niedziela, 13 marca 2016 12:36

III liga WISŁA SANDOMIERZ - ASPR ZAWADZKIE 17-25 (10-11)

Wisła: Skowron, Karasiński, Kuchnicki - Bakalarz (5), Werstler (4), Kubisztal (3), Teterycz (2), Dusak (2), Białkowski (1), Hubka, Osowski, Statuch, Szklarski, Guz
Zawadzkie: ?

Drużyna z Zawadzkiego odniosła kolejne zwycięstwo i umocniła się na pozycji lidera, jednak wynik meczu może być nieco mylący. Drużyna Wisły przez zdecydowaną większość meczu dotrzymywała kroku naszemu liderowi, a o wysokiej wygranej ASPR-u zadecydowało ostatnie 10 minut. W pierwszej części gry wynik ciągle oscylował wokół remis i raz jedna, raz druga druga drużyna wychodziła na prowadzenie. Miejscowi po cichu ostrzyli już sobie zęby na urwanie punktów liderowi, a przebieg gry wskazywał na to, że ich nadzieje nie były bezpodstawne. Nawet po zmianie stron mecz był wyrównany, a zwycięstwo gości wcale nie było przesądzone. Na 10 minut przed końcem Zawadzkie prowadziło 18-17 i wtedy w drużynie Wisły coś się zacięło. Boisko musiał opuścić ich jej czołowy zawodnik, Tadeusz Dusik (czerwona kartka) i od tego momentu gospodarze nie zdobyli już ani jednej bramki, za to Zawadzkie wypunktowało rywala i zapewniło sobie wysokie zwycięstwo.