IV liga PNIÓWEK PAWŁOWICE - MAŁAPANEW OZIMEK 5-0 (2-0)

4-0 79min. Kostecki
5-0 90min. Sobczak

Pniówek: Szeląg - Adamek, Przybyła (73 Goik), Lalko, Skorupa (46 Oszek), Benauer, Ciuberek (46 Kukla), Kostecki, Szczyrba, Gać (66 Mazurek), Sobczak
Małapanew: Kosut - Robak, Okos, Lewandowski, Matusz (62 Cembolista), Romanowski (79 Rusin), Wiśniewski (46 Górniaszek), Wróblewski, Riemann, Meryk, Karabin

O ile do przerwy piłkarze Małejpanwii mogli jeszcze mieć nadzieję na wywiezienie z Pawłowic korzystnego rezultatu, to końcówka pierwszej połowy rozwiała wszelkie wątpliwości.

Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie, bo już w 3-ej minucie. Po dość wyrównanej pierwszej połowie, w której Ozimek nie wykorzystał dwóch wyśmienitych okazji na zdobycie bramki, Pniówek w samej końcówce podwyższył wynik na 2-0. Po zmianie stron goście już się nie podnieśli, a Pniówek zdobył jeszcze trzy bramki ostatecznie odprawiając Ozimek z bagażem 5 bramek.