niedziela, 12 grudnia 2010 11:43

POGOŃ PRUDNIK - WKK WROCŁAW 69-88 (19-22, 13-33, 22-20, 15-13)

Pogoń: Szymon Kucia (22), Marcin Łakis (17), Andrzej Sitek (12), Grzegorz Jankowski (9), Tomasz Madziar (7), Artur Barycza (2), Jarosław Oleksy, Paweł Janikowski, Bartosz Trytek, Krzysztof Bolibrzuch
WKK: Piotr Niedźwiedzki (25), Adam Wójcik (17), Jan Grzeliński (14), Jakub Koelner (12), Piotr Bawolski (6), Marek Kondraciuk (2), Jarosław Bartkowiak (2), Tomasz Józefiak, Norman Zuber

Pogoń Prudnik przegrała kolejny ligowy mecz na swoim parkiecie. Tym razem musiała uznać wyższość koszykarzy z Wrocławia, którzy wygrali 88-69. Początek meczu nie zapowiadał porażki Pogoni. Nasz zespół dzielnie walczył i mimo kłopotów przegrał pierwszą kwartę tylko trzema punktami. Decydująca okazała się jednak druga kwarta, którą Pogoń oddała niemal walkowerem i przegrała 13-33. Tak wysokie prowadzenie wrocławian przesądziło o końcowym wyniku i mimo, że Pogoń dwie ostatnie kwarty wygrała i odrobiła nieco strat, to cały mecz przegrała i straciła jeden punkt.