III liga RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ODRA OPOLE 3-0 (1-0)

2-0 69min. Mesjasz
3-0 83min. Siedlik

Raków: Lis - Duriska (81 Margol), Petrasek, Góra, Oziębała, Łabojko, Figiel, Mazan (87 Kowalczyk), Mizgała (68 Mesjasz), Malinowski, Płonka (46 Siedlik)
Odra: Weinzettel - Trznadel, Kowalski, Bodzioch, Winiarczyk, Marek Gancarczyk, Peroński (62 Niemczyk), Wepa, Nowak (46 W. Gancarczyk), Brusiło (58 Wrzesień), Skrzypczak (25 Wolny)

Od czasu, jak Odra zapewniła sobie awans do II ligi, przestała wygrywać. Zupełnie, jakby brakło jej ambicji i woli walki. Dziś opolanie przegrali w Częstochowie z Rakowem, który też zapewnił sobie już awans, i straciła pozycje lidera.

Zarówno pierwszą, jak i drugą połowę meczu lepiej zaczęła Odra. Goście przystąpili do ataku i nawet mogli zdobyć bramkę. Tak się jednak nie stało, za to w 19-tej minucie Raków objął prowadzenie po strzale Mazana. Przed przerwą świetne okazje wypracował sobie zarówno Raków jak i Odra, żadna z drużyn szansy jednak nie wykorzystał.

Po zmianie stron wydawało się, że opolanie zdołają wyrównać. Wystarczyła chwila nieuwagi i w 69-tej minucie Raków prowadził już 2-0. W 83-ej minucie wynik ustalił Siedlik i Raków wygrał z Odrą 3-0 zamieniając się z nią miejscami w tabeli.