Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 24 | |
---|---|
Wolsztyniak Wolsztyn - Zew Świebodzin |
(sb) 17:00 |
Żagiew Dzierżoniów - AZS Zielona Góra |
(sb) 17:00 |
Olimp Grodków - Tęcza Kościan |
(sb) 18:00 |
Orlik Brzeg - Lider Swarzędz |
(sb) 18:00 |
Bór Oborniki Śl. - Grunwald Poznań |
(sb) 18:00 |
KS Kąty Wrocławskie - MKS Leszno |
(sb) 19:00 |
ŚKPR Świdnica - UKS Nowa Sól |
(sb) 19:00 |
Kolejka 25 | |
KS Kąty Wrocławskie - ŚKPR Świdnica |
(wt) 19:00 |
Grunwald Poznań - UKS Nowa Sól |
(wt) 19:30 |
Kolejka 26 | |
Orlik Brzeg - MKS Leszno |
(wt) 19:30 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
23 | 69 | 663 | - | 503 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
23 | 60 | 794 | - | 560 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
24 | 50 | 734 | - | 667 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
23 | 47 | 670 | - | 640 |
5. |
><
UKS Nowa Sól
|
23 | 36 | 634 | - | 590 |
6. |
><
Tęcza Kościan
|
25 | 35 | 693 | - | 712 |
7. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
23 | 34 | 644 | - | 650 |
8. |
><
MKS Leszno
|
24 | 34 | 674 | - | 692 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
23 | 30 | 621 | - | 633 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
25 | 27 | 654 | - | 701 |
11. |
><
Lider Swarzędz
|
24 | 23 | 710 | - | 781 |
12. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
23 | 23 | 633 | - | 755 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
23 | 18 | 599 | - | 710 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
24 | 9 | 624 | - | 753 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 20 | |
---|---|
25-30 |
|
MTS Chrzanów - SMS II Kielce |
(sb) 17:00 |
KSZO Ostrowiec - Orzeł Przeworsk |
(sb) 18:00 |
AZS Lublin - KS Końskie |
(nd) 14:00 |
SRS Przemyśl - Viret Zawiercie |
(nd) 18:00 |
Kolejka 21 | |
25-31 |
|
AGH Kraków - Górnik Zabrze |
(wt) 18:30 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
19 | 52 | 677 | - | 485 |
2. |
><
AGH Kraków
|
19 | 48 | 578 | - | 523 |
3. |
><
KS Końskie
|
18 | 42 | 566 | - | 493 |
4. |
><
Orzeł Przeworsk
|
19 | 39 | 604 | - | 575 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
19 | 27 | 580 | - | 597 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
19 | 25 | 533 | - | 548 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
19 | 22 | 607 | - | 604 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
18 | 18 | 530 | - | 601 |
9. |
><
Górnik Zabrze
|
19 | 17 | 602 | - | 661 |
10. |
><
AZS Lublin
|
18 | 15 | 514 | - | 590 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
19 | 4 | 542 | - | 656 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 06 kwietnia 2024 23:35
UKS NOWA SÓL - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 25-20 (14-11)
UKS Nowa Sól: Wiktor Borowski, Hubert Ceglarz, Artur Dymkowski, Jakub Florczak, Igor Gornostaj, Marcin Hajnysz, Bartosz Janecki, Jakub JaskÓŁka, Piotr Kaczmarek, Michał KuryŁo, Szymon Lisiewicz, Grzegorz Lisiewicz, Jakub Nowakowski, Maciej OrliŃski, Jarosław Paszkiewicz, Dawid ŚwiekatowskiWolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak, Hubert Kierych, Rafał Kucza, Maciej MaŁy, Konrad MŁynkowiak, Arkadiusz PiĄtkowski, Jakub PiĄtkowski, Marcin Pietruszka, Jakub Pietruszka, Patryk Sudak, Filip Tomiak, Wojciech Weiss
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 06 kwietnia 2024 23:35
BÓR OBORNIKI ŚL. - ŻAGIEW DZIERŻONIÓW 31-26 (17-13)
Bór Oborniki Śl.: Konrad Andrzejewski, Bartosz Bahonko, Mikołaj Bestian, Marcin Borzymowski, Vladyslav Fediuk, Michał Krupiarz, Łukasz KurzydŁo, Leon Pawlisz, Patryk Piwnicki, Bartosz Serafin, Maciej Skrzypek, Filip SŁomski, Artur Szabat, Adrian UŚĆ, Wiktor Wiciak, Łukasz WrÓbelŻagiew Dzierżoniów: Jakub Adamek, Maciej Batko, Mateusz BŁaŻkiewicz, Oskar Czarnecki, Tomasz CzyŻ, Artem Falshuk, Jan Gass, Miłosz Krukiewicz, Tomasz KurasiŃski, Borys Kurlenda, Błażej Potocki, Patryk Pulit, Yahor Volkau, Ksawery WŁostowski, Adam ZieliŃski, Bartłomiej ŻygadŁo
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 marca 2024 07:10
AZS LUBLIN - WISŁA SANDOMIERZ 31-29 (15-16)
AZS Lublin: Krzysztof Janicki (8), Wojciech WŁudarczyk (6), Szymon SekuŁa (5), Paweł Daniel (4), Dmytro Dmytruk (3), Patryk KsiĄŻka (2), Jędrzej Batyra (1), Julian Gadaj (1), Adam Pytka (1), Maciej Abramowicz, Dominik Janicki, Paweł ProĆ, Jacek Stachowicz, Jordan Stachowiak, Grzegorz WielgusWisła Sandomierz: Aleksy RadwaŃski (10), Sebastian Werstler (5), Patryk Mazur (4), Adam Malinowski (3), Mateusz WiĄcek (3), Filip DraguŁa (2), Karol Sapielak (1), Michał Szklarski (1), Michał BiaŁkowski, Paweł CiepliŃski, Michał KwieciŃski, Grzegorz Pawelczyk, Dawid Rusin, Daniel Skowron
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 marca 2024 04:53
ORLIK BRZEG - UKS NOWA SÓL 24-29 (13-9)
Orlik Brzeg: Kamil Adwent, Natan BrudziŃski, Paweł Chmiel, Jan Feliszek, Maciej Kurus, Rafał MŁotkowski, Patryk Nowak, Łukasz Ogorzelec, Kacper Onyszkiewicz, Marek Sitarski, Konrad Sobczyk, Waldemar Stanoszek, Kamil StypiŃski, Łukasz Szczurkowski, Kacper Turyniewicz, Grzegorz WojcieszekUKS Nowa Sól: Wiktor Borowski, Hubert Ceglarz, Artur Dymkowski, Oskar GĄsior, Igor Gornostaj, Marcin Hajnysz, Bartosz Janecki, Jakub JaskÓŁka, Piotr Kaczmarek, Michał KuryŁo, Grzegorz Lisiewicz, Szymon Lisiewicz, Jakub Nowakowski, Maciej OrliŃski, Jarosław Paszkiewicz, Kacper Zieniewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 marca 2024 04:53
OLIMP GRODKÓW - GRUNWALD POZNAŃ 23-27 (11-11)
Olimp Grodków: Xawier Drojma, Przemysław DyktyŃski, Filip Gajewski, Sebastian Kolanko, Daniel Koprek, Tomasz Lechowicz, Mateusz Lellek, Daniel Łacny, Jakub MigoŃ, Filip Mistak, Michał SŁomczewski, Wiktor Socha, Adrian Turkowski, Marcel Ungier, Sebastian ZiemiŃski, Bartosz ŻubrowskiGrunwald Poznań: Daniel BartŁomiejczyk, Jakub Bujnowski, Jan Herda, Dawid Krzywicki, Mateusz Liske, Patryk Marcinkowski, Borys Naglik, Piotr Nowicki, Adam PaczeŚny, Mikołaj PŁoski, Piotr StanisŁawski, Filip Tarko, Erik Uyen, Antoni Wagner, Dariusz Zarzycki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 marca 2024 04:53
MKS LESZNO - ZEW ŚWIEBODZIN 25-26 (11-11)
MKS Leszno: Piotr DzierliŃski, Michał Frieske, Borys HaŁka, Jędrzej Kaniewski, Jakub Kruk, Piotr Łuczak, Olgierd Owczarczak, Kacper PawŁowski, Mateusz PŁaczek, Jakub SkorupiŃski, Illia Spieshylov, Kacper Szocik, Kevin WydmuchZew Świebodzin: Przemysław Bryza, Jakub Cenin, Maciej Cenin, Szymon Kobeszko, Cyprian Kociszewski, Marcin KozŁowski, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Mariusz Nowacki, Marcin Nowicki, Mikołaj Pielichowski, Jakub PiwoŃski, Tomasz ŚwiĘs, Paweł Walczak, Paweł Wrzos
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 30 marca 2024 07:35
TĘCZA KOŚCIAN - LIDER SWARZĘDZ 37-37 ► (22-18)
Karne: 1-3
Tęcza Kościan: Marcin Firlej, Dawid Grzesiak, Jacek Idziak, Adam Kaniewski, Karol KĘdziora, Piotr Kuciak, Krzysztof Meissner, Adam Noskowiak, Mateusz Nowak, Daniel Olejnik, Amirjan Omar, Tomasz PiĄtek, Łukasz PieŚniak, Michał Przekwas, Eligiusz Walkowiak, Dawid WesoŁekLider Swarzędz: Igor Cichy, Michał Janyga, Mariusz Kosturski, Igor KrzyŻaniak, Bartosz KuraŚ, Vladyslav Lohunov, Mateusz NapieraŁa, Roger Nowacki, Damian Potocki, Krzysztof Ratajczak, Filip Stachowiak, Krzysztof SzarzyŃski, Paweł SzymaŃski, Tomasz Walkowiak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 30 marca 2024 07:35
WOLSZTYNIAK WOLSZTYN - BÓR OBORNIKI ŚL. 29-27 (15-11)
Wolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak, Wojciech HruŚwicki, Hubert Kierych, Rafał Kucza, Adam Lajsner, Maciej MaŁy, Konrad MŁynkowiak, Arkadiusz PiĄtkowski, Jakub PiĄtkowski, Marcin Pietruszka, Jakub Pietruszka, Mariusz RogoziŃski, Patryk Sudak, Filip Tomiak, Wojciech Weiss, Marcin WeissBór Oborniki Śl.: Konrad Andrzejewski, Bartosz Bahonko, Mikołaj Bestian, Marcin Borzymowski, Vladyslav Fediuk, Michał Krupiarz, Łukasz KurzydŁo, Leon Pawlisz, Patryk Piwnicki, Bartosz Serafin, Maciej Skrzypek, Filip SŁomski, Artur Szabat, Adrian UŚĆ, Wiktor Wiciak, Łukasz WrÓbel
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
piątek, 29 marca 2024 11:15
KS KĄTY WROCŁAWSKIE - AZS ZIELONA GÓRA 44-27 (20-13)
KS Kąty Wrocławskie: Jakub Jaszczuk (5), Bartosz KrÓl (5), Mateusz Redko (5), Patryk Rogaczewski (5), Oliwier Kalinowicz (4), Dawid KrÓl (4), Filip WĘgliŃski (4), Marcin Dragon (3), Marcin Jaworski (3), Bartosz Andrzejewski (2), Sebastian OstrÓwka (2), Maciej Batura (1), Michał Wysocki (1), Dominik Dziobek, Krzysztof Ostrowski, Dawid PietrowskiAZS Zielona Góra: Kacper Zyber (7), Kacper Kiersnowski (3), Alan MŁynkowiak (3), Kacper StypiŃski (3), Kamil Sznajder (3), Mateusz Wiatrzyk (3), Michał FÓrmaniak (2), Karol Horodniczy (2), Kacper PiĘta (1), Tomasz Gazda, Aleksander Osajda, Jakub Paklerski, Hubert KamiŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
piątek, 29 marca 2024 11:15
ŚKPR ŚWIDNICA - ŻAGIEW DZIERŻONIÓW 16-20 (7-10)
ŚKPR Świdnica: Dawid PĘczar (8), Łukasz Szporko (4), Piotr PirÓg (3), Olgierd Etel (1), Łukasz CzerwiŃski, Łukasz Czynszak, Bartosz Galik, Wiktor Kochlewski, Norbert Mirga, Paweł Pedryc, Volodymyr Shupyk , Miłosz WoŁodkiewicz, Aleksander Zelek, Maksymilian Bieryt, Piotr Dec, Rafał WiszniowskiŻagiew Dzierżoniów: Jakub Adamek (8), Mateusz BŁaŻkiewicz (3), Borys Kurlenda (3), Artem Falshuk (2), Patryk Pulit (2), Maciej Batko (1), Yahor Volkau (1), Tomasz CzyŻ, Jan Gass, Kacper GuŹniczak, Miłosz Krukiewicz, Błażej Potocki, Mariusz Sienkiewicz, Tomasz WĄsiŃski, Adam ZieliŃski, Ksawery WŁostowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
czwartek, 28 marca 2024 08:36
SMS II KIELCE - ORZEŁ PRZEWORSK 33-32 (20-14)
SMS II Kielce: Jakub Trzaskowski (8), Kacper Stawowy (5), Paweł ChŁopek (4), Marcel LatosiŃski (4), Tobiasz Cebulski (3), Olaf Tobera (3), Paweł Biesiadecki (2), Maciej Kula (2), Oskar Sondej (2), Aleksander DrzewiŃski, Kacper Kaleta, Oliver KosmalOrzeł Przeworsk: Marcin Wajda (12), Kevin Starzecki (7), Emilian JewuŁa (3), Mateusz Świerk (3), Jakub Czapka (2), Paweł Kubik (2), Kacper Bednarz (1), Michał Kubisztal (1), Patryk MaŁecki (1), Grzegorz BarnaŚ, Klaudiusz Kasprzyk , Samuel KĘdzior, Tomasz Mochocki, Jakub Pogonowski , Franciszek WlazŁo
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
czwartek, 28 marca 2024 08:36
SRS PRZEMYŚL - GÓRNIK ZABRZE 32-34 (16-18)
SRS Przemyśl: Kamil Guzdek, Mateusz Hoim, Adam Iwasieczko, Kacper Kielar, Jakub Kowalik, Karol Kroczek, Mateusz Kroczek, Maciej Kubisztal, Tomasz Kulka, Igor MrÓz, Paweł Sar, Łukasz Surma, Gracjan Wachta, Patryk Walczyk, Maciej WrzeŚniowski, Oskar ZajdelGórnik Zabrze: Szymon Bykowski, Filip Giebel, Natan Gryma, Mateusz Konieczny, Karol Maj, Marek Mendela, Krzysztof Mikunda, Mateusz Mleczko, Oskar Mostowik, Antoni Mrozek, Dawid Rajca, Maksymilian Surdyk, Łukasz ŚwiatŁowski, Adrian TrÓjniak, Jakub Żaczek, Kacper Żalek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 4 z 151