Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 21 | |
---|---|
27-28 |
|
26-27 |
|
Sambor Tczew - MTS Żory |
- |
Arka Gdynia - Energetyk Poznań |
17:00 |
Sośnica Gliwice - Handball Warszawa |
19:00 |
Ruch Chorzów - Karkonosze Jelenia Góra |
(nd) 17:00 |
II liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Ruch Chorzów
|
20 | 60 | 659 | - | 458 |
2. |
><
MTS Żory
|
20 | 53 | 591 | - | 458 |
3. |
><
Arka Gdynia
|
20 | 39 | 554 | - | 496 |
4. |
><
Korona Kielce
|
21 | 37 | 589 | - | 598 |
5. |
><
APR Radom
|
21 | 33 | 553 | - | 543 |
6. |
><
Energetyk Poznań
|
20 | 32 | 598 | - | 611 |
7. |
><
Pogoń Szczecin
|
21 | 27 | 533 | - | 548 |
8. |
><
Dziewiątka Legnica
|
21 | 21 | 550 | - | 631 |
9. |
><
Karkonosze Jelenia Góra
|
20 | 21 | 532 | - | 600 |
10. |
><
Handball Warszawa
|
20 | 19 | 524 | - | 568 |
11. |
><
Sambor Tczew
|
20 | 18 | 505 | - | 573 |
12. |
><
Sośnica Gliwice
|
20 | 6 | 518 | - | 622 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Olimpia Boruszowice - Odra Miasteczko Śl. | 0-3 |
Naprzód Żernica - KS 94 Rachowice | 0-8 |
Sudety Burgrabice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 8-0 |
Stilon Gorzów Wlkp. - Odra Bytom Odrzański | 1-1 |
Naprzód Łubie - Tempo II Paniówki | 2-1 |
Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn | 4-1 |
Lech II Poznań - KKS Kalisz | 1-1 |
Polonia Nysa - Małapanew Ozimek | 1-3 |
Amator Golce - KS Panki | 2-3 |
Płomień Połomia - Ruch Stanowice | 1-1 |
Śląsk Łubniany - Start Namysłów | 2-0 |
LKS Bujaków - ŁTS II Łabędy | 7-1 |
Unia Strzybnica - Rodło Górniki | 8-0 |
GKS II Jastrzębie - Start Mszana | 5-0 |
Gwarek Zabrze - Przyszłość Ciochowice | 3-0 |
Radunia Stężyca - Wisła Puławy | 1-3 |
Urania Ruda Śl. - Ostoja Żelisławice | 3-5 |
Piłka ręczna -
II liga kobiet
poniedziałek, 06 grudnia 2021 05:43
CRACOVIA KRAKÓW - CHKS ŁÓDŹ ◄ 23-23 (9-12)
Karne: 4-2
Cracovia Kraków: Milena Herman (6), Patrycja JaŁowicka (4), Kamila Dzidek (3), Paulina Reichel (3), Justyna StaroŃ (3), Natalia Wojas (2), Tatiana Barnowska (1), Aleksandra Wajda (1), Amelia ChrzeŚcijaŃska, Natalia Hensoldt, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Podzielinska, Joanna StĘpnik, Irena Szwonka, Oliwia WÓjcik-zgud, Gabriela StachowiczChKS Łódź: Natalia Kowalska (5), Barbara Sibelska (4), Milena Walicka (4), Aleksandra Kutnik (3), Zuzanna GaŁas (2), Marlena Gitzel (2), Natalia Szmigielska (2), Wiktoria Szymczak (1), Agnieszka Hase, Marcelina Lis, Karolina NiedbaŁa, Magdalena PiĄtczak, Dominika Nyga
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 05 grudnia 2021 06:22
SOŚNICA GLIWICE - ZGODA RUDA ŚL. 35-24 (20-11)
Sośnica Gliwice: Klaudia Habla, Paulina Kostrzewska, Paulina Kulik, Nikola Lessner, Aleksandra Markiewicz, Dominika Nimsz, Magdalena Reichel, Hanna Smodis, Paulina Walus, Paula Wasak, Marta Wroniewicz, Katarzyna Wyrzychowska, Klaudia ZubZgoda Ruda Śl.: Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Oliwia Szewczyk, Natalia SzydeŁko, Weronika Zalewska, Kinga Zawada, Oliwia Zawada, Agnieszka Zimowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 05 grudnia 2021 06:22
OTMĘT KRAPKOWICE - RUCH CHORZÓW 19-29 (11-16)
Otmęt Krapkowice: Kamila Banasiak, Agnieszka Blozik, Nicole Chmielewska, Patrycja CierpioŁ, Katarzyna Czapracka, Karolina Korzec, Bożena KuŹmik, Aleksandra KuŹnik, Marcelina MigoŃ, Nina NastaŁek, Małgorzata Olfans, Maja StaŃczyk, Natalia Staszkiewicz, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃskaRuch Chorzów: Monika CiesiÓŁka, Natalia Doktorczyk, Julia Fornalczyk, Klaudia GrabiŃska, Kaja Gryczewska, Sandra Kiel, Natalia Kolonko, Polina Masalova , Paula Masiuda, Marcelina PolaŃska, Sabina Radlak, Natalia Stokowiec, Viktoria Tyszczak, Katarzyna Wilczek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 05 grudnia 2021 06:22
DZIEWIĄTKA LEGNICA - AZS WROCŁAW ◄ 36-36 (20-18)
Karne: 5-3
Dziewiątka Legnica: Oliwia Doroba, Wiktoria Drozdowska, Katarzyna Drzemicka, Wanessa Gajos, Wiktoria KociŃska, Katarzyna Kozak, Elżbieta Lange, Paulina Lange, Weronika ScisŁowicz, Oliwia SoŚnicka, Dominika SwĘdrak, Natalia Szuk, Jolanta Trojanowska, Nikola WojciechowskaAZS Wrocław: Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Natalia Karpiel, Aleksandra Kazimierz, Aleksandra Kondracka, Klaudia Kruk, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Magdalena Maziarz, Anna Stangret, Karolina Szajek, Mariola WaŁowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 05 grudnia 2021 06:22
SPR OLKUSZ - MTS ŻORY 25-27 (8-13)
SPR Olkusz: Julia Mrozowska (6), Wiktoria Kozyra (5), Anna Andrzejczyk (4), Nikola SoŁoŚciuk (4), Wiktoria SioŁa (2), Oliwia SoŁoŚciuk (2), Magdalena Barczyk (1), Vanessa Nowak (1), Emilia Januszek, Aleksandra Nowicka, Aleksandra Zub, Oliwia Bartusik, Kamila Pietruszka, Julia Polakowska, Natalia StachMTS Żory: Karolina Kanicka (8), Patrycja WiŚniewska (8), Iga Barska (4), Zuzanna Mikosz (3), Gabriela Biernacka (2), Klaudia Pielesz (1), Marta WoŁczyk (1), Karolina Jaworska, Wiktoria Kosmowska, Karolina OkrĘglak, Laura Skrzypek, Aleksandra SÓjka, Olesia Donets , Magda StĘpieŃ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 28 listopada 2021 22:29
CHKS ŁÓDŹ - ZGODA RUDA ŚL. 20-21 (12-13)
ChKS Łódź: Zuzanna GaŁas, Marlena Gitzel, Agnieszka Hase, Natalia Kowalska, Aleksandra Kutnik, Marcelina Lis, Aleksandra Micota, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga, Magdalena PiĄtczak, Barbara Sibelska, Natalia Szmigielska, Wiktoria Szymczak, Milena WalickaZgoda Ruda Śl.: Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Oliwia Szewczyk, Natalia SzydeŁko, Weronika Zalewska, Kinga Zawada, Agnieszka Zimowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
sobota, 27 listopada 2021 23:08
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - SOŚNICA GLIWICE 36-35 (18-11)
Karkonosze Jelenia Góra: Oktawia Bielecka, Natalia GabryŚ, Sabina GaŁuszka, Nikola Jarosz, Sabina Kobzar, Agnieszka Kowalska, Dominika KuŚnierz, Marta Mazurkiewicz, Karolina Muras, Izabela Prudzienica, Oliwia Przystalska, Martyna Wierzbicka, Joanna ZaŁogaSośnica Gliwice: Klaudia Habla, Paulina Kostrzewska, Paulina Kulik, Aleksandra Markiewicz, Dominika Nimsz, Magdalena Reichel, Hanna Smodis, Paulina Walus, Paula Wasak, Marta Wroniewicz, Katarzyna Wyrzychowska, Klaudia Zub
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 21 listopada 2021 03:33
CHKS ŁÓDŹ - DZIEWIĄTKA LEGNICA 22-29 (11-14)
ChKS Łódź: Martyna Agata, Zuzanna GaŁas, Marlena Gitzel, Agnieszka Hase, Natalia Kowalska, Martyna Krysiak, Aleksandra Kutnik, Marcelina Lis, Aleksandra Micota, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga, Magdalena PiĄtczak, Barbara Sibelska, Natalia Szmigielska, Milena WalickaDziewiątka Legnica: Oliwia Doroba, Katarzyna Drzemicka, Wanessa Gajos, Wiktoria Jaroniewska, Wiktoria KociŃska, Elżbieta Lange, Paulina Lange, Oliwia SoŚnicka, Dominika SwĘdrak, Jolanta Trojanowska, Nikola Wojciechowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 21 listopada 2021 03:33
ZGODA RUDA ŚL. - CRACOVIA KRAKÓW ◄ 24-24 (13-12)
Karne: 4-3
Zgoda Ruda Śl.: Joanna Kania (7), Daria Nawrocka (4), Oliwia Korbel (3), Martyna Krzysteczko (3), Małgorzata ChruŚciŃska (2), Aleksandra CieŚlik (2), Natalia Kita (2), Dominika Krzysteczko (1), Justyna Gontarek, Jessica Prokop, Paulina Wieczorek, Kinga Zawada, Oliwia Zawada, Natalia SzydeŁko, Weronika ZalewskaCracovia Kraków: Patrycja JaŁowicka (10), Justyna StaroŃ (6), Kamila Dzidek (5), Milena Herman (1), Katarzyna KamusiŃska (1), Natalia Wojas (1), Tatiana Barnowska, Natalia Hensoldt, Katarzyna Podzielinska, Paulina Reichel, Gabriela Stachowicz, Irena Szwonka, Aleksandra Wajda, Oliwia WÓjcik-zgud
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 21 listopada 2021 03:33
MTS ŻORY - OTMĘT KRAPKOWICE 41-18 (25-10)
MTS Żory: Iga Barska, Gabriela Biernacka, Olesia Donets , Karolina Jaworska, Karolina Kanicka, Wiktoria Kosmowska, Zuzanna Mikosz, Karolina OkrĘglak, Klaudia Pielesz, Laura Skrzypek, Aleksandra SÓjka, Magda StĘpieŃ, Patrycja WiŚniewska, Marta WoŁczykOtmęt Krapkowice: Kamila Banasiak, Agnieszka Blozik, Nicole Chmielewska, Patrycja CierpioŁ, Agnieszka GoŁĄbek, Emilia Juzkiewicz, Karolina Korzec, Bożena KuŹmik, Aleksandra KuŹnik, Marcelina MigoŃ, Nina NastaŁek, Maja StaŃczyk, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
poniedziałek, 15 listopada 2021 07:18
SPR OLKUSZ - CHKS ŁÓDŹ ◄ 30-30 (15-13)
Karne: 5-4
SPR Olkusz: Magdalena Barczyk (7), Nikola SoŁoŚciuk (5), Oliwia SoŁoŚciuk (5), Julia Mrozowska (4), Aleksandra Zub (4), Anna Andrzejczyk (1), Wiktoria Kozyra (1), Vanessa Nowak (1), Aleksandra Nowicka (1), Wiktoria SioŁa (1), Emilia Januszek, Kamila Pietruszka, Oliwia Bartusik, Oliwia BŁaszczykiewicz, Julia Polakowska, Natalia StachChKS Łódź: Milena Walicka (7), Marlena Gitzel (6), Karolina NiedbaŁa (6), Martyna Agata (3), Natalia Szmigielska (3), Barbara Sibelska (2), Zuzanna GaŁas (1), Aleksandra Kutnik (1), Magdalena PiĄtczak (1), Agnieszka Hase, Natalia Kowalska, Marcelina Lis, Dominika Nyga, Wiktoria Szymczak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
poniedziałek, 15 listopada 2021 07:18
OTMĘT KRAPKOWICE - AZS WROCŁAW ◄ 34-34 (15-13)
Karne: 3-2
Otmęt Krapkowice: Natalia Staszkiewicz (10), Agnieszka GoŁĄbek (6), Agnieszka Blozik (4), Aleksandra KuŹnik (3), Marcelina MigoŃ (3), Nina NastaŁek (2), Małgorzata Olfans (2), Aleksandra Stopa (2), Nicole Chmielewska (1), Katarzyna Czapracka (1), Patrycja CierpioŁ, Emilia Juzkiewicz, Maja StaŃczyk, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Bożena KuŹmikAZS Wrocław: Karolina Szajek (9), Mariola WaŁowska (8), Karolina ŁuszczyŃska (6), Magdalena Maziarz (5), Magdalena FryŚna (4), Klaudia Kruk (2), Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Zuzanna Haraf, Aleksandra Kazimierz, Wiktoria Lipiec, Karolina MatczyŃska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 25 z 55