PORAWIE WIĘKSZYCE - LZS STARY UJAZD 3-1 (1-0)

2-0 51min. Wojciech Wiluk
3-0 85min. Sławomir Kierdal
3-1 90+5min. Rafał Kiklaisz

Porawie Większyce: Kamil Szafarczyk (72 Łukasz Samborski) - Alex Ciechanowicz (46 Mateusz Mazurkiewicz), Jarosław Stelmach, Piotr Bil, Sławomir Kierdal, Krzysztof Łebkowski, Kewin Ociepka, Piotr Rypa, Kamil Stachura (88 Piotr Krauze), Sebastian Stachura, Wojciech Wiluk (65 Bartosz Adamus)
LZS Stary Ujazd: Maciej Capiga - Denis Janik, Rafał Kiklaisz, Patryk Kowalczyk, Damian Krawczyk, Daniel Maibaum (46 Grzegorz Chojnowski), Tomasz Olszewski, Tomasz Poplucz (61 Piotr Stranczik), Paweł Sikora, Kamil Szyndzielorz, Mateusz Wróbel Drużyna Starego Ujazdu nie wykorzystała dwóch rzutów karnych i z perspektywy całego meczu właśnie to zadecydowało o wygranej Porawia. Goście mogli prowadzenie objąć już w pierwszej połowie, ale mimo przewagi w polu, nie zdołali jej przekuć na bramki. Gospodarze objęli prowadzenie tuż przed przerwą wykorzystując to, czego nie wykorzystali goście w 20-tej minucie i z rzutu karnego zdobyl bramkę. Tuż po przerwie podwyższyli na 2-0, a gdy Stary Ujazd nie wykorzystał kolejnego karnego, stało się jasne, że zwycięstwa już nie wypuszczą. Tak też się stało. W 85 minucie Porawie podwyższyło na 3-0, a gościom została bramka na otarcie łez w doliczonym już czasie.