III ligaZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH ZDZIESZOWICE 1-0 (1-0)

1-0 25min. Filipowicz

Zagłębie: Oleksii - Bednar, Białek, Jarczyk, Łuczywek, Posmyk (70 Gryboś), Markowski, Sierczyński (90 Markiewicz), Lachowski, Napora (64 Stefański), Filipowicz (84 Tomanek)
Ruch: Feć - Bella, Sobota, Bodzioch, Bobiński, Rogowski (67 Kiliński), Ł. Damrat (75 Kapłon), Bukowiec, Kasprzyk, Nowosielski, Buchała (46 T. Damrat)

Porażka 1-0, jaką poniosła zdzieszowowicka drużyna w Sosnowcu jest najmniejszą karą, na jaką zasłużyła. Mecz mógł się zakończyć o wiele większym zwycięstwem Zagłębia, ale dzięki nieskuteczności ich napastników, a czasami i braku fartu Sosnowiec wygrał tylko jedną bramką. Nasza drużyna mecz rozpoczęła bojaźliwie i już od pierwszych minut zaznaczyła się wyraźna przewaga Zagłębia. Wraz z upływem czasu coraz bardziej oczywiste było, że Ruch tego meczu wygrać nie może. I to mimo świetnej postawy Fecia w bramce naszego zespołu. Bramka padła w 25 minucie po główce Filipowicza. Mimo ogromnej przewagi Zagłębia wynik 1-0 utrzymał się do końca meczu. Zagłębie wywalczyło upragnione 3 punkty, Ruch wraca do Zdzieszowic bez punktów.