V ligaSPARTA PACZKÓW - STAL BRZEG 2-1 (0-1)

1-1 70min. Markowski
2-1 78min. Krótkiewicz

Sparta: Wandzel - Kowalski, Bogdanowicz, Harmata (23 Matuszny), Bierut, Kolasa, Bednarz (62 Gucwa), Markowski, Jasiok, Niziołek (84 Dudek), Krótkiewicz
Stal: Wojciech Dudzik - Bartosz Kruk, Andrzej Wolański, Piotr Józefkiewicz, Krzysztof Tarnowski (65 Łukasz Strząbała), Bartosz Woźniak, Tomasz Mencel, Marcin Zajączkowski, Damian Michalak (85 Mariusz Świtoń), Przemysław Szczupakowski, Jarosław Hraca (65 Wojciech Ruszkiewicz)

Stal Brzeg rozpoczęła tak, jak się tego spodziewano: zamknęła Spartę na własnej połowie i już w 7 minucie mogła prowadzić 1-0, ale bramkarz wybronił piłkę  z linii bramkowej.

Po kwadransie gra się trochę wyrównała, ale to jednak goście cieszyli się z prowadzenia po silnym strzale Michalaka z 16 metrów.

Po zmianie stron inicjatywę zaczęła przejmować Sparta. Kilka minut po wznowieniu drugiej połowy czerwoną kartką ukarany został Mencel i Stal mecz kończyła w osłabieniu. Było to, jak się okazało, osłabienie znamienne, bo w 70 minucie Sparta wyrównała, a kilka minut później zdobyła zwycięskiego gola, który dał jej trzy punkty. Stal Brzeg mimo, iż była faworytem tego meczu i wygrywała w nim, to do domu wraca bez punktów.