Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 26 | |
---|---|
19-26 |
|
23-25 |
|
28-35 |
|
27-26 |
|
31-32 |
|
29-19 |
|
48-33 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
26 | 78 | 756 | - | 581 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
26 | 66 | 894 | - | 639 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
26 | 56 | 794 | - | 722 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
26 | 56 | 770 | - | 731 |
5. |
><
UKS Nowa Sól
|
26 | 39 | 720 | - | 674 |
6. |
><
MKS Leszno
|
26 | 37 | 726 | - | 755 |
7. |
><
Tęcza Kościan
|
26 | 35 | 722 | - | 745 |
8. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
26 | 34 | 728 | - | 740 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
26 | 33 | 706 | - | 733 |
10. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
26 | 29 | 743 | - | 846 |
11. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
26 | 27 | 685 | - | 733 |
12. |
><
Lider Swarzędz
|
26 | 23 | 776 | - | 865 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
26 | 21 | 673 | - | 801 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
26 | 12 | 683 | - | 811 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 22 | |
---|---|
KSZO Ostrowiec - Viret Zawiercie |
39-41 |
23-28 |
|
37-39 |
|
30-37 |
|
32-27 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
20 | 55 | 717 | - | 506 |
2. |
><
AGH Kraków
|
20 | 51 | 617 | - | 548 |
3. |
><
KS Końskie
|
20 | 45 | 622 | - | 546 |
4. |
><
Orzeł Przeworsk
|
20 | 42 | 641 | - | 608 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
20 | 30 | 615 | - | 630 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
20 | 25 | 566 | - | 583 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
20 | 22 | 640 | - | 641 |
8. |
><
AZS Lublin
|
20 | 21 | 569 | - | 636 |
9. |
><
SMS II Kielce
|
20 | 18 | 578 | - | 673 |
10. |
><
Górnik Zabrze
|
20 | 17 | 627 | - | 700 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
20 | 4 | 572 | - | 693 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
czwartek, 01 grudnia 2022 01:54
ORZEŁ PRZEWORSK - SMS II KIELCE 26-24 (13-11)
Orzeł Przeworsk: Grzegorz BarnaŚ, Kacper Bednarz, Jakub Czapka, Kamil Drobiecki, Daniel Dutka, Emilian JewuŁa, Samuel KĘdzior, Michał Kubisztal, Michał Maj, Patryk MaŁecki, Tomasz Mochocki, Adam Mroszczyk, Kevin Starzecki, Adrian Szczepaniec, Mateusz Świerk, Franciszek WlazŁoSMS II Kielce: Kacper Aksamit, Dawid Bujok, Filip BurzyŃski, Dawid Cacak, Daniel DroŻdŻ, Andrzej Korus, Jakub Luksa, Maciej Markowski, Piotr Mielczarski, Kacper Olczyk, Łukasz Pilz, Maksym Popielecki, Fabian Sowiak
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
poniedziałek, 28 listopada 2022 06:51
MKS LESZNO - TĘCZA KOŚCIAN 31-27 (12-13)
MKS Leszno: Michał Frieske, Marcin JaŚkowski, Jędrzej KrÓlikowski, Jakub Kruk, Marcel KuŚnierek, Piotr Łuczak, Marcin MikoŁajczak, Kamil Napierkowski, Kacper PawŁowski, Krystian Piekarski, Mateusz PŁaczek, Jakub SkorupiŃski, Kacper Skrzypczak, Illia Spieshylov, Kacper Szocik, Kevin WydmuchTęcza Kościan: Dawid Graf, Maksym Kaczmarek, Damian Krystkowiak, Krzysztof Meissner, Borys Naglik, Eryk Napieralski, Adam Noskowiak, Mateusz Nowak, Daniel Olejnik, Amirjan Omar, Tomasz PiĄtek, Michał Przekwas, Dawid WesoŁek, Wojciech Zaremba
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 27 listopada 2022 10:53
ŚKPR ŚWIDNICA - MIEDŹ LEGNICA 32-30 (17-12)
ŚKPR Świdnica: Norbert Bal, Adam Chmiel, Marcel DobrzaŃski, Olgierd Etel, Bartosz Galik, Aleksander Ingram, Norbert Mirga, Dawid PĘczar, Jakub Pierzak, Mateusz Redko, Volodymyr Shupyk , Mateusz SiwiŃski, Rafał Wiszniowski, Michał Wojtala, Miłosz WoŁodkiewicz, Aleksander ZelekMiedź Legnica: Michał Czarnecki, Paulo Grozdek, Michał Klimaszewski, Wiktor Kochlewski, Filip Kruszelnicki, Hubert KuliŃski, Kacper Łukawski, Łukasz Mazur, Dominik Nowosielski, Szymon Pacek, Wiktor PacuŁa, Michał Przybylak, Mateusz SŁowikowski, Wiktor Socha, Adrian Stachurski, Łukasz Szporko
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 27 listopada 2022 08:34
KS KOŃSKIE - AZS KRAKÓW 24-25 (12-8)
KS Końskie: Mikołaj Baran, Wiktor Ciszek, Damian Falasa, Jakub Janus, Tomasz Kordos, Krzysztof Markowski, Przemysław Matyjasik, Kacper RoŻnowski, Wiktor SĘkowski, Bartosz SĘkowski, Łukasz SĘkowski, Krzysztof SŁonicki, Wiktor Witkowski, Michał WŁodarski, Bartosz WoŚAZS Kraków: Mateusz Bujak, Mikołaj Burlyta, Wiktor DĘbski, Michał Gasin, Jakub Grzybowski, Konrad Kisiel, Krzysztof KoŚĆ, Konrad ŁuczyŃski, Adrian Najuch, Piotr OrŁowski, Jakub Romian, Piotr SĄdowicz, Michał Skwara, Kacper SzydŁo, Konrad Szymczak, Mateusz WĘgliŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 27 listopada 2022 08:34
WISŁA SANDOMIERZ - SMS KIELCE 32-36 (17-19)
Wisła Sandomierz: Michał BiaŁkowski, Paweł CiepliŃski, Piotr GrzĄdkowski, Adam Malinowski, Maximilian Moga, Hubert Nowak, Grzegorz Pawelczyk, Aleksy RadwaŃski, Filip Rosowski, Karol Sapielak, Daniel Skowron, Paweł Stypa, Michał Szklarski, Sebastian Werstler, Mateusz WiĄcekSMS Kielce: Tymoteusz Bojarczuk, Daniel DroŻdŻ, Krystian Jurasik, Piotr Mielczarski, Filip Rybarczyk, Bartosz Sarnowski, Patryk Siekierka, Patryk Wasiak, Jakub Welcz, Kuba Wleklak, Filip Wrona, Jakub Wysocki, Antoni ZajĄc
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 27 listopada 2022 01:10
UKS NOWA SÓL - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 28-15 (14-9)
UKS Nowa Sól: Patryk Bortnowski, Hubert Brychcy, Hubert Ceglarz, Samuel Chomenko, Artur Dymkowski, Jakub Florczak, Marcin Hajnysz, Jakub JaskÓŁka, Maurycy Karp, Kamil Kowalski, Szymon Lisiewicz, Grzegorz Lisiewicz, Maciej OrliŃski, Jarosław Paszkiewicz, Michał Pawlisz, Grzegorz StelmasikWolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak, Igor Horowski, Wojciech HruŚwicki, Mateusz Kaczorowski, Rafał Kucza, Mateusz Lewandowski, Maciej MaŁy, Jakub PiĄtkowski, Jakub Pietruszka, Marcin Pietruszka, Artur Radny, Mariusz RogoziŃski, Patryk Sudak, Filip Tomiak, Karol TrybuŚ, Wojciech Weiss
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 27 listopada 2022 01:10
AZS ZIELONA GÓRA - DZIEWIĄTKA LEGNICA 29-24 (8-13)
AZS Zielona Góra: Tyberiusz ChaŁupka, Szymon GoŁĘbiowski, Jakub Jaszczuk, Hubert KamiŃski, Kacper Kiersnowski, Cyprian Kociszewski, Alan MŁynkowiak, Maciej NaleŻyty, Aleksander Osajda, Julian ReszczyŃski, Artur Ryniec, Jakub Siedlecki, Adam StĘpieŃ, Kacper ZyberDziewiątka Legnica: Igor Buko, Dominik Dziobek, Piotr Kaczmarek, Bartosz KrÓl, Mateusz Krukiewicz, Sebastian Mierzejewski, Filip Mistak, Dawid Pawlak, Paweł Pedryc, Adam PodniŻny, Patryk Szydziak, Dawid Świekatowski, Marcin Teterycz, Konrad Turalik, Łukasz WrÓbel
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 27 listopada 2022 01:10
ZEW ŚWIEBODZIN - GRUNWALD POZNAŃ 30-27 (16-13)
Zew Świebodzin: Arkadiusz Bosy, Przemysław Bryza, Jakub Cenin, Maciej Cenin, Jędrzej JasiŃski, Szymon Kobeszko, Marcin KozŁowski, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Marcin Nowicki, Mikołaj Pielichowski, Jakub PiwoŃski, Maksymilian Rudnicki, Tomasz ŚwiĘs, Patryk WoŁkGrunwald Poznań: Damian Bajka, Eryk Bernacik, Jakub Bujnowski, Kacper Janczyk, Michał Jaskowski, Dawid Krzywicki, Mateusz Liske, Patryk Marcinkowski, Piotr Nowicki, Bartosz Paw, Patryk Piechowiak, Mikołaj PŁoski, Kacper Siejek, Filip Tarko, Piotr Wenta, Viggo WiŚniewski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 27 listopada 2022 01:10
SZCZYPIORNIAK GORZYCE - UKS KĄTY WROCŁAWSKIE 18-44 (10-23)
Szczypiorniak Gorzyce: Saber Abdusalam, Michał BiegaŃski, Wojciech BŁaszczyk, Mateusz Dolata, Dionizy Galewski, Leon Grzegorczyk, Michał Kaniewski, Mateusz Kryszczak, Gracjan Kryszczak, Marcin Przyszlak, Piotr SkorzybÓt, Maciej SzabliŃski, Dawid Szymkowiak, Łukasz WoŁowiczUKS Kąty Wrocławskie: Bartosz Andrzejewski, Konrad Andrzejewski, Maciej Batura, Paweł Furman, Kacper GoŁda, Oliwier Kalinowicz, Adrian Kazimierczak, Michał Kowalik, Dawid KrÓl, Piotr Massopust, Krzysztof Ostrowski, Sebastian OstrÓwka, Patryk Rogaczewski, Paweł Wojtusik, Bartosz WrÓblewski, Michał Wysocki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 27 listopada 2022 01:10
OLIMP GRODKÓW - BÓR OBORNIKI ŚL. 33-34 (20-19)
Olimp Grodków: Jan Braciszewicz, Xawier Drojma, Przemysław DyktyŃski, Łukasz Garncarz, Daniel Jendryca, Sebastian Kolanko, Rafał Kopaniecki, Kamil Kusek, Tomasz Lechowicz, Maciej Maciejewski, Maciej Majewski, Jakub MigoŃ, Michał Niewiadomski, Karol Sobstel, Marcel UngierBór Oborniki Śl.: Marcin Borzymowski, Kamil Dekarz, Jan Feliszek, Dominik Halla, Borys HaŁka, Adrian KaŹmirski, Michał Krupiarz, Kacper Latko, Szymon Pedryc, Piotr PirÓg, Kamil RamiĄczek, Rafał Siemierz, Maciej Skrzypek, Artur Szabat, Patryk WiĄcek, Bartosz Żubrowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 26 listopada 2022 21:50
SMS II KIELCE - VIRET ZAWIERCIE 30-29 (15-12)
SMS II Kielce: Kacper Aksamit, Dawid Bujok, Filip BurzyŃski, Dawid Cacak, Jacek Fajfer, Andrzej Korus, Jakub Luksa, Maciej Markowski, Kacper Olczyk, Łukasz Pilz, Maksym Popielecki, Mikołaj Rodak, Fabian SowiakViret Zawiercie: Krzysztof Bednarz, Mateusz Bugaj, Łukasz CaŁujek, Kacper CegŁowski, Oleksandr Dovbysh, Filip Jarosz, Hubert Lebiocki, Artur Makaruk, Daniel Matysek, Szymon Medwid, Dominik Sitkiewicz, Mykola Voinov, Marek Wasilewski, Przemysław Wierzbic, Igor ZagaŁa, Michał Żarnowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 26 listopada 2022 01:19
KSZO OSTROWIEC - AZS LUBLIN 36-34 (20-19)
KSZO Ostrowiec: Mateusz Bysiak, Karol Chudzik, Jakub DĄbrowski, Kacper Granat, Rafał JagieŁŁo, Kasper Kijewski, Bartosz Kogutowicz, Bartosz Konwicki, Łukasz Majchrzak, Michał PiĄtkowski, Hubert SkuciŃski, Jakub Smulski, Grzegorz Sobut, Mateusz Świstak, Adrian Wojkowski, Dawid ZadroŻnyAZS Lublin: Maciej Abramowicz, Jędrzej Batyra, Paweł Daniel, Miłosz Drozd, Michał Dziemiach, Mateusz Flont, Kacper Gajecki, Piotr GaŁaszkiewicz, Dominik Janicki, Krzysztof Janicki, Antoni MaciĄg, Mikołaj PergoŁ, Kamil PuchaŁa, Adam Pytka, Jakub Rycerz, Jacek Stachowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 40 z 153