LigaNetPl

LigaNetPl

2021-10-20
Koszykówka
II liga
MOSiR Krosno - GKS Tychy (18:00) 70-74
III liga gr. C
Polonia Bytom - KKS Tarnowskie Góry (18:00) -
MKS II Dąbrowa Górnicza - MCKS Czeladź (18:30) -
AZS Katowice - MKKS Rybnik (18:30) -
AZS II Gliwice - Basket Hills Bielsko-Biała (19:00) -
III liga gr. D
Basket Nysa - Nysa Kłodzko (19:30) -
Piłka nożna
II liga
Odra Opole - Skra Częstochowa (20:30) 1-0
2021-10-22
Siatkówka
I liga
AZS Lublin - GKS Katowice (20:30) -
2021-10-23
Koszykówka
II liga
Sokół Łańcut - AZS Opole (17:30) -
GKS Tychy - Start II Lublin (19:00) -
III liga gr. C
AZS II Gliwice - MKS II Dąbrowa Górnicza (13:00) -
MKKS Rybnik - MCKS Czeladź (18:00) -
Basket Hills Bielsko-Biała - KK Kraków (18:00) -
Iskra Częstochowa - AZS Katowice (19:00) -
III liga gr. D
BC Żary - Pogoń Prudnik (18:00) -
Piłka nożna
I liga
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze (15:00) -
II liga
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice (18:00) -
GKS Tychy - Skra Częstochowa (20:30) -
III liga
Znicz Pruszków - Ruch Chorzów (14:00) -
IV liga
Warta Gorzów Wlkp. - Gwarek Tarnowskie Góry (13:00) -
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice (14:00) -
LKS Goczałkowice - Lechia Zielona Góra (14:00) -
Polonia Bytom - Ślęza Wrocław (15:00) -
Carina Gubin - Rekord Bielsko-Biała (15:00) -
Odra Wodzisław - MKS Kluczbork (17:00) -
Karkonosze Jelenia Góra - Stal Brzeg (19:00) -
Juniorzy CLJ
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze (12:00) -
Piłka ręczna
I liga
Gwardia Opole - Zagłębie Lubin (20:00) -
II liga kobiet gr. B
Zgoda Ruda Śl. - Karkonosze Jelenia Góra (16:00) -
Sośnica Gliwice - Otmęt Krapkowice (17:00) -
III liga gr. D
Olimpia Piekary - AZS UJK Kielce (17:00) -
MTS Chrzanów - ASPR Zawadzkie (18:00) -
AGH Kraków - Grunwald Ruda Śl. (18:00) -
III liga kobiet
KS Bystra - TOR Dobrzeń (00:00) -
IV liga Katowice
Górnik II Zabrze - SMS III Kielce (00:00) -
IV liga Wrocław
Spartakus Buk - OSiR Komprachcice (17:00) -
SPR Oleśnica - Gwardia II Opole (18:00) -
Lider Swarzędz - Orlik Brzeg (18:00) -
Siatkówka
I liga
ZAKSA Kędzierzyn - AZS Warszawa (14:45) -
Stal Nysa - Resovia Rzeszów (20:30) -
II liga
UKS Kluczbork - ZAKSA II Kędzierzyn (18:00) -
2021-10-24
Koszykówka
I liga
GTK Gliwice - Start Lublin () -
III liga gr. C
Polonia Bytom - Korona Kraków (18:00) -
KKS Tarnowskie Góry - Niedźwiadki Przemyśl (18:00) -
III liga gr. D
Stal II Ostrów Wlkp. - Basket Nysa (17:30) -
Piłka nożna
I liga
Piast Gliwice - Legia Warszawa (20:00) -
II liga
Odra Opole - GKS Jastrzębie (15:00) -
IV liga
Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin (15:00) -
Juniorzy CLJ
Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze (12:00) -
Piłka ręczna
I liga
Górnik Zabrze - Unia Tarnów (15:00) -
II liga kobiet gr. B
AZS Wrocław - MTS Żory (17:00) -
III liga gr. B
Grunwald Poznań - Olimp Grodków (15:00) -
III liga kobiet
NC Zabrze - Start Pietrowice (10:00) -
Siatkówka
I liga
Jastrzębie - Skra Bełchatów (14:45) -
I liga kobiet
MKS Kalisz - AZS Opole (20:30) -
LigaNetPl
Piłka nożna - II liga
czwartek, 21 października 2021 21:50

STOMIL OLSZTYN - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 2-4 (2-3)

0-1 4min. Kamil Biliński
0-2 9min. Kamil Biliński
0-3 23min. Giorgi Merebaszwili
1-3 26min. Łukasz Moneta
2-3 35min. Karol Żwir
2-4 66min. Jakub Bieroński

Stomil Olsztyn: Konrad Syldatk (31 Dawid Smug), Filip Szabaciuk  (65 Filip Wójcik), Jakub Tecław, Maciej Dampc, Jonatan Straus, Karol Żwir  75, Maciej Spychała (84 Jakub Mysiorski), Wojciech Reiman, Merveille Fundambu  (66 Patryk Zych), Łukasz Moneta (84 Piotr Pyrdoł), Patryk Mikita 
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Martin Polaček, Ezequiel Bonifacio , Mateusz Wypych, Julio Rodríguez, Maciej Kowalski-Haberek, Titas Milašius (77 Kacper Wełniak), Joan Román (46 Kacper Gach), Michał Janota (46 Jakub Bieroński ), Dominik Frelek , Giorgi Merebaszwili (68 Marko Roginić ), Kamil Biliński (90 Dawid Polkowski)

 
Piłka nożna - II liga
środa, 20 października 2021 23:43

ODRA OPOLE - SKRA CZĘSTOCHOWA 1-0 (0-0)

1-0 89min. Mateusz Kamiński

Odra Opole: Mateusz Kuchta, Mateusz Spychała (78 Michał Pawlik), Mateusz Kamiński, Konrad Kostrzycki , Mateusz Maćkowiak , Konrad Nowak (64 Tomáš Mikinič), Miłosz Trojak, Rafał Niziołek, Dawid Czapliński (76 Adam Żak), Krzysztof Janus (76 Jakub Szrek), Arkadiusz Piech (64 Mateusz Marzec)
Skra Częstochowa: Mateusz Kos, Krzysztof Napora (69 Dawid Niedbała), Oskar Krzyżak, Adam Mesjasz, Rafał Brusiło, Kamil Lukoszek, Mikołaj Kwietniewski (69 Dominik Bronisławski), Szymon Szymański, Marcin Stromecki (90 Przemysław Sajdak), Piotr Nocoń , Kamil Wojtyra (69 Maciej Mas)

 
Piłka nożna - II liga
poniedziałek, 18 października 2021 21:25

GKS TYCHY - STOMIL OLSZTYN 1-2 (0-2)

0-1 9min. Maciej Dampc
0-2 27min. Łukasz Moneta
1-2 90min. Gracjan Jaroch

GKS Tychy: Konrad Jałocha, Maciej Mańka, Nemanja Nedić, Kamil Szymura (7 Łukasz Sołowiej), Krzysztof Wołkowicz , Kacper Janiak (46 Marcin Kozina), Wiktor Żytek (78 Kacper Piątek), Jakub Piątek, Łukasz Grzeszczyk, Bartosz Biel (46 Sebastian Steblecki), Tomáš Malec (67 Gracjan Jaroch)
Stomil Olsztyn: Konrad Syldatk, Filip Szabaciuk (72 Filip Wójcik), Jakub Tecław, Maciej Dampc, Jonatan Straus, Karol Żwir, Wojciech Reiman, Maciej Spychała , Merveille Fundambu (77 Patryk Zych), Łukasz Moneta (71 Beniamin Czajka ), Patryk Mikita (90 Jakub Brdak)

 
Piłka ręczna - III liga
poniedziałek, 18 października 2021 13:14

MTS CHRZANÓW - OLIMPIA PIEKARY 25-33 (8-17)

MTS Chrzanów: Marcin Hardzina (5), Maciej Sieczka (4), Mateusz Nowak (3), Bartosz Skoczylas (3), Dawid Skoczylas (3), Bartosz Hardzina (2), Patryk Madeja (2), Kacper WĘgrzyn (2), Michał DobrzaŃski (1), Marcin GÓrkowski, Kamil Kirsz, Patryk Plaszczak, Mateusz SŁowikowski, Sławomir Smaciarz, Mateusz Trawnicki
Olimpia Piekary: Patryk MiŁek (7), Mateusz Czapla (5), Szymon Kotalczyk (5), Piotr WiĘckiewicz (4), Łukasz CaŁujek (3), Piotr Kowal (3), Maciej Chromy (2), Tymoteusz Jakubowski (2), Dawid Ludyga (1), Wojciech Wawrzyniak (1), Andrzej Beczek, Dorian BudziaŁowski, Przemysław Serafin, Jan Widera, Sebastian Zapora, Paweł Zemelka
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 18 października 2021 02:13

START MICHAŁKOWICE - NC ZABRZE 24-31 (15-15)

Start Michałkowice: Alicja Widera (10), Aleksandra WalentyŃska (6), Patrycja Kowal (4), Aleksandra Cypek (1), Monika JerczyŃska (1), Klaudia KrawczyŃska (1), Zofia Matejczyk (1), Sandra Czaplicka, Martyna GÓrnioczek, Weronika GuŚtak, Joanna Hejdysz, Daria Janik, Katarzyna Kawa, Klaudia Kulik, Natalia Szczepaniak, Natalia Kasznia
NC Zabrze: Kinga Grzegorzewska (8), Laura Pastuszka (8), Martyna PiĄtek (5), Wiktoria Pietryga (4), Martyna Hawryluk (3), Julia Kurasz (1), Magdalena NasiŁowska (1), Katarzyna SzymaŃska (1), Kinga Jaszczuk, Agnieszka Kowal, Eliza Przybylska, Weronika Przybylska, Alicja Warzecha, Kamila Czapla, Maria SzlĘk
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 18 października 2021 02:13

SOŚNICA II GLIWICE - AGH KRAKÓW 30-21 (18-9)

Sośnica II Gliwice: Martyna Hajda (7), Karolina Solecka (5), Klaudia Habla (4), Natalia Wach (4), Nikola OkuŃska (2), Oliwia Piernikarczyk (2), Magdalena Widuch (2), Martyna Kanteluk (1), Natalia Korbanek (1), Elżbieta Szala (1), Julia WÓjcik (1), Karolina Kloczkowska, Karolina Korzec, Nikola Lessner, Martyna Wawro
AGH Kraków: Kinga Baziak (6), Katarzyna Kuranda (6), Justyna FijaŁkowska (4), Zofia Owsiak (3), Wiktoria Robak (1), Aleksandra WcisŁo (1), Karolina DziurzyŃska, Judyta Gacur, Monika Marczyk, Magdalena Sykta, Gabriela ZiĘba, Agnieszka Knapik, Aleksandra Onak
 
Piłka ręczna - IV liga
poniedziałek, 18 października 2021 01:59

ORLIK BRZEG - SPARTAKUS BUK 31-26 (15-11)

Orlik Brzeg: Łukasz Ogorzelec (9), Kamil StypiŃski (7), Maciej Kurus (4), Michał Piech (4), Waldemar Stanoszek (2), Kacper Turyniewicz (2), Michał BiaŁoŻyt (1), Rafał MŁotkowski (1), Łukasz Szczurkowski (1), Kacper Abrahamek, Kamil Adwent, Piotr Sendra, Konrad Sobczyk, Przemysław Sobieraj, Grzegorz Wojcieszek
Spartakus Buk: Kacper NapieraŁa (9), Karol Lulkiewicz (6), Dawid Wojtczak (4), Hubert NapieraŁa (3), Piotr Popowicz (3), Patryk Sztoban (1), Bartosz Berdychowski, Jakub Hemmerling, Adam KrÓlikowski, Paweł ŁubiŃski, Krzysztof MaŃczak, Filip Marcinkowski, Oscar Rybicki, Łukasz Chmielnik, Patryk Pawlak
 
Piłka ręczna - IV liga
poniedziałek, 18 października 2021 01:59

OSIR KOMPRACHCICE - ŚLĄSK II WROCŁAW 35-26 (15-12)

OSiR Komprachcice: Daniel Łacny (9), Maciej Ścigaj (7), Michał Niewiadomski (6), Filip WrzesiŃski (5), Tomasz Marcyniuk (3), Tomasz Juros (1), Kamil Kawulok (1), Łukasz Piechota (1), Mariusz SĘkowski (1), Damian WĘgrzynowicz (1), Kacper Bendych, Jarosław Dziurgot, Denis Gotwald, Tomasz Oleksyn, Marek Sitarski
Śląsk II Wrocław: Krzysztof Griman (8), Fabian Kaczor (4), Dominik Halla (3), Łukasz MoŚcian (3), Kacper Stodolnik (2), Tomasz Tomkowicz (2), Łukasz WrÓbel (2), Jan Gass (1), Piotr GÓrecki (1), Kacper GĘbski, Szymon Kacprzak, Mateusz Liske, Maciej Skrzypek, Jakub ŚwiĄder
 
Piłka ręczna - IV liga
poniedziałek, 18 października 2021 01:59

GWARDIA II OPOLE - POLONIA ŚRODA WLKP. 37-27 (19-10)

Gwardia II Opole: Daniel Jendryca (13), Łukasz Duda (6), Łukasz Kucharzyk (5), Michał ScisŁowicz (5), Adam BidziŃski (3), Szymon Chmielewski (2), Janusz Wandzel (2), Piotr Zawadzki (1), Xawier Drojma, Mateusz Lellek, Filip Stefani, Jakub Adamski, Szymon Cebula, Adam Janikowski, Filip Rawecki, Fabian Sosna
Polonia Środa Wlkp.: Bartosz Glinkowski (8), Roger Nowacki (6), Michał Melewski (5), Damian Potocki (3), Tomasz WieliŃski (2), Kamil JaŃczak (1), Bartosz MaŁecki (1), Maciej Tumidaj (1), Łukasz CieŚla, Jakub JastrzĄb, Michał Kaszuba, Jakub WietrzyŃski, Dominik Hellwing, Filip Kubiak, Hubert Przybylski
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 17 października 2021 13:51

GRUNWALD RUDA ŚL. - KSZO OSTROWIEC 27-38 (16-19)

Grunwald Ruda Śl.: Łukasz BŁaŚ, Kamil Cieniek, Mateusz CieŚlik, Bartosz HorodyŃski, Marcin Kijowski, Krzysztof KureŁek, Robert Kurzawa, Tymoteusz Milewski, Arkadiusz Miszka, Wojciech Parzonka, Marcin Pietruszka, Szymon Skutela, Konrad Suchy, Patryk Talaga, Maksymilian Wolnic
KSZO Ostrowiec: Filip Chmielewski, Maciej Cukierski, Jakub ĆwiĘka, Damian Falasa, Michał Grabowski, Kacper Granat, Sebastian Iskra, Rafał JagieŁŁo, Maciej JeŻyna, Wiktor JĘdrzejewski, Kasper Kijewski, Bartosz Kogutowicz, Michał Kot, Kacper Lazarowicz, Michał PiĄtkowski, Adrian Wojkowski
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 17 października 2021 12:55

STAL MIELEC - GÓRNIK ZABRZE 27-35 (12-16)

Stal Mielec: Dzmitry Smolikau (7), Michał Chodara (5), Miljan Ivanovic (3), Kosta Petrovic (3), Paweł Wilk (3), Dzianis Valyntsau (2), Dawid Dekarz (1), Marek Monczka (1), Łukasz Nowak (1), Grzegorz Sobut (1), Rafał Krupa, Daniel Osmola, Antonio PribaniĆ, Damian Procho, Dawid Ruhnke, Kacper Adamczuk
Górnik Zabrze: Dawid Molski (9), Paweł Krawczyk (7), Paweł Dudkowski (4), Krzysztof ŁyŻwa (4), Damian PrzytuŁa (3), Bartłomiej Bis (2), Igor Bykowski (2), Łukasz Gogola (2), Sebastian Kaczor (1), Szymon Mucha (1), Michał Adamuszek, Martin Galia, Lubomir Ivanytsia, Jakub Skrzyniarz, Paweł Kazimier, Piotr Rutkowski
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 17 października 2021 02:15

OTMĘT KRAPKOWICE - CRACOVIA KRAKÓW 25-24 (12-13)

Otmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Nicole Chmielewska, Patrycja CierpioŁ, Katarzyna Czapracka, Agnieszka GoŁĄbek, Emilia Juzkiewicz, Karolina Korzec, Aleksandra KuŹnik, Katarzyna Medwid, Nina NastaŁek, Małgorzata Olfans, Maja StaŃczyk, Natalia Staszkiewicz, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Olga Zwolenik
Cracovia Kraków: Tatiana Barnowska, Kamila Dzidek, Natalia Hensoldt, Milena Herman, Patrycja JaŁowicka, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Katarzyna Podzielinska, Paulina Reichel, Justyna StaroŃ, Joanna StĘpnik, Aleksandra Wajda, Natalia Wojas, Oliwia WÓjcik-zgud
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 17 października 2021 02:15

RUCH CHORZÓW - ZGODA RUDA ŚL. 48-26 (30-10)

Ruch Chorzów: Sabina Radlak (9), Natalia Kolonko (8), Paula Masiuda (6), Klaudia GrabiŃska (5), Polina Masalova (5), Marcelina PolaŃska (5), Katarzyna Wilczek (5), Sandra Kiel (2), Natalia Stokowiec (2), Karolina Jasinowska (1), Monika CiesiÓŁka, Kaja Gryczewska, Viktoria Tyszczak, Natalia Doktorczyk, Agnieszka Iwanowicz
Zgoda Ruda Śl.: Daria Nawrocka (6), Joanna Kania (4), Weronika Zalewska (4), Aleksandra CieŚlik (2), Oliwia Korbel (2), Martyna Krzysteczko (2), Kinga Zawada (2), Małgorzata ChruŚciŃska (1), Natalia Kita (1), Jessica Prokop (1), Oliwia Szewczyk (1), Justyna Gontarek, Dominika Krzysteczko, Agnieszka Zimowska, Natalia SzydeŁko
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 17 października 2021 02:15

MTS ŻORY - CHKS ŁÓDŹ 40-18 (20-9)

MTS Żory: Patrycja WiŚniewska (10), Karolina Kanicka (5), Aleksandra SÓjka (5), Iga Barska (4), Zuzanna Mikosz (4), Karolina Jaworska (3), Gabriela Biernacka (2), Klaudia Pielesz (2), Marta WoŁczyk (2), Olesia Donets (1), Wiktoria Kosmowska (1), Karolina OkrĘglak (1), Laura Skrzypek, Magda StĘpieŃ, Marta Redlecka
ChKS Łódź: Marlena Gitzel (4), Natalia Kowalska (3), Magdalena PiĄtczak (3), Karolina NiedbaŁa (2), Barbara Sibelska (2), Natalia Szmigielska (2), Zuzanna GaŁas (1), Dominika Nyga (1), Agnieszka Hase, Marcelina Lis, Aleksandra Micota
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 410

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!