Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 20 | |
---|---|
44-27 |
|
16-20 |
|
Tęcza Kościan - Lider Swarzędz |
19:30 |
Wolsztyniak Wolsztyn - Bór Oborniki Śl. |
19:30 |
MKS Leszno - Zew Świebodzin |
(sb) 13:00 |
Olimp Grodków - Grunwald Poznań |
(sb) 13:00 |
Orlik Brzeg - UKS Nowa Sól |
(sb) 16:00 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
19 | 57 | 537 | - | 410 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
20 | 51 | 684 | - | 482 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
20 | 44 | 613 | - | 554 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
19 | 41 | 558 | - | 509 |
5. |
><
Tęcza Kościan
|
21 | 34 | 581 | - | 595 |
6. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
19 | 28 | 533 | - | 533 |
7. |
><
UKS Nowa Sól
|
19 | 27 | 518 | - | 492 |
8. |
><
MKS Leszno
|
20 | 27 | 564 | - | 586 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
20 | 25 | 542 | - | 551 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
21 | 24 | 552 | - | 589 |
11. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
20 | 20 | 546 | - | 656 |
12. |
><
Lider Swarzędz
|
20 | 18 | 585 | - | 641 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
20 | 12 | 510 | - | 625 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
20 | 9 | 527 | - | 627 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 16 | |
---|---|
25-29 |
|
33-27 |
|
32-34 |
|
33-32 |
|
AZS Lublin - Wisła Sandomierz |
(sb) 12:00 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
16 | 46 | 587 | - | 399 |
2. |
><
AGH Kraków
|
15 | 36 | 451 | - | 416 |
3. |
><
Orzeł Przeworsk
|
16 | 33 | 514 | - | 482 |
4. |
><
KS Końskie
|
15 | 33 | 472 | - | 423 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
17 | 27 | 525 | - | 537 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
15 | 22 | 430 | - | 434 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
16 | 16 | 513 | - | 517 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
15 | 15 | 446 | - | 506 |
9. |
><
Górnik Zabrze
|
16 | 14 | 507 | - | 559 |
10. |
><
AZS Lublin
|
14 | 9 | 391 | - | 469 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
15 | 4 | 433 | - | 527 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 października 2021 15:43
WISŁA SANDOMIERZ - OLIMPIA PIEKARY 18-24 (8-11)
Wisła Sandomierz: Michał BiaŁkowski, Karol Chudzik, Michał KozioŁ, Adam Malinowski, Stanisław Malinowski, Grzegorz Pawelczyk, Krzysztof PĘgielski, Aleksy RadwaŃski, Jakub Rusin, Daniel Skowron, Hubert SkuciŃski, Michał Szklarski, Sebastian Werstler, Mateusz WiĄcekOlimpia Piekary: Andrzej Beczek, Dorian BudziaŁowski, Łukasz CaŁujek, Maciej Chromy, Mateusz Czapla, Tymoteusz Jakubowski, Jakub Janas, Szymon Kotalczyk, Piotr Kowal, Dawid Ludyga, Patryk MiŁek, Przemysław Serafin, Wojciech Wawrzyniak, Piotr WiĘckiewicz, Sebastian Zapora, Paweł Zemelka
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 października 2021 15:43
KSZO OSTROWIEC - AGH KRAKÓW 33-31 (18-15)
KSZO Ostrowiec: Filip Chmielewski, Maciej Cukierski, Jakub ĆwiĘka, Damian Falasa, Michał Grabowski, Kacper Granat, Sebastian Iskra, Rafał JagieŁŁo, Maciej JeŻyna, Wiktor JĘdrzejewski, Kasper Kijewski, Bartosz Kogutowicz, Kacper Lazarowicz, Michał PiĄtkowski, Adrian WojkowskiAGH Kraków: Krzysztof Bielec, Mateusz Bujak, Mikołaj Burlyta, Dawid CiochoŃ, Michał Gasin, Jakub Jewiarz, Oskar KlamrzyŃski, Konrad ŁuczyŃski, Igor MrÓz, Adrian Najuch, Bartosz Niemiec, Damian PeroŃski, Jakub Romian, Piotr SĄdowicz, Konrad Szymczak, Marcin Wajda
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 października 2021 15:43
GRUNWALD RUDA ŚL. - KS KOŃSKIE 33-34 (14-21)
Grunwald Ruda Śl.: Kamil Cieniek (9), Wojciech Parzonka (7), Arkadiusz Miszka (5), Krzysztof KureŁek (4), Marcin Kijowski (3), Mateusz CieŚlik (1), Robert Kurzawa (1), Tymoteusz Milewski (1), Szymon Skutela (1), Konrad Suchy (1), Łukasz BŁaŚ, Bartosz HorodyŃski, Marcin Pietruszka, Wojciech Machnik, Patryk TalagaKS Końskie: Przemysław Matyjasik (8), Wiktor KubaŁa (7), Rafał Biegaj (6), Paweł NapieraŁa (5), Bartosz WoŚ (4), Wiktor Ciszek (1), Artur Rurarz (1), Bartosz SĘkowski (1), Krzysztof SŁonicki (1), Krzysztof Markowski, Wiktor SĘkowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 października 2021 15:43
SMS KIELCE - VIRET ZAWIERCIE ◄ 32-32 (14-17)
Karne: 3-2
SMS Kielce: Jan Antolak, Jakub BĘdzikowski, Jakub Grzybowski, Filip Jarosz, Marcel JastrzĘbski, Kacper KacprzyŃski, Mikołaj KotliŃski, Łukasz Majchrzak, Kacper RoŻnowski, Paweł Stempin, Bartosz Szczepanik, Sebastian Świt, Filip Wawrzyniak, Szymon Wiaderny, Mateusz WiatrzykViret Zawiercie: Krzysztof Bednarz, Mateusz Bugaj, Kacper CegŁowski, Filip Jarosz, Gabriel KaŁuŻa, Marcin Kurzawa, Daniel Matysek, Szymon Medwid, Karol Put, Patryk Rola, Marcin Teterycz, Przemysław Wierzbic, Paweł WÓjcik, Igor ZagaŁa, Sergiusz ZagaŁa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 października 2021 04:01
SMS II KIELCE - MTS CHRZANÓW 35-32 (19-15)
SMS II Kielce: Tymoteusz Bojarczuk, Filip BurzyŃski, Jacek Fajfer, Szymon Koc, Sebastian PieŃkowski, Filip Rybarczyk, Bartosz Sarnowski, Patryk Siekierka, Patryk Wasiak, Jakub Welcz, Franciszek Wierzbicki, Kuba Wleklak, Jakub WysockiMTS Chrzanów: Michał DobrzaŃski, Paweł Franczak, Marcin GÓrkowski, Bartosz Hardzina, Marcin Hardzina, Patryk Madeja, Patryk Plaszczak, Maciej Sieczka, Bartosz Skoczylas, Marcin Skoczylas, Dawid Skoczylas, Mateusz SŁowikowski, Sławomir Smaciarz, Mateusz Trawnicki, Kacper WĘgrzyn
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 października 2021 03:59
UKS KĄTY WROCŁAWSKIE - BÓR OBORNIKI ŚL. 21-18 (10-10)
UKS Kąty Wrocławskie: Konrad Andrzejewski (4), Piotr BurzyŃski (4), Michał Wysocki (4), Maciej Batura (2), Marcin Jaworski (1), Michał Klimaszewski (1), Bartosz Markiewicz (1), Piotr Massopust (1), Sebastian OstrÓwka (1), Bartosz Serafin (1), Wojciech Szyba (1), Adrian Kazimierczak, Jędrzej Kurzawa, Tomasz Łuczak, Julien Philippe, Tomasz WasilewiczBór Oborniki Śl.: Kamil RamiĄczek (6), Borys HaŁka (5), Igor Kasperski (2), Rafał Siemierz (2), Michał Krupiarz (1), Piotr PirÓg (1), Bartosz Żubrowski (1), Marcin Borzymowski, Filip JasiŃski, Adrian KaŹmirski, Kacper Latko, Maciej Majewski, Krzysztof Muszak, Adrian UŚĆ, Patryk WiĄcek, Kamil Dekarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 października 2021 03:59
ZEW ŚWIEBODZIN - OLIMP GRODKÓW 30-24 (17-12)
Zew Świebodzin: Przemysław Bryza, Jakub Cenin, Maciej Cenin, Jędrzej JasiŃski, Mateusz JastrzĘbski, Grzegorz KacaŁa, Szymon Kobeszko, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Marcin Nowicki, Bartosz Sikorski, Oskar Urbaniak, Bartosz WiĘdŁocha, Patryk WoŁkOlimp Grodków: Tomasz Biernat, Paweł Chmiel, Marcin Dytko, Łukasz Garncarz, Sebastian Kolanko, Bartłomiej Kuka, Tomasz Lechowicz, Jakub MigoŃ, Karol Sobstel, Miłosz StĘpieŃ, Jędrzej StroŃski, Marcel Ungier, Janusz Wandzel
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 października 2021 03:59
DZIEWIĄTKA LEGNICA - AZS ZIELONA GÓRA 27-28 (13-18)
Dziewiątka Legnica: Dawid KrÓl (6), Michał KuryŁo (6), Patryk Szydziak (6), Adam PodniŻny (4), Piotr MyŚluk (2), Radosław Sydor (1), Dawid Świekatowski (1), Konrad Turalik (1), Igor Buko, Przemysław Koch, Patryk Matuszewski, Dawid Pawlak, Marcin Radomski, Maksymilian Dajer, Bartosz KrÓl, Dariusz PiotrowiczAZS Zielona Góra: Adrian Franaszek (9), Cyprian Kociszewski (4), Tyberiusz ChaŁupka (3), Szymon GoŁĘbiowski (3), Robert GÓral (3), Jakub Jaszczuk (3), Adam StĘpieŃ (3), Hubert KamiŃski, Dominik Lasota, Alan MŁynkowiak, Aleksander Osajda, Jakub Siedlecki, Krystian WiĘdŁocha, Maciej NaleŻyty
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 października 2021 03:59
UKS NOWA SÓL - ŚKPR ŚWIDNICA 30-29 (14-12)
UKS Nowa Sól: Patryk Bortnowski, Norbert Buda, Hubert Ceglarz, Artur Dymkowski, Jakub Florczak, Marcin Hajnysz, Maciej Hutnik, Artur Kokot, Kamil Kowalski, Szymon Lisiewicz, Maciej OrliŃski, Łukasz Ostrowski, Jarosław Paszkiewicz, Mateusz Rapiejko, Grzegorz Stelmasik, Damian UchalŚKPR Świdnica: Norbert Bal, Adam Chmiel, Dominik Danis, Patryk DĘbowczyk, Olgierd Etel, Aleksander Ingram, Michał Jaroszewicz, Norbert Mirga, Dawid PĘczar, Michał Rzepecki, Volodymyr Shupyk , Kamil Stadnik, Wiktor Wiciak, Rafał Wiszniowski, Michał Wojtala, Miłosz WoŁodkiewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 października 2021 03:59
GRUNWALD POZNAŃ - SZCZYPIORNIAK GORZYCE 31-24 (19-15)
Grunwald Poznań: Damian Bajka, Daniel BartŁomiejczyk, Jakub Bartnicki, Eryk Bernacik, Patryk KulczyŃski, Filip Liske, Krzysztof MartyŃski, Piotr Nowicki, Bartosz Paw, Mateusz PawŁowski, Patryk Piechowiak, Mikołaj PŁoski, Oskar Ralcewicz, Filip Tarko, Krzysztof Westwal, Viggo WiŚniewskiSzczypiorniak Gorzyce: Saber Abdusalam, Łukasz Aleks, Michał BiegaŃski, Wojciech BŁaszczyk, Mateusz Dolata, Paweł Dutkiewicz, Krzysztof Dutkiewicz, Dawid Glabik, Joachim Ibron, Bartosz Jaruzel, Paweł Piosik, Marcin Przyszlak, Piotr SkorzybÓt
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 października 2021 03:59
TĘCZA KOŚCIAN - MKS LESZNO 24-28 (14-13)
Tęcza Kościan: Kamil Gessner, Dawid Graf, Dawid Grzesiak, Filip Jackowski, Damian Krystkowiak, Eryk Napieralski, Mateusz NapieraŁa, Adam Noskowiak, Daniel Olejnik, Amirjan Omar, Tomasz PiĄtek, Łukasz PieŚniak, Michał Przekwas, Filip Stachowiak, Wojciech Weiss, Dawid WesoŁekMKS Leszno: Michał Frieske, Sebastian Giera, Kacper Jaszkiewicz, Piotr Kowalczewski, Jędrzej KrÓlikowski, Jakub Kruk, Dawid Łuczak, Piotr Łuczak, Michał Maleszka, Krzysztof Meissner, Kamil Napierkowski, Mateusz Nowak, Mateusz PŁaczek, Alex Rybarczyk, Kornel Szczepanek, Jakub Wierucki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 24 października 2021 20:04
GRUNWALD POZNAŃ - OLIMP GRODKÓW 32-33 (14-18)
Grunwald Poznań: Damian Bajka, Daniel BartŁomiejczyk, Jakub Bartnicki, Eryk Bernacik, Jakub Bujnowski, Patryk KulczyŃski, Filip Liske, Krzysztof MartyŃski, Piotr Nowicki, Bartosz Paw, Mateusz PawŁowski, Patryk Piechowiak, Mikołaj PŁoski, Filip Tarko, Krzysztof Westwal, Viggo WiŚniewskiOlimp Grodków: Tomasz Biernat, Paweł Chmiel, Marcin Dytko, Łukasz Garncarz, Sebastian Kolanko, Bartłomiej Kuka, Tomasz Lechowicz, Jakub MigoŃ, Karol Sobstel, Miłosz StĘpieŃ, Jędrzej StroŃski, Marcel Ungier, Janusz Wandzel
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 58 z 147