V ligaPIAST STRZELCE OP. - LZS MECHNICE 1-2 (1-2)

0-2 40min. Kampa
1-2 45min. Kurzeja

Piast: Kuchta - Becella (11 Kusma), J. Kozołup, Michoń, Fesser, Kurzeja, Jys (66 Wolny), Sznajdrzyk, Job, Głuszek (77 K. Kozołup), Korchut
Mechnice: K. Zyla - Machnik, Stotko, Kaliński, Bąk, A. Zyla (46 Polok), Prymula, Gajda, Zwoliński (85 Tudyka), Greinert (88 Kościelny), Kampa

Piast Strzelce przegrał kolejne ligowe spotkanie i po spadku z IV ligi coraz bardziej umacnia się na pozycji czerwonej latarni w V lidze (kiedyś lidze okręgowej).

Mechnice w pełni wykorzystały słabość Piasta i wywiozły ze Strzelec komplet 3 punktów pozostawiając miejscowych na dnie tabeli. Wynik został ustalony już do przerwy za sprawą Kampy, który dwukrotnie pokonał Kuchtę. Bramka Kurzeji na 2-1 tuż przed gwizdkiem na przerwę wiele nie zmieniła. W drugiej części meczu żadna z drużyn bramki już nie zdobyła i trzy punkty pojechały do Mechnic.