Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2023/2024
Kolejka 30 | |
---|---|
Olimpia Piekary - MKS Wieluń |
- |
Pogoń Szczecin - Stal Mielec |
(pt) 18:00 |
Jurand Ciechanów - SPR Żukowo |
(pt) 19:00 |
AZS Biała Podlaska - SMS Kielce |
(sb) 15:00 |
Padwa Zamość - Stal Gorzów |
(sb) 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec - Anilana Łódź |
(sb) 18:00 |
Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec |
(nd) 19:00 |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
27 | 64 | 805 | - | 703 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
27 | 56 | 829 | - | 772 |
3. |
><
Pogoń Szczecin
|
27 | 52 | 778 | - | 747 |
4. |
><
SPR Żukowo
|
27 | 51 | 900 | - | 888 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
27 | 48 | 786 | - | 728 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
28 | 47 | 854 | - | 821 |
7. |
><
SMS Kielce
|
27 | 42 | 835 | - | 821 |
8. |
><
Stal Gorzów
|
27 | 42 | 739 | - | 731 |
9. |
><
Stal Mielec
|
27 | 41 | 763 | - | 764 |
10. |
><
Jurand Ciechanów
|
27 | 41 | 756 | - | 790 |
11. |
><
Olimpia Piekary
|
27 | 38 | 760 | - | 758 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
27 | 32 | 754 | - | 776 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
27 | 28 | 765 | - | 803 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
27 | 19 | 746 | - | 820 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
27 | 8 | 690 | - | 838 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 12 lutego 2017 12:13
MKS KALISZ - CZUWAJ PRZEMYŚL 31-26 (17-12)
Kalisz: Marciniak - Galewski (7), Mosiołek (5), Klopsteg (3), Misiejuk (3), Rosiek (3), Adamski (2), Bożek (1), Sieg (1), Jaszka (1), KobusińskiCzuwaj: Orłowski, Sar, Szczepaniec, Kijanka - Kroczek (6), Stołowski (5), Puszkarski (4), Bajwoluk (4), Kubisztal (4), Biernat (2), Kulka (1), Kubik
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 05 lutego 2017 18:44
OLIMP GRODKÓW - KSZO OSTROWIEC 30-19 (13-10)
Olimp: Madaliński, Młoczyński - Stańko, Maciejewski (4), Dziurgot, Klimków (2), Chmiel (8), Baran (3), Gradowski, Bujak, Ogorzelec (10), Piech,Turyniewicz (1), Prokop (2), Starczewski
KSZO: Piątkowski, Szewczyk - Kazhaneuski, Jeżyna (5), Cukierski, Król (4), Czuwara, Goliszewski (4), Afanasjev (1), Kieloch, Kieloch (1), Kwiatkowski (1), Antolak (2), Rutkowski (1)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
wtorek, 31 stycznia 2017 09:08
ASPR ZAWADZKIE - MTS CHRZANÓW 33-22 (16-16)
Zawadzkie: Donosewicz, Puszkar - Hertel, Kubillas (2), Zagórowicz (2), M. Morzyk, Szlensog (1), Wacławczyk (5), P. Całujek (2), Ł. Całujek (6), Swat (8), Migała (7), KąpaChrzanów: Górkowski, Gil - Sieczka (4), Madeja (3), Rola (6), Wierzbic, Gasin (2), Kowal (1), D. Skoczylas, Orlicki, Kirsz (6), M. Skoczylas (7), Bednarczyk (3), Wiatr
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 11 grudnia 2016 12:43
ASPR ZAWADZKIE - MKS KALISZ 28-34 (17-19)
Zawadzkie: Donosewicz, Puszkar - Ł. Całujek (11), Kąpa (7), Migała (4), Wacławczyk (3), Hertel (1), Kubillas (1), Szlensog (1), Swat, ZagórowiczKalisz: Jarosz, Adamczyk - Czerwiński (9), Galewski (6), Misiejuk (6), Klopsteg (4), Książek (4), Adamski (3), Jaszka (1), Mosiołek (1), Bałwas, Drej, Kobusiński, Piosik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 11 grudnia 2016 12:41
MIEDŹ LEGNICA - OLIMPIA PIEKARY 25-31 (12-15)
Miedź: Mazur, Kaczmarek - Szuszkiewicz (7), Majewski (5), Lasak, Skiba (2), Antosik (2), Płaczek, Cegłowski, Piwko (7), Kuta (1), Wita (1), PirógOlimpia: Kot - Czapla (1), Cieślik, Chromy (5), Parzonka (1), Rosół (2), Gogola (8), Kotalczyk (1), Kempys (3), Płonka (6), Fidyt (2), Miłek, Jaksik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 04 grudnia 2016 21:00
AZS BIAŁA PODLASKA - ASPR ZAWADZKIE 31-36 (16-18)
Biała Podlaska: Adamiuk, Chmurski - Warmijak (4), Skuciński (5), Ziółkowski (3), Rusin 1, Chełmiński (2), Stefaniec (5), Małecki, Kruchow (2), Kozłowski, Jaszczuk, Bekiesz, Kandora (5), PezdaZawadzkie: Donosewicz - Kubillas (3), Szlensog (2), Wacławczyk (4), Ł. Całujek (8), Swat (8), Migała (6), Kąpa (5)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 04 grudnia 2016 20:58
MTS CHRZANÓW - OLIMP GRODKÓW 36-26 (20-15)
Chrzanów: Gil, Górkowski - Wierzbic (7), D. Skoczylas (6), Kirsz (5), Stroński (5), Sieczka (4), Gasin (3), M. Skoczylas (2), Żydzik (2), Madeja (1), Bogacz, Dziubiński, Kowal, Krasucki, RolaOlimp: Madaliński (1) - Piech (1), Prokop (6), Chmiel (4), Ogorzelec (4), Bujak (3), Gradowski (2), Maciejewski (2), Turyniewicz (2), Stańko (1), Dziurgot, Mierzwiński, Świerczyński
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 04 grudnia 2016 12:22
MKS KALISZ - ISKRA II KIELCE 34-33 (18-19)
Kalisz: Jarosz, Adamczyk - Galewski (10), Czerwiński (5), Adamski (5), Drej (4), Bałwas (3), Jaszka (3), Piosik (2), Bożek (1), Mosiołek (1), Kobusiński, Klopsteg.Iskra II: Baran, Drozd, Kijewski - Telka (8), Vujović (7), Bis (6), Grabowski (6), Siedlarz (3), Bulski (1), Nowak (1), Ciołak (1), Stępnik, Kogutowicz, Bysiak, Filipowicz, Dufaj
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 27 listopada 2016 18:00
ASPR ZAWADZKIE - KS KOŃSKIE 27-28 (16-18)
Zawadzkie: Donosewicz, Puszkar - Kaczka, Hertel, Kubillas (2), Zagórowicz (5), Wacławczyk (1), P. Całujek (9), Ł. Całujek (2), Swat (4), Migała (4), KąpaKońskie: Wnuk, Szot - Sękowski, Słonicki (1), Pilarski (2), Jamioł (8), Matyjasik (4), Napierała (1), Mastalerz (4), Gasin (2), Smołuch (6)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 27 listopada 2016 12:12
OSTROVIA OSTRÓW - OLIMPIA PIEKARY 28-29 (13-12)
Ostrovia: Matuszczak, Piskorski - Klara (1), Stempniak (1), Wesołek (4), Marciniak, Wojciechowski (2), Staniek (3), Tomczak (1), Kuśmierczyk (7), Gajek, Krzywda (6), Wojkowski (4)Olimpia: Kot (1) - Chromy (4), Fidyt (1), Cieślik, Parzonka, Rosół (4), Gogola (4), Kotalczyk (1), Kempys (7), Płonka (7)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 27 listopada 2016 12:10
CZUWAJ PRZEMYŚL - MIEDŹ LEGNICA 32-25 (13-7)
Czuwaj: Sar, Orłowski, Szczepaniec - Puszkarski (4), Biernat (5), Stołowski (2), Kubik, Bajwoluk (1), Nowak, Kulka (3), Kroczek (5), Trawnicki (1), Kubisztal (7)Miedź: Mazur, Stachurski - Majewski (3), Lasak (4), Skiba (6), Antosik, Cegłowski (3), Kaczmarek, Piwko (5), Kuta (2), Wita, Piróg (2)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 20 listopada 2016 12:20
MIEDŹ LEGNICA - OSTROVIA OSTRÓW 26-24 (15-9)
Miedź: Mazur - Szuszkiewicz (6), Piróg (8), Antosik (1), Płaczek (1), Cegłowski (3), Piwko (4), Kuta (1), Majewski, Lasak, WitaOstrovia: Piskorski, Foterek, Matuszczak - Klara (1), Stempniak (1), Wesołek (2), Staniek (3), Tomczak (2), Kuśmierczyk (3), Krzywda (4), Wojkowski (6), Wojciechowski, Olszyna
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 98 z 134