2024-03-16 | |
Piłka nożna | |
I liga | |
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze (17:30) | 1-2 |
II liga | |
GKS Tychy - Chrobry Głogów (15:00) | 1-2 |
IV liga | |
Odra Bytom Odrzański - Górnik II Zabrze (12:00) | 0-1 |
Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork (13:00) | 0-4 |
LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry (13:00) | 1-1 |
LZS Starowice - Górnik Polkowice (13:00) | 1-2 |
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra (14:30) | 1-2 |
Unia Turza Śl. - Śląsk II Wrocław (15:00) | 1-1 |
Juniorzy CLJ | |
Odra Opole - Arka Gdynia (11:00) | 2-1 |
Piłka ręczna | |
III liga gr. B | |
MKS Leszno - Olimp Grodków (18:00) | 28-31 |
III liga gr. D | |
Górnik Zabrze - Orzeł Przeworsk (15:15) | 37-39 |
III liga kobiet | |
Śląsk Wrocław - Start Pietrowice (11:00) | 28-27 |
Gmina II Kobierzyce - Zgoda Ruda Śl. (11:00) | 31-23 |
Grunwald Ruda Śl. - Victoria Świebodzice (15:00) | 35-35 |
Otmęt Krapkowice - SPR Olkusz (18:00) | 23-36 |
Siatkówka | |
II liga | |
MCKiS Jaworzno - Astra Nowa Sól (17:00) | 1-3 |
III liga gr. 3 | |
ZAKSA II Kędzierzyn - WKS Wieluń (00:00) | 0-3 |
III liga gr. 4 | |
Volley Rybnik - GKS Tychy (00:00) | 3-1 |
Jastrzębie II - UKS Bobrowniki (00:00) | 3-1 |
III liga kobiet gr. 3 | |
Sari Żory - Silesia Częstochowa (00:00) | 0-3 |
Tenis stołowy | |
II liga kobiet | |
Tur Grodzisk Mazowiecki - JKTS Jastrzębie (13:00) | - |
Skarbek Tarnowskie Góry - Bronowianka Kraków (13:00) | 7-3 |
2024-03-17 | |
Piłka nożna | |
I liga | |
Legia Warszawa - Piast Gliwice (17:30) | 3-1 |
II liga | |
Arka Gdynia - Odra Opole (12:40) | 2-2 |
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała (15:00) | 5-0 |
III liga | |
Pogoń Siedlce - Polonia Bytom (12:00) | 3-3 |
GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg (14:00) | 1-2 |
Piłka ręczna | |
II liga kobiet | |
Sośnica Gliwice - MTS Żory (17:00) | 22-36 |
Siatkówka | |
I liga | |
ZAKSA Kędzierzyn - Trefl Gdańsk (18:00) | 1-3 |
III liga kobiet gr. 3 | |
Polonia Łaziska G. - NTSK Nysa (00:00) | 0-3 |
2024-03-19 | |
Tenis stołowy | |
I liga | |
Gwiazda Bydgoszcz - Polonia Bytom (18:00) | - |
2024-03-20 | |
Piłka ręczna | |
I liga | |
Gwardia Opole - Zagłębie Lubin (18:00) | - |
Unia Tarnów - Górnik Zabrze (20:00) | - |
2024-03-21 | |
Siatkówka | |
II liga | |
BAS Białystok - UKS Kluczbork (20:30) | - |
2024-03-22 | |
Siatkówka | |
I liga | |
Trefl Gdańsk - Stal Nysa (17:30) | - |
2024-03-23 | |
Piłka nożna | |
IV liga | |
Śląsk II Wrocław - LZS Starowice (12:00) | - |
Odra Bytom Odrzański - Gwarek Tarnowskie Góry (12:00) | - |
LKS Goczałkowice - Górnik Polkowice (13:00) | - |
Stilon Gorzów Wlkp. - Rekord Bielsko-Biała (15:00) | - |
Pniówek Pawłowice - Unia Turza Śl. (15:00) | - |
MKS Kluczbork - Karkonosze Jelenia Góra (17:00) | - |
Juniorzy CLJ | |
Zagłębie Lubin - Odra Opole (12:00) | - |
Piłka ręczna | |
II liga | |
Olimpia Piekary - Padwa Zamość (19:00) | - |
II liga kobiet | |
Ruch Chorzów - Dziewiątka Legnica (17:00) | - |
Energetyk Poznań - Sośnica Gliwice (17:00) | - |
MTS Żory - Korona Kielce (19:00) | - |
III liga gr. B | |
UKS Nowa Sól - Olimp Grodków (17:00) | - |
Bór Oborniki Śl. - Orlik Brzeg (18:00) | - |
III liga gr. D | |
Górnik Zabrze - MTS Chrzanów (15:00) | - |
Orzeł Przeworsk - Viret Zawiercie (18:00) | - |
III liga kobiet | |
Gmina II Kobierzyce - Grunwald Ruda Śl. (11:00) | - |
Siatkówka | |
III liga gr. 3 | |
Bielawianka Bielawa - ZAKSA II Kędzierzyn (00:00) | - |
III liga gr. 4 | |
MKS Andrychów - Jastrzębie II (00:00) | - |
GKS Tychy - Karpaty Krosno (00:00) | - |
III liga kobiet gr. 3 | |
NTSK Nysa - Silesia Miechowice (00:00) | - |
GLKS Janków Przygrodzki - Sari Żory (00:00) | - |
POLONIA BYTOM - SKRA CZĘSTOCHOWA 2-2 (1-1)
1-0 24min. Tomasz Gajda
1-1 42min. Maciej Mas
2-1 64min. Konrad Andrzejczak
2-2 90+6min. Maciej Mas
Polonia Bytom: Karol Szymkowiak, Michał Szmigiel , Jakub Pochcioł, Adrian Piekarski, Michał Bedronka, Patryk Romanowski (90 Dawid Brzozowski), Filip Żagiel (62 Konrad Andrzejczak), Szymon Jopek , Tomasz Gajda, Lucjan Zieliński (84 Daniel Ściślak), Dawid Wolny (62 Kamil Wojtyra)
Skra Częstochowa: Jakub Rajczykowski, Mateusz Winciersz, Filip Nawrocki, Paweł Kucharczyk (81 Mateusz Bartosiak), Olivier Wypart, Tobiasz Kubik (73 Mateusz Maćkowiak), Przemysław Sajdak, Jakub Niedbała (73 Paweł Kołodziejczyk), Mikołaj Łabojko , Jan Ciućka (76 Mateusz Kaczmarek), Maciej Mas
RUCH CHORZÓW - WARTA POZNAŃ 0-0
Ruch Chorzów: Dante Stipica, Robert Dadok, Patryk Stępiński, Szymon Szymański, Maciej Sadlok (80 Josema), Tomasz Wójtowicz (86 Michał Feliks), Miłosz Kozak (74 Wiktor Długosz), Patryk Sikora, Juliusz Letniowski, Adam Vlkanova (74 Filip Wilak), Daniel Szczepan (86 Mateusz Bartolewski)Warta Poznań: Jędrzej Grobelny, Mohamed Mezghrani, Jakub Bartkowski, Dawid Szymonowicz (90 Bogdan Țîru), Dimítris Stavrópoulos, Tomáš Přikryl , Kajetan Szmyt (76 Filip Borowski), Miguel Luís (66 Mateusz Kupczak), Maciej Żurawski, Stefan Savić (66 Konrad Matuszewski), Dario Vizinger (76 Márton Eppel )
GKS TYCHY - ODRA OPOLE 2-0 (2-0)
1-0 32min. Marko Dijakovic
2-0 33min. Daniel Rumin
GKS Tychy: Maciej Kikolski, Dominik Połap, Jakub Budnicki, Nemanja Nedić, Jakub Tecław , Marko Dijakovic (90 Marcel Błachewicz), Daniel Rumin (85 Maksymilian Stangret), Norbert Wojtuszek, Wiktor Żytek (85 Teo Kurtaran ), Julius Ertlthaler (72 Marcin Szpakowski), Bartosz Śpiączka (72 Mateusz Radecki)
Odra Opole: Artur Haluch, Mateusz Spychała , Mateusz Kamiński , Jiří Piroch , Artur Pikk, Jean Franco Sarmiento, Rafał Niziołek, , Borja Galán, Jakub Antczak (46 Michał Surzyn), Din Sula (46 Maksymilian Hebel)
GÓRNIK ZABRZE - CHROBRY GŁOGÓW 39-26 (19-15)
Górnik Zabrze: Damian PrzytuŁa (10), Dmytro Artemenko (6), Lukas Morkovsky (4), Dmytro Ilchenko (3), Taras Minotskyi (3), Jakub Szyszko (3), Rennosuke Tokuda (3), Sebastian Kaczor (2), Paweł Krawczyk (2), Patryk Mauer (2), Piotr KrĘpa (1), Aliaksandr Bachko, Jakub Bogacz, Kacper Ligarzewski, Adam WĄsowski, Piotr WyszomirskiChrobry Głogów: Paweł Paterek (7), Wojciech Dadej (5), Rafał JamioŁ (4), Bartosz Skiba (4), Jakub Orpik (3), Kacper Grabowski (1), Tomasz Kosznik (1), Wojciech Styrcz (1), Anton Dereviankin, Wojciech Matuszak, Rafał Stachera, Maxym Strelnikov, Filip Wrona, Wojciech Hajnos, Mateusz Wiatrzyk
WISŁA PŁOCK - GWARDIA OPOLE 40-21 (21-15)
Wisła Płock: Przemysław Krajewski (10), Michał Daszek (5), Filip MichaŁowicz (4), Lovro MihiĆ (4), Tin Lucin (3), Marcel Sroczyk (3), Dmitrii Zhitnikov (3), Gergo Fazekas (2), Leon Susnja (2), Dawid Dawydzik (1), Kiryl Samoila (1), Abel Serdio (1), Miha Zarabec (1), Mirko Alilovic, Marcel JastrzĘbski, Tomas PirochGwardia Opole: Daniel Jendryca (7), Mateusz Wojdan (4), Fabian Sosna (3), Janusz Wandzel (2), Marek Hryniewicz (1), Mateusz Jankowski (1), Wiktor Kawka (1), Antoni Łangowski (1), Marek Monczka (1), Jakub AŁaj, Szymon Koc, Adam Malcher, Paweł Stempin, Andrzej Widomski
ZGODA RUDA ŚL. - OTMĘT KRAPKOWICE 28-22 (17-14)
Zgoda Ruda Śl.: Justyna Boruta, Małgorzata ChruŚciŃska, Oliwia Dera, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Natalia Kondas, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Karolina MaŁek, Daria Nawrocka, Oliwia Szewczyk, Natalia SzydeŁko, Maja Tukaj, Weronika Zalewska, Kinga Zawada, Agnieszka ZimowskaOtmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Karolina Bugdoll, Jad De sena pereira, Karolina Golec, Agnieszka Jochymek, Paulina Matczak, Maria Matuszek, Katarzyna Medwid, Maja StaŃczyk, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Paulina Tiuchtiej
STAL MIELEC - OLIMPIA PIEKARY 28-28 ► (18-15)
Karne: 2-3
Stal Mielec: Paweł NapieraŁa (5), Bartosz Sarnowski (5), Filip Stefani (4), Mikołaj KotliŃski (3), Karol PrzychodzeŃ (3), Mateusz KaŹmierczak (2), Bartosz SmoliŃski (2), Dzianis Valyntsau (2), Łukasz Nowak (1), Szymon ŚwiatŁowski (1), Nikodem BŁaŻejewski, Dawid Dekarz, Oleksii Novikov, Dawid Ruhnke, Kacper SobczykOlimpia Piekary: Wojciech Parzonka (6), Patryk MiŁek (5), Szymon Pluczyk (5), Szymon Kotalczyk (3), Maciej Chromy (2), Mateusz Czapla (2), Dawid Ludyga (2), Paweł WÓjcik (2), Michał RosÓŁ (1), Szymon Hornik, Tymoteusz Jakubowski, Piotr Kowal, Jan Widera, Sebastian Zapora, Kacper Brzozowski, Jakub JÓŹwiak
KS KĄTY WROCŁAWSKIE - ORLIK BRZEG 35-18 (16-7)
KS Kąty Wrocławskie: Bartosz Andrzejewski, Maciej Batura, Jakub Jaszczuk, Marcin Jaworski, Oliwier Kalinowicz, Dawid KrÓl, Bartosz KrÓl, Krzysztof Ostrowski, Dawid Pietrowski, Mateusz Redko, Patryk Rogaczewski, Tomasz Wasilewicz, Filip WĘgliŃski, Michał WysockiOrlik Brzeg: Kamil Adwent, Paweł Chmiel, Jan Feliszek, Jędrzej Kurzawa, Rafał MŁotkowski, Patryk Nowak, Łukasz Ogorzelec, Michał Piech, Marek Sitarski, Waldemar Stanoszek, Kamil StypiŃski, Łukasz Szczurkowski, Kacper Wilisowski, Grzegorz Wojcieszek
ŚKPR ŚWIDNICA - OLIMP GRODKÓW 25-25 ► (12-14)
Karne: 1-4
ŚKPR Świdnica: Maksymilian Bieryt, Łukasz CzerwiŃski, Łukasz Czynszak, Piotr Dec, Olgierd Etel, Bartosz Galik, Wiktor Kochlewski, Norbert Mirga, Paweł Pedryc, Dawid PĘczar, Piotr PirÓg, Volodymyr Shupyk , Łukasz Szporko, Rafał Wiszniowski, Miłosz WoŁodkiewicz, Aleksander ZelekOlimp Grodków: Przemysław DyktyŃski, Łukasz Garncarz, Sebastian Kolanko, Kamil Kusek, Tomasz Lechowicz, Mateusz Lellek, Daniel Łacny, Jakub MigoŃ, Michał SŁomczewski, Wiktor Socha, Adrian Turkowski, Marcel Ungier, Sebastian ZiemiŃski, Bartosz Żubrowski
PIAST GLIWICE - GÓRNIK ZABRZE 1-3 (0-1)
0-1 15min. Adrián Kaprálik
0-2 60min. Adrián Kaprálik
0-3 65min. Lukas Podolski
1-3 83min. Jorge Félix
Piast Gliwice: Karol Szymański, Arkadiusz Pyrka , Ariel Mosór, Jakub Czerwiński, Jakub Holúbek, Damian Kądzior, Patryk Dziczek , Grzegorz Tomasiewicz (83 Tihomir Kostadinov), Miłosz Szczepański (62 Jorge Félix), Serhij Krykun (46 Michael Ameyaw), Kamil Wilczek (62 Fabian Piasecki)
Górnik Zabrze: Daniel Bielica, Boris Sekulić, Dominik Szala, Rafał Janicki, Michal Sipľak, Adrián Kaprálik (90 Filipe Nascimento), Damian Rasak , Dani Pacheco (72 Szymon Czyż), Lawrence Ennali (72 Kamil Lukoszek), Sebastian Musiolik (81 Piotr Krawczyk), Lukas Podolski (81 Sōichirō Kōzuki)
RUCH CHORZÓW - LEGIA WARSZAWA 0-1 (0-0)
0-1 56min. Marc Gual
Ruch Chorzów: Dante Stipica, Robert Dadok, Patryk Stępiński, Szymon Szymański, Maciej Sadlok, Łukasz Moneta (80 Josema), Miłosz Kozak (75 Wiktor Długosz), Patryk Sikora, Juliusz Letniowski (84 Filip Starzyński), Adam Vlkanova (76 Filip Wilak), Michał Feliks (84 Przemysław Szur)
Legia Warszawa: Kacper Tobiasz, Radovan Pankov, Steve Kapuadi, Yuri Ribeiro, Paweł Wszołek, Rafał Augustyniak (46 Bartosz Kapustka), Juergen Elitim, Patryk Kun (64 Ryōya Morishita), Josué (81 Filip Rejczyk), Blaž Kramer (74 Tomáš Pekhart), Marc Gual (64 Maciej Rosołek)
GWARDIA OPOLE - OSTROVIA OSTRÓW 26-27 (16-15)
Gwardia Opole: Daniel Jendryca (6), Piotr JĘdraszczyk (3), Fabian Sosna (3), Mateusz Wojdan (3), Marek Hryniewicz (2), Wiktor Kawka (2), Antoni Łangowski (2), Janusz Wandzel (2), Andrzej Widomski (2), Marek Monczka (1), Jakub AŁaj, Mateusz Jankowski, Adam Malcher, Paweł Stempin, Szymon KocOstrovia Ostrów: Kamil Adamski (6), Marek Szpera (5), Przemysław Urbaniak (5), Łukasz Gierak (2), Artur Klopsteg (2), Krzysztof ŁyŻwa (2), Daniel Reznicky (2), Patryk Marciniak (1), Mikołaj Szych (1), Mateusz Wojciechowski (1), Dawid Balcerek, Ksawery Gajek, Mikołaj Krekora, Igor Krivokapic, Krzysztof Misiejuk, Bartłomiej Tomczak
ZAGŁĘBIE LUBIN - GÓRNIK ZABRZE 24-35 (9-19)
Zagłębie Lubin: Rafał Krupa (5), Patryk Iskra (4), Michał Bekisz (3), Mateusz Drozdalski (3), Michał Stankiewicz (3), Danylo Hlushak (2), Piotr Rutkowski (2), Paweł KaŁuŻny (1), Paweł Krupa (1), Stanisław GĘbala, Wojciech KozŁowski, Dawid Krysiak, Arkadiusz Michalak, Jakub MoryŃ, Damian Procho, Marcin SchodowskiGórnik Zabrze: Patryk Mauer (7), Taras Minotskyi (6), Damian PrzytuŁa (4), Dmytro Artemenko (3), Sebastian Kaczor (3), Rennosuke Tokuda (3), Paweł Krawczyk (2), Piotr KrĘpa (2), Jakub Szyszko (2), Aliaksandr Bachko (1), Jakub Bogacz (1), Dmytro Ilchenko (1), Kacper Ligarzewski, Adam WĄsowski, Piotr Wyszomirski, Lukas Morkovsky
ORZEŁ PRZEWORSK - GÓRNIK ZABRZE 33-24 (12-12)
Orzeł Przeworsk: Grzegorz BarnaŚ, Kacper Bednarz, Tomasz Biernat, Jakub Czapka, Daniel Dutka, Emilian JewuŁa, Klaudiusz Kasprzyk , Samuel KĘdzior, Paweł Kubik, Patryk MaŁecki, Tomasz Mochocki, Jakub Pogonowski , Kevin Starzecki, Mateusz Świerk, Marcin Wajda, Franciszek WlazŁoGórnik Zabrze: Bartosz Gogola, Natan Gryma, Łukasz KamiŃski, Dariusz MaĆkowiak, Karol Maj, Marek Mendela, Krzysztof Mikunda, Mateusz Mleczko, Oskar Mostowik, Antoni Mrozek, Jakub Pinda, Maksymilian Surdyk, Bartosz Szczepanik, Adrian TrÓjniak, Daniel WisiŃski, Jakub Żaczek