Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 18 | |
---|---|
31-25 |
|
◄ 26-26 |
|
34-18 |
|
41-20 |
|
38-23 |
I liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Zagłębie Lubin
|
18 | 52 | 581 | - | 401 |
2. |
><
Gmina Kobierzyce
|
18 | 44 | 524 | - | 474 |
3. |
><
MKS Lublin
|
18 | 43 | 553 | - | 419 |
4. |
><
MKS Gniezno
|
18 | 34 | 483 | - | 480 |
5. |
><
Piłka Ręczna Koszalin
|
18 | 23 | 464 | - | 465 |
6. |
><
Piotrcowia Piotrków Tryb.
|
18 | 21 | 499 | - | 510 |
7. |
><
Start Elbląg
|
18 | 20 | 477 | - | 544 |
8. |
><
JKS Jarosław
|
18 | 12 | 396 | - | 453 |
9. |
><
Galiczanka Lwów
|
18 | 12 | 455 | - | 561 |
10. |
><
Szczypiorno Kalisz
|
18 | 9 | 439 | - | 564 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Strażak Dębowiec - Koszarawa Żywiec | 1-2 |
Pasjonat Dankowice - Bory Pietrzykowice | 4-3 |
Piast Cieszyn - GLKS Wilkowice | 1-0 |
Czarni Jaworze - Beskid Skoczów | 4-3 |
LZS Kotórz - Małapanew Ozimek | 2-1 |
Sokół Bierdzany - LZS Rożnów | 6-1 |
Hetman Byczyna - Wilki Gana | 1-6 |
Zgoda Repty - Rozbark Bytom | 3-1 |
Tęcza Zendek - Przyszłość Nowe Chechło | 0-2 |
LKS II Żyglin - Orzeł Brzeziny Śl. | 2-1 |
Gwarek Zabrze - GKS Tychy | 4-2 |
Victoria Częstochowa - Ruch Radzionków | 5-1 |
Polonia II Prószków - LZS Chrzelice | 6-1 |
Fortuna Głogówek - Polonia II Nysa | 3-1 |
LZS Ligota Oleska - LZS Polanowice | 0-1 |
LZS Przechód - LZS Dziewiętlice | 8-0 |
KS Skarbimierz - Polonia Prószków | 7-1 |
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 04 marca 2018 13:20
SUDETY JELENIA GÓRA - ZAGŁĘBIE LUBIN 13-31 (3-15)
Sudety: Marta Karwecka - Oktawia Bielecka (1), Aleksandra Oreszczuk (3), Aleksandra Tomczyk (1), Małgorzata Jurczyk (2), Natalia Filończuk, Sabina Kobzar (2), Sylwia Jasińska (3), Martyna Wierzbicka, Martyna Żukowska, Karolina Kanicka (1), Marta Tomczyk, Kamila KonofałZagłębie: Monika Wąż - Julia Bilik, Małgorzata Mączka, Karolina Semeniuk (2), Małgorzata Buklarewicz (6), Agata Wasiak (1), Marta Rosińska (1), Adrianna Górna (7), Paulina Piechnik (2), Agnieszka Jochymek (4), Victoria Belmas (1), Klaudia Pielesz (5), Jovana Milojevic (2), Monika Maliczkiewicz
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 15 lutego 2018 09:22
VISTAL GDYNIA - RUCH CHORZÓW 34-21 (17-11)
Gdynia: Katarzyna Janiszewska (4), Aneta Łabuda (1), Alicja Pękala, Oliwia Kamińska, Magdalena Stanulewicz, Weronika Kordowiecka, Paulina Uścinowicz (4), Aleksandra Zych (12), Joanna Kozłowska (4), Kinga Gutkowska, Natalia Kowalczyk (1), Marta Śliwińska, Patricia Matieli (1), Joanna Szarawaga (2), Jagoda Błaszkowska (3)Ruch: Paulina Jaśkiewicz - Karolina Jasinowska (2), Magdalena Drażyk (5), Katarzyna Masłowka (2), Marlena Lesik, Agnieszka Piotrowska (5), Natalia Doktorczyk (2), Joanna Rodak (1), Żaneta Lipok (4), Renata Kayumova
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 15 lutego 2018 09:16
POGOŃ SZCZECIN - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 41-28 (21-14)
Pogoń: Moniky Bancilon (9) - Oktawia Płomińska (2), Patrycja Noga (4), Agata Cebula (3), Marlena Urbańska, Patrycja Królikowska (4), Sarka Marcikova (1), Natalia Janas, Marta Wawrzynkowska, Monika Koprowska, Natalia Nosek (5), Daria Zawistowska (3), Karolina Kochaniak (3), Natalia Krupa, Valentina Blazević (4), Joanna Gadzina (3)Piotrcovia: Aleksandra Kucharska (4), Katarzyna Matyja (1), Sylwia Klonowska (2), Monika Kopertowska (4), Paulina Marszałek (1), Daria Opelt, Anna Wasilewska, Klaudia Cygan, Andela Ivanović (2), Vladislava Belmas (2), Zorica Despodovska (9), Karolina Sarnecka, Katarzyna Wyrzychowska (3)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 15 lutego 2018 09:10
START ELBLĄG - KORONA KIELCE 38-19 (21-13)
Start: Magda Balsam (8), Barbara Choromańska, Justyna Świerczek (4), Joanna Waga (5), Aleksandra Jędrzejczyk, Aleksandra Dorsz (6), Aleksandra Kwiecińska (4), Klaudia Powaga, Katarzyna Kozimur (3), Daria Szynkaruk, Daria Gerej (1), Sylwia Lisewska (5), Hanna Yashchuk (2), Sołomija SzywerskaKorona: Aleksandra Orowicz, Sandra Zimnicka (1), Dominika Więckowska (10), Magda Więckowska (5), ALeksandra Janczyk (1), Honorata Czekala (4), Magdalena Skowrońska (3), Dagmara Radzikowska (1), Katarzyna Homonicka (4), Magdalena Kędzior
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 11 lutego 2018 12:35
SUDETY JELENIA GÓRA - UKS KOŚCIERZYNA 34-34 (13-21) Karne: 3-4
Sudety: Marta Karwecka (2), Natalia Kolasińska, Aleksandra Oreszczuk (4), Aleksandra Tomczyk (8), Małgorzta Jurczyk (8), Sabina Kobzar (4), Joanna Załoga (3), Sylwia Jasińska (3), Martyna Wierzbicka, Martyna Żukowska (3), Marta Tomczyk, Kamila KonofałKościerzyna: Dominika Brzezińska-Recław - Karolina Mokrzka (8), Weronika Sus (1), Agnieszka Liskowska (1), Magdalena Ziółkowska (2), Agnieszka Białek (7), Agnieszka Kordunowska-Lipa, Malwina Hartman (7), Natalia Rogożeńska (4), Patrycja Wójcik (1), Natalia Fesdorf (2), Magda Krajewska (1)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 11 lutego 2018 12:28
MKS LUBLIN - START ELBLĄG 34-22 (18-10)
Lublin: Małgorzata Rola (3), Marta Gęga (5), Weronika Gawlik, Sylwia Matuszczyk (1), Małgorzata Stasiak, Gabrijela Besen, Kristina Repelewska (8), Joanna Drabik (2), Valiantsina Nestsiaruk (5), Alesia Mihdaliova (3), Dagmara Nocuń (4), Kamila Skrzyniarz (3)Start: Magda Balsam (2), Barbara Choromańska (1), Justyna Świerczek (3), Joanna Waga (3), Aleksandra Jędrzejczyk, Aleksandra Dorsz (1), Aleksandra Kwiecińska (1), Klaudia Powaga, Katarzyna Kozimur (4), Daria Szynkaruk (1), Daria Gerej, Sylwia Lisewska (4), Aleksandra Stokłosa, Hanna Yashchuk (2), Solomija Szywerska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 04 lutego 2018 21:27
AZS KOSZALIN - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 32-26 (19-9)
Koszalin: Dominika Grobelska (2), Kseniia Protsenko (2), Monika Michałów (6), Paula Mazurek (4), Marcelina Budnicka, Paulina Tracz (5), Romana Roszak (8), Kamila Kaczanowska, Aleksandra Sach, Gabriela Urbaniak (3), Hanna Rycharska (2)Piotrcovia: Aleksandra Kucharska (1), Katarzyna Matyja, Sylwia Klonowska, Monika Kopertowska (2), Paulina Marszałek (5), Agata Wypych (3), Anna Wasilewska, Klaudia Cygan, Andela Ivanović (3), Vladislava Belmas (2), Zorica Despodowska (5), Karolina Sarnecka, Katarzyna Wyrzychowska (5)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 03 lutego 2018 21:17
MKS LUBLIN - SUDETY JELENIA GÓRA 35-22 (21-12)
Lublin: Małgorzata Rola (2), Marta Gęga (2), Weronika Gawlik, Sylwia Matuszczyk (3), Małgorzata Stasiak (3), Gabrijela Besen, Kristina Repelewska (1), Joanna Drabik (4), Valiantsina Nestsiaruk (2), Alesia Mihdalova (5), Dagmara Nocuń (12), Kamila Skrzyniarz (1)Sudety: Marta Karwecka (5), Oktawia Bielecka (1), Aleksandra Oreszczuk (3), Aleksandra Tomczyk (5), Małgorzata Jurczyk (1), Sabina Kobzar (1), Sylwia Jasińska (1), Natalia Kolasińska, Martyna Wierzbicka, Martyna Żukowska (2), Marta Tomczyk (2), Kamila Konofał (1)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 03 lutego 2018 21:11
POGOŃ SZCZECIN - KORONA KIELCE 37-26 (20-12)
Pogoń: Monika Bancilon (1), Patrycja Noga, Agata Cebula (3), Marlena Urbańska (2), Patrycja Królikowska (3), Sarka Marcikova (1), Natalia Janas (3), Marta Wawrzynkowska, Monika Koprowska (3), Natalia Nosek (3), Daria Zawistowska (9), Karolina Kochaniak (5), Natalia Krupa, Joanna Gadzina (4), Żaneta SenderkiewiczKorona: Aleksandra Orowicz - Sandra Zimnicka (1), Dominika Więckowska (5), Karolina Wałcerz, Wiktoria Gliwińska (1), Magda Więckowska (6), Aleksandra Janczyk, Honorata Czekala (8), Magdalena Skowrońska (1), Patrycja Chojnacka, Katarzyna Homonicka (3)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 03 lutego 2018 21:05
START ELBLĄG - ZAGŁĘBIE LUBIN 24-27 (10-14)
Start: Magda Balsam (2), Barbara Choromańska, Justyna Świerczek, Joanna Waga (1), Aleksandra Dorsz (2), Aleksandra Kwiecińska (3), Klaudia Powaga, Katarzyna Kozimur, Daria Szynkaruk, Daria Gerej, Sylwia Lisewska (11), Aleksandra Stokłosa (2), Patrycja Świerżewska (1), Hanna Yashchuk (2), Sołomija SzywerskaZagłębie: Monika Wąż - Kinga Grzyb (3), Małgorzata Mączka, Karolina Semeniuk (7), Małgorzata Trawczyńska, Małgorzata Buklarewicz (1), Agata Wasiak, Adrianna Górna (4), Paulina Piechnik, Agnieszka Jochymek (1), Alina Wojtas (4), Viktoria Belmas (1), Klaudia Pielesz (2), Jovana Milojević (4)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
piątek, 02 lutego 2018 13:16
RUCH CHORZÓW - MKS LUBLIN 20-41 (13-22)
Ruch: Renata Kayumova - Karolina Kuszka, Karolina Jasinowska (1), Magdalena Drażyk (5), Marcelina Polańska (1), Katarzyna Masłowska (2), Marlena Lesik (3), Viktoria Tyszczak (1), Agnieszka Piotrkowska (2), Natalia Doktorczyk (1), Joanna Rodak, Żaneta Lipok, Natalia Stokowiec (4)Lublin: Aleksandra Januchta - Weronika Gawlik, Gabrijela Besen, Małgorzata Rola (4), Marta Gęga (3), Sylwia Matuszczyk (1), Małgorzata Stasiak (4), Kristina Repelewska (2), Joanna Drabik (2), Valiantsina Nestsiaruk (5), Alesia Mihdaliova (10), Kamila Skrzyniarz (1)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 28 stycznia 2018 22:12
ZAGŁĘBIE LUBIN - POGOŃ SZCZECIN 31-28 (15-16)
Zagłębie: Monika Wąż - Kinga Grzyb (8), Karolina Semeniuk (6), Małgorzata Trawczyńska, Małgorzata Buklarewicz (4), Marta Rosińska, Adrianna Górna (3), Paulina Piechnik, Agnieszka Jochymek (1), Alina Wojtas (3), Viktoria Belmas (1), Klaudia Pielesz (4), Jovana Milojević (1), Monika MaliczkiewiczPogoń: Moniky Bancilon (2), Oktawia Płomińska, Patrycja Noga (4), Agata Cebula (5), Marlena Urbańska, Sarka Marcikova (1), Natalia Janas (1), Marta Wawrzynkowska, Monika Koprowska, Natalia Nosek (2), Daria Zawistowska (1), Karolina Kochaniak (3), Natalia Krupa, Valentina Blazević (5), Joanna Gadzina (4)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 41 z 48