Klasa B - Nysa LZS ŚLIWICE - LZS ŁĄKA 0-3 (0-2)

0-2 45min. Grzegorz Obrzut
0-3 57min. Łukasz Lewandowski

Śliwice: Dominik Ryś (46Dawid Gagatek ) - Krzysztof Dudek, Łukasz Krzystanek, Tomasz Krzystanek, Marcin Minkowicz, Kewin Sopata, Tomasz Szymański, Mateusz Wąchała, Paweł Wojnicki, Michał Worek (46 Grzegorz Hafenmaier), Gracjan Woźny
Łąka: Mariusz Oleszczyk - Bartosz Chochorowski, Jan Gaweł, Krzysztof Karnaś, Dariusz Krawczyk, Łukasz Lewandowski, Szymon Lisowski, Dariusz Liwowski, Grzegorz Obrzut, Łukasz Oleszczyk, Daniel Tkaczuk

W Śliwicach mecz zakończył się przed czasem. Sędzia przerwał go po tym, jak zawodnicy Śliwic zaczęli się awanturować przy próbie ukarania jednego z ich zawodników (Dawida Gagatka) drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną. W tym momencie Łąka prowadziła 3-0 i być może ten wynik był jedną z przyczyn, dla których Śliwice nie potrafiły się pogodzić z decyzją sędziego.

Do przerwy Łąka prowadziła 2-0 po bramkach Lewandowskiego i Obrzuta, a w 57-ej minucie podwyższyła na 3-0. Chwilę później doszło do przepychanek i... reszty meczu już nie było.