Piłka ręczna - IV liga
Piłka ręczna IV liga Katowice, 2023/2024
Kolejka 22 | |
---|---|
25-21 |
|
29-38 |
|
36-28 |
|
32-34 |
|
33-31 |
|
32-30 |
IV liga Katowice | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Iskra II Kielce
|
22 | 42 | 716 | - | 556 |
2. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
22 | 32 | 679 | - | 571 |
3. |
><
SMS III Kielce
|
22 | 31 | 719 | - | 611 |
4. |
><
ASPR Zawadzkie
|
22 | 30 | 727 | - | 625 |
5. |
><
Hutnik Kraków
|
22 | 24 | 661 | - | 619 |
6. |
><
AGH II Kraków
|
22 | 23 | 656 | - | 606 |
7. |
><
UKS Kielce
|
22 | 21 | 636 | - | 639 |
8. |
><
Siódemka Mysłowice
|
22 | 19 | 627 | - | 665 |
9. |
><
Jedynka Myślenice
|
22 | 12 | 544 | - | 632 |
10. |
><
Rokitnica Zabrze
|
22 | 11 | 610 | - | 714 |
11. |
><
Stal II Mielec
|
22 | 11 | 572 | - | 733 |
12. |
><
MOSIR Bochnia
|
22 | 8 | 690 | - | 866 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
SPR Olkusz - Start Pietrowice | 36-33 |
Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice | 23-28 |
Unia Kolonowskie - Unia II Kolonowskie | 14-1 |
Handball Warszawa - Korona Kielce | 23-24 |
ŚKPR Świdnica - Grunwald Poznań | 28-35 |
GKS Komprachcice - LZS Grudzice | 3-0 |
AP Chrościna - Małapanew Ozimek | 3-3 |
MKS II Kluczbork - LZS Żytniów | 3-0 |
LZS Chocianowice - Budowlani Strojec | 2-0 |
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice | 2-0 |
APN Namysłów - OKS II Olesno | 3-0 |
Stadion Śląski Chorzów - Skra Częstochowa | 2-2 |
LZS Lubrza - Błękitni Jaryszów | 3-0 |
Piast Gliwice - Raków Częstochowa | 1-5 |
Olimpia Piekary - Miedź Legnica | 25-27 |
Czarni Otmuchów - Atom Grądy | 10-0 |
TOR Dobrzeń - ULKS Chrościna | 1-0 |
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 03 października 2021 11:28
OSIR KOMPRACHCICE - ŻAGIEW DZIERŻONIÓW 25-22 (11-7)
OSiR Komprachcice: Adam Antoszczyszyn, Rafał BaraŃski, Kacper Bendych, Jarosław Dziurgot, Denis Gotwald, Tomasz Juros, Krzysztof Juros, Kamil Kawulok, Daniel Łacny, Tomasz Marcyniuk, Michał Niewiadomski, Tomasz Oleksyn, Łukasz Piechota, Mariusz SĘkowski, Marek Sitarski, Damian WĘgrzynowiczŻagiew Dzierżoniów: Jakub Adamek, Maciej Batko, Mateusz BŁaŻkiewicz, Oskar Czarnecki, Tomasz KurasiŃski, Borys Kurlenda, Marcin Lebiedziejewski, Mateusz MatlĘga, Kacper Matyja, Oskar Piwko, Błażej Potocki, Tomasz TomkÓw, Tomasz WĄsiŃski, Adam ZieliŃski, Bartłomiej ŻygadŁo, Kamil ŻyŁa
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 03 października 2021 11:28
SPR OLEŚNICA - LIDER SWARZĘDZ 29-25 (15-12)
SPR Oleśnica: Jan Braciszewicz, Marcel DobrzaŃski, Damian GoŁĄb, Krzysztof Grela, Michał Kiebus, Rafał Kowalski, Jakub Krawczykowski, Krystian Kulak, Łukasz Kumejko, Michał Letki, Jakub Lisowski, Mateusz MĄkosza, Jakub MusiaŁ, Michał Niczypor, Jakub PiĘta, Daniel PiŁatLider Swarzędz: Igor Cichy, Piotr Iskra, Wojciech KaŹmierczak, Patryk MaĆkowiak, Maciej Majchrzak, Antoni Milecki, Marcin Radniecki, Krzysztof Szorcz, Tomasz Trzepaczka, Kamil TyliŃski, Tomasz Walkowiak, Jan Wichniarek, Mikołaj Witucki, Dariusz Zarzycki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 03 października 2021 11:28
GWARDIA II OPOLE - SPARTAKUS BUK 31-31 (14-15)
Karne: 3-4
Gwardia II Opole: Jakub Adamski, Miłosz BĄczek, Michał BiaŁowĄs, Adam BidziŃski, Szymon Chmielewski, Tomasz CzupaŁa, Xawier Drojma, Łukasz Duda, Daniel Jendryca, Konrad Juszczak, Mateusz Lellek, Filip Rawecki, Michał ScisŁowicz, Filip Stefani, Janusz Wandzel, Piotr ZawadzkiSpartakus Buk: Bartosz Berdychowski, Łukasz Chmielnik, Jakub Hemmerling, Adam KrÓlikowski, Kacper KrzemiŃski, Bartosz Kujawa, Karol Lulkiewicz, Paweł ŁubiŃski, Krzysztof MaŃczak, Hubert NapieraŁa, Kacper NapieraŁa, Patryk Pawlak, Oscar Rybicki, Patryk Sztoban, Dawid Wojtczak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
piątek, 01 października 2021 01:14
AZS KIELCE - ISKRA II KIELCE 29-30 (15-14)
AZS Kielce: Filip GrdeŃ (6), Łukasz Salwa (6), Łukasz Telka (5), Krystian Wojciechowski (4), Szymon Żaba-ŻabiŃski (3), Jakub Kowalczyk (2), Patryk Kurek (1), Jakub PajĄczkowski (1), Hubert WiĘckowski (1), Jakub JamioŁ, Paweł Kotowski, Łukasz Kurek, Eryk ŁagoŻnyIskra II Kielce: Yusuf Faruk (14), Krzysztof Barucha (4), Damian DomagaŁa (4), Jakub Pinda (4), Konrad Przybylski (3), Jakub LubczyŃski (1), Filip Biela, Kacper BŁasiŃski, Maksymilian Machocki, Konrad Rataj, Filip Urban, Adam Winiarski, Igor Malczak, Wiktor Osman, Jakub SĘk, Karol WŁodarski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
piątek, 01 października 2021 01:14
UKS KIELCE - SMS III KIELCE 21-40 (10-21)
UKS Kielce: Jakub BĄk (10), Kacper Dziedzic (5), Bartłomiej Pawlikowski (4), Kamil AdaŚ (2), Bartosz Chendoszko, Jakub CichoŃ , Jan Kasperek, Piotr Lenty, Jakub Majcher , Adrian PieŃkus, Michał Stec, Aleksander WÓjcikSMS III Kielce: Jacek Fajfer (7), Maciej Markowski (5), Kacper Olczyk (4), Kacper Aksamit (3), Filip BurzyŃski (3), Adrian CichoŃ (3), Marcin PepliŃski (3), Łukasz Pilz (3), Mikołaj Rodak (3), Dawid Bujok (2), Jakub Luksa (2), Piotr Mielczarski (2), Daniel DroŻdŻ, Maksym Popielecki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
wtorek, 28 września 2021 03:08
STAL II MIELEC - AGH II KRAKÓW 26-34 (16-16)
Stal II Mielec: Kacper Sobczyk (10), Filip DraguŁa (5), Daniel Osmola (5), Paweł Dzierga (2), Łukasz Kilian (1), Paweł KrÓl (1), Patryk Krzysztofek (1), Artur Ziomek (1), Adrian Czajkowski, Krystian KoŁacz, Bartosz Polak, Tomasz PolechoŃskiAGH II Kraków: Krzysztof MiodoŃski (7), Patryk KwarciŃski (6), Mikołaj Burlyta (5), Jakub Janus (5), Kacper SzydŁo (4), Mateusz CzerwiŃski (2), Mikołaj WÓjcik (2), Filip CegŁa (1), Filip MĄdel (1), Andrzej Wicherek (1), Mateusz Bednarek, Grzegorz GĄdek, Krzysztof KoŚĆ, Mateusz Kowalski, Albert WiĄzania, Adrian Ziaja
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 27 września 2021 15:15
START KONIN - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 29-39 (12-18)
Start Konin: Olgierd Piaskowski (13), Marcel UrbaŃski (5), Marek Salzman (4), Adrian Grzelka (2), Kamil Nadlewski (2), Janusz Kostrzewa (1), Jakub Ogrodowczyk (1), Krzysztof Zimny (1), Adam BudzyŃski, Tomasz Garbarczyk, Przemysław Hejna, Zbigniew Jarecki, Jakub KujawiŃski, Tomasz Lorencki, Krzysztof SkorupiŃskiWolsztyniak Wolsztyn: Artur Radny (7), Kacper Siejek (7), Bartosz FrĄckowiak (6), Jakub Pietruszka (6), Marcin Pietruszka (4), Mariusz RogoziŃski (4), Arkadiusz PiĄtkowski (3), Jakub PiĄtkowski (2), Wojciech HruŚwicki, Makary Kaczmarek, Kajetan Szrama, Oskar Tajchert, Karol TrybuŚ, Igor Horowski, Mateusz Lewandowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 26 września 2021 15:54
OSIR KOMPRACHCICE - MIEDŹ II LEGNICA 35-32 (18-15)
OSiR Komprachcice: Daniel Łacny (9), Michał Niewiadomski (8), Maciej Ścigaj (5), Tomasz Juros (4), Tomasz Marcyniuk (3), Patryk Stelnicki (3), Krzysztof Juros (1), Kamil Kawulok (1), Damian WĘgrzynowicz (1), Adam Antoszczyszyn, Denis Gotwald, Tomasz Oleksyn, Marek Sitarski, Filip WrzesiŃski, Kacper Bendych, Łukasz PiechotaMiedź II Legnica: Szymon Pacek (8), Łukasz Szporko (7), Kacper PawŁowski (6), Wiktor Kochlewski (4), Kornel Dziedzic (3), Krzysztof Kosiorowski (2), Kacper Łukawski (1), Jakub Nowakowski (1), Błażej MatwiejkÓw, Wiktor Socha, Adrian Stachurski, Jakub Turkiewicz, Piotr Dec, Beniamin DrĄŻek, Dawid ZieliŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 26 września 2021 15:54
LIDER SWARZĘDZ - POLONIA ŚRODA WLKP. 29-29 (13-13)
Karne: 4-2
Lider Swarzędz: Krzysztof Szorcz (9), Igor Cichy (4), Patryk MaĆkowiak (4), Paweł SzymaŃski (3), Mikołaj Witucki (3), Radosław Madej (2), Antoni Milecki (2), Bartosz KuraŚ (1), Jan Wichniarek (1), Mariusz Kosturski, Maciej Majchrzak, Marcin Radniecki, Tomasz Walkowiak, Dariusz Zarzycki, Mateusz Dryjer, Piotr IskraPolonia Środa Wlkp.: Roger Nowacki (9), Michał Melewski (7), Dominik Hellwing (6), Damian Potocki (3), Bartosz Glinkowski (2), Mateusz Lubiewski (1), Maciej Tumidaj (1), Kamil JaŃczak, Jakub JastrzĄb, Michał Kaszuba, Rafał Nejman, Tomasz WieliŃski, Jakub WietrzyŃski, Filip Kubiak, Hubert Przybylski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 26 września 2021 15:54
SPARTAKUS BUK - SPR OLEŚNICA 24-22 (11-11)
Spartakus Buk: Dawid Wojtczak (6), Kacper KrzemiŃski (4), Piotr Popowicz (4), Kacper NapieraŁa (3), Jakub Hemmerling (2), Hubert NapieraŁa (2), Paweł ŁubiŃski (1), Oscar Rybicki (1), Patryk Sztoban (1), Łukasz Chmielnik, Adam KrÓlikowski, Bartosz Kujawa, Karol Lulkiewicz, Krzysztof MaŃczak, Patryk Pawlak, Filip MarcinkowskiSPR Oleśnica: Damian GoŁĄb (5), Krzysztof Grela (4), Rafał Kowalski (2), Krystian Kulak (2), Michał Niczypor (2), Jakub PiĘta (2), Daniel PiŁat (2), Michał Kiebus (1), Jakub Lisowski (1), Jakub MusiaŁ (1), Jan Braciszewicz, Jakub Krawczykowski, Michał Letki, Mateusz MĄkosza, Arkadiusz Winiarski, Grzegorz WoŚ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 26 września 2021 04:25
SMS III KIELCE - AZS KIELCE 37-23 (16-9)
SMS III Kielce: Piotr Mielczarski (6), Mikołaj Rodak (6), Kacper Aksamit (4), Andrzej Korus (4), Dawid Cacak (3), Szymon Wywrot (3), Maciej Markowski (2), Kacper Olczyk (2), Marcin PepliŃski (2), Dawid Bujok (1), Filip BurzyŃski (1), Jacek Fajfer (1), Jakub Luksa (1), Łukasz Pilz (1), Daniel DroŻdŻ, Maksym PopieleckiAZS Kielce: Łukasz Telka (8), Jakub Kowalczyk (5), Filip GrdeŃ (3), Szymon Żaba-ŻabiŃski (3), Kryspin Godzisz (2), Patryk Kurek (2), Jakub BadoŃ, Jakub JamioŁ, Paweł Kotowski, Jakub Kuczkowski, Kacper Nawara
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 26 września 2021 04:25
GÓRNIK II ZABRZE - JEDYNKA MYŚLENICE 26-27 (17-17)
Górnik II Zabrze: Jakub Kohrs (4), Marek Wasilewski (4), Wojciech Mrozek (3), Jakub Szabat (3), Mateusz Szendzielorz (3), Adam Ziemba (3), Jakub Sladkowski (2), Bartosz Zemczak (2), Grzegorz WlezieŃ (1), Mateusz Żaczek (1), Michał Czapla, Dawid Szczelaszczyk, Krzysztof Szymczyk, Piotr GawryŚ, Jakub Kwiatkowski, Maksymilian SurdykJedynka Myślenice: Aleksander Łatas (7), Kacper BaŁa (5), Krystian Pacyga (5), Patryk Dziatkowiec (4), Hubert PrzaŁa (2), Marcin SkaŁka (2), Adrian Kuc (1), Wiktor Wiechniak (1), Jakub Ajchler , Robert Chmielarczyk, Szymon Turbasa, Patryk Bieniek, Jakub Koloch, Antoni Kopera, Paweł Ulman
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 33 z 35