V ligaOLIMPIA LEWIN BRZESKI - PIAST STRZELCE OP. 1-6 (1-1)

1-5 90min. Solan (samobójcza)
1-6 90+2min. Bebaś

Olimpia: Staroń - (45 Zachara), Drzewiecki, R. Tomaszewski (86Moczko), Oliwa (65 Stawecki), Solan, Kita, A. Tomaszewski, Paczek, Trepka (75 Chłopek), Tramsz, Wolny
Piast: Ritcher - Fesser ,Becella,Sacha, Sobolewski, Kukuczka (90 Głuszek), Zoglowek, Bebaś, Chojnacki (45 Jaremko), Kozołup (65 Jyś), Korchut

Drużyna Piasta Strzelce odniosła efektowne zwycięstwo wygrywając w Lewinie z Olimpią aż 6-1. Decydujący okazał się ostatni kwadrans, a zwłaszcza ostatnie minuty.

Jeszcze na kwadrans przed końcem Olimpia remisowała z Piastem 1-1 i dopiero bramka Jaremka w 75 minucie dała Piastowi prowadzenie, ale co ważniejsze, rozwiązała worek z bramkami. Końcówka w wykonaniu Olimpii była fatalna, a Piast zdołał zdobyć jeszcze 4 gole, z czego jeden przy pomocy zawodników Lewina. Kropkę nad "i" postawił w doliczonym już czasie Bebaś i ustalił wynik na 1-6.