LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

2024-07-19
Piłka nożna
II liga
Odra Opole - Ruch Chorzów (20:30) -
III liga
GKS Jastrzębie - Hutnik Kraków (18:00) -
Chojniczanka Chojnice - Rekord Bielsko-Biała (19:30) -
2024-07-20
Piłka nożna
I liga
GKS Katowice - Radomiak Radom (14:45) -
III liga
Pogoń Grodzisk Maz. - Polonia Bytom (12:00) -
2024-07-21
Piłka nożna
I liga
Cracovia Kraków - Piast Gliwice (14:45) -
Lech Poznań - Górnik Zabrze (17:30) -
II liga
GKS Tychy - Miedź Legnica (14:30) -
LigaNetPl
Piłka ręczna - III liga
czwartek, 18 lipca 2024 13:07
Terminarz - III liga gr. D

Kolejka 1 - 2024-09-14
SRS Przemyśl - KSZO Ostrowiec
Viret Zawiercie - SMS II Kielce
Orzeł Przeworsk - Górnik Zabrze
KS Końskie - Iskra II Kielce
Grunwald Ruda Śl. - MTS Chrzanów
Zagłębie Sosnowiec - Moto Jelcz Oława
AGH Kraków - Wisła Sandomierz

Kolejka 2 - 2024-09-21
AGH Kraków - Zagłębie Sosnowiec
Moto Jelcz Oława - Grunwald Ruda Śl.
MTS Chrzanów - KS Końskie
Iskra II Kielce - Orzeł Przeworsk
Górnik Zabrze - Viret Zawiercie
SMS II Kielce - SRS Przemyśl
Wisła Sandomierz - KSZO Ostrowiec

 
Piłka ręczna - III liga
czwartek, 18 lipca 2024 13:07
Terminarz - III liga gr. B

Kolejka 1 - 2024-09-14
MKS Leszno - Wolsztyniak Wolsztyn
UKS Nowa Sól - Bór Oborniki Śl.
Żagiew Dzierżoniów - ŚKPR Świdnica
Tęcza Kościan - Lider Swarzędz
AZS Zielona Góra - Zew Świebodzin
Spartakus Buk - Olimp Grodków
KS Kąty Wrocławskie - Orlik Brzeg

Kolejka 2 - 2024-09-21
KS Kąty Wrocławskie - Spartakus Buk
Olimp Grodków - AZS Zielona Góra
Zew Świebodzin - Tęcza Kościan
Lider Swarzędz - Żagiew Dzierżoniów
ŚKPR Świdnica - UKS Nowa Sól
Bór Oborniki Śl. - MKS Leszno
Orlik Brzeg - Wolsztyniak Wolsztyn

 
Piłka ręczna - II liga
czwartek, 18 lipca 2024 11:32
Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2024-09-14
Anilana Łódź - Olimpia Piekary
SMS Kielce - Stal Gorzów
Miedź Legnica - SPR Żukowo
Gwardia Koszalin - Padwa Zamość
Grunwald Poznań - Pogoń Szczecin
AZS Biała Podlaska - Nielba Wągrowiec
Stal Mielec - Jurand Ciechanów

Kolejka 2 - 2024-09-21
Stal Mielec - AZS Biała Podlaska
Nielba Wągrowiec - Grunwald Poznań
Pogoń Szczecin - Gwardia Koszalin
Padwa Zamość - Miedź Legnica
SPR Żukowo - SMS Kielce
Stal Gorzów - Anilana Łódź
Jurand Ciechanów - Olimpia Piekary

 
Piłka nożna - Juniorzy - CLJ
czwartek, 18 lipca 2024 10:12
Terminarz - Juniorzy CLJ

Kolejka 1 - 2024-08-11
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Warta Poznań - Polonia Warszawa
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Stal Rzeszów - Odra Opole
Varsovia Warszawa - Arka Gdynia
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Kolejka 2 - 2024-08-18
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - Lech Poznań
Odra Opole - Varsovia Warszawa
Górnik Zabrze - Stal Rzeszów
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
Cracovia Kraków - Wisła Kraków

 
Piłka nożna - Klasa W Katowice 4-6
wtorek, 16 lipca 2024 15:16
Terminarz - Klasa W Katowice-Sosnowiec (4)

Kolejka 1 - 2024-08-10
Sarmacja Będzin - Górnik Wojkowice
Jastrząb Bielszowice - Urania Ruda Śl.
Warta Zawiercie - Pogoń Imielin
MCKS Czeladź - Ostoja Żelisławice
Slavia Ruda Śl. - Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik - Unia Kosztowy
SKS Łagisza - Orzeł Mokre
GKS II Katowice - Górnik Piaski

Kolejka 2 - 2024-08-17
GKS II Katowice - SKS Łagisza
Orzeł Mokre - Cyklon Rogoźnik
Unia Kosztowy - Slavia Ruda Śl.
Niwy Brudzowice - MCKS Czeladź
Ostoja Żelisławice - Warta Zawiercie
Pogoń Imielin - Jastrząb Bielszowice
Urania Ruda Śl. - Sarmacja Będzin
Górnik Piaski - Górnik Wojkowice

 
Piłka nożna - Juniorzy - I liga
wtorek, 16 lipca 2024 08:14
Terminarz - Juniorzy I liga Katowice

Kolejka 1 - 2024-08-10
Polonia Bytom - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
UKS Chorzów - Ruch Radzionków
GKS Jastrzębie - Rozwój Katowice
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec
Unia Turza Śl. - GKS Tychy
Raków Częstochowa - Gwarek Zabrze
GKS Katowice - Stadion Śląski Chorzów

Kolejka 2 - 2024-08-17
GKS Katowice - Raków Częstochowa
Gwarek Zabrze - Unia Turza Śl.
GKS Tychy - Piast Gliwice
Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie
Rozwój Katowice - UKS Chorzów
Ruch Radzionków - Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
Stadion Śląski Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

 
Piłka nożna - Bundesliga
poniedziałek, 15 lipca 2024 10:24
Terminarz - Bundesliga

Kolejka 1 - 2024-08-23
Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen
RB Leipzig - Vfl Bochum
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt
1899 Hoffenheim - Holstein Kiel
SC Freiburg - VfB Stuttgart
FC Augsburg - Werder Bremen
VfL Wolfsburg - Bayern München
FC Mainz - Union Berlin
FC St. Pauli - FC Heidenheim

Kolejka 2 - 2024-08-31
Bayer Leverkusen - RB Leipzig
VfB Stuttgart - FC Mainz
Bayern München - SC Freiburg
Eintracht Frankfurt - 1899 Hoffenheim
FC Heidenheim - FC Augsburg
Werder Bremen - Borussia Dortmund
Union Berlin - FC St. Pauli
Vfl Bochum - Borussia Mönchengladbach
Holstein Kiel - VfL Wolfsburg

 
Piłka nożna - Klasa W Katowice 1-3
czwartek, 11 lipca 2024 08:11

Terminarz - Klasa W Racibórz-Rybnik (3)

Kolejka 1 - 2024-08-10
Granica Ruptawa - Górnik Radlin
Silesia Lubomia - Dąb Gaszowice
Przyszłość Rogów - Polonia Marklowice
Zameczek Czernica - Czarni Gorzyce
Unia Racibórz - Naprzód Syrynia
LKS Nędza - Ruch Stanowice
Naprzód Rydułtowy - Płomień Połomia
Naprzód Czyżowice - Unia II Turza Śl.

Kolejka 2 - 2024-08-17
Górnik Radlin - Unia II Turza Śl.
Płomień Połomia - Naprzód Czyżowice
Ruch Stanowice - Naprzód Rydułtowy
Naprzód Syrynia - LKS Nędza
Czarni Gorzyce - Unia Racibórz
Polonia Marklowice - Zameczek Czernica
Dąb Gaszowice - Przyszłość Rogów
Granica Ruptawa - Silesia Lubomia

 
Piłka nożna - Klasa W Katowice 4-6
poniedziałek, 08 lipca 2024 08:27

Terminarz - Klasa W Tychy-B.Biała (5)

Kolejka 1 - 2024-08-10
Pasjonat Dankowice - UKS Bronów
JUW Jaroszowice - MKS Lędziny
Podbeskidzie III Bielsko-Biała - LKS II Goczałkowice
Krupiński Suszec - ZET Tychy
Soła Kobiernice - Sokół Hecznarowice
LKS Studzionka - Fortuna Wyry
Piast Bieruń Nowy - LKS Bestwina
Czarni Jaworze - Sokół Zabrzeg

Kolejka 2 - 2024-08-17
UKS Bronów - Sokół Zabrzeg
LKS Bestwina - Czarni Jaworze
Fortuna Wyry - Piast Bieruń Nowy
Sokół Hecznarowice - LKS Studzionka
ZET Tychy - Soła Kobiernice
LKS II Goczałkowice - Krupiński Suszec
MKS Lędziny - Podbeskidzie III Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice - JUW Jaroszowice

 
Piłka nożna - VI liga Katowice
niedziela, 07 lipca 2024 11:19
Terminarz - VI liga Katowice 2

Kolejka 1 - 2024-08-10
Błyskawica Drogomyśl - LKS Krzyżanowice
LKS Tworków - GLKS Wilkowice
LKS Czaniec - GKS II Jastrzębie
Forteca Świerklany - Stal Bielsko-Biała
Orzeł Łękawica - Iskra Pszczyna
Podhalanka Milówka - MRKS Czechowice
Beskid Skoczów - Tempo Puńców
Stal Żywiec - Drzewiarz Jasienica

Kolejka 2 - 2024-08-17
Stal Żywiec - Beskid Skoczów
Tempo Puńców - Podhalanka Milówka
MRKS Czechowice - Orzeł Łękawica
Iskra Pszczyna - Forteca Świerklany
LKS Czaniec - Stal Bielsko-Biała
GKS II Jastrzębie - LKS Tworków
GLKS Wilkowice - Błyskawica Drogomyśl
Drzewiarz Jasienica - LKS Krzyżanowice

 
Piłka nożna - VI liga Katowice
piątek, 05 lipca 2024 20:48
Terminarz - VI liga Katowice (Pn)

Kolejka 1 - 2024-08-11
Liswarta Krzepice - Skra II Częstochowa
Orzeł Miedary - Silesia Miechowice
Ruch II Chorzów - Szczakowianka Jaworzno
KS Panki - AKS Mikołów
Odra Miasteczko Śl. - Szombierki Bytom
Znicz Kłobuck - Unia Rędziny
MKS Myszków - Zagłębie II Sosnowiec
Śląsk Świętochłowice - Jedność Przyszowice

Kolejka 2 - 2024-08-18
Skra II Częstochowa - Jedność Przyszowice
Zagłębie II Sosnowiec - Śląsk Świętochłowice
Unia Rędziny - MKS Myszków
Szombierki Bytom - Znicz Kłobuck
AKS Mikołów - Odra Miasteczko Śl.
Szczakowianka Jaworzno - KS Panki
Silesia Miechowice - Ruch II Chorzów
Liswarta Krzepice - Orzeł Miedary

 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka nożna - V liga Katowice
czwartek, 04 lipca 2024 19:03
Terminarz - V liga Katowice

Kolejka 1 - 2024-08-04
Victoria Częstochowa - Rekord II Bielsko-Biała
GKS II Tychy - Przemsza Siewierz
Odra Wodzisław - ROW Rybnik
Kuźnia Ustroń - Piast II Gliwice
Spójnia Landek - Sparta Katowice
Unia Dąbrowa Górnicza - Rozwój Katowice
Drama Zbrosławice - Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Radzionków - Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska G. - LKS Bełk
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Raków II Częstochowa

Kolejka 2 - 2024-08-11
Rekord II Bielsko-Biała - Raków II Częstochowa
LKS Bełk - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska G.
Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Radzionków
Rozwój Katowice - Drama Zbrosławice
Piast II Gliwice - Spójnia Landek
ROW Rybnik - Kuźnia Ustroń
Przemsza Siewierz - Odra Wodzisław
Victoria Częstochowa - GKS II Tychy
Unia Dąbrowa Górnicza - Sparta Katowice

 
Piłka nożna - Klasa W Katowice 4-6
czwartek, 04 lipca 2024 14:48
Terminarz - Klasa W Żywiec-Skoczów (6)

Kolejka 1 - 2024-08-11
Góral Istebna - Bory Pietrzykowice
KS Wisła - Piast Cieszyn
Soła Rajcza - Wisła Strumień
LKS Pogórze - Spójnia Zebrzydowice
KS Bystra - Victoria Hażlach
Skałka Żabnica - LKS Ślemień
Sokół Słotwina - LKS Radziechowy

Kolejka 2 - 2024-08-18
Bory Pietrzykowice - LKS Radziechowy
Victoria Hażlach - Skałka Żabnica
Spójnia Zebrzydowice - KS Bystra
Wisła Strumień - LKS Pogórze
Piast Cieszyn - Soła Rajcza
Góral Istebna - KS Wisła
Sokół Słotwina - LKS Ślemień

 
Piłka nożna - IV liga
czwartek, 04 lipca 2024 14:39
Terminarz - IV liga

Kolejka 1 - 2024-08-04
Unia Turza Śl. - Odra Bytom Odrzański
Karkonosze Jelenia Góra - Górnik II Zabrze
Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice
MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wlkp.
Podlesianka Katowice - Lechia Zielona Góra
Stilon Gorzów Wlkp. - Miedź II Legnica
Polonia Słubice - LKS Goczałkowice
Stal Brzeg - Carina Gubin
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice

Kolejka 2 - 2024-08-11
Odra Bytom Odrzański - Pniówek Pawłowice
Carina Gubin - Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice - Stal Brzeg
Miedź II Legnica - Polonia Słubice
Lechia Zielona Góra - Stilon Gorzów Wlkp.
Warta Gorzów Wlkp. - Podlesianka Katowice
Górnik Polkowice - MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze - Śląsk II Wrocław
Unia Turza Śl. - Karkonosze Jelenia Góra

 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 560

© 2024 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!