Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2023/2024
Kolejka 18 | |
---|---|
25-33 |
|
Kolejka 20 | |
28-20 |
|
Kolejka 26 | |
36-33 |
|
Kolejka 27 | |
26-29 |
|
Kolejka 30 | |
Olimpia Piekary - MKS Wieluń |
(cz) 19:00 |
Pogoń Szczecin - Stal Mielec |
(pt) 18:00 |
Jurand Ciechanów - SPR Żukowo |
(pt) 19:00 |
AZS Biała Podlaska - SMS Kielce |
- |
Padwa Zamość - Stal Gorzów |
- |
Zagłębie Sosnowiec - Anilana Łódź |
- |
Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec |
- |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
27 | 64 | 805 | - | 703 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
27 | 56 | 829 | - | 772 |
3. |
><
Pogoń Szczecin
|
27 | 52 | 778 | - | 747 |
4. |
><
SPR Żukowo
|
27 | 51 | 900 | - | 888 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
27 | 48 | 786 | - | 728 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
28 | 47 | 854 | - | 821 |
7. |
><
SMS Kielce
|
27 | 42 | 835 | - | 821 |
8. |
><
Stal Gorzów
|
27 | 42 | 739 | - | 731 |
9. |
><
Stal Mielec
|
27 | 41 | 763 | - | 764 |
10. |
><
Jurand Ciechanów
|
27 | 41 | 756 | - | 790 |
11. |
><
Olimpia Piekary
|
27 | 38 | 760 | - | 758 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
27 | 32 | 754 | - | 776 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
27 | 28 | 765 | - | 803 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
27 | 19 | 746 | - | 820 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
27 | 8 | 690 | - | 838 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 21 listopada 2020 20:38
CZUWAJ PRZEMYŚL - SMS KIELCE 38-32 (20-21)
Czuwaj Przemyśl: Mateusz Drozdalski, Adam Iwasieczko, Kacper Kielar, Mateusz Kroczek, Paweł Kubik, Michał Kubisztal, Maciej Kubisztal, Tomasz Kulka, Andrzej Nowak, Mateusz Nowak, Paweł Sar, Kevin Starzecki, Paweł StoŁowski, Adrian Szczepaniec, Szymon ŚwiatŁowski, Patryk WalczykSMS Kielce: Jakub BĘdzikowski, Igor Bykowski, Damian DomagaŁa, Marcin GŁuszczenko, Igor Graczyk, Marcel JastrzĘbski, Eliasz Kapela, Kasper Kosiba, Wiktor PacuŁa, Kornel PoŹniak, Filip Rosowski, Dawid Ruhnke, Jakub Smulski, Filip WĘgielewski
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 21 listopada 2020 20:38
MTS CHRZANÓW - PADWA ZAMOŚĆ 24-22 (14-10)
MTS Chrzanów: Marcin Skoczylas (7), Kacper WĘgrzyn (4), Bartosz Hardzina (3), Filip Wadowski (3), Patryk Madeja (2), Dawid Skoczylas (2), Michał Olszewik (1), Jan Orlicki (1), Patryk Rola (1), Marcin GÓrkowski, Patryk Plaszczak, Przemysław Wierzbic, Tomasz Kowal, Grzegorz MaŁodobry, Maksymilian Pasierb, Paweł StroŃskiPadwa Zamość: Tomasz Fugiel (6), Kacper Mchawrab (4), Bartosz Skiba (3), Karol MaŁecki (2), Hubert ObydŹ (2), Łukasz SzymaŃski (2), Adrian Adamczuk (1), Konrad Bajwoluk (1), Paweł Puszkarski (1), Szymon Fugiel, Jakub KŁoda, Damian Procho, Wojciech Wnuk, Radosław Pomiankiewicz, Paweł ProĆ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 21 listopada 2020 20:38
MIEDŹ LEGNICA - STAL GORZÓW 28-34 (13-12)
Miedź Legnica: Wojciech Styrcz (9), Marcin JaŚkowski (4), Karol Siwak (4), Mateusz Wychowaniec (3), Michał Czarnecki (2), Michał Kowalik (2), Paweł Paterek (2), Kacper PawŁowski (2), Kacper BogudziŃski, Dawid Dekarz, Łukasz Mazur, Michał Przybylak, Filip Kruszelnicki, Dominik Nowosielski, Kornel SzczepanekStal Gorzów: Krzysztof Nowicki, Wiktor Bronowski, Kyrylo Bystrov, Jakub DzieciĄtkowski, Marcin GaŁat, Tomasz Gintowt, Mariusz KŁak, Aleksander KryszeŃ, Dawid Malarek, Cezary Marciniak, Paweł Pedryc, Dawid Pietrzkiewicz, Rafał Renicki, Oskar Serpina, Bartosz StarzyŃski, Mateusz StupiŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 21 listopada 2020 20:38
MKS LESZNO - OLIMP GRODKÓW 23-24 (9-14)
MKS Leszno: Kacper Jaszkiewicz, Piotr Kowalczewski, Jędrzej KrÓlikowski, Jakub Kruk, Piotr Łuczak, Dawid Łuczak, Michał Maleszka, Krzysztof Meissner, Kamil Napierkowski, Mateusz Nowak, Mateusz PŁaczek, Paweł RadoŁa, Jakub SkorupiŃski, Krzysztof SzarzyŃski, Kacper Szocik, Jakub WieruckiOlimp Grodków: Marcin Dytko, Denis Hertel, Krzysztof Juros, Sebastian Kolanko, Maciej Maciejewski, Grzegorz Nowak, Paweł Prokop, Patryk Rogaczewski, Kamil Rogaczewski, Filip Stefani, Miłosz StĘpieŃ, Łukasz Szulc, Janusz Wandzel, Mateusz WiŚniowiecki, Damian ZajĄc
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 21 listopada 2020 20:38
UKS KĄTY WROCŁAWSKIE - AZS ZIELONA GÓRA 18-22 (10-10)
UKS Kąty Wrocławskie: Konrad Andrzejewski, Maciej Batura, Marcin Jaworski, Adrian Kazimierczak, Jędrzej Kurzawa, Maciej KuŹbiŃski, Piotr Massopust, Sebastian OstrÓwka, Bartosz Pasieczny, Julien Philippe, Adam PodniŻny, Jakub Ryba, Tomasz Wasilewicz, Michał Wysocki, Mateusz ZiemiŃski, Bartosz ŻubrowskiAZS Zielona Góra: Tyberiusz ChaŁupka, Samuel Chomenko, Adrian Franaszek, Szymon GoŁĘbiowski, Robert GÓral, Jakub Jaszczuk, Hubert KamiŃski, Kacper Kiersnowski, Cyprian Kociszewski, Hubert KuliŃski, Maciej NaleŻyty, Jakub Paklerski, Jakub Siedlecki, Karol SkawiŃski, Bartosz WiĘdŁocha, Krystian WiĘdŁocha
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 15 listopada 2020 20:51
SMS KIELCE - OLIMPIA PIEKARY 31-35 (12-18)
SMS Kielce: Jakub BĘdzikowski (12), Marcin GŁuszczenko (4), Kasper Kosiba (4), Dawid Ruhnke (4), Jan Antolak (2), Eliasz Kapela (2), Jakub Smulski (2), Damian DomagaŁa (1), Jakub AŁaj, Igor Bykowski, Wiktor PacuŁa, Kornel PoŹniak, Filip Rosowski, Filip WĘgielewskiOlimpia Piekary: Dawid Ludyga (10), Łukasz CaŁujek (9), Wojciech Parzonka (7), Szymon Kotalczyk (3), Patryk MiŁek (3), Michał RosÓŁ (2), Mateusz CieŚlik (1), Kamil Cieniek, Mateusz Czapla, Fabian Langos, Szymon Pluczyk, Jan Widera, Piotr WiĘckiewicz, Sebastian Zapora, Andrzej Beczek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 15 listopada 2020 09:08
KSZO OSTROWIEC - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 23-26 (11-10)
KSZO Ostrowiec: Filip Chmielewski, Maciej Cukierski, Maciej Dwojak, Damian Falasa, Michał Grabowski, Kacper Granat, Rafał JagieŁŁo, Maciej JeŻyna, Wiktor JĘdrzejewski, Kasper Kijewski, Bartosz Kogutowicz, Paweł Kowalczyk, Michał PiĄtkowski, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian WŁoskiewicz, Adrian WojkowskiZagłębie Sosnowiec: Damian Biernacki, Maciej Chromy, Kacper CiepliŃski, Sebastian Danysz, Mariusz Kempys, Kacper Kolano, Arkadiusz Kowalski, Michał Mentel, Marceli MigaŁa, Gracjan Nowak, Dawid PiĄtek, Łukasz PŁonka, Łukasz Popczyk, Tomasz Postawa, Rafał Ratuszniak, Łukasz WŁoka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 15 listopada 2020 09:08
AZS ZIELONA GÓRA - OSTROVIA OSTRÓW 23-28 (13-13)
AZS Zielona Góra: Tyberiusz ChaŁupka, Samuel Chomenko, Jakub Czekaj, Adrian Franaszek, Szymon GoŁĘbiowski, Oskar GÓrecki, Jakub Jaszczuk, Kacper Kiersnowski, Cyprian Kociszewski, Hubert KuliŃski, Krzysztof MaŃczak, Maciej NaleŻyty, Jakub Siedlecki, Karol SkawiŃski, Bartosz WiĘdŁocha, Krystian WiĘdŁochaOstrovia Ostrów: Mikołaj Bestian, Patryk Foluszny, Mateusz Foterek, Ksawery Gajek, Kacper Krawczyk, Mateusz Kryszczak, Damian Krzywda, Marcel Pawlak, Jakub Przybylski, Mikołaj Przybylski, Grzegorz Salamon, Patryk Staniek, Mikołaj Szych, Mateusz Wojciechowski, Łukasz WoŁowicz, Jakub Zimny
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 14 listopada 2020 21:28
PADWA ZAMOŚĆ - VIRET ZAWIERCIE 30-28 (14-14)
Padwa Zamość: Adrian Adamczuk, Konrad Bajwoluk, Szymon Fugiel, Tomasz Fugiel, Jakub KŁoda, Karol MaŁecki, Kacper Mchawrab, Hubert ObydŹ, Radosław Pomiankiewicz, Damian Procho, Paweł ProĆ, Paweł Puszkarski, Bartosz Skiba, Łukasz SzymaŃski, Wojciech WnukViret Zawiercie: Mateusz Bugaj, Kacper CegŁowski, Adrian Danysz, Michał JaŁowiecki, Filip Jarosz, Damian Kapral, Marcin Kurzawa, Artur Makaruk, Daniel Matysek, Jakub Romian, Jakub SzelĄg, Marcin Teterycz, Paweł WÓjcik, Sergiusz ZagaŁa, Igor ZagaŁa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 14 listopada 2020 21:28
WISŁA SANDOMIERZ - KS KOŃSKIE 25-21 (14-8)
Wisła Sandomierz: Michał BiaŁkowski, Paweł CiepliŃski, Tomasz Cupisz, Mateusz Kabata, Michał KozioŁ, Stanisław Malinowski, Mateusz Mazur, Grzegorz Pawelczyk, Krzysztof PĘgielski, Maciej RĄczka, Jakub Rusin, Daniel Skowron, Hubert SkuciŃski, Paweł Statuch, Michał Szklarski, Sebastian WerstlerKS Końskie: Wiktor Ciszek, Emil Jarosz, Wiktor KubaŁa, Dawid Maleszak, Przemysław Matyjasik, Paweł NapieraŁa, Artur Rurarz, Wiktor SĘkowski, Krzysztof SŁonicki, Daniel Szot, Wiktor Witkowski, Michał WŁodarski, Paweł Wolski, Bartosz WoŚ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 14 listopada 2020 21:28
AZS UJK KIELCE - CZUWAJ PRZEMYŚL 24-24 ► (10-14)
Karne: 2-4
AZS UJK Kielce: Kamil StĘpnik (5), Krzysztof Bernacki (3), Piotr Gasin (3), Daniel Goliszewski (3), Karol Sornat (3), Kamil Siedlarz (2), Patryk Wacek (2), Daniel Boszczyk (1), Jakub Bulski (1), Filip Zdziech (1), Ignacy Drozd, Kacper Pyrka, Piotr Szafarczyk, Wiktor WÓjcik, Piotr Bysiak, Kacper PawŁowskiCzuwaj Przemyśl: Mateusz Kroczek (5), Michał Kubisztal (5), Mateusz Drozdalski (4), Paweł StoŁowski (3), Maciej Kubisztal (2), Tomasz Kulka (2), Szymon ŚwiatŁowski (2), Mateusz Nowak (1), Adam Iwasieczko, Paweł Kubik, Andrzej Nowak, Paweł Sar, Kevin Starzecki, Kamil Guzdek, Adrian Szczepaniec, Patryk Walczyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 14 listopada 2020 21:27
OLIMPIA PIEKARY - AZS UJK KIELCE 25-25 ► (17-17)
Karne: 1-3
Olimpia Piekary: Szymon Kotalczyk (4), Patryk MiŁek (4), Wojciech Parzonka (4), Szymon Pluczyk (4), Michał RosÓŁ (4), Łukasz CaŁujek (2), Piotr WiĘckiewicz (2), Dawid Ludyga (1), Andrzej Beczek, Kamil Cieniek, Mateusz CieŚlik, Sebastian Zapora, Mateusz Czapla, Fabian Langos, Jan WideraAZS UJK Kielce: Jakub Bulski (6), Daniel Goliszewski (6), Piotr Gasin (3), Kamil Siedlarz (2), Patryk Wacek (2), Krzysztof Bernacki (1), Daniel Boszczyk (1), Kacper PawŁowski (1), Karol Sornat (1), Kamil StĘpnik (1), Piotr Szafarczyk (1), Piotr Bysiak, Ignacy Drozd, Filip JastrzĄb, Kacper Pyrka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 58 z 134