Piłka ręczna - IV liga
Piłka ręczna IV liga Katowice, 2023/2024
Kolejka 22 | |
---|---|
25-21 |
|
29-38 |
|
36-28 |
|
32-34 |
|
33-31 |
|
32-30 |
IV liga Katowice | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Iskra II Kielce
|
21 | 40 | 706 | - | 556 |
2. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
22 | 32 | 679 | - | 571 |
3. |
><
SMS III Kielce
|
22 | 31 | 719 | - | 611 |
4. |
><
ASPR Zawadzkie
|
22 | 30 | 727 | - | 625 |
5. |
><
Hutnik Kraków
|
22 | 24 | 661 | - | 619 |
6. |
><
AGH II Kraków
|
22 | 23 | 656 | - | 606 |
7. |
><
UKS Kielce
|
22 | 21 | 636 | - | 639 |
8. |
><
Siódemka Mysłowice
|
22 | 19 | 627 | - | 665 |
9. |
><
Jedynka Myślenice
|
21 | 12 | 544 | - | 622 |
10. |
><
Rokitnica Zabrze
|
22 | 11 | 610 | - | 714 |
11. |
><
Stal II Mielec
|
22 | 11 | 572 | - | 733 |
12. |
><
MOSIR Bochnia
|
22 | 8 | 690 | - | 866 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Dziewiątka Legnica - APR Radom | 26-27 |
Swornica Czarnowąsy - Grom Świerkle | 8-0 |
Stadion Śląski Chorzów - Józefka Chorzów | 2-1 |
Siódemka Tychy - LKS Frydek | 3-0 v.o. |
MKS 32 Radziejów - Wicher Wilchwy | 0-3 |
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia | 2-1 |
Legia Warszawa - Polonia Warszawa | 2-2 |
Górnik Zabrze - Lech Poznań | 1-0 |
UKS Bronów - ZET Tychy | 2-3 |
Polonia Bytom - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2-0 |
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec | 2-0 |
Piast Gliwice - Gwarek Zabrze | 2-2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa | 1-1 |
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów | 1-0 |
Czarni Nowa Wieś - LKS 07 Markowice | 1-0 |
Zameczek II Czernica - Płomień Kobyla | 1-7 |
KS Kornowac - LKS Zwonowice | 0-0 |
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 22 listopada 2021 03:15
MIEDŹ II LEGNICA - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 38-34 (20-17)
Miedź II Legnica: Mateusz Krukiewicz (11), Filip Kruszelnicki (9), Michał Czarnecki (6), Maciej Grynienko (4), Łukasz Szporko (4), Szymon Pacek (3), Wiktor Kochlewski (1), Krzysztof Kosiorowski, Wiktor Socha, Adrian Stachurski, Jakub ŚliwiŃski, Piotr Dec, Kacper Łukawski, Błażej MatwiejkÓw, Jakub Turkiewicz, Dawid ZieliŃskiWolsztyniak Wolsztyn: Artur Radny (11), Bartosz FrĄckowiak (4), Jakub Pietruszka (4), Mariusz RogoziŃski (4), Kacper Siejek (4), Arkadiusz PiĄtkowski (3), Marcin Pietruszka (2), Kajetan Szrama (2), Wojciech HruŚwicki, Mateusz Kaczorowski, Oskar Tajchert, Karol TrybuŚ, Igor Horowski, Rafał Kucza, Jakub PiĄtkowski
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 21 listopada 2021 03:52
OSIR KOMPRACHCICE - SPR OLEŚNICA 27-14 (-)
OSiR Komprachcice: Rafał BaraŃski, Kacper Bendych, Waldemar CichoŃ, Jarosław Dziurgot, Denis Gotwald, Tomasz Jarosz, Tomasz Juros, Kamil Kawulok, Daniel Łacny, Tomasz Marcyniuk, Michał Niewiadomski, Tomasz Oleksyn, Łukasz Piechota, Mariusz SĘkowski, Marek Sitarski, Damian WĘgrzynowiczSPR Oleśnica: Mikołaj Butra, Marcel DobrzaŃski, Damian GoŁĄb, Krzysztof Grela, Jakub Krawczykowski, Michał Letki, Jakub Lisowski, Mateusz MĄkosza, Jakub MusiaŁ, Michał Niczypor, Mikołaj Pietras, Jakub PiĘta, Daniel PiŁat, Grzegorz WoŚ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 21 listopada 2021 03:52
ORLIK BRZEG - GWARDIA II OPOLE 43-42 (-)
Orlik Brzeg: Kacper Abrahamek, Michał BiaŁoŻyt, Krzysztof Kania, Maciej Kurus, Rafał MŁotkowski, Łukasz Ogorzelec, Michał Piech, Piotr Sendra, Konrad Sobczyk, Przemysław Sobieraj, Waldemar Stanoszek, Kamil StypiŃski, Kacper Turyniewicz, Grzegorz WojcieszekGwardia II Opole: Miłosz BĄczek, Michał BiaŁowĄs, Adam BidziŃski, Daniel Jendryca, Maciej JeŻewski, Marcin Kraczkowski, Filip Rawecki, Janusz Wandzel, Marcin WisŁa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 21 listopada 2021 03:52
ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - POLONIA ŚRODA WLKP. 34-32 (-)
Żagiew Dzierżoniów: Jakub Adamek, Mateusz BŁaŻkiewicz, Piotr KuciŃski, Tomasz KurasiŃski, Borys Kurlenda, Marcin Lebiedziejewski, Stanisław Madziara, Paweł Matuszewski, Kacper Matyja, Igor Michalski, Patryk Petyn, Błażej Potocki, Tomasz TomkÓw, Tomasz WĄsiŃski, Adam ZieliŃski, Kamil ŻyŁaPolonia Środa Wlkp.: Łukasz CieŚla, Bartosz Glinkowski, Dominik Hellwing, Jakub JastrzĄb, Michał Kaszuba, Filip Kubiak, Michał Melewski, Roger Nowacki, Damian Potocki, Hubert Przybylski, Tomasz WieliŃski, Jakub WietrzyŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 21 listopada 2021 03:52
START KONIN - LIDER SWARZĘDZ 36-24 (-)
Start Konin: Paweł Dobry, Rafał Furmaniak, Tomasz Garbarczyk, Adrian Grzelka, Przemysław Hejna, Zbigniew Jarecki, Piotr KoŁtunowicz, Janusz Kostrzewa, Jakub KujawiŃski, Tomasz Lorencki, Kamil Nadlewski, Jakub Ogrodowczyk, Olgierd Piaskowski, Eryk Szudrowicz, Marcel UrbaŃskiLider Swarzędz: Igor Cichy, Mateusz Dryjer, Piotr Iskra, Mariusz Kosturski, Bartosz KuraŚ, Patryk MaĆkowiak, Radosław Madej, Maciej Majchrzak, Antoni Milecki, Marcin Radniecki, Robert Rosochowicz, Krzysztof Szorcz, Paweł SzymaŃski, Tomasz Walkowiak, Jan Wichniarek, Dariusz Zarzycki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
sobota, 20 listopada 2021 16:22
GÓRNIK II ZABRZE - UNIA II TARNÓW 26-33 (11-16)
Górnik II Zabrze: Jakub Szabat (8), Jakub Sladkowski (6), Igor Bykowski (2), Łukasz KamiŃski (2), Maksymilian Surdyk (2), Mateusz Szendzielorz (2), Grzegorz WlezieŃ (2), Mateusz Żaczek (2), Piotr GawryŚ, Kacper MrugaŁa, Dawid Szczelaszczyk, Jakub WilkUnia II Tarnów: Jakub Kociuba (8), Michał Mucha (7), Szymon Wajda (6), Mateusz Hoim (5), Korneliusz MaŁek (4), Kacper ZajĄc (2), Kacper Tuman (1), Kacper BieŃ, Mateusz ChŁopek, Olaf Drajewicz, Sebastian Kula , Łukasz MĄdel, Jakub Pogonowski , Dominik Starzyk , Igor TarczoŃ , Dominik Jac
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 15 listopada 2021 07:49
MOSIR BOCHNIA - JEDYNKA MYŚLENICE 22-22 (13-8)
Karne: 1-2
MOSIR Bochnia: Maciej Grech (5), Hubert PamuŁa (4), Bartosz Szpisak (4), Bartosz Batko (3), Kacper CĄber (3), Marcin Jakubowski (1), Piotr Kalinka (1), Marcel Makuch (1), Łukasz Kruk, Kamil Mrozik, Jakub Noskowiak, Michał Puchalski, Patryk Rolewicz, Michał Rogusz, Kacper SzczudŁo, Konrad TrojanJedynka Myślenice: Patryk Dziatkowiec (6), Krystian Pacyga (5), Kacper BaŁa (4), Marcin SkaŁka (3), Hubert PrzaŁa (2), Patryk Bieniek (1), Wiktor Wiechniak (1), Jakub Ajchler , Szymon RÓg, Szymon Turbasa, Jakub Koloch, Mateusz Kurowski, Aleksander Łatas, Paweł Ulman
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 15 listopada 2021 07:49
AZS KIELCE - MKS USTROŃ 25-24 (10-11)
AZS Kielce: Krystian Wojciechowski (8), Filip GrdeŃ (4), Jakub PajĄczkowski (3), Jakub JamioŁ (2), Patryk Mazur (2), Łukasz Telka (2), Jakub BadoŃ (1), Mikołaj Banasik (1), Patryk Kurek (1), Hubert WiĘckowski (1), Paweł Kotowski, Jakub Kowalczyk, Jakub Kuczkowski, Kacper Nawara, Wiktor Rogowski, Łukasz KurekMKS Ustroń: Dawid Jenkner (9), Michał Jopek (6), Szymon GogÓŁka (4), Mateusz CieŚlar (3), Szymon Patyna (1), Mateusz TuroŃ (1), Bartosz Aronik, Marcin BiaŁkowski, Krzysztof Bielesz, Jan CieŚlar, Artur Kwolek, Krzysztof Markuzel, Dawid Oliwka, Piotr Szturc, Arkadiusz Czapek, Michał Raszka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 15 listopada 2021 07:49
STAL II MIELEC - UNIA II TARNÓW 27-37 (9-16)
Stal II Mielec: Kacper Sobczyk (10), Filip DraguŁa (5), Mikołaj Wanatowicz (4), Łukasz Kilian (3), Patryk Krzysztofek (2), Paweł Dzierga (1), Paweł KrÓl (1), Artur Ziomek (1), Jakub Czernecki, Karol Nycek, Bartosz Polak, Filip StraŻUnia II Tarnów: Jakub Kociuba (8), Szymon Wajda (8), Korneliusz MaŁek (4), Mateusz Hoim (3), Jakub Pogonowski (3), Kacper Tuman (3), Sebastian Kula (2), Kacper ZajĄc (2), Kacper Bednarz (1), Kacper BieŃ (1), Maciej GwÓŹdŹ (1), Dominik Starzyk (1), Mateusz ChŁopek, Olaf Drajewicz, Igor TarczoŃ , Konrad WĄtroba
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
czwartek, 11 listopada 2021 22:01
SMS III KIELCE - ORZEŁ PRZEWORSK 27-38 (11-19)
SMS III Kielce: Adrian CichoŃ (4), Marcin PepliŃski (4), Jakub Luksa (3), Maciej Markowski (3), Kacper Olczyk (3), Mikołaj Rodak (3), Szymon Wywrot (3), Kacper Aksamit (1), Dawid Bujok (1), Filip BurzyŃski (1), Jacek Fajfer (1), Dawid Cacak, Daniel DroŻdŻ, Andrzej Korus, Łukasz Pilz, Maksym PopieleckiOrzeł Przeworsk: Jakub Czapka (11), Paweł Kubik (10), Mateusz Świerk (8), Rafał StyczeŃ (3), Jakub WaŃkowicz (3), Maciej Bakowski (2), Wojciech Gancarz (1), Piotr Karabanowski, Samuel KĘdzior, Jarosław Leja, Michał Maj, Adam Mroszczyk, Adrian Szczepaniec, Patryk Andrusiewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
czwartek, 11 listopada 2021 21:48
SPARTAKUS BUK - OSIR KOMPRACHCICE 30-23 (12-14)
Spartakus Buk: Kacper NapieraŁa (12), Dawid Wojtczak (6), Piotr Popowicz (4), Jakub Hemmerling (3), Kacper KrzemiŃski (1), Paweł ŁubiŃski (1), Patryk Pawlak (1), Oscar Rybicki (1), Patryk Sztoban (1), Bartosz Berdychowski, Łukasz Chmielnik, Adam KrÓlikowski, Bartosz Kujawa, Karol Lulkiewicz, Krzysztof MaŃczak, Jan NowickiOSiR Komprachcice: Daniel Łacny (6), Tomasz Marcyniuk (6), Michał Niewiadomski (6), Kacper Bendych (2), Jarosław Dziurgot (1), Łukasz Piechota (1), Damian WĘgrzynowicz (1), Denis Gotwald, Tomasz Oleksyn, Marek Sitarski, Filip WrzesiŃski, Arnold Jendryca
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 08 listopada 2021 12:01
SPR OLEŚNICA - ORLIK BRZEG 29-25 (14-12)
SPR Oleśnica: Krzysztof Grela (5), Jakub PiĘta (5), Damian GoŁĄb (4), Daniel PiŁat (4), Krystian Kulak (3), Jakub Lisowski (3), Michał Niczypor (3), Rafał Kowalski (1), Jakub Krawczykowski (1), Marcel DobrzaŃski, Łukasz Kumejko, Michał Letki, Jakub MusiaŁ, Mikołaj Pietras, Arkadiusz Winiarski, Grzegorz WoŚOrlik Brzeg: Michał Piech (7), Łukasz Ogorzelec (5), Kamil StypiŃski (5), Rafał MŁotkowski (4), Maciej Kurus (2), Waldemar Stanoszek (1), Kacper Turyniewicz (1), Kamil Adwent, Krzysztof Kania, Piotr Sendra, Konrad Sobczyk, Łukasz Szczurkowski, Grzegorz Wojcieszek, Przemysław Sobieraj
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 27 z 35