LZS PIOTRÓWKA - SZOMBIERKI BYTOM 2-1 (2-1)

1-1 28min. Robert Smoliński
2-1 44min. Takesure Chinyama

LZS Piotrówka: Piotr Adamek - Bartłomiej Bińkowski (57 Dawid Musik), Paskal Bury, Takesure Chinyama (71 Piotr Konieczny), Mateusz Cieluch (90+1 Rafał Juszczak), Martins Ekwueme, Marcin Grzywa, Tomasz Harmata, Dawid Krzemień, Mateusz Lubkowicz, Tomasz Olewicz (66 Jakub Bartnik)
Szombierki Bytom: Rafał Maścibrzuch - Jacek Jarnot, Krzysztof Krzykawski (56 Mateusz Majsner), Rafał Kuliński, Mateusz Lebek, Daniel Lipok, Tomasz Rybak, Dawid Skrzypiński (72 Marcin Stokłosa), Robert Smoliński, Michał Staszowski, Jakub Stefaniak

Piotrówka odniosła wreszcie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Zajmującemu ostatnie miejsce w tabeli beniaminkowi nie było dane jeszcze posmakować smaku zwycięstwa. Ekipą, która w Piotrówce poległa, były Szombierki, legendarna drużyna z Bytomia.

Gospodarze dość szybko objęli prowadzenie, bo już w ósmej minucie, dzięki czemu zgromadzeniu na boisku kibice od niepamiętnych czasów mogli napawać się prowadzeniem.  Szombierki jakby stratą bramki się nie zraziły i w 28-ej minucie wyrównały na 1-1, jednak tuż przed przerwą Chinyama ponownie dał Piotrówce prowadzenie strzelając na 2-1. W drugiej części meczu wynik się już nie zmienił i Piotrówka dopisała do swego konta pierwszy w tym sezonie komplet punktów.