LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2021/2022
Kolejka 5
Grunwald Poznań - Olimp Grodków
20:00
Kolejka 11
AZS Zielona Góra - Olimp Grodków
(sb) 13:00
Dziewiątka Legnica - Grunwald Poznań
(sb) 17:00
UKS Nowa Sól - Zew Świebodzin
(sb) 17:00
MKS Leszno - UKS Kąty Wrocławskie
(sb) 18:00
ŚKPR Świdnica - Bór Oborniki Śl.
(sb) 18:00
Szczypiorniak Gorzyce - Tęcza Kościan
(sb) 18:00

III liga gr. B
1.
>< UKS Kąty Wrocławskie (s)
10 27 312 - 234
2.
>< Bór Oborniki Śl. (s)
10 24 277 - 249
3.
>< Grunwald Poznań (s)
10 20 260 - 238
4.
>< Olimp Grodków (s)
10 18 304 - 307
5.
>< Zew Świebodzin
10 16 289 - 255
6.
>< MKS Leszno (s)
10 16 244 - 255
7.
>< AZS Zielona Góra (s)
10 14 265 - 272
8.
>< Tęcza Kościan
10 13 264 - 280
9.
>< Szczypiorniak Gorzyce (s)
10 12 282 - 297
10.
>< ŚKPR Świdnica
10 11 290 - 319
11.
>< UKS Nowa Sól
10 9 259 - 297
12.
>< Dziewiątka Legnica
10 0 257 - 300
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna III liga gr. D, 2021/2022
Kolejka 11
Olimpia Piekary - KS Końskie
(sb) 17:00
AZS UJK Kielce - Grunwald Ruda Śl.
(sb) 17:30
MTS Chrzanów - KSZO Ostrowiec
(sb) 18:00
AGH Kraków - ASPR Zawadzkie
(sb) 18:00
Wisła Sandomierz - SMS Kielce
-
Viret Zawiercie - SMS II Kielce
-

III liga gr. D
1.
>< Olimpia Piekary (s)
10 27 307 - 266
2.
>< KSZO Ostrowiec
10 24 335 - 291
3.
>< KS Końskie (s)
10 23 306 - 274
4.
>< AZS UJK Kielce (s)
10 21 271 - 254
5.
>< SMS Kielce (s)
10 20 310 - 302
6.
>< Viret Zawiercie (s)
10 15 320 - 282
7.
>< MTS Chrzanów (s)
10 14 277 - 275
8.
>< AGH Kraków
10 12 301 - 289
9.
>< SMS II Kielce
9 9 297 - 322
10.
>< Grunwald Ruda Śl.
10 6 280 - 342
11.
>< Wisła Sandomierz (s)
9 6 227 - 268
12.
>< ASPR Zawadzkie
10 0 266 - 332
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - III liga
niedziela, 21 listopada 2021 02:29

SMS II KIELCE - AZS UJK KIELCE 25-30 (14-14)

SMS II Kielce: Tymoteusz Bojarczuk, Szymon Koc, Sebastian PieŃkowski, Filip Rybarczyk, Bartosz Sarnowski, Patryk Siekierka, Dominik SzczĘsny, Patryk Wasiak, Jakub Welcz, Franciszek Wierzbicki, Kuba Wleklak, Filip Wrona, Jakub Wysocki
AZS UJK Kielce: Krzysztof Bernacki, Jakub Bulski, Mateusz Bysiak, Piotr Bysiak, Wojciech CzerwiŃski, Tomasz Kordos, Kacper PawŁowski, Kacper Pyrka, Kamil Siedlarz, Jakub Smulski, Karol Sornat, Aleksy Szyc, Patryk Wacek, Filip Zdziech
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 21 listopada 2021 02:29

AGH KRAKÓW - KS KOŃSKIE 23-32 (5-12)

AGH Kraków: Krzysztof Bielec, Mateusz Bujak, Dawid CiochoŃ, Wiktor DĘbski, Michał Gasin, Oskar KlamrzyŃski, Konrad ŁuczyŃski, Igor MrÓz, Adrian Najuch, Bartosz Niemiec, Piotr OrŁowski, Damian PeroŃski, Jakub Romian, Piotr SĄdowicz, Konrad Szymczak, Marcin Wajda
KS Końskie: Rafał Biegaj, Wiktor Ciszek, Krzysztof Markowski, Przemysław Matyjasik, Paweł NapieraŁa, Artur Rurarz, Wiktor SĘkowski, Bartosz SĘkowski, Łukasz SĘkowski, Krzysztof SŁonicki, Michał WŁodarski, Bartosz WoŚ
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 21 listopada 2021 02:29

GRUNWALD RUDA ŚL. - OLIMPIA PIEKARY 21-33 (8-21)

Grunwald Ruda Śl.: Wojciech Parzonka (7), Arkadiusz Miszka (4), Kamil Cieniek (3), Mateusz CieŚlik (2), Szymon Skutela (2), Bartosz HorodyŃski (1), Krzysztof KureŁek (1), Robert Kurzawa (1), Łukasz BŁaŚ, Wojciech Machnik, Tymoteusz Milewski, Marcin Pietruszka, Jan Pilarz, Konrad Suchy, Patryk Talaga
Olimpia Piekary: Mateusz Czapla (5), Piotr Kowal (5), Patryk MiŁek (5), Łukasz CaŁujek (4), Maciej Chromy (4), Szymon Kotalczyk (3), Wojciech Wawrzyniak (3), Dorian BudziaŁowski (2), Michał RosÓŁ (2), Andrzej Beczek, Dawid Ludyga, Przemysław Serafin, Piotr WiĘckiewicz, Sebastian Zapora, Paweł Zemelka, Tymoteusz Jakubowski
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 21 listopada 2021 02:29

KSZO OSTROWIEC - VIRET ZAWIERCIE 35-29 (18-12)

KSZO Ostrowiec: Filip Chmielewski (6), Jakub ĆwiĘka (6), Sebastian Iskra (5), Damian Falasa (4), Wiktor JĘdrzejewski (4), Adrian Wojkowski (4), Maciej JeŻyna (3), Michał Grabowski (2), Bartosz Kogutowicz (1), Kacper Granat, Kasper Kijewski, Wiktor KŁonica, Kacper Lazarowicz, Michał PiĄtkowski, Maciej Cukierski, Rafał JagieŁŁo
Viret Zawiercie: Sergiusz ZagaŁa (7), Kacper CegŁowski (6), Mateusz Bugaj (5), Karol Put (3), Marcin Kurzawa (2), Paweł WÓjcik (2), Igor ZagaŁa (2), Filip Jarosz (1), Patryk Rola (1), Gabriel KaŁuŻa, Daniel Matysek, Szymon Medwid, Krzysztof Bednarz, Marcin Teterycz
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 21 listopada 2021 02:29

SMS KIELCE - ASPR ZAWADZKIE 39-34 (22-18)

SMS Kielce: Jan Antolak, Dawid Bujok, Filip Jarosz, Łukasz Majchrzak, Fabian Sowiak, Paweł Stempin, Bartosz Szczepanik, Sebastian Świt, Filip Wawrzyniak, Szymon Wiaderny, Mateusz Wiatrzyk
ASPR Zawadzkie: Mateusz Czaja, Mateusz Damas, Piotr Damas, Adam Kaczka, Michał Krygowski, Paweł Ludwig, Przemysław MaŃko, Adrian Przybysz, Łukasz Smyk, Wojciech WacŁawczyk, Adam WacŁawczyk, Bartosz Witkowski, Paweł ZagÓrowicz, Damian ZajĄc
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 21 listopada 2021 02:27

BÓR OBORNIKI ŚL. - OLIMP GRODKÓW 31-28 (13-12)

Bór Oborniki Śl.: Marcin Borzymowski, Kamil Dekarz, Karol GŁoŚniak, Borys HaŁka, Filip JasiŃski, Adrian KaŹmirski, Michał Krupiarz, Kacper Latko, Maciej Majewski, Krzysztof Muszak, Piotr PirÓg, Kamil RamiĄczek, Rafał Siemierz, Artur Szabat, Adrian UŚĆ, Bartosz Żubrowski
Olimp Grodków: Tomasz Biernat, Marcin Dytko, Łukasz Garncarz, Sebastian Kolanko, Bartłomiej Kuka, Tomasz Lechowicz, Jakub MigoŃ, Karol Sobstel, Miłosz StĘpieŃ, Jędrzej StroŃski, Marcel Ungier
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 21 listopada 2021 02:27

GRUNWALD POZNAŃ - ŚKPR ŚWIDNICA 32-24 (15-13)

Grunwald Poznań: Mikołaj PŁoski (6), Damian Bajka (5), Daniel BartŁomiejczyk (5), Mateusz PawŁowski (4), Bartosz Paw (3), Patryk Piechowiak (3), Krzysztof MartyŃski (2), Eryk Bernacik (1), Jakub Bujnowski (1), Filip Liske (1), Oskar Ralcewicz (1), Patryk KulczyŃski, Piotr Nowicki, Filip Tarko, Krzysztof Westwal, Jakub Bartnicki
ŚKPR Świdnica: Michał Wojtala (7), Adam Chmiel (5), Miłosz WoŁodkiewicz (3), Patryk DĘbowczyk (2), Olgierd Etel (2), Dawid PĘczar (2), Kamil Stadnik (2), Bartosz Galik (1), Norbert Bal, Dominik Danis, Volodymyr Shupyk , Wiktor Wiciak, Rafał Wiszniowski, Michał Jaroszewicz, Norbert Mirga, Paweł Starosta
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 21 listopada 2021 02:27

DZIEWIĄTKA LEGNICA - MKS LESZNO 22-23 (9-14)

Dziewiątka Legnica: Igor Buko, Maksymilian Dajer, Przemysław Koch, Dawid KrÓl, Bartosz KrÓl, Michał KuryŁo, Łukasz MaliŃski, Sebastian Mierzejewski, Piotr MyŚluk, Dariusz Piotrowicz, Adam PodniŻny, Marcin Radomski, Radosław Sydor, Patryk Szydziak, Dawid Świekatowski, Konrad Turalik
MKS Leszno: Michał Frieske, Sebastian Giera, Kacper Jaszkiewicz, Piotr Kowalczewski, Jędrzej KrÓlikowski, Dawid Łuczak, Piotr Łuczak, Michał Maleszka, Krzysztof Meissner, Mateusz Nowak, Mateusz PŁaczek, Jakub SkorupiŃski, Kornel Szczepanek, Kacper Szocik, Jakub Wierucki, Kevin Wydmuch
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 21 listopada 2021 02:27

TĘCZA KOŚCIAN - UKS NOWA SÓL 33-27 (19-13)

Tęcza Kościan: Kamil Gessner, Dawid Graf, Dawid Grzesiak, Filip Jackowski, Jędrzej Kaniewski, Eryk Napieralski, Mateusz NapieraŁa, Adam Noskowiak, Daniel Olejnik, Amirjan Omar, Tomasz PiĄtek, Łukasz PieŚniak, Michał Przekwas, Filip Stachowiak, Wojciech Weiss, Dawid WesoŁek
UKS Nowa Sól: Patryk Bortnowski, Norbert Buda, Hubert Ceglarz, Artur Dymkowski, Jakub Florczak, Marcin Hajnysz, Szymon Karp, Artur Kokot, Kamil Kowalski, Grzegorz Lisiewicz, Maciej OrliŃski, Łukasz Ostrowski, Jarosław Paszkiewicz, Mateusz Rapiejko, Grzegorz Stelmasik, Damian Uchal
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 21 listopada 2021 02:27

UKS KĄTY WROCŁAWSKIE - SZCZYPIORNIAK GORZYCE 38-24 (16-10)

UKS Kąty Wrocławskie: Piotr BurzyŃski (8), Piotr Massopust (8), Maciej Batura (4), Bartosz Markiewicz (3), Sebastian OstrÓwka (3), Bartosz WrÓblewski (3), Michał Wysocki (3), Wojciech Szyba (2), Konrad Andrzejewski (1), Marcin Jaworski (1), Adrian Kazimierczak (1), Michał Klimaszewski (1), Tomasz Łuczak, Julien Philippe, Bartosz Serafin, Tomasz Wasilewicz
Szczypiorniak Gorzyce: Krzysztof Dutkiewicz (10), Michał BiegaŃski (4), Wojciech BŁaszczyk (2), Bartosz Jaruzel (2), Marcin Przyszlak (2), Saber Abdusalam (1), Łukasz Aleks (1), Paweł Dutkiewicz (1), Joachim Ibron (1), Grzegorz CieŚlak, Mateusz Dolata, Michał Marciniak, Krzysztof Pernak, Piotr SkorzybÓt, Artur Brychcy
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 21 listopada 2021 02:27

ZEW ŚWIEBODZIN - AZS ZIELONA GÓRA 22-22 ► (12-11)

Karne: 5-6

Zew Świebodzin: Przemysław Bryza, Jakub Cenin, Maciej Cenin, Jędrzej JasiŃski, Mateusz JastrzĘbski, Grzegorz KacaŁa, Szymon Kobeszko, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Marcin Nowicki, Mateusz Ripa, Bartosz Sikorski, Oskar Urbaniak, Bartosz WiĘdŁocha, Patryk WoŁk
AZS Zielona Góra: Tyberiusz ChaŁupka, Adrian Franaszek, Szymon GoŁĘbiowski, Robert GÓral, Jakub Jaszczuk, Hubert KamiŃski, Cyprian Kociszewski, Dominik Lasota, Alan MŁynkowiak, Maciej NaleŻyty, Aleksander Osajda, Jakub Paklerski, Jakub Siedlecki, Adam StĘpieŃ, Paweł Szymczyk, Krystian WiĘdŁocha
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 14 listopada 2021 06:52

OLIMPIA PIEKARY - SMS KIELCE 31-25 (16-10)

Olimpia Piekary: Andrzej Beczek, Dorian BudziaŁowski, Łukasz CaŁujek, Maciej Chromy, Mateusz Czapla, Tymoteusz Jakubowski, Szymon Kotalczyk, Piotr Kowal, Dawid Ludyga, Patryk MiŁek, Michał RosÓŁ, Przemysław Serafin, Wojciech Wawrzyniak, Piotr WiĘckiewicz, Sebastian Zapora, Paweł Zemelka
SMS Kielce: Jan Antolak, Jakub Grzybowski, Filip Jarosz, Kacper KacprzyŃski, Mikołaj KotliŃski, Jakub MakuŁa, Kacper RoŻnowski, Paweł Stempin, Bartosz Szczepanik, Sebastian Świt, Filip Wawrzyniak, Szymon Wiaderny, Mateusz Wiatrzyk, Jakub Wysocki
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 3 z 94

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!