2024-05-05 | |
Piłka nożna | |
I liga | |
Korona Kielce - Piast Gliwice (15:00) | 1-1 |
IV liga | |
Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice (14:00) | 6-2 |
Piłka ręczna | |
II liga kobiet | |
Ruch Chorzów - Karkonosze Jelenia Góra (17:00) | 40-26 |
2024-05-06 | |
Piłka nożna | |
III liga | |
GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice (18:15) | 2-4 |
2024-05-07 | |
Piłka nożna | |
Puchar Okręg Katowice | |
LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. (17:30) | - |
Unia Kalety - Drama Zbrosławice (18:00) | - |
Beskid Skoczów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała (18:00) | - |
2024-05-08 | |
Piłka ręczna | |
II liga | |
Olimpia Piekary - Miedź Legnica (19:00) | - |
2024-05-09 | |
Piłka ręczna | |
III liga kobiet | |
SPR Olkusz - Start Pietrowice (18:00) | - |
Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice (19:00) | - |
2024-05-10 | |
Piłka nożna | |
I liga | |
Piast Gliwice - ŁKS Łódź (18:00) | - |
II liga | |
GKS Tychy - GKS Katowice (20:30) | - |
2024-05-11 | |
Piłka nożna | |
I liga | |
Górnik Zabrze - Stal Mielec (15:00) | - |
III liga | |
Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom (14:00) | - |
IV liga | |
Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork (12:00) | - |
Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra (12:00) | - |
LKS Goczałkowice - Rekord Bielsko-Biała (13:00) | - |
Górnik Polkowice - Pniówek Pawłowice (15:00) | - |
LZS Starowice - Carina Gubin (15:00) | - |
Gwarek Tarnowskie Góry - Raków II Częstochowa (17:00) | - |
Unia Turza Śl. - Ślęza Wrocław (17:00) | - |
Juniorzy CLJ | |
Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz (16:00) | - |
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze (17:00) | - |
Piłka ręczna | |
II liga kobiet | |
Karkonosze Jelenia Góra - Sośnica Gliwice (17:00) | - |
MTS Żory - Ruch Chorzów (19:00) | - |
III liga kobiet | |
Otmęt Krapkowice - Zgoda Ruda Śl. (18:00) | - |
Śląsk Wrocław - Grunwald Ruda Śl. (18:15) | - |
2024-05-12 | |
Piłka nożna | |
II liga | |
Odra Opole - Wisła Płock (15:00) | - |
Terminarz - Klasa W Opole gr. 2
Kolejka 16 - 2018-03-10
Pogoń Prudnik - Orzeł Branice
Victoria Cisek - Unia Głuchołazy
Naprzód Niezdrowice - LZS Jędrzychów
Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice
Odra II Opole - Porawie II Większyce
Włókniarz Kietrz - LZS Przywory
LKS Bodzanów - LZS Racławiczki
LZS Walce - Racłavia Racławice
Kolejka 17 - 2018-03-17
LZS Racławiczki - Racłavia Racławice
LZS Przywory - LKS Bodzanów
Porawie II Większyce - Włókniarz Kietrz
Orzeł Źlinice - Odra II Opole
LZS Jędrzychów - Czarni Otmuchów
Unia Głuchołazy - Naprzód Niezdrowice
Orzeł Branice - Victoria Cisek
Pogoń Prudnik - LZS Walce
Terminarz - V liga Opole
Kolejka 18 - 2018-03-10
Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn
Sparta Paczków - Piast Strzelce Op.
Unia Kolonowskie - Start Namysłów
Unia Krapkowice - Skalnik Gracze
Porawie Większyce - MKS Gogolin
KS Krasiejów - Swornica Czarnowąsy
LZS Głuszyna - LZS Starowice
Małapanew Ozimek - LZS Gronowice
LZS Kup - OKS Olesno
Kolejka 19 - 2018-03-17
LZS Gronowice - OKS Olesno
Małapanew Ozimek - LZS Starowice
Swornica Czarnowąsy - LZS Głuszyna
MKS Gogolin - KS Krasiejów
Skalnik Gracze - Porawie Większyce
Start Namysłów - Unia Krapkowice
Piast Strzelce Op. - Unia Kolonowskie
Chemik Kędzierzyn - Sparta Paczków
Polonia Nysa - LZS Kup
Terminarz - Klasa B Zabrze
Kolejka 14 - 2018-03-17
Start Sierakowice - Naprzód Świbie
LKS Bujaków - Orzeł Stanica
Orły Bojszów - Pogoń Ziemięcice
Naprzód Łubie - Start Kleszczów
Walka Zabrze - Ruch II Kozłów
Drama Kamieniec - Quo Vadis Makoszowy
Kolejka 15 - 2018-03-24
Ruch II Kozłów - Quo Vadis Makoszowy
Start Kleszczów - Walka Zabrze
Pogoń Ziemięcice - Naprzód Łubie
Orzeł Stanica - Orły Bojszów
Naprzód Świbie - LKS Bujaków
Drama Kamieniec - Piast Pawłów
Terminarz - V liga Katowice gr 2
Kolejka 16 - 2018-03-17
MKS Lędziny - LKS Radziechowy
Unia Racibórz - Wilki Wilcza
Odra Wodzisław - Polonia Bytom
GKS II Tychy - LKS Goczałkowice
Drzewiarz Jasienica - Beskid Skoczów
LKS Bełk - Dąb Gaszowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Spójnia Landek
Kuźnia Ustroń - LKS Czaniec
Kolejka 17 - 2018-03-24
Spójnia Landek - LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Dąb Gaszowice
LKS Bełk - Beskid Skoczów
LKS Goczałkowice - Drzewiarz Jasienica
Polonia Bytom - GKS II Tychy
Wilki Wilcza - Odra Wodzisław
LKS Radziechowy - Unia Racibórz
Kuźnia Ustroń - MKS Lędziny
Terminarz - V liga Katowice gr 1
Kolejka 16 - 2018-03-17
RKS Grodziec - Raków II Częstochowa
Szombierki Bytom - Polonia Łaziska G.
Ruch Radzionków - Górnik Piaski
MKS Myszków - Polonia Poraj
Gwarek Ornontowice - Sparta Lubliniec
Piast II Gliwice - Śląsk Świętochłowice
Szczakowianka Jaworzno - Warta Zawiercie
Przemsza Siewierz - Sarmacja Będzin
Kolejka 17 - 2018-03-24
Warta Zawiercie - Sarmacja Będzin
Śląsk Świętochłowice - Szczakowianka Jaworzno
Sparta Lubliniec - Piast II Gliwice
Polonia Poraj - Gwarek Ornontowice
Górnik Piaski - MKS Myszków
Polonia Łaziska G. - Ruch Radzionków
Raków II Częstochowa - Szombierki Bytom
RKS Grodziec - Przemsza Siewierz
Terminarz - IV liga wiosna 2018
Runda wiosenna w IV lidze rozpocznie się 10 marca. Aktualnie lideruje w niej Skra Częstochowa, która ma 3 punkty przewagi nad Stalą Brzeg i Ślęzą Wrocław. Czwarty w tabeli beniaminek z Tarnowskich Gór traci do Skry pięć punktów i wydaje się, że to ta czwórka powinna rozstrzygnąć między sobą sprawę awansu. Na przeciwnym biegunie plasuje się beniaminek z Głubczyc, który w dotychczasowych meczach zgromadził zaledwie 9 puntków i jest praktycznie bez szans na uratowanie się przed spadkiem. Pozostałe drużyny z dołu tabeli prezentują bardziej wyrównany poziom. Lechia Zielona Góra i Unia Turza mają po 18 punktów, a kolejne cztery po 20. Walka o utrzymanie powinna być zacięta i emocjonująca do samego końca.
Nasze drużyny plasują się na różnych pozycjach. Najlepiej po rundzie jesiennej wypada Stal Brzeg, która gra tutaj drugi sezon i drugi sezon rozdaje karty. Świetnie także prezesntuje sie Gwarek Tarnowskie Góry, najlepiej spisujący się beniaminek, zajmujący 4-te miejsce. Rezerwowa drużyna Górnika lokuje się w środku tabeli, nieco niżej Pniówek Pawłowice, na krawędzi za to grupy spadkowej balansuje Ruch Zdzieszowice i Unia Turza. Głubczycka Polonia zamyka niestety ligową tabelę.
Poniżej prezentujemy terminarz rundy wiosennej.
Kolejka 18 - 2018-03-10
Stal Bielsko-Biała - Polonia Głubczyce
Miedź II Legnica - Skra Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała - Stilon Gorzów Wlkp.
Górnik Polkowice - Unia Turza Śl.
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg
Lechia Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze - Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Zdzieszowice - Lechia Zielona Góra
Kolejka 19 - 2018-03-17
Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Zielona Góra
Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice
Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław - Lechia Dzierżoniów
Unia Turza Śl. - Stal Brzeg
Stilon Gorzów Wlkp. - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Głubczyce - Miedź II Legnica
Stal Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice
ASPR ZAWADZKIE - AZS BIAŁA PODLASKA 28-31 (9-18)
Zawadzkie: Dawid Skrzypczyk - Adrian Przybysz (4), Kewin Kubillas (1), Dawid Mięsopust (1), Paweł Zagórowicz (1), Michał Morzyk, Sławomir Donosewicz, Maciej Ścigaj (2), Michał Krygowski (1), Łukasz Całujek (3), Sebastian Danysz (7), Paweł Swat (2), Lesław Kąpa (6)
Biała Podlaska: Łukasz Adamiuk - Przemysław Urbaniak (3), Bartosz Warmijak (2), Bartosz Ziółkowski (4), Karol Nowicki, Dzianis Valyntsau (7), Damian Chmurski, Marcin Stefaniec (6), Maksim Kruchkou (3), Krzysztof Kozłowski, Michał Bekisz (1), Michał Banaś (2), Łukasz Kandora (3)
SOKÓŁ ŁAŃCUT - POGOŃ PRUDNIK 79-71 (23-22, 17-13, 18-17, 21-19)
Sokół Łańcut: Rafał Kulikowski (6), Kamil Zywert (9), Bartłomiej Karolak (11), Adrian Warszawski, Maciej Klima (22), Marek Zywert (25), Maciej Parszewski (3), Artur Włodarczyk (3)Pogoń Prudnik: Jakub Krawczyk (2), Paweł Bogdanowicz (15), Grzegorz Mordzak (15), Patryk Garwol (10), Wiktor Czyżewski (5), Tomasz Prostak (15), Patryk Nowerski (4), Maciej Strzelecki (5), Michał Krawiec
SOŚNICA GLIWICE - AZS WARSZAWA 28-15 (13-5)
Sośnica: Patrycja Wróbel - Aleksandra Walentyńska, Paulina Walus (5), Paulina Kowalczyk (4), Małgorzata Krzymińska (2), Aleksandra Olejarczyk (2), Magdalena Frątczak (4), Natalia Matter, Oliwia Korbel, Aleksandra Kuźnik, Aleksandra Abramowicz (6), Katsiaryna Planitskaya, Karolina Golec (5)Warszawa: Kinga Jóźwik - Katarzyna Pożoga (3), Izabela Maciejewska (1), Paulina Sulborska (1), Martyna Rozmus (2), Marta Colosenco, Martyna Agata (1), Patrycja Kozak (5), Klaudia Cygan (2), Oliwia Kowalkowska, Agnieszka Kuźmicka
RUCH CHORZÓW - MKS LUBLIN 20-41 (13-22)
Ruch: Renata Kayumova - Karolina Kuszka, Karolina Jasinowska (1), Magdalena Drażyk (5), Marcelina Polańska (1), Katarzyna Masłowska (2), Marlena Lesik (3), Viktoria Tyszczak (1), Agnieszka Piotrkowska (2), Natalia Doktorczyk (1), Joanna Rodak, Żaneta Lipok, Natalia Stokowiec (4)Lublin: Aleksandra Januchta - Weronika Gawlik, Gabrijela Besen, Małgorzata Rola (4), Marta Gęga (3), Sylwia Matuszczyk (1), Małgorzata Stasiak (4), Kristina Repelewska (2), Joanna Drabik (2), Valiantsina Nestsiaruk (5), Alesia Mihdaliova (10), Kamila Skrzyniarz (1)
AZS KRAKÓW - POGOŃ PRUDNIK 84-59 (23-9, 19-15, 24-13, 18-22)
AZS Kraków: Piotr Renkiel, Michael Hicks (10), Marcin Nowakowski (9), Jakub Załucki (11), Michał Baran, Marcin Malczyk (5), Jakub Dłuski (13), Aleksander Załucki (6), Karol Sasnal (2), Patryk Pełka (13), Kacper Stalicki (6), Seid Hajrić (9)Pogoń Prudnik: Jakub Krawczyk (3), Dawid Braszka, Rafał Malitka, Grzegorz Mordzak (10), Patryk Garwol (7), Tomasz Prostak (1), Patryk Nowerski (10), Maciej Strzelecki (16), Michał Krawiec (2), Paweł Bogdanowicz (10)
GKS TYCHY - SKK SIEDLCE 96-76 (25-13, 22-17, 23-21, 26-25)
GKS Tychy: Damian Szymczak (19), Filip Małgorzaciak (10), Michał Jankowski (22), Norbert Kulon (3), Marcin Kowalewski (13), Dawid Słupiński (14), Tomasz Deja (8), Jakub Zawadzki, Jakub Fenrych (3), Kacper Majka (4)SKK Siedlce: Karol Obarek (11), Marcin Nędzi (12), Mateusz Migała (5), Rafał Król (12), Dawid Kołodziński (4), Rafał Sobiło (7), Kamil Czosnowski (8), Paweł Lewandowski (2), Rafał Stefanik, Bartosz Wróbel (11), Rafał Rajewicz (4)
ŁKS ŁÓDŹ - OLIMPIA WODZISŁAW 93-63 (29-24, 23-15, 25-9, 16-15)
ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch, Weronika Karpiszuk, Karolina Podkańska (19), Monika Skrzecz (9), Aleksandra Wajler (11), Patrycja Jastrzębska (10), Joanna Łabuz (6), Natalia Gwizdała (28), Edyta Faleńczyk (10)Olimpia Wodzisław: Justyna Kocon (4), Agata Majka (30), Ewelina Najduch (1), Katarzyna Mach (2), Maria Cichy, Katarzyna Klimowska (4), Laura Cichy, Ewa Canert (11), Klaudia Rutkowska (11), Katarzyna Pawlik
CHROBRY GŁUCHOŁAZY - LIDER SWARZĘDZ 66-56 (14-8, 25-13, 21-16, 6-19)
Chrobry Głuchołazy: Sandra Ludwiniak, Klaudia Kucharska (2), Joanna Czarnecka (16), Aneta Bolek (4), Marta Kulak, Aleksandra Dziwińska (14), Karolina Kaczmarek (8), Marlena Deko (9), Małgorzata Zuchora (9), Martyna Stelmach (4)Lider Swarzędz: Martyna Kotula (6), Agata Siwińska (4), Emilia Rutkowska, Anna Gurzęda (12), Magdalena Dedio (11), Magdalena Iwanowicz (8), Dominika Urbaniak (1), Aleksandra Pietraszek (6), Julia Tyszkiewicz (2), Kinga Banach (6)