III ligaWARTA POZNAŃ - RUCH ZDZIESZOWICE 2-2 (1-1)

2-1 60min. Piceluk
2-2 64min. Bukowiec

Warta: Paweł Beser - Przemysław Kocot Wojciech Onsorge Alain Ngamayama Dawid Jasiński Michał Goliński (73 Łukasz Spławski) Błażej Nowak (46 Paweł Piceluk) Artur Marciniak Adrian Bartkowiak Michał Ciarkowski (84 Piotr Kurminowski) Grzegorz Rasiak
Ruch: Marcin Feć - Krystian Anioła, Michał Bachor, Aleksiej Dubina, Daniel Nowak, Paweł Baraniak (90+3 Maciej Rozmus), Łukasz Damrat, Mateusz Bukowiec (90+1 Mariusz Kapłon), Przemysław Bella (72 Marcin Lachowski), Marek Sobik (72 Dawid Kiliński) Dawid Hanzel

Drużyna Ruchu z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. Po mizernym początku sezonu misternie zaczyna zdobywać punkty, a przeszkodą w tym nie staje się nawet boisko lidera. W meczu w Poznaniu z Wartą Ruch dwukrotnie przegrywał, jednak za każdy razem wstawał z kolan i ostatecznie urwał liderowi dwa punkty (z czego do Zdzieszowic przywiózł jeden).

Pierwszego gola zdobyli gospodarze w 11minucie, ale z prowadzenia cieszyli się zaledwie 10 minut. Potem Bachor popisał się efektowną główką, po której Ruch wyrównał na 1-1. W drugiej części meczu Ruch skutecznie blokował próby Warty przedarcia się pod bramkę Fecia, jednak wystarczyła chwila nieuwagi, by w 60 minucie Piceluk po raz drugi wyprowadziła swój zespół na prowadzenie. 2-1 dla Warty wyglądało jak wyrok dla Ruchu, okazało się, jednak, że zdzieszowiczanie z nie takich opresji potrafią wychodzić. Zaledwie parę minut później Bukowiec wykorzystał nadarzającą się okazję i celnym strzałem wyrównał na 2-2. W końcówce meczu Warta zaciekle walczyła o postawienie kropki nad "i" i wyszarpanie kompletu punktów, wynik jednak się nie zmienił i Ruch wywiózł z Poznania jeden punkt.