Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 24 | |
---|---|
31-32 |
|
33-22 |
|
33-29 |
|
36-33 |
|
24-25 |
|
40-27 |
|
32-31 |
|
Kolejka 25 | |
KS Kąty Wrocławskie - ŚKPR Świdnica |
(wt) 19:00 |
Grunwald Poznań - UKS Nowa Sól |
(wt) 19:30 |
Kolejka 26 | |
Orlik Brzeg - MKS Leszno |
(wt) 19:30 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
24 | 72 | 688 | - | 527 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
24 | 63 | 834 | - | 587 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
25 | 53 | 767 | - | 696 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
24 | 50 | 702 | - | 671 |
5. |
><
UKS Nowa Sól
|
24 | 36 | 665 | - | 622 |
6. |
><
Tęcza Kościan
|
26 | 35 | 722 | - | 745 |
7. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
24 | 34 | 668 | - | 675 |
8. |
><
MKS Leszno
|
25 | 34 | 701 | - | 732 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
24 | 33 | 653 | - | 664 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
26 | 27 | 685 | - | 733 |
11. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
24 | 26 | 666 | - | 777 |
12. |
><
Lider Swarzędz
|
25 | 23 | 743 | - | 817 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
24 | 18 | 621 | - | 743 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
25 | 12 | 660 | - | 786 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 20 | |
---|---|
25-30 |
|
40-21 |
|
33-37 |
|
AZS Lublin - KS Końskie |
23-19 |
SRS Przemyśl - Viret Zawiercie |
- |
Kolejka 21 | |
AGH Kraków - Górnik Zabrze |
(wt) 18:30 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
20 | 55 | 717 | - | 506 |
2. |
><
AGH Kraków
|
19 | 48 | 578 | - | 523 |
3. |
><
Orzeł Przeworsk
|
20 | 42 | 641 | - | 608 |
4. |
><
KS Końskie
|
19 | 42 | 585 | - | 516 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
19 | 27 | 580 | - | 597 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
19 | 25 | 533 | - | 548 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
20 | 22 | 640 | - | 641 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
19 | 18 | 551 | - | 641 |
9. |
><
AZS Lublin
|
19 | 18 | 537 | - | 609 |
10. |
><
Górnik Zabrze
|
19 | 17 | 602 | - | 661 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
19 | 4 | 542 | - | 656 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 06 marca 2022 07:08
KS KOŃSKIE - WISŁA SANDOMIERZ 36-28 (16-14)
KS Końskie: Mikołaj Baran, Rafał Biegaj, Wiktor Ciszek, Fabian KozŁecki , Krzysztof Markowski, Przemysław Matyjasik, Paweł NapieraŁa, Artur Rurarz, Wiktor SĘkowski, Bartosz SĘkowski, Łukasz SĘkowski, Krzysztof SŁonicki, Wiktor Witkowski, Bartosz WoŚWisła Sandomierz: Michał BiaŁkowski, Karol Chudzik, Paweł CiepliŃski, Piotr GrzĄdkowski, Michał KozioŁ, Adam Malinowski, Stanisław Malinowski, Grzegorz Pawelczyk, Krzysztof PĘgielski, Aleksy RadwaŃski, Daniel Skowron, Michał Szklarski, Sebastian Werstler, Mateusz WiĄcek
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 06 marca 2022 07:08
ASPR ZAWADZKIE - SMS II KIELCE 26-29 (12-15)
ASPR Zawadzkie: Mateusz Czaja, Mateusz Damas, Piotr Damas, Adam Kaczka, Daniel Koprek, Michał Krygowski, Paweł Ludwig, Przemysław MaŃko, Adrian Przybysz, Łukasz Smyk, Adam WacŁawczyk, Wojciech WacŁawczyk, Bartosz Witkowski, Paweł ZagÓrowicz, Damian ZajĄcSMS II Kielce: Jakub Bojarczuk, Tymoteusz Bojarczuk, Mateusz Grzenkowicz, Szymon Koc, Sebastian PieŃkowski, Filip Rybarczyk, Bartosz Sarnowski, Patryk Siekierka, Patryk Wasiak, Jakub Welcz, Franciszek Wierzbicki, Kuba Wleklak, Filip Wrona, Jakub Wysocki, Antoni ZajĄc
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 06 marca 2022 07:08
VIRET ZAWIERCIE - AZS UJK KIELCE 31-29 (14-12)
Viret Zawiercie: Kacper CegŁowski (9), Marcin Kurzawa (9), Przemysław Wierzbic (5), Paweł WÓjcik (4), Mateusz Bugaj (1), Filip Jarosz (1), Gabriel KaŁuŻa (1), Daniel Matysek (1), Szymon Medwid, Paweł Pedryc, Marcin Teterycz, Krzysztof Bednarz, Paweł Bugajski, Sergiusz ZagaŁaAZS UJK Kielce: Jakub Bulski (9), Tomasz Kordos (6), Mateusz Bysiak (5), Aleksander Pinda (3), Filip Zdziech (3), Aleksy Szyc (2), Kamil Siedlarz (1), Krzysztof Bernacki, Piotr Bysiak, Mirosław CuryŁo, Wojciech CzerwiŃski, Ignacy Drozd, Kacper Pyrka, Patryk Wacek, Daniel Boszczyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 06 marca 2022 07:08
OLIMPIA PIEKARY - MTS CHRZANÓW 27-26 (16-9)
Olimpia Piekary: Andrzej Beczek, Łukasz CaŁujek, Maciej Chromy, Mateusz Czapla, Tymoteusz Jakubowski, Szymon Kotalczyk, Piotr Kowal, Dawid Ludyga, Bruno Mazurkiewicz, Patryk MiŁek, Wojciech Parzonka, Michał RosÓŁ, Wojciech Wawrzyniak, Piotr WiĘckiewicz, Sebastian Zapora, Paweł ZemelkaMTS Chrzanów: Michał DobrzaŃski, Paweł Franczak, Marcin GÓrkowski, Marcin Hardzina, Kamil Kirsz, Mateusz Nowak, Patryk Plaszczak, Jakub Rusin, Maciej Sieczka, Dawid Skoczylas, Marcin Skoczylas, Bartosz Skoczylas, Mateusz SŁowikowski, Sławomir Smaciarz, Kacper WĘgrzyn, Filip WÓjcik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 06 marca 2022 07:04
UKS KĄTY WROCŁAWSKIE - ZEW ŚWIEBODZIN 23-28 (9-15)
UKS Kąty Wrocławskie: Konrad Andrzejewski, Paweł Furman, Kacper GoŁda, Marcin Jaworski, Adrian Kazimierczak, Jędrzej Kurzawa, Tomasz Łuczak, Bartosz Markiewicz, Piotr Massopust, Sebastian OstrÓwka, Julien Philippe, Bartosz Serafin, Wojciech Szyba, Tomasz Wasilewicz, Bartosz WrÓblewski, Michał WysockiZew Świebodzin: Przemysław Bryza, Jakub Cenin, Maciej Cenin, Jędrzej JasiŃski, Mateusz JastrzĘbski, Szymon Kobeszko, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Marcin Nowicki, Jakub PiwoŃski, Mateusz Ripa, Maksymilian Rudnicki, Oskar Urbaniak, Bartosz WiĘdŁocha, Oliwer WoŁodŹko
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 06 marca 2022 07:04
BÓR OBORNIKI ŚL. - GRUNWALD POZNAŃ 25-20 (11-13)
Bór Oborniki Śl.: Marcin Borzymowski, Kamil Dekarz, Borys HaŁka, Adrian KaŹmirski, Michał Krupiarz, Kacper Latko, Maciej Majewski, Krzysztof Muszak, Szymon Pedryc, Piotr PirÓg, Kamil RamiĄczek, Rafał Siemierz, Artur Szabat, Adrian UŚĆ, Patryk WiĄcek, Bartosz ŻubrowskiGrunwald Poznań: Damian Bajka, Daniel BartŁomiejczyk, Jakub Bartnicki, Eryk Bernacik, Jakub Bujnowski, Filip Liske, Piotr Nowicki, Bartosz Paw, Patryk Piechowiak, Mikołaj PŁoski, Oskar Ralcewicz, Kacper Siejek, Filip Tarko, Piotr Wenta, Viggo WiŚniewski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 06 marca 2022 07:04
OLIMP GRODKÓW - DZIEWIĄTKA LEGNICA 25-26 (9-14)
Olimp Grodków: Przemysław DyktyŃski, Marcin Dytko, Łukasz Garncarz, Sebastian Kolanko, Bartłomiej Kuka, Tomasz Lechowicz, Jakub MigoŃ, Kacper Pietryka, Jakub SmoliŃski, Karol Sobstel, Miłosz StĘpieŃ, Jędrzej StroŃski, Marcel UngierDziewiątka Legnica: Przemysław Koch, Dawid KrÓl, Michał KuryŁo, Marceli MaŁachowski, Patryk Matuszewski, Piotr MyŚluk, Dawid Pawlak, Dariusz Piotrowicz, Adam PodniŻny, Radosław Sydor, Dawid Świekatowski, Mateusz Świrski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 06 marca 2022 07:04
ŚKPR ŚWIDNICA - TĘCZA KOŚCIAN 30-30 ► (15-18)
Karne: 3-4
ŚKPR Świdnica: Norbert Bal, Adam Chmiel, Olgierd Etel, Bartosz Galik, Aleksander Ingram, Michał Jaroszewicz, Norbert Mirga, Szymon MiŚkiewicz, Dawid PĘczar, Mateusz Redko, Michał Rzepecki, Volodymyr Shupyk , Rafał Wiszniowski, Michał Wojtala, Miłosz WoŁodkiewiczTęcza Kościan: Kamil Gessner, Dawid Graf, Damian Krystkowiak, Eryk Napieralski, Mateusz NapieraŁa, Adam Noskowiak, Daniel Olejnik, Amirjan Omar, Tomasz PiĄtek, Łukasz PieŚniak, Michał Przekwas, Filip Stachowiak, Wojciech Weiss, Dawid WesoŁek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 06 marca 2022 07:04
AZS ZIELONA GÓRA - MKS LESZNO ◄ 29-29 (16-10)
Karne: 4-3
AZS Zielona Góra: Tyberiusz ChaŁupka, Szymon GoŁĘbiowski, Robert GÓral, Jakub Jaszczuk, Hubert KamiŃski, Cyprian Kociszewski, Dominik Lasota, Alan MŁynkowiak, Maciej NaleŻyty, Aleksander Osajda, Jakub Siedlecki, Adam StĘpieŃMKS Leszno: Michał Frieske, Sebastian Giera, Kacper Jaszkiewicz, Jakub Kruk, Piotr Łuczak, Michał Maleszka, Krzysztof Meissner, Marcin MikoŁajczak, Mateusz Nowak, Antoni Piotrowiak, Mateusz PŁaczek, Jakub SkorupiŃski, Kacper Szocik, Kevin Wydmuch
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
czwartek, 03 marca 2022 09:03
SMS II KIELCE - SMS KIELCE 25-36 (10-20)
SMS II Kielce: Jakub Bojarczuk, Mateusz Grzenkowicz, Szymon Koc, Sebastian PieŃkowski, Filip Rybarczyk, Patryk Siekierka, Dominik SzczĘsny, Patryk Wasiak, Jakub Welcz, Franciszek Wierzbicki, Kuba Wleklak, Filip Wrona, Jakub Wysocki, Antoni ZajĄcSMS Kielce: Jan Antolak, Jakub Grzybowski, Filip Jarosz, Kacper KacprzyŃski, Mikołaj KotliŃski, Łukasz Majchrzak, Jakub MakuŁa, Filip MichaŁowicz, Kornel PoŹniak, Kacper RoŻnowski, Paweł Stempin, Bartosz Szczepanik, Sebastian Świt, Filip Wawrzyniak, Szymon Wiaderny, Mateusz Wiatrzyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 26 lutego 2022 23:57
MTS CHRZANÓW - VIRET ZAWIERCIE 33-24 (15-13)
MTS Chrzanów: Jakub Rusin (9), Bartosz Skoczylas (8), Marcin Skoczylas (6), Kamil Kirsz (2), Dawid Skoczylas (2), Kacper WĘgrzyn (2), Marcin Hardzina (1), Bartosz Hardzina (1), Mateusz Nowak (1), Maciej Sieczka (1), Michał DobrzaŃski, Paweł Franczak, Marcin GÓrkowski, Patryk Plaszczak, Mateusz SŁowikowski, Sławomir SmaciarzViret Zawiercie: Marcin Kurzawa (7), Przemysław Wierzbic (5), Kacper CegŁowski (3), Filip Jarosz (2), Szymon Medwid (2), Paweł WÓjcik (2), Sergiusz ZagaŁa (2), Gabriel KaŁuŻa (1), Krzysztof Bednarz, Mateusz Bugaj, Paweł Bugajski, Daniel Matysek, Paweł Pedryc, Marcin Teterycz, Igor ZagaŁa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 26 lutego 2022 23:57
AZS UJK KIELCE - KS KOŃSKIE 23-16 (12-7)
AZS UJK Kielce: Krzysztof Bernacki, Jakub Bulski, Piotr Bysiak, Mateusz Bysiak, Mirosław CuryŁo, Wojciech CzerwiŃski, Piotr Gasin, Tomasz Kordos, Kacper Pyrka, Kamil Siedlarz, Karol Sornat, Aleksy Szyc, Patryk Wacek, Filip ZdziechKS Końskie: Rafał Biegaj, Wiktor Ciszek, Fabian KozŁecki , Krzysztof Markowski, Przemysław Matyjasik, Paweł NapieraŁa, Artur Rurarz, Wiktor SĘkowski, Łukasz SĘkowski, Krzysztof SŁonicki, Wiktor Witkowski, Bartosz WoŚ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 54 z 151