Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Głubczyce 2 (gr 13),
2017/2018
Kolejka 1 | ||
20-08-2017 (N) - 17:00 | Ruch Zubrzyce - Pogoń Wojnowice | 3-4 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Polonia Ściborzyce | 4-2 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | LKS Babice - Zryw Wysoka | 3-2 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Fortuna Chomiąża | 1-9 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - Rolnik Lewice | 2-3 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - Kresowianka Nowa Wieś | 0-3 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - LKS Rozumice | 5-2 |
Kolejka 2 | ||
27-08-2017 (N) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - Pogoń Wojnowice | 4-1 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Ruch Zubrzyce | 2-1 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - LZS Maciowakrze | 0-7 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Egipt Krzyżowice | 2-5 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Pogranicze Mokre | 2-0 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Zryw Wysoka - Fortuna Chomiąża | 4-4 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - LKS Babice | 5-1 |
Kolejka 3 | ||
03-09-2017 (N) - 17:00 | LKS Babice - Polonia Ściborzyce | 1-4 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Fortuna Chomiąża - Sokół Boguchwałów | 2-2 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - Zryw Wysoka | 1-7 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Stal Grobniki - Egipt Krzyżowice | 3-5 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - Rolnik Lewice | 0-4 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Ruch Zubrzyce - Kresowianka Nowa Wieś | 13-1 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - LKS Rozumice | 9-1 |
Kolejka 4 | ||
10-09-2017 (N) - 16:00 | Polonia Ściborzyce - LKS Rozumice | 3-1 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Pogoń Wojnowice | 1-10 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | Rolnik Lewice - Ruch Zubrzyce | 3-1 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | Stal Grobniki - LZS Maciowakrze | 2-6 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | Zryw Wysoka - Egipt Krzyżowice | 4-2 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | Pogranicze Mokre - Sokół Boguchwałów | 3-5 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | LKS Babice - Fortuna Chomiąża | 5-4 |
Kolejka 5 | ||
17-09-2017 (N) - 16:00 | Fortuna Chomiąża - Polonia Ściborzyce | 2-2 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | Pogranicze Mokre - LKS Babice | 4-0 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | Egipt Krzyżowice - Sokół Boguchwałów | 0-6 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | LZS Maciowakrze - Zryw Wysoka | 4-2 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | Ruch Zubrzyce - Stal Grobniki | 8-0 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | Pogoń Wojnowice - Rolnik Lewice | 5-0 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | LKS Rozumice - Kresowianka Nowa Wieś | 9-1 |
Kolejka 6 | ||
24-09-2017 (N) - 16:00 | Rolnik Lewice - LKS Rozumice | 2-2 |
24-09-2017 (N) - 16:00 | Stal Grobniki - Pogoń Wojnowice | 3-1 |
24-09-2017 (N) - 16:00 | Zryw Wysoka - Ruch Zubrzyce | 6-2 |
24-09-2017 (N) - 16:00 | Sokół Boguchwałów - LZS Maciowakrze | 4-0 |
24-09-2017 (N) - 16:00 | LKS Babice - Egipt Krzyżowice | 12-3 |
24-09-2017 (N) - 16:00 | Fortuna Chomiąża - Pogranicze Mokre | 6-1 |
19-11-2017 (N) - 13:00 | Polonia Ściborzyce - Kresowianka Nowa Wieś | 8-0 |
Kolejka 7 | ||
01-10-2017 (N) - 15:00 | Pogranicze Mokre - Polonia Ściborzyce | 3-5 |
01-10-2017 (N) - 15:00 | Egipt Krzyżowice - Fortuna Chomiąża | 0-7 |
01-10-2017 (N) - 15:00 | LZS Maciowakrze - LKS Babice | 2-5 |
01-10-2017 (N) - 15:00 | Ruch Zubrzyce - Sokół Boguchwałów | 3-3 |
01-10-2017 (N) - 15:00 | Pogoń Wojnowice - Zryw Wysoka | 1-2 |
01-10-2017 (N) - 15:00 | Stal Grobniki - LKS Rozumice | 4-0 |
01-10-2017 (N) - 15:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Rolnik Lewice | 1-8 |
Kolejka 8 | ||
08-10-2017 (N) - 15:00 | Polonia Ściborzyce - Rolnik Lewice | 6-0 |
08-10-2017 (N) - 15:00 | Stal Grobniki - Kresowianka Nowa Wieś | 4-0 |
08-10-2017 (N) - 15:00 | Zryw Wysoka - LKS Rozumice | 7-0 |
08-10-2017 (N) - 15:00 | Sokół Boguchwałów - Pogoń Wojnowice | 2-3 |
08-10-2017 (N) - 15:00 | LKS Babice - Ruch Zubrzyce | 6-0 |
08-10-2017 (N) - 15:00 | Fortuna Chomiąża - LZS Maciowakrze | 2-2 |
08-10-2017 (N) - 15:00 | Pogranicze Mokre - Egipt Krzyżowice | 7-0 |
Kolejka 9 | ||
15-10-2017 (N) - 15:00 | Egipt Krzyżowice - Polonia Ściborzyce | 0-6 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | LZS Maciowakrze - Pogranicze Mokre | 4-3 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Ruch Zubrzyce - Fortuna Chomiąża | 3-5 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Pogoń Wojnowice - LKS Babice | 2-0 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | LKS Rozumice - Sokół Boguchwałów | 0-6 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Zryw Wysoka | 2-4 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Stal Grobniki - Rolnik Lewice | 8-2 |
Kolejka 10 | ||
22-10-2017 (N) - 14:00 | Stal Grobniki - Polonia Ściborzyce | 1-3 |
22-10-2017 (N) - 14:00 | Zryw Wysoka - Rolnik Lewice | 1-0 |
22-10-2017 (N) - 14:00 | Sokół Boguchwałów - Kresowianka Nowa Wieś | 14-0 |
22-10-2017 (N) - 14:00 | LKS Babice - LKS Rozumice | 8-1 |
22-10-2017 (N) - 14:00 | Fortuna Chomiąża - Pogoń Wojnowice | 5-1 |
22-10-2017 (N) - 14:00 | Pogranicze Mokre - Ruch Zubrzyce | 2-4 |
22-10-2017 (N) - 14:00 | Egipt Krzyżowice - LZS Maciowakrze | 1-4 |
Kolejka 11 | ||
28-10-2017 (So) - 13:00 | Rolnik Lewice - Sokół Boguchwałów | 0-9 |
29-10-2017 (N) - 13:00 | LZS Maciowakrze - Polonia Ściborzyce | 2-3 |
29-10-2017 (N) - 13:00 | Ruch Zubrzyce - Egipt Krzyżowice | 2-2 |
29-10-2017 (N) - 13:00 | Pogoń Wojnowice - Pogranicze Mokre | 4-1 |
29-10-2017 (N) - 13:00 | LKS Rozumice - Fortuna Chomiąża | 1-2 |
29-10-2017 (N) - 13:00 | Kresowianka Nowa Wieś - LKS Babice | 2-5 |
29-10-2017 (N) - 13:00 | Stal Grobniki - Zryw Wysoka | 3-3 |
Kolejka 12 | ||
05-11-2017 (N) - 13:00 | Polonia Ściborzyce - Zryw Wysoka | 3-1 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Stal Grobniki - Sokół Boguchwałów | 1-3 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | LKS Babice - Rolnik Lewice | 1-3 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Fortuna Chomiąża - Kresowianka Nowa Wieś | 8-1 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Pogranicze Mokre - LKS Rozumice | 3-2 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Egipt Krzyżowice - Pogoń Wojnowice | 0-5 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | LZS Maciowakrze - Ruch Zubrzyce | 3-1 |
Kolejka 13 | ||
11-11-2017 (So) - 13:00 | Rolnik Lewice - Fortuna Chomiąża | 1-4 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Zryw Wysoka - Sokół Boguchwałów | 3-0 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Stal Grobniki - LKS Babice | 3-0 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Pogranicze Mokre | 1-13 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | LKS Rozumice - Egipt Krzyżowice | 2-2 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Pogoń Wojnowice - LZS Maciowakrze | 2-2 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Ruch Zubrzyce - Polonia Ściborzyce | 1-7 |
Kolejka 14 | ||
03-05-2018 (Cz) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - Sokół Boguchwałów | 4-1 |
03-05-2018 (Cz) - 17:00 | Zryw Wysoka - LKS Babice | 3-4 |
03-05-2018 (Cz) - 14:00 | Fortuna Chomiąża - Stal Grobniki | 6-4 |
03-05-2018 (Cz) - 17:00 | Rolnik Lewice - Pogranicze Mokre | 1-4 |
03-05-2018 (Cz) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Egipt Krzyżowice | 0-3 |
03-05-2018 (Cz) - 17:00 | LKS Rozumice - LZS Maciowakrze | - |
03-05-2018 (Cz) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Ruch Zubrzyce | 1-1 |
Kolejka 15 | ||
25-03-2018 (N) - 16:00 | Pogoń Wojnowice - Polonia Ściborzyce | 2-2 |
25-03-2018 (N) - 16:00 | Ruch Zubrzyce - LKS Rozumice | 2-1 |
25-03-2018 (N) - 16:00 | LZS Maciowakrze - Kresowianka Nowa Wieś | 11-0 |
25-03-2018 (N) - 16:00 | Egipt Krzyżowice - Rolnik Lewice | 0-7 v.o. |
25-03-2018 (N) - 16:00 | Pogranicze Mokre - Stal Grobniki | 1-3 |
25-03-2018 (N) - 16:00 | Fortuna Chomiąża - Zryw Wysoka | 1-2 |
25-03-2018 (N) - 16:00 | LKS Babice - Sokół Boguchwałów | 1-1 |
Kolejka 16 | ||
08-04-2018 (N) - 16:00 | Polonia Ściborzyce - LKS Babice | 4-1 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Sokół Boguchwałów - Fortuna Chomiąża | 1-1 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Zryw Wysoka - Pogranicze Mokre | 3-1 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Egipt Krzyżowice - Stal Grobniki | 0-8 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Rolnik Lewice - LZS Maciowakrze | 3-3 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Ruch Zubrzyce | 0-8 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | LKS Rozumice - Pogoń Wojnowice | 1-3 |
Kolejka 17 | ||
15-04-2018 (N) - 16:00 | LKS Rozumice - Polonia Ściborzyce | 3-8 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | Pogoń Wojnowice - Kresowianka Nowa Wieś | 9-0 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | Ruch Zubrzyce - Rolnik Lewice | 1-3 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | LZS Maciowakrze - Stal Grobniki | 2-4 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | Egipt Krzyżowice - Zryw Wysoka | 0-4 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | Sokół Boguchwałów - Pogranicze Mokre | 3-2 |
15-04-2018 (N) - 14:00 | Fortuna Chomiąża - LKS Babice | 3-0 v.o. |
Kolejka 18 | ||
22-04-2018 (N) - 16:30 | Polonia Ściborzyce - Fortuna Chomiąża | 2-4 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | LKS Babice - Pogranicze Mokre | 0-0 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | Sokół Boguchwałów - Egipt Krzyżowice | 10-2 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | Zryw Wysoka - LZS Maciowakrze | 4-1 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | Stal Grobniki - Ruch Zubrzyce | 5-1 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | Rolnik Lewice - Pogoń Wojnowice | 1-0 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | Kresowianka Nowa Wieś - LKS Rozumice | 1-4 |
Kolejka 19 | ||
29-04-2018 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Polonia Ściborzyce | 2-11 |
29-04-2018 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Rolnik Lewice | 5-1 |
29-04-2018 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Stal Grobniki | 4-2 |
29-04-2018 (N) - 17:00 | Ruch Zubrzyce - Zryw Wysoka | 2-2 |
29-04-2018 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - Sokół Boguchwałów | 2-2 |
29-04-2018 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - LKS Babice | 1-5 |
29-04-2018 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - Fortuna Chomiąża | 1-2 |
Kolejka 20 | ||
05-05-2018 (So) - 17:00 | LKS Babice - LZS Maciowakrze | 4-2 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - Pogranicze Mokre | 6-2 |
06-05-2018 (N) - 14:00 | Fortuna Chomiąża - Egipt Krzyżowice | 4-2 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Ruch Zubrzyce | 3-3 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | Zryw Wysoka - Pogoń Wojnowice | 3-1 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Stal Grobniki | 0-1 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Kresowianka Nowa Wieś | 13-0 |
Kolejka 21 | ||
13-05-2018 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Polonia Ściborzyce | 1-6 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Stal Grobniki | 0-11 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Zryw Wysoka | 1-8 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Sokół Boguchwałów | 4-3 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Ruch Zubrzyce - LKS Babice | 1-2 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - Fortuna Chomiąża | 1-1 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - Pogranicze Mokre | 0-11 |
Kolejka 22 | ||
19-05-2018 (So) - 16:30 | Fortuna Chomiąża - Ruch Zubrzyce | 10-0 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - Egipt Krzyżowice | 17-2 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - LZS Maciowakrze | 5-4 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | LKS Babice - Pogoń Wojnowice | 0-0 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - LKS Rozumice | 3-3 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Zryw Wysoka - Kresowianka Nowa Wieś | 0-3 v.o. |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Stal Grobniki | 0-3 |
Kolejka 23 | ||
27-05-2018 (N) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - Stal Grobniki | 2-0 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - Zryw Wysoka | 0-1 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Sokół Boguchwałów | 0-16 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - LKS Babice | 2-3 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Fortuna Chomiąża | 1-5 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | Ruch Zubrzyce - Pogranicze Mokre | 1-3 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - Egipt Krzyżowice | 7-0 |
Kolejka 24 | ||
03-06-2018 (N) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - LZS Maciowakrze | 7-3 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - Ruch Zubrzyce | 5-5 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - Pogoń Wojnowice | 0-3 v.o. |
03-06-2018 (N) - 14:00 | Fortuna Chomiąża - LKS Rozumice | 7-0 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | LKS Babice - Kresowianka Nowa Wieś | 10-0 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Rolnik Lewice | 4-1 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | Zryw Wysoka - Stal Grobniki | 5-0 |
Kolejka 25 | ||
10-06-2018 (N) - 17:00 | Zryw Wysoka - Polonia Ściborzyce | 3-1 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Stal Grobniki | 3-2 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Rolnik Lewice - LKS Babice | 3-7 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Kresowianka Nowa Wieś - Fortuna Chomiąża | 1-6 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | LKS Rozumice - Pogranicze Mokre | 1-1 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Pogoń Wojnowice - Egipt Krzyżowice | 7-2 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Ruch Zubrzyce - LZS Maciowakrze | 3-4 |
Kolejka 26 | ||
17-06-2018 (N) - 17:00 | LZS Maciowakrze - Pogoń Wojnowice | 2-1 |
17-06-2018 (N) - 17:00 | Egipt Krzyżowice - LKS Rozumice | 4-2 |
17-06-2018 (N) - 17:00 | Pogranicze Mokre - Kresowianka Nowa Wieś | 11-0 |
17-06-2018 (N) - 17:00 | Fortuna Chomiąża - Rolnik Lewice | 5-0 |
17-06-2018 (N) - 17:00 | LKS Babice - Stal Grobniki | 2-1 |
17-06-2018 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Zryw Wysoka | 5-3 |
17-06-2018 (N) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - Ruch Zubrzyce | 7-1 |