Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 24 | |
---|---|
Wolsztyniak Wolsztyn - Zew Świebodzin |
(sb) 17:00 |
Żagiew Dzierżoniów - AZS Zielona Góra |
(sb) 17:00 |
Olimp Grodków - Tęcza Kościan |
(sb) 18:00 |
Orlik Brzeg - Lider Swarzędz |
(sb) 18:00 |
Bór Oborniki Śl. - Grunwald Poznań |
(sb) 18:00 |
KS Kąty Wrocławskie - MKS Leszno |
(sb) 19:00 |
ŚKPR Świdnica - UKS Nowa Sól |
(sb) 19:00 |
Kolejka 25 | |
KS Kąty Wrocławskie - ŚKPR Świdnica |
(wt) 19:00 |
Grunwald Poznań - UKS Nowa Sól |
(wt) 19:30 |
Kolejka 26 | |
Orlik Brzeg - MKS Leszno |
(wt) 19:30 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
23 | 69 | 663 | - | 503 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
23 | 60 | 794 | - | 560 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
24 | 50 | 734 | - | 667 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
23 | 47 | 670 | - | 640 |
5. |
><
UKS Nowa Sól
|
23 | 36 | 634 | - | 590 |
6. |
><
Tęcza Kościan
|
25 | 35 | 693 | - | 712 |
7. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
23 | 34 | 644 | - | 650 |
8. |
><
MKS Leszno
|
24 | 34 | 674 | - | 692 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
23 | 30 | 621 | - | 633 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
25 | 27 | 654 | - | 701 |
11. |
><
Lider Swarzędz
|
24 | 23 | 710 | - | 781 |
12. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
23 | 23 | 633 | - | 755 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
23 | 18 | 599 | - | 710 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
24 | 9 | 624 | - | 753 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 20 | |
---|---|
25-30 |
|
MTS Chrzanów - SMS II Kielce |
(sb) 17:00 |
KSZO Ostrowiec - Orzeł Przeworsk |
(sb) 18:00 |
AZS Lublin - KS Końskie |
(nd) 14:00 |
SRS Przemyśl - Viret Zawiercie |
(nd) 18:00 |
Kolejka 21 | |
25-31 |
|
AGH Kraków - Górnik Zabrze |
(wt) 18:30 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
19 | 52 | 677 | - | 485 |
2. |
><
AGH Kraków
|
19 | 48 | 578 | - | 523 |
3. |
><
KS Końskie
|
18 | 42 | 566 | - | 493 |
4. |
><
Orzeł Przeworsk
|
19 | 39 | 604 | - | 575 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
19 | 27 | 580 | - | 597 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
19 | 25 | 533 | - | 548 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
19 | 22 | 607 | - | 604 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
18 | 18 | 530 | - | 601 |
9. |
><
Górnik Zabrze
|
19 | 17 | 602 | - | 661 |
10. |
><
AZS Lublin
|
18 | 15 | 514 | - | 590 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
19 | 4 | 542 | - | 656 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 09 kwietnia 2022 20:38
ŚKPR ŚWIDNICA - GRUNWALD POZNAŃ 35-24 (14-13)
ŚKPR Świdnica: Michał Wojtala (9), Dawid PĘczar (8), Adam Chmiel (7), Bartosz Galik (4), Miłosz WoŁodkiewicz (2), Norbert Bal (1), Olgierd Etel (1), Aleksander Ingram (1), Mateusz Redko (1), Volodymyr Shupyk (1), Michał Jaroszewicz, Rafał Wiszniowski, Norbert MirgaGrunwald Poznań: Daniel BartŁomiejczyk (4), Bartosz Paw (4), Oskar Ralcewicz (4), Damian Bajka (3), Patryk Piechowiak (3), Kacper Siejek (3), Eryk Bernacik (1), Mikołaj PŁoski (1), Viggo WiŚniewski (1), Jakub Bartnicki, Jakub Bujnowski, Patryk KulczyŃski, Filip Liske, Piotr Nowicki, Piotr Wenta, Filip Tarko
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 09 kwietnia 2022 20:38
AZS ZIELONA GÓRA - SZCZYPIORNIAK GORZYCE 38-26 (17-14)
AZS Zielona Góra: Tyberiusz ChaŁupka, Szymon GoŁĘbiowski, Robert GÓral, Hubert KamiŃski, Cyprian Kociszewski, Dominik Lasota, Maciej NaleŻyty, Aleksander Osajda, Jakub Paklerski, Julian ReszczyŃski, Artur Ryniec, Jakub SiedleckiSzczypiorniak Gorzyce: Łukasz Aleks, Michał BiegaŃski, Grzegorz CieŚlak, Krzysztof Dutkiewicz, Paweł Dutkiewicz, Joachim Ibron, Michał Kaniewski, Tomasz Łukaszewski, Marcin Przyszlak, Piotr SkorzybÓt
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
czwartek, 07 kwietnia 2022 10:14
KSZO OSTROWIEC - KS KOŃSKIE 27-27 ► (15-10)
Karne: 5-6
KSZO Ostrowiec: Adrian Wojkowski (7), Jakub ĆwiĘka (6), Sebastian Iskra (5), Jędrzej Batyra (4), Maciej JeŻyna (2), Damian Falasa (1), Michał Grabowski (1), Kasper Kijewski (1), Filip Chmielewski, Kacper Granat, Wiktor KŁonica, Bartosz Kogutowicz, Michał PiĄtkowski, Maciej Cukierski, Rafał JagieŁŁo, Mateusz ŚwistakKS Końskie: Paweł NapieraŁa (11), Bartosz WoŚ (6), Przemysław Matyjasik (4), Fabian KozŁecki (3), Krzysztof SŁonicki (2), Łukasz SĘkowski (1), Wiktor Ciszek, Krzysztof Markowski, Artur Rurarz, Wiktor Witkowski, Michał WŁodarski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 kwietnia 2022 01:05
ASPR ZAWADZKIE - WISŁA SANDOMIERZ 37-40 (16-22)
ASPR Zawadzkie: Paweł ZagÓrowicz (7), Mateusz Damas (6), Michał Krygowski (5), Adrian Przybysz (4), Łukasz Smyk (4), Mateusz Czaja (3), Adam WacŁawczyk (3), Piotr Damas (2), Adam Kaczka (2), Daniel Koprek (1), Przemysław MaŃko, Bartosz Witkowski, Damian ZajĄc, Paweł Ludwig, Filip RaweckiWisła Sandomierz: Aleksy RadwaŃski (8), Stanisław Malinowski (7), Sebastian Werstler (7), Michał KozioŁ (5), Adam Malinowski (3), Grzegorz Pawelczyk (3), Michał Szklarski (3), Michał BiaŁkowski (2), Karol Chudzik (2), Krzysztof PĘgielski, Daniel Skowron, Mateusz WiĄcek, Paweł CiepliŃski, Piotr GrzĄdkowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 kwietnia 2022 01:05
SMS II KIELCE - AGH KRAKÓW 32-34 (13-20)
SMS II Kielce: Jakub Bojarczuk, Tymoteusz Bojarczuk, Szymon Koc, Sebastian PieŃkowski, Filip Rybarczyk, Bartosz Sarnowski, Patryk Siekierka, Dominik SzczĘsny, Patryk Wasiak, Jakub Welcz, Franciszek Wierzbicki, Kuba Wleklak, Filip Wrona, Jakub WysockiAGH Kraków: Mateusz Bujak, Mikołaj Burlyta, Dawid CiochoŃ, Wiktor DĘbski, Jakub Jewiarz, Konrad Kisiel, Oskar KlamrzyŃski, Igor MrÓz, Adrian Najuch, Bartosz Niemiec, Piotr OrŁowski, Jakub Romian, Piotr SĄdowicz, Konrad Szymczak, Marcin Wajda, Adrian Ziaja
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 kwietnia 2022 01:05
AZS UJK KIELCE - MTS CHRZANÓW 26-31 (12-16)
AZS UJK Kielce: Krzysztof Bernacki, Daniel Boszczyk, Jakub Bulski, Mateusz Bysiak, Piotr Bysiak, Wojciech CzerwiŃski, Ignacy Drozd, Filip JastrzĄb, Tomasz Kordos, Aleksander Pinda, Kamil Siedlarz, Karol Sornat, Aleksy Szyc, Patryk Wacek, Filip ZdziechMTS Chrzanów: Michał DobrzaŃski, Paweł Franczak, Marcin GÓrkowski, Bartosz Hardzina, Marcin Hardzina, Mateusz Nowak, Patryk Plaszczak, Jakub Rusin, Maciej Sieczka, Dawid Skoczylas, Marcin Skoczylas, Bartosz Skoczylas, Mateusz SŁowikowski, Sławomir Smaciarz, Kacper WĘgrzyn, Filip WÓjcik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 kwietnia 2022 01:05
SMS KIELCE - OLIMPIA PIEKARY 26-27 (14-14)
SMS Kielce: Jan Antolak, Jakub BĘdzikowski, Jakub Grzybowski, Filip Jarosz, Kacper KacprzyŃski, Jakub MakuŁa, Filip MichaŁowicz, Kornel PoŹniak, Bartosz Szczepanik, Sebastian Świt, Filip Wawrzyniak, Szymon Wiaderny, Mateusz Wiatrzyk, Antoni ZajĄcOlimpia Piekary: Andrzej Beczek, Dorian BudziaŁowski, Łukasz CaŁujek, Maciej Chromy, Mateusz Czapla, Tymoteusz Jakubowski, Szymon Kotalczyk, Dawid Ludyga, Bruno Mazurkiewicz, Patryk MiŁek, Wojciech Parzonka, Michał RosÓŁ, Wojciech Wawrzyniak, Piotr WiĘckiewicz, Sebastian Zapora, Paweł Zemelka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 kwietnia 2022 01:03
DZIEWIĄTKA LEGNICA - ŚKPR ŚWIDNICA 30-26 (11-15)
Dziewiątka Legnica: Przemysław Koch, Dawid KrÓl, Michał KuryŁo, Marceli MaŁachowski, Patryk Matuszewski, Piotr MyŚluk, Dawid Pawlak, Dariusz Piotrowicz, Adam PodniŻny, Radosław Sydor, Patryk Szydziak, Dawid Świekatowski, Mateusz Świrski, Konrad TuralikŚKPR Świdnica: Norbert Bal, Adam Chmiel, Olgierd Etel, Bartosz Galik, Aleksander Ingram, Michał Jaroszewicz, Norbert Mirga, Dawid PĘczar, Mateusz Redko, Volodymyr Shupyk , Rafał Wiszniowski, Michał Wojtala, Miłosz WoŁodkiewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 kwietnia 2022 01:03
GRUNWALD POZNAŃ - AZS ZIELONA GÓRA 30-30 ► (13-15)
Karne: 2-4
Grunwald Poznań: Damian Bajka, Daniel BartŁomiejczyk, Jakub Bartnicki, Eryk Bernacik, Jakub Bujnowski, Filip Liske, Krzysztof MartyŃski, Piotr Nowicki, Bartosz Paw, Patryk Piechowiak, Mikołaj PŁoski, Oskar Ralcewicz, Kacper Siejek, Filip Tarko, Piotr Wenta, Viggo WiŚniewskiAZS Zielona Góra: Tyberiusz ChaŁupka, Szymon GoŁĘbiowski, Robert GÓral, Jakub Jaszczuk, Hubert KamiŃski, Cyprian Kociszewski, Dominik Lasota, Alan MŁynkowiak, Maciej NaleŻyty, Aleksander Osajda, Julian ReszczyŃski, Jakub Siedlecki, Adam StĘpieŃ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 kwietnia 2022 01:03
TĘCZA KOŚCIAN - BÓR OBORNIKI ŚL. 35-36 (16-17)
Tęcza Kościan: Damian Krystkowiak (8), Michał Przekwas (6), Dawid Graf (5), Eryk Napieralski (5), Dawid WesoŁek (4), Filip Stachowiak (3), Daniel Olejnik (2), Kamil Gessner (1), Sebastian Michalik (1), Mateusz NapieraŁa, Adam Noskowiak, Amirjan Omar, Tomasz PiĄtek, Łukasz PieŚniak, Wojciech WeissBór Oborniki Śl.: Bartosz Żubrowski (8), Szymon Pedryc (6), Artur Szabat (6), Kamil RamiĄczek (5), Borys HaŁka (4), Kacper Latko (3), Maciej Majewski (2), Piotr PirÓg (2), Marcin Borzymowski, Kamil Dekarz, Adrian KaŹmirski, Michał Krupiarz, Krzysztof Muszak, Rafał Siemierz, Patryk WiĄcek, Igor Kasperski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 kwietnia 2022 01:03
ZEW ŚWIEBODZIN - SZCZYPIORNIAK GORZYCE 38-27 (18-15)
Zew Świebodzin: Przemysław Bryza, Jakub Cenin, Maciej Cenin, Jędrzej JasiŃski, Szymon Kobeszko, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Marcin Nowicki, Mikołaj Pielichowski, Mateusz Ripa, Maksymilian Rudnicki, Tomasz ŚwiĘs, Oskar Urbaniak, Bartosz WiĘdŁocha, Oliwer WoŁodŹkoSzczypiorniak Gorzyce: Łukasz Aleks, Wojciech BŁaszczyk, Artur Brychcy, Mateusz Dolata, Paweł Dutkiewicz, Krzysztof Dutkiewicz, Joachim Ibron, Mateusz Jedwabny, Michał Kaniewski, Tomasz Łukaszewski, Michał Marciniak, Marcin Przyszlak, Piotr SkorzybÓt, Łukasz WoŁowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 03 kwietnia 2022 01:03
UKS KĄTY WROCŁAWSKIE - OLIMP GRODKÓW 28-29 (14-13)
UKS Kąty Wrocławskie: Konrad Andrzejewski, Maciej Batura, Piotr BurzyŃski, Kacper GoŁda, Marcin Jaworski, Adrian Kazimierczak, Michał Klimaszewski, Tomasz Łuczak, Bartosz Markiewicz, Piotr Massopust, Sebastian OstrÓwka, Julien Philippe, Wojciech Szyba, Tomasz Wasilewicz, Bartosz WrÓblewski, Michał WysockiOlimp Grodków: Miłosz BĄczek, Przemysław DyktyŃski, Marcin Dytko, Łukasz Garncarz, Daniel Jendryca, Sebastian Kolanko, Tomasz Lechowicz, Jakub MigoŃ, Kacper Pietryka, Jakub SmoliŃski, Karol Sobstel, Miłosz StĘpieŃ, Jędrzej StroŃski, Marcel Ungier, Janusz Wandzel
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 50 z 151