Archiwum: Piłka nożna - Klasa A Częstochowa 1 (2023/2024)
Klasa A Częstochowa 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | LKS Kamienica Polska | 21 | 57 | 90 | - | 14 |
2. | Płomień Ligota Mała | 21 | 51 | 72 | - | 21 |
3. | Gmina Kłomnice | 21 | 42 | 63 | - | 32 |
4. | Naprzód Ostrowy | 21 | 39 | 47 | - | 32 |
5. | Ajax Częstochowa | 21 | 31 | 36 | - | 29 |
6. | Oksza Łobodno | 21 | 31 | 32 | - | 31 |
7. | Grom Cykarzew | 21 | 30 | 34 | - | 40 |
8. | Kmicic Kruszyna | 21 | 29 | 39 | - | 41 |
9. | Płomień Czarny Las | 21 | 28 | 39 | - | 49 |
10. | Błękitni Libidza | 21 | 26 | 38 | - | 69 |
11. | Grom Miedźno | 21 | 19 | 33 | - | 60 |
12. | Sparta Nowa Wieś | 21 | 16 | 29 | - | 53 |
13. | Pogoń Blachownia (b) | 21 | 14 | 26 | - | 57 |
14. | Unia Widzów | 21 | 6 | 17 | - | 67 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2023-08-19 - 11:00 | 1 | LKS Kamienica Polska - Naprzód Ostrowy | 4-1 |
2023-08-19 - 17:00 | 1 | Płomień Czarny Las - Grom Cykarzew | 2-0 |
2023-08-19 - 17:00 | 1 | Oksza Łobodno - Sparta Nowa Wieś | 5-0 |
2023-08-19 - 17:00 | 1 | Gmina Kłomnice - Pogoń Blachownia | 5-0 |
2023-08-20 - 17:00 | 1 | Grom Miedźno - Błękitni Libidza | 1-4 |
2023-08-20 - 17:00 | 1 | Płomień Ligota Mała - Ajax Częstochowa | 4-2 |
2023-08-20 - 17:00 | 1 | Kmicic Kruszyna - Unia Widzów | 2-0 |
2023-08-25 - 18:00 | 2 | Naprzód Ostrowy - Unia Widzów | 5-0 |
2023-08-26 - 17:00 | 2 | Pogoń Blachownia - Kmicic Kruszyna | 2-1 |
2023-08-26 - 17:00 | 2 | Ajax Częstochowa - Gmina Kłomnice | 1-2 |
2023-08-26 - 17:00 | 2 | Sparta Nowa Wieś - Płomień Ligota Mała | 0-3 |
2023-08-26 - 17:00 | 2 | Grom Cykarzew - Oksza Łobodno | 1-1 |
2023-08-26 - 17:00 | 2 | Błękitni Libidza - Płomień Czarny Las | 3-6 |
2023-08-26 - 17:00 | 2 | LKS Kamienica Polska - Grom Miedźno | 8-0 |
2023-09-02 - 16:00 | 3 | Grom Miedźno - Naprzód Ostrowy | 4-3 |
2023-09-02 - 16:00 | 3 | Płomień Czarny Las - LKS Kamienica Polska | 1-3 |
2023-09-02 - 16:00 | 3 | Oksza Łobodno - Błękitni Libidza | 3-0 |
2023-09-02 - 16:00 | 3 | Płomień Ligota Mała - Grom Cykarzew | 5-1 |
2023-09-02 - 16:00 | 3 | Gmina Kłomnice - Sparta Nowa Wieś | 2-1 |
2023-09-02 - 16:00 | 3 | Kmicic Kruszyna - Ajax Częstochowa | 1-0 |
2023-09-02 - 16:00 | 3 | Unia Widzów - Pogoń Blachownia | 0-3 v.o. |
2023-09-08 - 17:30 | 4 | Grom Cykarzew - Gmina Kłomnice | 4-0 |
2023-09-09 - 16:00 | 4 | Naprzód Ostrowy - Pogoń Blachownia | 3-1 |
2023-09-09 - 16:00 | 4 | Ajax Częstochowa - Unia Widzów | 4-2 |
2023-09-09 - 16:00 | 4 | Sparta Nowa Wieś - Kmicic Kruszyna | 2-2 |
2023-09-09 - 16:00 | 4 | Błękitni Libidza - Płomień Ligota Mała | 2-5 |
2023-09-09 - 16:00 | 4 | LKS Kamienica Polska - Oksza Łobodno | 2-0 |
2023-09-09 - 16:00 | 4 | Grom Miedźno - Płomień Czarny Las | 2-1 |
2023-09-16 - 13:00 | 5 | Oksza Łobodno - Grom Miedźno | 4-0 |
2023-09-16 - 16:00 | 5 | Gmina Kłomnice - Błękitni Libidza | 9-0 |
2023-09-16 - 16:00 | 5 | Kmicic Kruszyna - Grom Cykarzew | 0-1 |
2023-09-16 - 16:00 | 5 | Pogoń Blachownia - Ajax Częstochowa | 2-4 |
2023-09-17 - 16:00 | 5 | Płomień Ligota Mała - LKS Kamienica Polska | 0-1 |
2023-09-17 - 16:00 | 5 | Unia Widzów - Sparta Nowa Wieś | 2-3 |
2023-11-18 - 13:00 | 5 | Płomień Czarny Las - Naprzód Ostrowy | 0-3 |
2023-09-23 - 16:00 | 6 | Naprzód Ostrowy - Ajax Częstochowa | 0-1 |
2023-09-23 - 16:00 | 6 | Sparta Nowa Wieś - Pogoń Blachownia | 2-3 |
2023-09-23 - 16:00 | 6 | Grom Cykarzew - Unia Widzów | 4-1 |
2023-09-23 - 16:00 | 6 | Błękitni Libidza - Kmicic Kruszyna | 3-2 |
2023-09-23 - 16:00 | 6 | LKS Kamienica Polska - Gmina Kłomnice | 4-2 |
2023-09-23 - 16:00 | 6 | Oksza Łobodno - Płomień Czarny Las | 2-2 |
2023-09-24 - 13:00 | 6 | Grom Miedźno - Płomień Ligota Mała | 1-5 |
2023-09-30 - 16:00 | 7 | Oksza Łobodno - Naprzód Ostrowy | 0-0 |
2023-09-30 - 16:00 | 7 | Gmina Kłomnice - Grom Miedźno | 4-4 |
2023-09-30 - 16:00 | 7 | Kmicic Kruszyna - LKS Kamienica Polska | 0-4 |
2023-09-30 - 16:00 | 7 | Pogoń Blachownia - Grom Cykarzew | 0-1 |
2023-09-30 - 16:00 | 7 | Ajax Częstochowa - Sparta Nowa Wieś | 6-0 |
2023-10-01 - 16:00 | 7 | Płomień Ligota Mała - Płomień Czarny Las | 5-1 |
2023-10-01 - 16:00 | 7 | Unia Widzów - Błękitni Libidza | 3-0 |
2023-10-07 - 15:00 | 8 | Naprzód Ostrowy - Sparta Nowa Wieś | 2-0 |
2023-10-07 - 15:00 | 8 | Grom Cykarzew - Ajax Częstochowa | 1-0 |
2023-10-07 - 15:00 | 8 | Błękitni Libidza - Pogoń Blachownia | 2-4 |
2023-10-07 - 15:00 | 8 | Grom Miedźno - Kmicic Kruszyna | 0-2 |
2023-10-07 - 15:00 | 8 | Płomień Czarny Las - Gmina Kłomnice | 0-5 |
2023-10-07 - 15:00 | 8 | Oksza Łobodno - Płomień Ligota Mała | 0-0 |
2023-10-07 - 15:30 | 8 | LKS Kamienica Polska - Unia Widzów | 5-0 |
2023-10-14 - 14:00 | 9 | Pogoń Blachownia - LKS Kamienica Polska | 2-4 |
2023-10-14 - 15:00 | 9 | Płomień Ligota Mała - Naprzód Ostrowy | 1-4 |
2023-10-14 - 15:00 | 9 | Gmina Kłomnice - Oksza Łobodno | 2-2 |
2023-10-14 - 15:00 | 9 | Unia Widzów - Grom Miedźno | 1-2 |
2023-10-14 - 15:00 | 9 | Ajax Częstochowa - Błękitni Libidza | 2-3 |
2023-10-14 - 15:00 | 9 | Sparta Nowa Wieś - Grom Cykarzew | 2-2 |
2023-10-15 - 15:00 | 9 | Kmicic Kruszyna - Płomień Czarny Las | 3-3 |
2023-10-21 - 15:00 | 10 | Naprzód Ostrowy - Grom Cykarzew | 2-2 |
2023-10-21 - 15:00 | 10 | LKS Kamienica Polska - Ajax Częstochowa | 2-0 |
2023-10-21 - 15:00 | 10 | Grom Miedźno - Pogoń Blachownia | 3-3 |
2023-10-21 - 15:00 | 10 | Płomień Czarny Las - Unia Widzów | 2-0 |
2023-10-21 - 15:00 | 10 | Oksza Łobodno - Kmicic Kruszyna | 0-2 |
2023-10-21 - 15:00 | 10 | Płomień Ligota Mała - Gmina Kłomnice | 3-2 |
2023-10-22 - 15:00 | 10 | Błękitni Libidza - Sparta Nowa Wieś | 1-5 |
2023-10-28 - 14:00 | 11 | Gmina Kłomnice - Naprzód Ostrowy | 1-2 |
2023-10-28 - 14:00 | 11 | Unia Widzów - Oksza Łobodno | 1-2 |
2023-10-28 - 14:00 | 11 | Pogoń Blachownia - Płomień Czarny Las | 3-4 |
2023-10-28 - 14:00 | 11 | Ajax Częstochowa - Grom Miedźno | 2-2 |
2023-10-28 - 14:00 | 11 | Sparta Nowa Wieś - LKS Kamienica Polska | 1-5 |
2023-10-28 - 14:00 | 11 | Grom Cykarzew - Błękitni Libidza | 5-1 |
2023-10-29 - 14:00 | 11 | Kmicic Kruszyna - Płomień Ligota Mała | 0-5 |
2023-11-04 - 14:00 | 12 | Naprzód Ostrowy - Błękitni Libidza | 6-1 |
2023-11-04 - 14:00 | 12 | LKS Kamienica Polska - Grom Cykarzew | 9-0 |
2023-11-04 - 14:00 | 12 | Grom Miedźno - Sparta Nowa Wieś | 4-0 |
2023-11-04 - 14:00 | 12 | Płomień Czarny Las - Ajax Częstochowa | 2-0 |
2023-11-04 - 14:00 | 12 | Oksza Łobodno - Pogoń Blachownia | 1-0 |
2023-11-04 - 14:00 | 12 | Płomień Ligota Mała - Unia Widzów | 5-1 |
2023-11-04 - 14:00 | 12 | Gmina Kłomnice - Kmicic Kruszyna | 4-0 |
2023-11-11 - 13:30 | 13 | Pogoń Blachownia - Płomień Ligota Mała | 1-6 |
2023-11-11 - 13:30 | 13 | Sparta Nowa Wieś - Płomień Czarny Las | 2-3 |
2023-11-11 - 13:30 | 13 | Grom Cykarzew - Grom Miedźno | 0-0 |
2023-11-11 - 13:30 | 13 | Błękitni Libidza - LKS Kamienica Polska | 0-7 |
2023-11-12 - 12:00 | 13 | Ajax Częstochowa - Oksza Łobodno | 2-1 |
2023-11-12 - 13:30 | 13 | Kmicic Kruszyna - Naprzód Ostrowy | 2-3 |
2023-11-12 - 13:30 | 13 | Unia Widzów - Gmina Kłomnice | 0-3 |
2024-03-23 - 15:30 | 14 | Naprzód Ostrowy - LKS Kamienica Polska | 0-8 |
2024-03-23 - 15:30 | 14 | Błękitni Libidza - Grom Miedźno | 3-1 |
2024-03-23 - 15:30 | 14 | Grom Cykarzew - Płomień Czarny Las | 0-1 |
2024-03-23 - 15:30 | 14 | Sparta Nowa Wieś - Oksza Łobodno | 2-2 |
2024-03-23 - 15:30 | 14 | Ajax Częstochowa - Płomień Ligota Mała | 0-2 |
2024-03-23 - 15:30 | 14 | Pogoń Blachownia - Gmina Kłomnice | 2-4 |
2024-03-23 - 15:30 | 14 | Unia Widzów - Kmicic Kruszyna | 1-3 |
2024-03-30 - 13:00 | 15 | Unia Widzów - Naprzód Ostrowy | 0-2 |
2024-03-30 - 13:00 | 15 | Kmicic Kruszyna - Pogoń Blachownia | 3-0 |
2024-03-30 - 13:00 | 15 | Gmina Kłomnice - Ajax Częstochowa | 2-2 |
2024-03-30 - 13:00 | 15 | Płomień Ligota Mała - Sparta Nowa Wieś | 3-0 |
2024-03-30 - 13:00 | 15 | Oksza Łobodno - Grom Cykarzew | 2-1 |
2024-03-30 - 13:00 | 15 | Płomień Czarny Las - Błękitni Libidza | 0-3 |
2024-03-30 - 16:00 | 15 | Grom Miedźno - LKS Kamienica Polska | 0-5 |
2024-04-06 - 17:00 | 16 | Naprzód Ostrowy - Grom Miedźno | 3-2 |
2024-04-06 - 17:00 | 16 | LKS Kamienica Polska - Płomień Czarny Las | 4-2 |
2024-04-06 - 17:00 | 16 | Błękitni Libidza - Oksza Łobodno | 1-1 |
2024-04-06 - 17:00 | 16 | Grom Cykarzew - Płomień Ligota Mała | 2-2 |
2024-04-06 - 17:00 | 16 | Sparta Nowa Wieś - Gmina Kłomnice | 0-2 |
2024-04-06 - 17:00 | 16 | Ajax Częstochowa - Kmicic Kruszyna | 2-0 |
2024-04-06 - 17:00 | 16 | Pogoń Blachownia - Unia Widzów | 0-1 |
2024-04-13 - 17:00 | 17 | Pogoń Blachownia - Naprzód Ostrowy | 0-4 |
2024-04-13 - 17:00 | 17 | Unia Widzów - Ajax Częstochowa | 1-3 |
2024-04-13 - 17:00 | 17 | Gmina Kłomnice - Grom Cykarzew | 5-2 |
2024-04-13 - 17:00 | 17 | Płomień Ligota Mała - Błękitni Libidza | 5-0 |
2024-04-13 - 17:00 | 17 | Oksza Łobodno - LKS Kamienica Polska | 0-2 |
2024-04-13 - 17:00 | 17 | Płomień Czarny Las - Grom Miedźno | 3-0 |
2024-04-14 - 17:00 | 17 | Kmicic Kruszyna - Sparta Nowa Wieś | 5-2 |
2024-04-20 - 11:00 | 18 | LKS Kamienica Polska - Płomień Ligota Mała | 1-2 |
2024-04-20 - 17:00 | 18 | Naprzód Ostrowy - Płomień Czarny Las | 2-2 |
2024-04-20 - 17:00 | 18 | Grom Miedźno - Oksza Łobodno | 4-2 |
2024-04-20 - 17:00 | 18 | Grom Cykarzew - Kmicic Kruszyna | 0-6 |
2024-04-20 - 17:00 | 18 | Sparta Nowa Wieś - Unia Widzów | 5-0 |
2024-04-20 - 17:00 | 18 | Ajax Częstochowa - Pogoń Blachownia | 2-0 |
2024-04-21 - 13:00 | 18 | Błękitni Libidza - Gmina Kłomnice | 3-0 v.o. |
2024-04-27 - 17:00 | 19 | Ajax Częstochowa - Naprzód Ostrowy | 2-1 |
2024-04-27 - 17:00 | 19 | Pogoń Blachownia - Sparta Nowa Wieś | 0-2 |
2024-04-27 - 17:00 | 19 | Unia Widzów - Grom Cykarzew | 0-1 |
2024-04-27 - 17:00 | 19 | Płomień Ligota Mała - Grom Miedźno | 1-0 |
2024-04-27 - 17:00 | 19 | Płomień Czarny Las - Oksza Łobodno | 1-3 |
2024-04-28 - 17:00 | 19 | Kmicic Kruszyna - Błękitni Libidza | 1-2 |
2024-04-28 - 17:00 | 19 | Gmina Kłomnice - LKS Kamienica Polska | 2-0 |
2024-05-01 - 13:00 | 20 | Grom Miedźno - Gmina Kłomnice | 1-3 |
2024-05-01 - 15:00 | 20 | Naprzód Ostrowy - Oksza Łobodno | 0-1 |
2024-05-04 - 11:00 | 20 | LKS Kamienica Polska - Kmicic Kruszyna | 5-1 |
2024-05-04 - 17:00 | 20 | Płomień Czarny Las - Płomień Ligota Mała | 2-2 |
2024-05-04 - 17:00 | 20 | Grom Cykarzew - Pogoń Blachownia | 5-0 |
2024-05-04 - 17:00 | 20 | Sparta Nowa Wieś - Ajax Częstochowa | 0-0 |
2024-05-05 - 13:00 | 20 | Błękitni Libidza - Unia Widzów | 6-3 |
2024-05-11 - 15:00 | 21 | Kmicic Kruszyna - Grom Miedźno | 3-2 |
2024-05-11 - 17:00 | 21 | Sparta Nowa Wieś - Naprzód Ostrowy | 0-1 |
2024-05-11 - 17:00 | 21 | Ajax Częstochowa - Grom Cykarzew | 1-1 |
2024-05-11 - 17:00 | 21 | Pogoń Blachownia - Błękitni Libidza | 0-0 |
2024-05-11 - 17:00 | 21 | Unia Widzów - LKS Kamienica Polska | 0-7 |
2024-05-11 - 17:00 | 21 | Gmina Kłomnice - Płomień Czarny Las | 4-1 |
2024-05-11 - 17:00 | 21 | Płomień Ligota Mała - Oksza Łobodno | 8-0 |
2024-05-18 - 11:00 | 22 | Błękitni Libidza - Ajax Częstochowa | - |
2024-05-18 - 14:30 | 22 | Oksza Łobodno - Gmina Kłomnice | - |
2024-05-18 - 17:00 | 22 | Naprzód Ostrowy - Płomień Ligota Mała | - |
2024-05-18 - 17:00 | 22 | Płomień Czarny Las - Kmicic Kruszyna | - |
2024-05-18 - 17:00 | 22 | Grom Miedźno - Unia Widzów | - |
2024-05-18 - 17:00 | 22 | LKS Kamienica Polska - Pogoń Blachownia | - |
2024-05-18 - 17:00 | 22 | Grom Cykarzew - Sparta Nowa Wieś | - |
2024-05-25 - 17:00 | 23 | Grom Cykarzew - Naprzód Ostrowy | - |
2024-05-25 - 17:00 | 23 | Sparta Nowa Wieś - Błękitni Libidza | - |
2024-05-25 - 17:00 | 23 | Ajax Częstochowa - LKS Kamienica Polska | - |
2024-05-25 - 17:00 | 23 | Pogoń Blachownia - Grom Miedźno | - |
2024-05-25 - 17:00 | 23 | Unia Widzów - Płomień Czarny Las | - |
2024-05-26 - 17:00 | 23 | Kmicic Kruszyna - Oksza Łobodno | - |
2024-05-26 - 18:00 | 23 | Gmina Kłomnice - Płomień Ligota Mała | - |
2024-06-01 - 17:00 | 24 | Naprzód Ostrowy - Gmina Kłomnice | - |
2024-06-01 - 17:00 | 24 | Płomień Ligota Mała - Kmicic Kruszyna | - |
2024-06-01 - 17:00 | 24 | Oksza Łobodno - Unia Widzów | - |
2024-06-01 - 17:00 | 24 | Płomień Czarny Las - Pogoń Blachownia | - |
2024-06-01 - 17:00 | 24 | Grom Miedźno - Ajax Częstochowa | - |
2024-06-01 - 17:00 | 24 | LKS Kamienica Polska - Sparta Nowa Wieś | - |
2024-06-01 - 17:00 | 24 | Błękitni Libidza - Grom Cykarzew | - |
2024-06-08 - 17:00 | 25 | Błękitni Libidza - Naprzód Ostrowy | - |
2024-06-08 - 17:00 | 25 | Grom Cykarzew - LKS Kamienica Polska | - |
2024-06-08 - 17:00 | 25 | Sparta Nowa Wieś - Grom Miedźno | - |
2024-06-08 - 17:00 | 25 | Ajax Częstochowa - Płomień Czarny Las | - |
2024-06-08 - 17:00 | 25 | Pogoń Blachownia - Oksza Łobodno | - |
2024-06-08 - 17:00 | 25 | Unia Widzów - Płomień Ligota Mała | - |
2024-06-08 - 17:00 | 25 | Kmicic Kruszyna - Gmina Kłomnice | - |
2024-06-15 - 17:00 | 26 | Naprzód Ostrowy - Kmicic Kruszyna | - |
2024-06-15 - 17:00 | 26 | Gmina Kłomnice - Unia Widzów | - |
2024-06-15 - 17:00 | 26 | Płomień Ligota Mała - Pogoń Blachownia | - |
2024-06-15 - 17:00 | 26 | Oksza Łobodno - Ajax Częstochowa | - |
2024-06-15 - 17:00 | 26 | Płomień Czarny Las - Sparta Nowa Wieś | - |
2024-06-15 - 17:00 | 26 | Grom Miedźno - Grom Cykarzew | - |
2024-06-15 - 17:00 | 26 | LKS Kamienica Polska - Błękitni Libidza | - |