Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2023/2024
Kolejka 24 | |
---|---|
SMS Kielce - SPR Żukowo |
- |
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Piekary |
- |
Anilana Łódź - Stal Mielec |
(pt) 18:00 |
AZS Biała Podlaska - MKS Wieluń |
(sb) 15:00 |
Padwa Zamość - Miedź Legnica |
(sb) 15:00 |
Pogoń Szczecin - Jurand Ciechanów |
(sb) 17:00 |
Stal Gorzów - Nielba Wągrowiec |
(sb) 18:30 |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
22 | 55 | 652 | - | 570 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
21 | 41 | 645 | - | 607 |
3. |
><
SPR Żukowo
|
21 | 40 | 714 | - | 698 |
4. |
><
Pogoń Szczecin
|
20 | 37 | 577 | - | 562 |
5. |
><
Stal Gorzów
|
22 | 36 | 598 | - | 590 |
6. |
><
AZS Biała Podlaska
|
21 | 36 | 596 | - | 558 |
7. |
><
Jurand Ciechanów
|
22 | 35 | 603 | - | 629 |
8. |
><
Olimpia Piekary
|
21 | 32 | 598 | - | 584 |
9. |
><
Miedź Legnica
|
22 | 32 | 675 | - | 655 |
10. |
><
Nielba Wągrowiec
|
21 | 29 | 591 | - | 596 |
11. |
><
SMS Kielce
|
19 | 28 | 598 | - | 590 |
12. |
><
Stal Mielec
|
20 | 27 | 574 | - | 581 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
22 | 22 | 607 | - | 643 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
20 | 13 | 553 | - | 620 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
20 | 8 | 534 | - | 632 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 26 marca 2017 10:46
ASPR ZAWADZKIE - CZUWAJ PRZEMYŚL 23-24 (13-15)
Zawadzkie: Donosewicz, Skwara - Kąpa (5), P. Całujek (4), Wacławczyk (4), Zagórowicz (4), Migała (3), Ł. Całujek (2), Swat (1), Hertel, Kubillas, SzlensogCzuwaj: Sar, Szczepaniec - Puszkarski (5), Stołowski (5), Kulka (4), Nowak (4), Biernat (3), Kubisztal (2), Bajwoluk (1), Kroczek, Kubik
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 26 marca 2017 10:43
ISKRA II KIELCE - MIEDŹ LEGNICA 29-27 (20-10)
Iskra II: Markowski (1), Baran, Kijewski - Telka (2), Bulski (2), Vujović (9), Filipowicz, Kogutowicz (1), Grabowski (4), Bernacki, Siedlarz (5), Bis (4), Ciołak, Dufaj (1)Miedź: Mazur, Stachurski, Kaczmarek - Szuszkiewicz (6), Majewski (2), Skiba, Antosik (5), Płaczek (2), Cegłowski (1), Drozdalski, Przybylak, Piwko (5), Kuta 2, Wita (3), Piróg (1)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
wtorek, 21 marca 2017 12:43
MIEDŹ LEGNICA - OLIMP GRODKÓW 24-20 (11-5)
Miedź: Mazur, Stachurski, Kaczmarek - Szuszkiewicz (2), Majewski (5), Lasak, Skiba (3), Antosik (1), Płaczek (5), Cegłowski, Drozdalski, Piwko (1), Kuta, Wita, Piróg (4)Olimp: Młoczyński, Madaliński - Turyniewicz, Kolanko (2), Maciejewski, Prokop (1), Baran (4), Gradowski (6), Piech (1), Świerczyński, Żubrowski (2), Bujak, Ogorzelec, Klimków (2), Chmiel (2), Starczewski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 19 marca 2017 11:36
OSTROVIA OSTRÓW - ASPR ZAWADZKIE 36-31 (20-15)
Ostrovia: Piskorski, Matuszczak - Kuśmierczyk (7), Staniek (5), Gajek (3), Wojciechowski, Tomczak (9), Krzywda (1), Nowakowski (1), Jedwabny (5), Wesołek, Olszyna (4), Marciniak (1), Nowogórski, P. Przybylski, Brychcy
Zawadzkie: Donosewicz - Migała, Swat (1), Kąpa (7), Zagórowicz (2), Wacławczyk (1), Kubillas (6), Szulc (1), Ł. Całujek (9), Szlensog (3), P. Całujek (1)
Wyprawa Zawadzkiego do Ostrowa tym razem się nie powiodła. Nasza drużyna przegrała 31-36 i wróciła bez punktów.
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
poniedziałek, 13 marca 2017 08:46
UNIA TARNÓW - OLIMPIA PIEKARY 29-30 (15-13)
Unia: Ciochoń – Dutka (7), Misiewicz (6), Jewuła (4), Sanek (1), Spieszny, Nowak (8), Wajda (2), Drobicki, NiemiecOlimpia: Kot, Zemelka – Chromy (4), Fidyt (2), Cieślik, Rosół (3), Gogola (2), Kempys (4), Kowalski (6), Płonka (9)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
poniedziałek, 13 marca 2017 08:41
OLIMP GRODKÓW - CZUWAJ PRZEMYŚL 29-32 (15-12)
Olimp: Młoczyński - Maciejewski (2), Kolanko 9, Klimków, Chmiel 3, Baran 4, Starczewski, Gradowski (2), Żubrowski 1, Bujak, Ogorzelec, Piech 2, Świerczyński, Turyniewicz (1), Prokop 5, MadalińskiCzuwaj: Szczepaniec - Lew, Puszkarski (13), Biernat (6), Stołowski, Kubik, Bajwoluk (1), Nowak (2), Sar, Orłowski, Kulka, Kroczek (7), Kubisztal (3), Kijanka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 12 marca 2017 12:26
ASPR ZAWADZKIE - MOTO JELCZ OŁAWA 29-26 (10-13)
Zawadzkie: Donosewicz - Zagórowicz (2), M. Morzyk (2), Wacławczyk (5), Ł. Całujek (5), Migała (3), Kąpa (2), Hertel, Kubillas (2), Szulc (1), Szlensog (3), P. Całujek, Swat (4)Moto Jelcz: Glabik, Muszak - Celek, Rutkowski (2), Herudziński (8), Koprowski (1), Markiewicz (2), Klinger, Dudkowski (5), Cepielik (5), Wiewiórski (3)Drużyna z Zawadzkiego po niesamowitej końców wygrała z Moto Jelczem 29-26 i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że przez cały mecz przegrywała i dopiero w ostatnich minutach wyszła na prowadzenie.
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 12 marca 2017 12:16
KSZO OSTROWIEC - MIEDŹ LEGNICA 24-24 (15-9)
Ostrowiec: Piątkowski, Szewczyk - Kożeniewski, Jeżyna (3), Król (5), Czuwara, Goliszewski (2), Afanasjew (4), Kieloch (6), Kwiatkowski (3), Rutkowski (1)Miedź: Mazur, Stachurski, Kaczmarek - Szuszkiewicz, Majewski (2), Lasak, Skiba (1), Płaczek, Cegłowski (5), Piwko (7), Kuta (1), Wita, Piróg (7), Antosik (1)KSZO Ostrowiec mecz rozpoczęło bardzo dynamicznie. Wystarczyło kilka minut, by wyszło na pewne prowadzenie. Obroniony rzut karny i dobra gra w ataku po kwadransie dało miejscowym prowadzenie 7-1.
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 12 marca 2017 12:09
MKS KALISZ - AZS BIAŁA PODLASKA 27-21 (13-9)
Kalisz: Jarosz, Marciniak - Adamski (7), Bałwas (5), Galewski (5), Bożek (4), Klopsteg (3), Misiejuk (3), Rosiek, Książek, Piosik, Mosiołek, KobusińskiBiała Podlaska: Adamczuk, Chmurski, Kozłowski - Warmijak (7), Ziółkowski (5), Skuciński (2), Kruchkou (2), Jaszczak (2), Stefaniec (1), Małecki (1), Bekisz (1), Rusin, Banaś, Kandora, Pezda
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 12 marca 2017 12:06
MKS CHRZANÓW - KS KOŃSKIE 24-22 (12-11)
Chrzanów: Gil, Górkowski - M. Skoczylas (9), D. Skoczylas (5), Rola (3), Bednarczyk (2), Stroński (2), Kirsz (1), Orlicki (1), Wierzbic (1), Gasin, Sieczka, ŻydzikKońskie: Wnuk, Szot - Mastalerz (4), Rutkowski (4), Sękowski (3) Matyjasik (2), Jakubowski (1), Jamioł (1), Napierała (1), Smołuch (1), Słonicki (1), Pilarski, Walewski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 04 marca 2017 21:43
OSTROVIA OSTRÓW - OLIMP GRODKÓW 29-24 (16-13)
Ostrovia: Matuszczak, Piskorski - Klara (1), Wesołek (1), Przybylski, Marciniak 2, Jedwabny (1), Staniek (3), Nowakowski, Tomczak (4), Olszyna (1), Kuśmierczyk (5), Krzywda (7), Wojkowski (2), Brychcy (1), Gajek (1)Olimp: Młoczyński, Madaliński - Baran (6), Bujak, Chmiel (1), Gradowski (2), Klimków (1), Kolanko (2), Maciejewski, Ogorzelec (3), Piech (1), Prokop (5), Świerczyński, Turyniewicz (3), Żubrowski, Mierzwiński
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 04 marca 2017 21:40
KS KOŃSKIE - MKS KALISZ 25-28 (15-12)
Końskie: Wnuk, Kucharczyk - Sękowski, Słonicki (3), Walewski, Maleszak (3), Pilarski (2), Jamioł (1), Napierała (3), Mastalerz (8), Szot, Gasin, Rutkowski (5), SmołuchKalisz: Marciniak, Jarosz - Galewski (1), Książek (1), Bożek (1), Piosik, Rosiek (3), Kobusiński (1), Klopsteg (3), Misiejuk (2), Jaszka (8), Mosiołek, Bałwas (2), Adamski (5), Drej (1)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 92 z 130