2-2
473 1 Nielba Wągrowiec - Elana Toruń (III liga) 1-2
474 1 Chojniczanka Chojnice - Calisia Kalisz (III liga) 2-1
475 1 Bytovia Bytów - GKS Tychy (III liga) 0-4
476 1 Jarota Jarocin - Chrobry Głogów (III liga) 1-0
477 1 Miedź Legnica - Raków Częstochowa (III liga) 2-1
478 1 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (I liga) 1-1
479 1 MKS Kluczbork - Tur Turek (III liga) 0-2
480 1 Zagłębie Sosnowiec - ROW Rybnik (III liga) 4-0
F

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!