Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 10 | |
---|---|
Śląsk Wrocław - Grunwald Ruda Śl. |
18:15 |
Kolejka 15 | |
23-28 |
|
Kolejka 18 | |
36-33 |
|
Gmina II Kobierzyce - Victoria Świebodzice |
16:00 |
Otmęt Krapkowice - Zgoda Ruda Śl. |
18:00 |
III liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
SPR Olkusz
|
14 | 39 | 490 | - | 394 |
2. |
><
Victoria Świebodzice
|
13 | 24 | 379 | - | 357 |
3. |
><
Start Pietrowice
|
14 | 23 | 401 | - | 380 |
4. |
><
Gmina II Kobierzyce
|
13 | 18 | 378 | - | 393 |
5. |
><
Zgoda Ruda Śl.
|
13 | 18 | 381 | - | 382 |
6. |
><
Śląsk Wrocław
|
13 | 18 | 382 | - | 380 |
7. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
13 | 13 | 388 | - | 394 |
8. |
><
Otmęt Krapkowice
|
13 | 6 | 296 | - | 415 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Concordia Knurów - Tempo Paniówki | 3-1 |
Lech Poznań - Widzew Łódź | 3-1 |
Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin | 3-1 |
Korona Kielce - Warta Poznań | 6-4 |
LZS Gierałtowice - LZS Ujazd | 2-11 |
Polonia Międzyrzecze - LKS II Wisła Wielka | 5-0 |
Orzeł Olszanka - GKS Komprachcice | 8-1 |
ULKS Chrościna - Pogoń Łosiów | 1-1 |
UKS Brzeg - TOR Dobrzeń | 3-6 |
Olimpia Lewin Brzeski - UKS AP Eight Opole | 8-0 |
Łazowianka Łazy - Orzeł Mokre | 2-4 |
Górnik Wojkowice - Sarmacja Będzin | 2-0 |
Polonia Łaziska G. - Odra Wodzisław | 3-3 |
Jura Niegowa - Czarni Starcza | 0-3 |
Burza Borowa Wieś - Olimpia Boruszowice | 0-0 |
Piast II Gliwice - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-1 |
GKS II Tychy - Rekord II Bielsko-Biała | 1-2 |
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 08 października 2017 21:19
CRACOVIA KRAKÓW - START MICHAŁKOWICE 36-24 (17-14)
Cracovia: Paula Pasternak - Katarzyna Winiarska (3), Paulina Reichel (1), Katarzyna Kamusińska (10), Justyna Staroń (3), Anna Talowska (9), Izabela Bielak (5), Katarzyna Kawa (1), Milena Herman (3), Natalia WojasStart: Nicola Jarząbek (1), Klaudia Drost, Karolina Nieznańska (1), Klaudia Mokrus (7), Natalia Nowak, Magdalena Grzymek (4), Martyna Chmiel (8), Natalia Szczepaniak, Emila Żelazny, Urszula Kozielska (3), Sylwia Twarogowska, Agata Wójcik
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 02 października 2017 11:31
IMPERIUM KATOWICE - START MICHAŁKOWICE 31-17 (14-10)
Imperium: Adrianna Mazurczyk - Katarzyna Sadowska (8), Paulina Łuczyk (7), Anna Waloń (1), Natalia Wicik (6), Sabina Radlak (1), Wiktoria Kosmowska (2), Weronika Podzimowska (2), Magdalena Bala, Dominika Bogdanowicz, Karolina Kawalec, Klaudia Wilczyńska, Agnieszka Zioła (3), Aleksandra Lisicka (1), Wiktoria Bieluń (5), Joanna HejdyszStart: Nicola Jarząbek (2), Klaudia Drost (1), Karolina Nieznalska (5), Natalia Kudla, Klaudia Mokrus (4), Magdalena Grzymek (4), Natalia Szczepaniak, Urszula Kozielska (1), Sylwia Twarogowska, Katarzyna Tręda, Monika Lubosik, Agata Wójcik, Dominika Twarogowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 02 października 2017 11:25
TOR DOBRZEŃ - CRACOVIA KRAKÓW 23-37 (15-22)
TOR: Maria Pozniak - Aleksandra Micota (1), Joanna Kapuścik (4), Oliwia Wilk (2), Weronika Nalewaja, Wiktoria Kokot, Magdalena Koza (1), Jolanta Polarczyk (3), Julia Witola (11), Agnieszka Kaliciak (1)Cracovia: Paula Pasternak - Katarzyna Winiarska (7), Paulina Reichel (6), Katarzyna Kamusińska (6), Justyna Staroń (3), Anna Talowska (7), Izabela Bielak (4), Katarzyna Kawa (1), Milena Herman (3), Liwia Nejman, Natalia Wojas, Katarzyna Kawa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
sobota, 02 września 2017 20:43
Terminarz - III liga kobiet
Kolejka 1 - 2017-09-23
Imperium Katowice - Start Michałkowice
San Jarosław - Zgoda Ruda Śl.
TOR Dobrzeń - Cracovia Kraków
Kolejka 2 - 2017-10-07
TOR Dobrzeń - San Jarosław
Zgoda Ruda Śl. - Imperium Katowice
Cracovia Kraków - Start Michałkowice
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 14 marca 2016 08:45
TOR DOBRZEŃ - START MICHAŁKOWICE 22-20 (8-13)
TOR: Wróbel – Pozniak, Macukiewicz, Kapuścik (1), Kołodziej (4), Witola (1), Marcyniszyn (5), Polarczyk (2), Czuchwicka (2), Czyż (6), Zajączkowska (1)Start: ?
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 16 listopada 2015 17:58
TOR DOBRZEŃ - SOŚNICA GLIWICE 25-24 (10-12)
TOR: Jolanta Polarczyk (6), Roksana Czuchwicka (6), Aleksandra Czyż (6), Paulina Marciniszyn (4), Karolina Zajączkowska (1), Jessica Kołodziej (1), Wioletta Kurpiella (1)Sośnica: Przyżycka, Derezińska, Zizulewska, Abramowicz (7), Kobusińska (7), Krasoń (5), Kempa (5), Markowska (3), Bassek (2), Mrozek (1), Kowalczyk (1), Nawrocka (1), Mikosz (1), Kawa (1), Chojnacka, Radzikowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 19 października 2015 15:16
SOŚNICA GLIWICE - OTMĘT KRAPKOWICE 26-19 (11-9)
Sośnica: ?Otmęt: Caputa, Mazurkiewicz - Ptasznik (3), Orlik (2), Kochanowska (6), Bielecka (1), Kuźmik, Blozik (5), Gołąbek (1), Jaworska (1), Danowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 19 października 2015 15:15
START MICHAŁOWIECE - TOR DOBRZEŃ 19-20 (11-8)
Start: ?TOR: Wróbel, Krawczyńska - Kurpiella (2), Witola (2), Marciniszyn (3), Smereczyńska, Polarczyk, Czuchwicka (7), Czyż (6), K. Zajączkowska, Dajewska, Kaliciak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 16 marca 2015 19:37
SOŚNICA GLIWICE - MTS ŻORY 28-26 (13-14)
Sośnica: Henne, Zdziebło - Stasiak (11), Świderska (4), Cwalina (4), Abramowicz (3), Krasoń (3), Kobusińska (2), Bassek (1), Jałocha, Kowalczyk, Nowak, Szymura
Żory: ?
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 15 marca 2015 21:19
RUCH II CHORZÓW - TOR DOBRZEŃ 41-30 (19-14)
Ruch II: Krupa, Gentków - Beczek (7), Doktorczyk (7), A. Drażyk (4), M. Drażyk (6), Jaroszewska (4), Jęszczok (1), Kiełbus, Kurzaj (3), Płomińska (4), Stokłosa, Waloń (5)TOR: ?.
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 09 marca 2015 15:57
TOR DOBRZEŃ - GLORIA KATOWICE 38-22 (16-11)
TOR: Wróbel, Żegleń, Wrzodek - Nowak (1), Olfans (4), Drej, Staszkiewicz (9), Marciniszyn, Górka (3), Moskal (3), Danowska (1), Polarczyk (2), Zajączkowska (6), Siewruk, Kurpiella (2), Czyż (7)Gloria: ?.
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 08 marca 2015 18:11
MTS ŻORY - OTMĘT KRAPKOWICE 29-17 (12-8)
Żory: ?Otmęt: Caputa - Bielecka, Ptasznik (2), B. Kuźmik, Kochanowska (1), Wocka, A. Blozik (7), Gołąbek (1), Pierowska (4), Rogowska (3), Pałac, Jaworska (1).
Strona 15 z 16