Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2023/2024
Kolejka 30 | |
---|---|
Olimpia Piekary - MKS Wieluń |
19:00 |
Pogoń Szczecin - Stal Mielec |
(pt) 18:00 |
Jurand Ciechanów - SPR Żukowo |
(pt) 19:00 |
AZS Biała Podlaska - SMS Kielce |
(sb) 15:00 |
Padwa Zamość - Stal Gorzów |
(sb) 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec - Anilana Łódź |
(sb) 18:00 |
Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec |
(nd) 19:00 |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
27 | 64 | 805 | - | 703 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
27 | 56 | 829 | - | 772 |
3. |
><
Pogoń Szczecin
|
27 | 52 | 778 | - | 747 |
4. |
><
SPR Żukowo
|
27 | 51 | 900 | - | 888 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
27 | 48 | 786 | - | 728 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
28 | 47 | 854 | - | 821 |
7. |
><
SMS Kielce
|
27 | 42 | 835 | - | 821 |
8. |
><
Stal Gorzów
|
27 | 42 | 739 | - | 731 |
9. |
><
Stal Mielec
|
27 | 41 | 763 | - | 764 |
10. |
><
Jurand Ciechanów
|
27 | 41 | 756 | - | 790 |
11. |
><
Olimpia Piekary
|
27 | 38 | 760 | - | 758 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
27 | 32 | 754 | - | 776 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
27 | 28 | 765 | - | 803 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
27 | 19 | 746 | - | 820 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
27 | 8 | 690 | - | 838 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 28 kwietnia 2019 03:29
FORZA WROCŁAW - AZS ŁÓDŹ 30-26 (13-13)
Forza Wrocław: Paweł Antosik, Przemysław Borszowski, Piotr BurzyŃski, Dawid Galle, Kamil HerudziŃski, Kuba Jezierski, Tomasz KoŁodziejczyk, Bartłomiej Koprowski, Piotr Lewalski, Bartosz Markiewicz, Filip Mistak, Łukasz Palica, Daniel Tkaczyk, Michał WiewiÓrski, Arkadiusz Winiarski, Michał WojtalaAZS Łódź: Kacper Antosik, Konrad Czech, Wiktor DĘbowski, Kamil Katusza, Adrian Kucharski, Marcin Matyjasik, Adam Owczarek, Dawid PieŚla, Eryk Pisarkiewicz, Patryk Rozalski, Jan Stolarski, Mateusz Szeliga, Dawid Trzeciak, Tomasz Wawrzyniak
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 28 kwietnia 2019 03:29
OLIMPIA PIEKARY - OSTROVIA OSTRÓW 41-27 (25-12)
Olimpia Piekary: Maciej Chromy, Kamil Cieniek, Mateusz CieŚlik, Jacek FamuŁa, Bartosz Jaksik, Artur Kot, Szymon Kotalczyk, Arkadiusz Kowalski, Jakub Kruk, Dawid Ludyga, Szymon Pluczyk, Łukasz PŁonka, Michał RosÓŁ, Wojciech Wawrzyniak, Łukasz WŁoka, Paweł ZemelkaOstrovia Ostrów: Saber Abdusalam, Michał BiegaŃski, Artur Brychcy, Patryk Foluszny, Mateusz Foterek, Damian Krzywda, Patryk Marciniak, Jakub Przybylski, Grzegorz Salamon, Artsiom Skryba, Erwin Stachowski, Patryk Staniek, Kacper Taczka, Mateusz Wojciechowski, Szymon Wojciechowski, Adrian Wojkowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 27 kwietnia 2019 20:49
ASPR ZAWADZKIE - MIEDŹ LEGNICA 20-33 (10-20)
ASPR Zawadzkie: Patryk CaŁujek, Mateusz Damas, Kacper Gajda, Grzegorz Hentschel, Michał Krygowski, Kewin Kubillas, Dawid MiĘsopust, Adrian Przybysz, Łukasz Smyk, Maciej Ścigaj, Adam WacŁawczyk, Bartosz Witkowski, Damian ZajĄcMiedź Legnica: Kacper BogudziŃski, Kacper CegŁowski, Dawid Dekarz, Mateusz Drozdalski, Michał Kowalik, Kacper Majewski, Łukasz Mazur, Kamil MosioŁek, Paweł Paterek, Paweł Piwko, Mateusz PŁaczek, Michał Przybylak, Bartosz Skiba, Adrian Stachurski, Wojciech Styrcz, Sebastian ZiemiŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 27 kwietnia 2019 20:49
OLIMP GRODKÓW - GRUNWALD POZNAŃ 28-19 (15-11)
Olimp Grodków: Paweł Chmiel, Krzysztof Galus, Denis Hertel, Sebastian Kolanko, Patryk Koszyk, Kamil Kulej, Maciej Maciejewski, Przemysław MaŃko, Tomasz Marcyniuk, Marcin MŁoczyŃski, Kamil Rogaczewski, Miłosz StĘpieŃ, Łukasz Szulc, Kacper Turyniewicz, Mateusz WiŚniowiecki
Grunwald Poznań: Damian Bajka, Alan Harasymek, Wojciech Jankowiak, Patryk KulczyŃski, Filip Kurek, Michał Majewski, Krzysztof MartyŃski, Michał Nieradko, Piotr Nowicki, Mateusz PawŁowski, Dominik PŁÓcienniczak, Mikołaj Przybylski, Filip Tarko, Michał TÓrz, Mikołaj Wawrzyniak, Piotr Wenta
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 21 kwietnia 2019 08:07
AZS ZIELONA GÓRA - MKS WIELUŃ 24-35 (11-21)
AZS Zielona Góra: Adrian Franaszek, Szymon GoŁĘbiowski, Robert GÓral, Maciej Hady, Maciej Jarszak, Kacper Kiersnowski, Cyprian Kociszewski, Daniel Mieszkian, Maciej NaleŻyty, Michał Pawlisz, Adam SzarŁowicz, Bartosz WiĘdŁocha, Michał WysockiMKS Wieluń: Michał BernaŚ, Jarosław Cepielik, Szymon Famulski, Błażej GolaŃski, Oskar Klimas, Patryk Kolanek, Krystian Kowalik, Mikołaj Krekora, Łukasz KrÓlikowski, Konrad KrzaczyŃski, Krzysztof KsiĄŻek, Jędrzej Kurzawa, Kamil MŁodzieniak, Robert Pawelec, Maciej TorchaŁa, Krzysztof WĘcek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
piątek, 19 kwietnia 2019 07:10
ŚKPR ŚWIDNICA - MKS LESZNO 25-32 (16-14)
ŚKPR Świdnica: Sebastian Borowski, Konrad CegŁowski, Adam Chmiel, Michał Daszczenko, Olgierd Etel, Władysław Makowiejew, Damian Olichwer, Jakub Pierzak, Mateusz Redko, Paweł Starosta, Rafał Wiszniowski, Mateusz Wychowaniec, Jakub Zaremba, Bartosz ŻubrowskiMKS Leszno: Norbert Buda, Kacper Jaszkiewicz, Marcin JaŚkowski, Jędrzej KrÓlikowski, Jakub Kruk, Piotr Łuczak, Michał Maleszka, Krzysztof Meissner, Fryderyk MusiaŁ, Michał Przekwas, Alan Raczkowiak, Mariusz RogoziŃski, Jakub SkorupiŃski, Jakub Wierucki, Marcel Zdobylak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
środa, 17 kwietnia 2019 21:50
AZS ŁÓDŹ - ASPR ZAWADZKIE 33-39 (-)
AZS Łódź: Kacper Antosik, Damian Chmurski, Konrad Czech, Wiktor DĘbowski, Antoni Doniecki, Kamil Katusza, Adrian Kucharski, Marcin Matyjasik, Mikołaj Misiak, Bartosz Pawlak, Dawid PieŚla, Jan Stolarski, Daniel Strzebiecki, Dawid Trzeciak, Tomasz WawrzyniakASPR Zawadzkie: Patryk CaŁujek, Mateusz Damas, Sebastian Danysz, Artur DŁugoszewski, Kacper Gajda, Grzegorz Hentschel, Michał Krygowski, Kewin Kubillas, Dawid MiĘsopust, Adrian Przybysz, Łukasz Smyk, Maciej Ścigaj, Adam WacŁawczyk, Bartosz Witkowski, Damian ZajĄc
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 14 kwietnia 2019 10:29
OSTROVIA OSTRÓW - ŚKPR ŚWIDNICA 30-29 (17-14)
Ostrovia Ostrów: Michał BiegaŃski, Artur Brychcy, Patryk Foluszny, Mateusz Foterek, Mateusz Kryszczak, Damian Krzywda, Patryk Marciniak, Jakub Przybylski, Grzegorz Salamon, Artsiom Skryba, Erwin Stachowski, Patryk Staniek, Kacper Taczka, Szymon Wojciechowski, Mateusz Wojciechowski, Adrian WojkowskiŚKPR Świdnica: Sebastian Borowski, Adam Chmiel, Michał Daszczenko, Olgierd Etel, Władysław Makowiejew, Damian Olichwer, Jakub Pierzak, Mateusz Redko, Paweł Starosta, Rafał Wiszniowski, Mateusz Wychowaniec, Jakub Zaremba, Bartosz Żubrowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 14 kwietnia 2019 10:29
FORZA WROCŁAW - OLIMP GRODKÓW 22-23 (10-12)
Forza Wrocław: Bartosz Markiewicz (5), Daniel Tkaczyk (4), Michał WiewiÓrski (4), Piotr BurzyŃski (2), Kamil HerudziŃski (2), Kacper UrbaŃczak (2), Przemysław Borszowski (1), Bartłomiej Koprowski (1), Filip Mistak (1), Paweł Antosik, Dawid Galle, Tomasz KoŁodziejczyk, Piotr Massopust, Wiktor Misiurka, Łukasz Palica, Michał WojtalaOlimp Grodków: Marcel Ungier (8), Kamil Rogaczewski (6), Denis Hertel (2), Sebastian Kolanko (2), Maciej Maciejewski (2), Łukasz Szulc (2), Dawid MierzwiŃski (1), Patryk Koszyk, Kamil Kulej, Przemysław MaŃko, Tomasz Marcyniuk, Marcin MŁoczyŃski, Miłosz StĘpieŃ, Paweł Chmiel, Kacper Turyniewicz, Mateusz WiŚniowiecki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 14 kwietnia 2019 10:29
MKS LESZNO - ASPR ZAWADZKIE 32-31 (19-11)
MKS Leszno: Michał Przekwas (8), Marcel Zdobylak (7), Mariusz RogoziŃski (4), Hubert Szkudelski (4), Alan Raczkowiak (3), Mateusz Nowak (2), Norbert Buda (1), Kacper Jaszkiewicz (1), Piotr Łuczak (1), Michał Maleszka (1), Jakub Kruk, Krzysztof Meissner, Fryderyk MusiaŁ, Alex Rybarczyk, Jakub SkorupiŃski, Jakub WieruckiASPR Zawadzkie: Sebastian Danysz (7), Adrian Przybysz (6), Maciej Ścigaj (5), Dawid MiĘsopust (4), Kacper Gajda (3), Michał Krygowski (3), Adam WacŁawczyk (2), Bartosz Witkowski (1), Mateusz Damas, Artur DŁugoszewski, Grzegorz Hentschel, Kewin Kubillas, Łukasz Smyk, Paweł ZagÓrowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 14 kwietnia 2019 10:29
MIEDŹ LEGNICA - AZS ZIELONA GÓRA 30-24 (16-12)
Miedź Legnica: Paweł Piwko (7), Kamil MosioŁek (5), Paweł Paterek (5), Kacper BogudziŃski (3), Kacper Majewski (3), Kacper CegŁowski (2), Mateusz PŁaczek (2), Mateusz Drozdalski (1), Michał Przybylak (1), Wojciech Styrcz (1), Dawid Dekarz, Michał Kowalik, Maciej Majewski, Łukasz Mazur, Bartosz Skiba, Adrian StachurskiAZS Zielona Góra: Bartosz WiĘdŁocha (5), Adrian Franaszek (4), Hubert KuliŃski (3), Maciej NaleŻyty (3), Kacper Kiersnowski (2), Daniel Mieszkian (2), Adam SzarŁowicz (2), Tyberiusz ChaŁupka (1), Robert GÓral (1), Cyprian Kociszewski (1), Szymon GoŁĘbiowski, Maciej Hady, Maciej Jarszak, Kacper Machalica, Michał Pawlisz, Michał Wysocki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 14 kwietnia 2019 10:29
MKS WIELUŃ - AZS ŁÓDŹ 30-23 (19-11)
MKS Wieluń: Krzysztof KsiĄŻek (7), Konrad KrzaczyŃski (5), Krzysztof WĘcek (5), Jarosław Cepielik (4), Szymon Famulski (4), Radosław Majda (2), Kamil MŁodzieniak (2), Łukasz KrÓlikowski (1), Michał BernaŚ, Oskar Klimas, Patryk Kolanek, Krystian Kowalik, Mikołaj Krekora, Jędrzej Kurzawa, Robert Pawelec, Michał PodgÓrniakAZS Łódź: Bartosz Pawlak (7), Adrian Kucharski (5), Tomasz Wawrzyniak (5), Marcin Matyjasik (3), Piotr JĘdraszczyk (1), Kamil Katusza (1), Daniel Strzebiecki (1), Kacper Antosik, Konrad Czech, Wiktor DĘbowski, Antoni Doniecki, Mikołaj Misiak, Dawid PieŚla, Jan Stolarski, Damian Chmurski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 70 z 134