Kolejka 26 | |
---|---|
19-26 |
|
23-25 |
|
28-35 |
|
Olimp Grodków - KS Kąty Wrocławskie |
(cz) 19:00 |
Bór Oborniki Śl. - Zew Świebodzin |
(sb) 16:00 |
UKS Nowa Sól - AZS Zielona Góra |
(sb) 16:00 |
Żagiew Dzierżoniów - Lider Swarzędz |
(sb) 17:00 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
26 | 78 | 756 | - | 581 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
25 | 66 | 868 | - | 612 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
25 | 53 | 767 | - | 696 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
25 | 53 | 738 | - | 700 |
5. |
><
MKS Leszno
|
26 | 37 | 726 | - | 755 |
6. |
><
UKS Nowa Sól
|
25 | 36 | 691 | - | 655 |
7. |
><
Tęcza Kościan
|
26 | 35 | 722 | - | 745 |
8. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
25 | 34 | 697 | - | 708 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
26 | 33 | 706 | - | 733 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
26 | 27 | 685 | - | 733 |
11. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
25 | 26 | 695 | - | 813 |
12. |
><
Lider Swarzędz
|
25 | 23 | 743 | - | 817 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
25 | 21 | 654 | - | 772 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
26 | 12 | 683 | - | 811 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 22 | |
---|---|
KSZO Ostrowiec - Viret Zawiercie |
39-41 |
23-28 |
|
37-39 |
|
Wisła Sandomierz - KS Końskie |
(sb) 16:00 |
AZS Lublin - SMS II Kielce |
(sb) 19:00 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
20 | 55 | 717 | - | 506 |
2. |
><
AGH Kraków
|
20 | 51 | 617 | - | 548 |
3. |
><
Orzeł Przeworsk
|
20 | 42 | 641 | - | 608 |
4. |
><
KS Końskie
|
19 | 42 | 585 | - | 516 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
20 | 30 | 615 | - | 630 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
20 | 25 | 566 | - | 583 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
20 | 22 | 640 | - | 641 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
19 | 18 | 551 | - | 641 |
9. |
><
AZS Lublin
|
19 | 18 | 537 | - | 609 |
10. |
><
Górnik Zabrze
|
20 | 17 | 627 | - | 700 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
19 | 4 | 542 | - | 656 |
Terminarz i wyniki |
ASTRA NOWA SÓL - MOTO JELCZ OŁAWA 23-25 (13-14)
Astra Nowa Sól: Maciej OrliŃski (5), Damian Uchal (4), Kamil Kowalski (3), Przemysław Nowakowski (3), Patryk Bortnowski (2), Jakub Florczak (2), Marcin Hajnysz (2), Marcel Marciniak (2), Jakub Jakowicki, Artur Kokot, Patryk Krempa, Dariusz Kujawa, Szymon Lisiewicz, Jarosław Paszkiewicz, Mateusz Rapiejko, Kacper SzymczyszynMoto Jelcz Oława: Denys Chushkin (14), Grzegorz Rutkowski (4), Ivan Tarasenka (4), Bartosz Padula (2), Michał DĄbrowski (1), Patryk Droszczak, Mikołaj Duda, Jakub Pejcha, Kornel PoŻniak, Maciej ZĄbek
SIÓDEMKA MYSŁOWICE - WISŁA SANDOMIERZ 19-26 (10-13)
Siódemka Mysłowice: Mateusz Hajda (9), Jacek Sikora (3), Krzysztof Witkowicz (3), Jacek Korczyk (1), Jakub Mauer (1), Dominik Sitkiewicz (1), Tomasz Wicik (1), Bartosz Aronik, Filip Gnyp, Kamil Kowalczyk, Szymon PaweŁek, Wojciech Poloczek, Piotr WiĘckiewicz, Dawid Wilk, Mateusz RzoŃca, Oleksadr VoitsekhovskyiWisła Sandomierz: Tomasz Cupisz (7), Jakub Rusin (5), Sebastian Werstler (4), Maciej Sadecki (3), Arkadiusz Solon (3), Tadeusz Dusak (2), Michał Szklarski (2), Michał BiaŁkowski, Mateusz Kabata, Krzysztof PĘgielski, Daniel Skowron, Dominik Żelazny, Marcin Anwajler, Paweł CiepliŃski
BÓR OBORNIKI ŚL. - UKS KĄTY WROCŁAWSKIE 30-25 (11-13)
Bór Oborniki Śl.: Tomasz Błażewski, Konrad Burchacki, Kevin Chmieliński, Alan Chmieliński, Sebastian Giera, Karol Głośniak, Łukasz Kurzydło, Michał Majchrzak, Kacper Nawalaniec, Patryk Reder, Eryk Sawicki, Marcin Semczyszyn, Artur Szabat, Adrian Uść, Wojciech Weisskopf, Miłosz Wolsztyniak
UKS Kąty Wrocławskie: Konrad Andrzejewski, Wojciech Fluder, Arkadiusz Janusz, Marcin Jaworski, Michał Jeruszka, Adrian Kazimierczak, Maciej Krekora, Maciej Kuźbiński, Tomasz Łuczak, Michał Łuczak, Sebastian Ostrówka, Bartosz Pasieczny, Julien Philippe, Jakub Ryba, Bartosz Serafin, Maciej Wilk
START KONIN - ORLIK BRZEG 20-28 (5-16)
Start Konin: Bartosz Cienkuszewski, Łukasz Cieślak, Jakub Fiedorowicz, Dariusz Gostrowski, Adrian Grzelka, Przemysław Hejna, Janusz Kostrzewa, Jakub Kujawiński, Tomasz Lorencki, Mateusz Pawlak, Marek Salzman, Marcin Szych, Kacper Trepka, Tomasz Trojanowski, Marcel Urbański, Dominik UrbaŃski
Orlik Brzeg: Michał BiaŁożyt, Krystian Bujak, Tomasz Jarosz, Adam Krocz, Mateusz Miś, Rafał MŁotkowski, Łukasz Ogorzelec, Michał Piech, Piotr Sendra, Arkadiusz Stopka, Kamil StypiŃski, Szymon Suwiczak
SMS KIELCE - AZS KIELCE 36-25 (17-14)
SMS Kielce: Artur Bienenda, Jakub BrzeziŃski, Michał Czarnecki, Jakub Czekaj, Kacper GoŁda, Cezary Kaczmarczyk, Kacper Kolano, Gabriel Krawczyk, Daniel LeŚniak, Gracjan Nowak, Piotr OrŁowski, Kacper PawŁowski, Michał Schabowski, Patryk Walczyk, Jakub Winiarczuk, Kacper ZacharskiAZS Kielce: Mikołaj Banasik, Adrian Godzwon, Łukasz Kurek, Dawid Litwin, Patryk Mazur, Kacper Nawara, Rafał Nowak, Jakub PajĄczkowski, Jakub Pawelec, Michał Porzucek, Piotr Sobieraj, Hubert WoŁowiec, Szymon Żaba-ŻabiŃski
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - VIRET ZAWIERCIE ◄ 23-23 (11-14)
Karne: 3-0
Zagłębie Sosnowiec: Adrian Bąk, Damian Biernacki, Jakub Bujoczek, Kacper Ciepliński, Gabriel GaŁĘziowski, Oktawiusz JarzĄbek, Jacek Jeziorny, Olaf Korzyniec, Jan Kosmala, Marcin Liwocha, Michał Mentel, Łukasz Popczyk, Tomasz Postawa, Rafał Ratuszniak, Oskar Solecki, Mateusz Śwircz
Viret Zawiercie: Michał Bednarczyk, Krzysztof Bednarz, Kasper Bomba, Błażej Burdziński, Igor Koła, Marcin Kurzawa, Artur Makaruk, Daniel Matysek, Patryk Merta, Jakub Mroczkowski, Daniel Pawlik, Marcin Pietruszka, Kamil Pleban, Paweł Wójcik, Igor Zagała, Karol Żelezik
AGH KRAKÓW - ORZEŁ PRZEWORSK 37-27 (18-14)
AGH Kraków: Krzysztof Bielec, Mateusz Bujak, Mateusz Cioroch, Rafał GŁadysz, Konrad Kisiel, Łukasz Kucharzyk, Krzysztof MiodoŃski, Adrian Najuch, Mateusz Regiec, Artur Smaga, Andrzej WeihÖnig, Michał Wiatr, Adrian Ziaja, Łukasz ZieliŃski, Mateusz ZubikOrzeł Przeworsk: Maciej Bakowski, Jakub Birek, Paweł Gondek, Dawid Gromny, Paweł JaŚkowiec, Kacper Kornafel, Kamil KrÓl, Sławomir Pilek, Krzysztof SoŁek, Mateusz Świerk, Łukasz WarchoŁ, Marcin WnĘk
ZEW ŚWIEBODZIN - SPARTA OBORNIKI 18-24 (8-11)
Zew Świebodzin: Kamil Nogajewski (5), Marcin Nowicki (5), Martin Osiecki (3), Piotr Tomczyk (2), Jakub Kaliszak (1), Mateusz Kowalaszek (1), Piotr KsiĄŻkiewicz (1), Jakub BorÓwczak, Przemysław Bryza, Maciej Cenin, Wojciech Hrycak, Marek Kwiatkowski, Paweł OsiŃski, Adam Szpara, Bartosz Świtek, Marcin GarnekSparta Oborniki: Hubert NaroŻny (7), Krzysztof Szorcz (4), Kacper Łyszczarz (3), Maciej Batura (2), Jonasz Ratajczak (2), Szymon Ratajczak (2), Krzysztof Bednarz (1), Szymon Chudzicki (1), Jan Okpisz (1), Dawid Tepper (1), Filip Januchowski, Sebastian KustoŃ, Jędrzej Sadowski, Filip Kwiatkowski, Stanisław WoŹniak
ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - LIDER SWARZĘDZ 30-20 (14-9)
Żagiew Dzierżoniów: Mateusz BŁaŻkiewicz (9), Piotr PirÓg (6), Maciej Batko (5), Mateusz MatlĘga (3), Adam PodniŻny (2), Bartosz Jezierski (1), Damian Kalinowski (1), Jan KoŹmiŃczuk (1), Piotr KuciŃski (1), Robert Szuszkiewicz (1), Michał DelmaczyŃski, Bartosz Galik, Piotr Kaczmarek, Kacper Matyja, Maciej SeroczyŃski, Tomasz WasilewiczLider Swarzędz: Łukasz Glinkowski (7), Filip Stachowiak (5), Filip Karasiewicz (3), Mateusz NapieraŁa (3), Błażej Koziej (1), Adam Ochowiak (1), Piotr Dopieralski, Daniel Florkowski, Damian GaŁek, Mariusz Kosturski, Maciej Majchrzak, Zbigniew Stachowiak, Paweł SzymaŃski, Tomasz Walkowiak
TĘCZA KOŚCIAN - ŚLĄSK WROCŁAW 26-27 (9-14)
Tęcza Kościan: Damian Krystkowiak (8), Dawid WesoŁek (6), Tomasz PiĄtek (4), Wojciech Weiss (3), Dawid Graf (2), Kamil Gessner (1), Eryk Napieralski (1), Daniel Olejnik (1), Jacek Idziak, Kamil Napierkowski, Adam Noskowiak, Adrian Nowaczyk, Amirjan Omar, Adam Ryba, Adam ŻurekŚląsk Wrocław: Oskar Gawski (10), Wojciech Parzonka (7), Bartosz WrÓblewski (4), Dawid Platt (3), Michał SŁomczewski (2), Przemysław GradziŃski (1), Kajetan BiliŃski, Patryk Krupa, Krzysztof Maciak, Kamil Pasiuta
DZIEWIĄTKA LEGNICA - OSIR KOMPRACHCICE 37-24 (17-9)
Dziewiątka Legnica: Wojciech Szyba (8), Dariusz Piotrowicz (6), Dawid Gorczyca (5), Marcin Radomski (5), Maciej StaŃko (5), Konrad Turalik (4), Piotr MyŚluk (2), Michał KuryŁo (1), Łukasz MaliŃski (1), Karol BaŁtrukiewicz, Aleksander Darczuk, Zbigniew Rosiak, Radosław Sydor, Paweł Wojtusik, Krzysztof Wyszogrodzki, Michał GrochowskiOSiR Komprachcice: Maciej Adamczyk (6), Krzysztof Juros (6), Kacper Abrahamek (5), Tomasz Juros (2), Damian WĘgrzynowicz (2), Jan Grzebyta (1), Bartłomiej JasiÓwka (1), Szymon Lisek (1), Paweł BoŻych, Tomasz Oleksyn, Dariusz DomagaŁa
MOSM BYTOM - BKS BOCHNIA 29-34 (14-17)
MOSM Bytom: Remigiusz PartuŚ (8), Krzysztof KureŁek (7), Robert Nosek (5), Mateusz GĘsiarz (3), Artur Namyslo (2), Filip Garczyk (1), Paweł Kita (1), Aleksander Krakowski (1), Jacek Krauze (1), Grzegorz BartczyŃski, Krzysztof Łepkowski, Filip Niewrzela, Piotr Skwarek, Mateusz SzczĘsny, Marcin Szewczyk, Patryk TalagaBKS Bochnia: Michał DobrzaŃski (8), Marcin Janas (7), Filip Pach (6), Michał Jagielski (4), Wojciech Magiera (3), Tomasz Wolnik (3), Maciej Grech (1), Szymon KukuŁka (1), Iwo StopczyŃski (1), Przemysław Mucha, Michał Puchalski, Piotr SĄdowicz, Maciej Woda, Marcin Jakubowski