2024-05-18 | |
Piłka nożna | |
I liga | |
Korona Kielce - Ruch Chorzów (15:00) | 2-0 |
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (20:00) | 1-1 |
II liga | |
GKS Katowice - Wisła Kraków (17:30) | 5-2 |
III liga | |
Olimpia Elbląg - Polonia Bytom (17:30) | 1-3 |
IV liga | |
Górnik II Zabrze - Karkonosze Jelenia Góra (14:00) | 2-1 |
LZS Starowice - Unia Turza Śl. (16:00) | 1-4 |
Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork (17:00) | 2-1 |
Gwarek Tarnowskie Góry - Stilon Gorzów Wlkp. (17:00) | 1-1 |
LKS Goczałkowice - Ślęza Wrocław (17:15) | 3-1 |
Juniorzy CLJ | |
Wisła Kraków - Odra Opole (12:00) | 2-3 |
2024-05-19 | |
Piłka nożna | |
II liga | |
Polonia Warszawa - Odra Opole (15:00) | 1-1 |
LKS Nieciecza - GKS Tychy (18:00) | 6-1 |
Juniorzy CLJ | |
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa (14:00) | 2-1 |
2024-05-21 | |
Piłka nożna | |
Puchar Okręg Katowice | |
Drama Zbrosławice - LKS Goczałkowice (17:00) | - |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Zagłębie II Sosnowiec (18:00) | - |
2024-05-22 | |
Piłka nożna | |
Puchar Okręg Opole | |
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork (19:00) | - |
2024-05-24 | |
Piłka nożna | |
IV liga | |
Raków II Częstochowa - Pniówek Pawłowice (17:00) | - |
2024-05-25 | |
Piłka nożna | |
I liga | |
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (17:30) | - |
Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice (17:30) | - |
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków (17:30) | - |
III liga | |
Polonia Bytom - Lech II Poznań (14:00) | - |
ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie (14:00) | - |
IV liga | |
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze (16:00) | - |
Unia Turza Śl. - LKS Goczałkowice (17:00) | - |
Karkonosze Jelenia Góra - Gwarek Tarnowskie Góry (17:00) | - |
Juniorzy CLJ | |
Odra Opole - Raków Częstochowa (12:00) | - |
Terminarz - Klasa W Racibórz-Rybnik (3)
Kolejka 1 - 2019-08-04
Naprzód Borucin - LKS Krzyżanowice
Czarni Gorzyce - Pierwszy Chwałowice
Unia Turza Śl. - MKS Czerwionka
LKS Tworków - LKS Nędza
Granica Ruptawa - Polonia Marklowice
Unia Racibórz - ROW II Rybnik
Płomień Połomia - Rymer Rybnik
Silesia Lubomia - Forteca Świerklany
Polonia Łaziska G. - Dąb Gaszowice
Kolejka 2 - 2019-08-11
LKS Krzyżanowice - Dąb Gaszowice
Forteca Świerklany - Polonia Łaziska G.
Rymer Rybnik - Silesia Lubomia
ROW II Rybnik - Płomień Połomia
Polonia Marklowice - Unia Racibórz
LKS Nędza - Granica Ruptawa
MKS Czerwionka - LKS Tworków
Pierwszy Chwałowice - Unia Turza Śl.
Naprzód Borucin - Czarni Gorzyce
Terminarz - Juniorzy I liga Katowice
Kolejka 1 - 2019-08-11
Skra Częstochowa - Ruch Chorzów
Siódemka Tychy - Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec - ROW Rybnik
Raków Częstochowa - GKS Jastrzębie
GKS Katowice - GKS Tychy
Rozwój Katowice - Piast Gliwice
UKS Chorzów - Stadion Śląski Chorzów
MKS Zaborze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 2 - 2019-08-18
MKS Zaborze - UKS Chorzów
Stadion Śląski Chorzów - Rozwój Katowice
Piast Gliwice - GKS Katowice
GKS Tychy - Raków Częstochowa
GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
ROW Rybnik - Siódemka Tychy
Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
Terminarz - Puchar Okręg Opole
Kolejka 1 - 14 VIII 2019, godz. 18.00
LZS Walce - Olimpia Lewin Brzeski
Piast Strzelce Op. - Swornica Czarnowąsy
LZS Kuniów - OKS Olesno
LZS Gronowice - Start Namysłów
Hetman Byczyna - LZS Rudniki
Śląsk Łubniany - Małapanew Ozimek
LKS Bodzanów - Orzeł Źlinice
LZS Racławiczki - MKS Kluczbork
LZS Przywory - Skalnik Gracze
Włókniarz Kietrz - LZS Skorogoszcz
Górnik Januszkowice - TOR Dobrzeń
KS Twardawa - Ruch Zdzieszowice
Naprzód Jemielnica - LZS Głuszyna
Pogoń Prudnik - Chemik Kędzierzyn
LZS Chrząstowice - Unia Kolonowskie
LZS Stary Ujazd - KS Krasiejów
Victoria Chrościce - Unia Głuchołazy
Racłavia Racławice - Porawie Większyce
Start Bogdanowice - Unia Krapkowice
LZS Mechnice - LZS Piotrówka
LZS Kępa - Polonia Nysa
Victoria Dobrzyń - Żubry Smarchowice
UKS Karnków - MKS Wołczyn
Sokół Niemodlin - Naprzód Niezdrowice
LZS Kotórz - LZS Starowice
Fortuna Głogówek - Victoria Cisek
Terminarz - V liga Katowice gr 2
Kolejka 1 - 2019-08-11
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS II Tychy
Odra II Wodzisław - LKS Czaniec
Drzewiarz Jasienica - LKS Goczałkowice
Wilki Wilcza - MRKS Czechowice
Spójnia Landek - LKS Bełk
Beskid Skoczów - Kuźnia Ustroń
Polonia Łaziska G. - Odra Wodzisław
LKS Radziechowy - Unia Książenice
Kolejka 2 - 2019-08-18
GKS II Tychy - Unia Książenice
Odra Wodzisław - LKS Radziechowy
Kuźnia Ustroń - Polonia Łaziska G.
LKS Bełk - Beskid Skoczów
MRKS Czechowice - Spójnia Landek
LKS Goczałkowice - Wilki Wilcza
LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra II Wodzisław
Terminarz - V liga Katowice gr 1
Kolejka 1 - 2019-08-11
AKS Mikołów - Śląsk Świętochłowice
Sarmacja Będzin - Unia Dąbrowa Górnicza
Polonia Poraj - Unia Kosztowy
Szombierki Bytom - Warta Zawiercie
Znicz Kłobuck - Ruch Radzionków
Drama Zbrosławice - Slavia Ruda Śl.
Gwarek Ornontowice - RKS Grodziec
Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz
Kolejka 2 - 2019-08-18
Śląsk Świętochłowice - Przemsza Siewierz
RKS Grodziec - Raków II Częstochowa
Slavia Ruda Śl. - Gwarek Ornontowice
Ruch Radzionków - Drama Zbrosławice
Warta Zawiercie - Znicz Kłobuck
Unia Kosztowy - Szombierki Bytom
Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Poraj
AKS Mikołów - Sarmacja Będzin
Terminarz - IV liga
Kolejka 1 - 2019-08-04
Gwarek Tarnowskie Góry - Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica - Piast Żmigród
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze
Ruch Zdzieszowice - Rozwój Katowice
ROW Rybnik - Ślęza Wrocław
Polonia Bytom - Błyskawica Gać
Falubaz Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów - Zagłębie II Lubin
LZS Starowice - Pniówek Pawłowice
Kolejka 2 - 2019-08-11
Śląsk II Wrocław - Pniówek Pawłowice
Zagłębie II Lubin - LZS Starowice
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
Błyskawica Gać - Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław - Polonia Bytom
Rozwój Katowice - ROW Rybnik
Górnik II Zabrze - Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród - Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica
Śląski ZPN dokonał podziału grup klas W na sezon 2019/2020. Zmian w grupach jest sporo, gdyż od tego sezonu grupy są przydzielone do poszczególnych podokręgów, w związku z czym w jednych grupach sporo drużyn w minionym sezonie pospadało do klasy A, a w innych sporo z klasy A poawansowało. Drużyny rywalizować będą, jak do tej pory, w sześciu grupach, ich skład jest następujący:
SWORNICA CZARNOWĄSY - OLIMPIA LEWIN BRZESKI 4-1 (0-1, 0-3, 0-3)
0-1 28min. Maksymilian Węgłowski
0-2 70min. Maksymilian Węgłowski
0-3 84min. Damian Michalak
Swornica Czarnowąsy: Jakub Jaworski - Kacper Cieśliński, Maciej Turek, Wojciech Ścisło, Marek Waindok, Marcin Rogowski, Damian Lisoń, Mateusz Ptak, Krzysztof Krakowian, Szymon Pastuszek (71 Piotr Chojczak), Kamil Klimczak
Olimpia Lewin Brzeski: Sebastian Adasik - Sebastian Kowalik, Dawid Lach, Damian Michalak, Krzysztof Raś, Maciej Salak, Szymon Skut, Arkadiusz Trzciński, Piotr Urysz (102 Wojciech Gardziej), Maksymilian Węgłowski, Tomasz Witkowski
Drużyna z Lewina Brzeskiego w dwumeczu ze Swornicą oba mecze wygrała, ale nie zdobyła ani jednego punktu i nie udało jej się awansować do V ligi.
LZS STARY UJAZD - PORAWIE WIĘKSZYCE 1-1 (0-1)
0-1 30min. Piotr Krauze
1-1 86min. Kamil Szyndzielorz
LZS Stary Ujazd: Maciej Capiga - Grzegorz Chojnowski, Denis Janik, Patryk Kowalczyk, Damian Krawczyk, Daniel Maibaum (60 Fabian Murlowski), Tomasz Olszewski, Paweł Sikora, Piotr Stranczik, Kamil Szyndzielorz, Mateusz Wróbel
Porawie Większyce: Kamil Szafarczyk (57 Bartosz Adamus) - Jarosław Stelmach, Piotr Bil (71 Mateusz Blaucik), Sławomir Kierdal, Piotr Krauze, Krzysztof Łebkowski, Kewin Ociepka, Piotr Rypa, Łukasz Samborski (75 Łukasz Tracz), Sebastian Stachura, Wojciech Wiluk (90+2 Alex Ciechanowicz)
Terminarz - III liga Wrocław (gr. 1)
Kolejka 1 - 2019-09-14
Orlik Brzeg - ŚKPR Świdnica
Astra Nowa Sól - Sparta Oborniki
Tęcza Kościan - Moto Jelcz Oława
Zew Świebodzin - UKS Kąty Wrocławskie
Dziewiątka Legnica - Śląsk Wrocław
Szczypiorniak Gorzyce - Pogoń Oleśnica
Żagiew Dzierżoniów - Lider Swarzędz
Kolejka 2 - 2019-09-21
Żagiew Dzierżoniów - Szczypiorniak Gorzyce
Pogoń Oleśnica - Dziewiątka Legnica
Śląsk Wrocław - Zew Świebodzin
UKS Kąty Wrocławskie - Tęcza Kościan
Moto Jelcz Oława - Astra Nowa Sól
Sparta Oborniki - Orlik Brzeg
Lider Swarzędz - ŚKPR Świdnica