2-1 68min. Gabriel Nowak
3-1 90min. Marcin Wodecki

Odra Opole: Tobiasz Weinzettel - Mateusz Bodzioch, Rafał Brusiło, Marek Gancarczyk (70 Bartosz Sobczyński), Marcin Niemczyk, Gabriel Nowak (85 Michał Sypek), Mateusz Peroński, Szymon Skrzypczak (75 Dawid Wolny), Robert Trznadel (62 Mateusz Wrzesień), Tomasz Wepa, Marcin Wodecki
GKS Bełchatów: Kamil Bruchajzer - Mateusz Szymorek, Marcin Grolik, Mikołaj Bociek (36 Robert Pisarczuk), Artur Lenartowski, Bartłomiej Bartosiak (79 Albin Maciejewski), Paweł Zięba (46 Szymon Zgarda), Dawid Flaszka, Adrian Klepczyński, Aghvan Papikyan (71 Dawid Dzięgielewski), Patryk Rachwał

To był ostry i zacięty mecz. Odra pokonała GKS Bełchatów i umocniła się na prowadzeniu w tabeli. Już początek meczu zapowiadał emocjonujące widowisko. Obie drużyny emanowały wolą gry, a sędzia w pierwszym kwadransie pokazał aż 4 żółte kartki. Bramkarze obu drużyn mieli co robić, a kibice mogli delektować się wydarzeniami na murawie. Obie drużyny wypracowały wiele sytuacji do zdobycie bramki, jednak do przerwy żadna z nich nie została zwieńczona kropką nad "i".

Zmieniło się to tuż po przerwie. W strugach mocnego deszczu w jednej z pierwszych akcji Dawid Flaszka wyszedł san na sam z Wienzettelem i ulokował piłkę w bramce Odry. Bełchatów objął w Opolu prowadzenie 1-0. Stracona bramka na zawodników Odry podziałała mobilizująco i już po 10-ciu minutach miejscowi mogli się cieszyć z wyrównania. Kolejną bramkę po kolejnych 10-ciu minutach zdobył Gabriel Nowak i w tym momencie Odra wyszła na prowadzenie. Losy meczu ważyły się jeszcze do ostatnich minut, ale resztki nadziei przyjezdnych na wywiezienie z Opola choćby punktu pogrzebał w ostatniej minucie meczu Marcin Wodecki pieczętując zwycięstwo Odry trzecią bramką.