LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Tenis stołowy - III liga
Tenis stołowy III liga gr. 1, 2021/2022
Kolejka 4
Naprzód Borucin - ULKTS Pszczyna
-
Sokół Orzesze - MKS Czechowice
0-10
Viret Zawiercie - LZS Kujakowice
-
Skarbek Tarnowskie Góry - LITS Żywiec
-
KTS II Gliwice - Jedynka Pszów
8-2
LZS Żywocice - MOSIR Łaziska Górne
-
Kolejka 5
MOSIR Łaziska Górne - Viret Zawiercie
(śr) 18:00
Jedynka Pszów - Sokół Orzesze
(pt) 17:30
ULKTS Pszczyna - LZS Żywocice
(pt) 18:00
LZS Kujakowice - KTS II Gliwice
(pt) 18:00
LITS Żywiec - Naprzód Borucin
(pt) 18:30
MKS Czechowice - Skarbek Tarnowskie Góry
(pt) 19:00

III liga gr. 1
1.
>< KTS II Gliwice
4 8 32 - 8
2.
>< MKS Czechowice
4 6 30 - 10
3.
>< Jedynka Pszów
4 6 25 - 15
4.
>< Naprzód Borucin
3 4 16 - 14
5.
>< LZS Kujakowice
2 4 16 - 4
6.
>< Skarbek Tarnowskie Góry
3 4 19 - 11
7.
>< Viret Zawiercie
3 2 11 - 19
8.
>< LITS Żywiec
3 2 10 - 20
9.
>< MOSIR Łaziska Górne
2 1 8 - 12
10.
>< ULKTS Pszczyna
3 1 8 - 22
11.
>< Sokół Orzesze
4 0 11 - 29
12.
>< LZS Żywocice
3 0 4 - 26
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy III liga gr. 2, 2021/2022
Kolejka 4
KS Mysław - Spin Częstochowa
6-4
Skarbek III Tarnowskie Góry - LZS Zakrzów
7-3
Huragan Sosnowiec - LUKS Węgierska Górka
2-8
Feniks Pyskowice - Odra Kąty Opolskie
3-7
Skarbek II Tarnowskie Góry - KTS III Gliwice
4-6
Gwiazda Skrzyszów - AKS Mikołów
(pt) 19:00
Kolejka 5
LUKS Węgierska Górka - Gwiazda Skrzyszów
(śr) 18:00
AKS Mikołów - Skarbek III Tarnowskie Góry
(śr) 18:30
LZS Zakrzów - Feniks Pyskowice
(pt) 18:00
Odra Kąty Opolskie - KS Mysław
(pt) 18:00
Spin Częstochowa - Skarbek II Tarnowskie Góry
(pt) 18:00
KTS III Gliwice - Huragan Sosnowiec
(pt) 19:00

III liga gr. 2
1.
>< KS Mysław
4 8 25 - 15
2.
>< Spin Częstochowa
4 6 28 - 12
3.
>< Gwiazda Skrzyszów
3 6 22 - 8
4.
>< KTS III Gliwice
4 6 23 - 17
5.
>< Skarbek II Tarnowskie Góry
4 4 22 - 18
6.
>< AKS Mikołów
3 4 17 - 13
7.
>< Odra Kąty Opolskie
4 4 21 - 19
>< LUKS Węgierska Górka
4 4 21 - 19
9.
>< Skarbek III Tarnowskie Góry
4 4 18 - 22
10.
>< Huragan Sosnowiec
4 0 13 - 27
11.
>< LZS Zakrzów
4 0 11 - 29
12.
>< Feniks Pyskowice
4 0 9 - 31
Terminarz i wyniki
FOOTER


Tenis stołowy - III liga
piątek, 07 września 2018 13:14

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2018-09-07
Naprzód Borucin - Kadra Juniorów
Polonia II Bytom - Kuźnia Rybnik
Skarbek Tarnowskie Góry - Odra Kąty Opolskie
Sokół Orzesze - Sokół II Orzesze
LZS Kujakowice - LITS Żywiec
Huragan Sosnowiec - Jedynka Pszów
AKS Mikołów - KTS Gliwice
KS Mysław - MKS Czechowice

Kolejka 2 - 2018-09-14
MKS Czechowice - AKS Mikołów
KTS Gliwice - Huragan Sosnowiec
Jedynka Pszów - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół Orzesze
Sokół II Orzesze - Skarbek Tarnowskie Góry
Odra Kąty Opolskie - Polonia II Bytom
Kuźnia Rybnik - Naprzód Borucin
Kadra Juniorów - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza

 
Tenis stołowy - III liga
czwartek, 07 września 2017 18:01

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2017-09-15
AKS Mikołów - Sokół II Orzesze
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - LZS Żywocice
Naprzód Borucin - Spartakus Gliwice
Odra Kąty Opolskie - ATS Ligota Łabędzka
Jedynka Pszów - MKS Czechowice
Viret Zawiercie - Liswarta Lisów
LZS Kujakowice - Huragan Sosnowiec
LITS Żywiec - Skarbek Tarnowskie Góry

Kolejka 2 - 2017-09-22
LITS Żywiec - AKS Mikołów
Spartakus Gliwice - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Odra Kąty Opolskie - Naprzód Borucin
ATS Ligota Łabędzka - Jedynka Pszów
Liswarta Lisów - MKS Czechowice
Huragan Sosnowiec - Viret Zawiercie
Skarbek Tarnowskie Góry - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół II Orzesze

 
Tenis stołowy - III liga
niedziela, 19 lutego 2012 12:04

III ligaRozpoczęła się druga runda rozgrywek III ligi tenisa stołowego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, mistrzowską i spadkową. Grupa mistrzowska gra o wyłonienie zwycięzcy ligi, który awansuje do II ligi, zaś drużyny grupy spadkowej grają o utrzymanie w lidze.

 


© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!