2024-04-29 | |
Piłka nożna | |
II liga | |
Odra Opole - Motor Lublin (18:00) | 0-2 |
2024-04-30 | |
Piłka ręczna | |
III liga gr. B | |
Orlik Brzeg - MKS Leszno (19:30) | 23-25 |
III liga gr. D | |
AGH Kraków - Górnik Zabrze (18:30) | 39-25 |
III liga kobiet | |
Start Pietrowice - Gmina II Kobierzyce (19:00) | 28-31 |
2024-05-01 | |
Piłka nożna | |
Juniorzy CLJ | |
Widzew Łódź - Odra Opole (14:30) | 3-5 |
2024-05-02 | |
Piłka nożna | |
Juniorzy CLJ | |
Górnik Zabrze - Lech Poznań (11:00) | 1-0 |
2024-05-03 | |
Piłka nożna | |
I liga | |
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze (18:00) | - |
Ruch Chorzów - Lech Poznań (20:30) | - |
II liga | |
Górnik Łęczna - Odra Opole (18:00) | - |
III liga | |
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz (16:00) | - |
IV liga | |
Raków II Częstochowa - Górnik II Zabrze (15:00) | - |
Carina Gubin - Unia Turza Śl. (16:00) | - |
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław (17:00) | - |
2024-05-04 | |
Piłka nożna | |
II liga | |
Lechia Gdańsk - GKS Tychy (17:30) | - |
GKS Katowice - Stal Rzeszów (20:00) | - |
IV liga | |
Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice (17:00) | - |
Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry (17:00) | - |
Piłka ręczna | |
II liga kobiet | |
Sambor Tczew - MTS Żory (16:00) | - |
Sośnica Gliwice - Handball Warszawa (19:00) | - |
III liga kobiet | |
Zgoda Ruda Śl. - SPR Olkusz (16:00) | - |
Tenis stołowy | |
II liga | |
UKS Olesno - KTS II Gliwice (16:00) | - |
2024-05-05 | |
Piłka nożna | |
I liga | |
Korona Kielce - Piast Gliwice (15:00) | - |
IV liga | |
Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice (14:00) | - |
Piłka ręczna | |
II liga kobiet | |
Ruch Chorzów - Karkonosze Jelenia Góra (17:00) | - |
2024-05-06 | |
Piłka nożna | |
III liga | |
GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice (18:15) | - |
LigaNetPl
Piłka ręczna -
III liga
poniedziałek, 28 stycznia 2019 05:40
SIÓDEMKA MYSŁOWICE - VIRET ZAWIERCIE 26-27 (12-14)
Siódemka Mysłowice: Bartosz Aronik, Andrzej Beczek, Mateusz Hajda, Bartosz HorodyŃski, Piotr Kowal, Adam Kruczalok, Wojciech Poloczek, Mateusz RzoŃca, Jacek Sikora, Dominik Sitkiewicz, Jan Stala, Tomasz Wicik, Piotr WiĘckiewicz, Dawid WilkViret Zawiercie: Michał Bednarczyk, Krzysztof Bednarz, Kasper Bomba, Bartosz Borecki, Błażej BurdziŃski, Marcin Kurzawa, Artur Makaruk, Daniel Matysek, Patryk Merta, Jakub Mroczkowski, Daniel Pawlik, Marcin Pietruszka, Paweł WÓjcik, Sergiusz ZagaŁa, Igor ZagaŁa, Karol Żelezik
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
poniedziałek, 28 stycznia 2019 05:40
ŚKPR ŚWIDNICA - OLIMPIA PIEKARY 30-32 (16-14)
ŚKPR Świdnica: Konrad CegŁowski (7), Mateusz Wychowaniec (7), Michał Daszczenko (5), Adam Chmiel (3), Bartosz Żubrowski (3), Sebastian Borowski (1), Karol Kozak (1), Władysław Makowiejew (1), Paweł Starosta (1), Jakub Zaremba (1), Wojciech JabŁoŃski, Damian Olichwer, Jakub Pierzak, Mateusz Redko, Olgierd Etel, Kamil StadnikOlimpia Piekary: Michał RosÓŁ (14), Łukasz PŁonka (7), Szymon Pluczyk (6), Maciej Chromy (2), Szymon Kotalczyk (1), Arkadiusz Kowalski (1), Wojciech Wawrzyniak (1), Kamil Cieniek, Mateusz CieŚlik, Bartosz Jaksik, Artur Kot, Dawid Ludyga, Paweł Zemelka, Mateusz ZiĘba
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 27 stycznia 2019 16:20
MOSM BYTOM - WISŁA SANDOMIERZ 23-31 (12-16)
MOSM Bytom: Grzegorz BartczyŃski, Filip Garczyk, Mateusz GĘsiarz, Paweł Grzywacz, Aleksander Krakowski, Jacek Krauze, Artur Namyslo, Filip Niewrzela, Robert Nosek, Kacper Nowakowski, Marcin Szewczyk, Patryk Talaga, Marcin ZoleŃski, Łukasz ZubowiczWisła Sandomierz: Michał BiaŁkowski, Paweł CiepliŃski, Tomasz Cupisz, Tadeusz Dusak, Mateusz Kabata, Krzysztof PĘgielski, Jakub Rusin, Maciej Sadecki, Daniel Skowron, Arkadiusz Solon, Michał Szklarski, Sebastian Werstler, Dominik Żelazny
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 27 stycznia 2019 06:20
AGH KRAKÓW - GRUNWALD RUDA ŚL. 37-27 (22-14)
AGH Kraków: Mateusz Bednarek, Krzysztof Bielec, Mateusz Bujak, Mateusz Cioroch, Grzegorz Dutka, Konrad Kisiel, Łukasz Kucharzyk, Adrian Najuch, Wojciech Pecka, Artur Smaga, Szczepan Szablej, Adrian Ziaja, Mateusz Zubik
Grunwald Ruda Śl.: Łukasz BŁaŚ, Filip Jarosz, Damian Kapral, Robert Kurzawa, Tomasz Łukawski, Michał NiedŹwiedzki, Jan Pilarz, Jakub SekuŁa, Mirosław Stogowski, Konrad Suchy, Michał Walczak, Adam Wiertelorz, Dawid Żurke
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 27 stycznia 2019 06:20
OSIR KOMPRACHCICE - DZIEWIĄTKA LEGNICA 21-32 (11-18)
OSiR Komprachcice: Kacper Abrahamek (7), Krzysztof Juros (4), Maciej Adamczyk (2), Denis Gotwald (2), Jan Grzebyta (2), Daniel Łacny (2), Tomasz Juros (1), Damian WĘgrzynowicz (1), Mateusz Lellek, Paweł Ludwig, Robert MrÓz, Michał Niewiadomski, Jakub SobkÓw, Marek SitarskiDziewiątka Legnica: Maciej StaŃko (8), Wojciech Szyba (6), Konrad Turalik (5), Dawid Gorczyca (4), Michał KuryŁo (3), Dariusz Piotrowicz (3), Alan KoŚcielny (1), Dawid KrÓl (1), Patryk Siekaniec (1), Damian Borowski, Maksymilian Dajer, Mateusz GŁÓd, Patryk Matuszewski, Marcin Radomski, Dawid RÓŻaŃski, Paweł Wojtusik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 27 stycznia 2019 06:20
ORLIK BRZEG - START KONIN 34-19 (14-9)
Orlik Brzeg: Michał Piech (9), Łukasz Ogorzelec (7), Kamil StypiŃski (6), Arkadiusz Stopka (4), Waldemar CichoŃ (3), Mateusz MiŚ (3), Piotr Sendra (1), Grzegorz Wojcieszek (1), Kamil BŁajda, Krystian Bujak, Tomasz Jarosz, Maksymilian MadaliŃski, Rafał MŁotkowski, Jarosław Dziurgot, Adam Krocz, Mateusz WŁodekStart Konin: Tomasz Trojanowski (6), Marcel UrbaŃski (6), Adrian Grzelka (5), Piotr Jankowski (1), Mikołaj Marcinkowski (1), Bartosz DerdziŃski, Jan Erenc, Jakub Fiedorowicz, Przemysław Hejna, Tomasz Lorencki, Arkadiusz Pawlak, Jakub Pecyna, Dominik UrbaŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 27 stycznia 2019 06:19
GMINA KOBIERZYCE - RUCH CHORZÓW 26-21 (13-8)
Gmina Kobierzyce: Mariola Wiertelak (8), Monika Koprowska (7), Beata Skalska (3), Julia Walczak (3), Martyna Michalak (2), Marta DĄbrowska (1), Kinga Jakubowska (1), Elżbieta WesoŁowska (1), Monika CiesiÓŁka, Monika KaŹmierska, Patrycja KozioŁ, Aleksandra Kucharska, Oliwia Kuriata, Kamila StaszewskaRuch Chorzów: Natalia Doktorczyk (6), Katarzyna MasŁowska (5), Magdalena DraŻyk (3), Agnieszka Piotrkowska (3), Żaneta Lipok (1), Aleksandra SÓjka (1), Natalia Stokowiec (1), Viktoria Tyszczak (1), Patrycja Chojnacka, Sandra Kiel, Karolina Kuszka, Marcelina PolaŃska, Joanna Rodak, Wiktoria Bednarek, Katarzyna Czarnik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 26 stycznia 2019 17:00
AZS KIELCE - BKS BOCHNIA 24-27 (15-15)
AZS Kielce: Mikołaj Banasik, Adrian Godzwon, Filip GrdeŃ, Łukasz Kurek, Filip Łuczkiewicz, Krzysztof Matuszewski, Patryk Mazur, Kacper Nawara, Jakub PajĄczkowski, Jakub Pawelec, Maciej RĄczka, Damian Spytek, Szymon Żaba-ŻabiŃskiBKS Bochnia: Michał DobrzaŃski, Wojciech Dziedzic, Maciej Grech, Marcin Jakubowski, Kamil Liszkiewicz, Wojciech Magiera, Przemysław Mucha, Piotr SĄdowicz, Iwo StopczyŃski, Tomasz Wolnik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 26 stycznia 2019 06:59
OSTROVIA OSTRÓW - OLIMP GRODKÓW 23-24 (12-12)
Ostrovia Ostrów: Patryk Marciniak (5), Adrian Wojkowski (5), Erwin Stachowski (4), Artur Brychcy (3), Damian Krzywda (3), Jakub Przybylski (1), Patryk Staniek (1), Mateusz Wojciechowski (1), Michał BiegaŃski, Patryk Foluszny, Mateusz Foterek, Grzegorz Salamon, Artsiom Skryba, Mateusz Kryszczak, Kacper Taczka, Szymon WojciechowskiOlimp Grodków: Sebastian Kolanko (5), Maciej Maciejewski (5), Dawid MierzwiŃski (4), Kamil Rogaczewski (3), Denis Hertel (2), Marcel Ungier (2), Rafał GÓrny (1), Miłosz StĘpieŃ (1), Łukasz Szulc (1), Paweł Chmiel, Patryk Koszyk, Kamil Kulej, Paweł ŁĄgiewka, Marcin MŁoczyŃski, Tomasz Marcyniuk, Kacper Turyniewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
czwartek, 24 stycznia 2019 08:19
IMPERIUM II KATOWICE - HANDBALL RZESZÓW 22-20 (9-11)
Imperium II Katowice: Agnieszka DraŻyk (6), Dominika Krzysteczko (5), Anna Andrzejczyk (3), Agnieszka Jalowietzki (3), Martyna Jelitko (2), Sandra KaŁĘka (2), Milena Knop (1), Magdalena Bala, Barbara Bielat, Karolina Kroll, Katarzyna Loranc, Ines PawŁowska, Wiktoria Zaborska, Agata Opitek, Julia Stolarczyk, Zofia SzakowskaHandball Rzeszów: Paulina Lasek (5), Gabriela Warias (4), Aleksandra DĘbiak (2), Magdalena DŁugosz (2), Julia Nykiel (2), Dominika Puchalska (2), Julia Ginalska (1), Julia Jamrozik (1), Aneta Rembisz (1), Weronika BebŁo, Wiktoria Flak, Paulina Lampara, Anna StapiŃska, Julia Tereszak, Anita Ziajka, Wiktoria Wolak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
czwartek, 24 stycznia 2019 08:19
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SIÓDEMKA MYSŁOWICE 26-28 (11-12)
Zagłębie Sosnowiec: Tomasz Postawa (8), Łukasz Szlinger (5), Jakub Bujoczek (3), Oktawiusz JarzĄbek (3), Olaf Korzyniec (3), Marcin Liwocha (2), Oskar Solecki (1), Mateusz Śwircz (1), Michał Ferczykowski, Jakub Fidyt, Gabriel GaŁĘziowski, Michał Mentel, Rafał Ratuszniak, Eryk Świercz, Jakub OkoŃ, Piotr TomkiewiczSiódemka Mysłowice: Mateusz Hajda (12), Jacek Sikora (6), Tomasz Wicik (3), Andrzej Beczek (2), Piotr Kowal (2), Bartosz HorodyŃski (1), Wojciech Poloczek (1), Piotr WiĘckiewicz (1), Bartosz Aronik, Adam Kruczalok, Dominik Sitkiewicz, Dawid Wilk, Krzysztof Witkowicz, Filip Gnyp, Jacek Korczyk, Jan Stala
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
poniedziałek, 21 stycznia 2019 20:18
VIRET ZAWIERCIE - MOSM BYTOM 37-31 (22-15)
Viret Zawiercie: Michał Bednarczyk (9), Mateusz Bugaj (9), Marcin Kurzawa (6), Artur Makaruk (4), Daniel Pawlik (3), Patryk Merta (2), Igor ZagaŁa (2), Krzysztof Bednarz (1), Paweł WÓjcik (1), Bartosz Borecki, Błażej BurdziŃski, Igor KoŁa, Daniel Matysek, Jakub Mroczkowski, Marcin Pietruszka, Karol ŻelezikMOSM Bytom: Robert Nosek (11), Artur Namyslo (9), Filip Niewrzela (5), Patryk Talaga (3), Filip Garczyk (2), Kacper Nowakowski (1), Paweł Grzywacz, Aleksander Krakowski, Marcin Szewczyk, Marcin ZoleŃski, Łukasz Zubowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
poniedziałek, 21 stycznia 2019 20:18
OTMĘT KRAPKOWICE - BESKID NOWY SĄCZ 29-35 (15-14)
Otmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik (8), Katarzyna Medwid (5), Sabina Orlik (5), Agnieszka GoŁĄbek (3), Agnieszka Kochanowska-wistuba (3), Bożena KuŹmik (3), Kinga ŁapszyŃska (2), Aleksandra KoŁodziej, Klaudia Kruk, Patrycja Mazurkiewicz, Marcelina MigoŃ, Wiktoria PuŻaŃska, Aleksandra Szwajkiewicz, Magdalena Bielecka, Nina NastaŁek, Paulina ZabirkaBeskid Nowy Sącz: Karolina PŁachta (12), Agnieszka LeŚniak (10), Kamila Dzidek (5), Izabela Kulig (3), Weronika Janik (2), Patrycja ZŁocka (2), Kamila Baran (1), Paulina Nowak, Justyna Pacholarz, Afrodyta Poniewierska, Klaudia SokoŁowska, Wiktoria Wolanin, Sylwia Bodziony, Alicja Chajdecka, Karolina LeŚniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 20 stycznia 2019 07:36
MOTO JELCZ OŁAWA - OSIR KOMPRACHCICE 37-27 (18-15)
Moto Jelcz Oława: Denys Chushkin (8), Jan Gass (7), Pavlo Loik (6), Grzegorz Rutkowski (5), Bartosz Padula (3), Jakub Pejcha (3), Piotr Wojtaszek (3), Mikołaj Duda (1), Radosław ZajĄc (1), Andrii German, Jakub JaskÓlski, Michał Letki, Kamil Rak, Maciej ZĄbekOSiR Komprachcice: Kacper Abrahamek (7), Damian WĘgrzynowicz (6), Maciej Adamczyk (5), Denis Gotwald (3), Tomasz Juros (2), Daniel Łacny (2), Jan Grzebyta (1), Michał Niewiadomski (1), Piotr Hyl, Bartłomiej JasiÓwka, Mateusz Lellek, Szymon Lisek, Robert MrÓz, Jakub SobkÓw
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 281 z 551