V liga Opole OKS OLESNO - RACLAVIA RACŁAWICE 5-2 (1-2)

4-2 71min. Jasina
5-2 79min. Jeziorowski

Olesno: Kościelny - Górski, Woźny, Świerc, Kubacki, Jainta (28 Popczyk), Czechowicz, Krzyminski, Skowronek (46 Kożuchowski), Jeziorowski, Jasina
Racłavia: Kania - Laskowski, Adamów (79 Raczkowski), Czerniak, Bubiak, Kisiński, Bodaszewski, Reiwer, Zalewski, Bielak, T. Hajduk

Olesno miało mieć łatwy spacerek w tym meczu, ale do przerwy zanosiło się na niespodziankę. Goście z Racławic prowadzili 2-1.

Pierwszego gola po dość niemrawym początku zdobył w 28-ej minucie Zalewski. Olesno wyrównało na 1-1 tuż przed przerwą i gdy wydawało się, że mają przyjezdnych w garści, nieoczekiwanie stracili drugą bramkę. W drugiej części meczu przewaga Olesna nie podlegała już dyskusji, a jego dominacja na boisku rosła z każdą chwilą. Wyrównująca bramka na 2-2 nie była więc niespodzianką, a dwa szybkie gole w 70 i 71-ej minucie, które dały Olesnu dwubramowe prowadzenie, przesądziły sprawę. Słabnąca Racłavia nie była w stanie przeciwstawić się naporowi Olesna i przegrała 2-5.