III liga NADWIŚLAN GÓRA - ROZWÓJ KATOWICE 1-3 (0-0)

1-2 80min. Tkocz
1-3 82min. Wróbel

Nadwiślan: Misztal - Balul, Masternak, Boczek, Kaszok, Glanowski, Matysek, Skrobol (87 Jurek), Ogrocki (67 Napora), Piwowarczyk, Setla
Rozwój: Soliński - Kapias, Gałecki (86 Mazurek), Kopczyk, Winiarczyk, Bella (66 Gacki), Wróbel, Tkocz, Kozłowski, Kun, Gielza (60 Tanżyna)

Niespodziewana wygrana Rozwoju na Nadwiślanie niespodziewanie dała mu promocję do II ligi. Rozwój do przerwy w Górze remisował 0-0. Wynik taki drużyny z Katowic nie urządzał, dopiero objęcie prowadzenia w 70-tej minucie dawało nadzieję na awans. Nadzieją tą Rozwój żył tylko dwie minuty, bo Nadwiślan tuż po utracie bramki wyrównał na 1-1. Drugi raz Rozwój prowadzenie objął w 80-tej minucie. Tym razem miast kolejnego wyrównania, Rozwój po dwóch minutach podwyższył na 3-1 i prowadzenie zachował do końca meczu. A po jego zakończeniu okazało się, że w innych meczach padły takie wyniki, że Rozwój zakończył rozgrywki na trzecim miejscu. Awans Rozwoju stał się faktem.