Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Sosnowiec,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
19-08-2017 (So) - 17:00 | KS Wysoka - Promień Strzemieszyce M. | 1-1 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - Unia II Dąbrowa Górnicza | 2-0 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Zew Kazimierz - Łazowianka II Łazy | 5-3 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Zagłębiak Tucznawa - AKS II Niwka | 2-0 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Warta Zawiercie - KS Giebło | 0-3 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Orzeł II Dąbie - KS Preczów | 1-15 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | KS Dąbrowa - Strażak Nowa Wieś | 0-2 |
Kolejka 2 | ||
26-08-2017 (So) - 17:00 | KS Wysoka - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2-4 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Promień Strzemieszyce M. - KS Dąbrowa | 5-0 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Jedność Strzyżowice - Strażak Nowa Wieś | 2-0 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | AKS II Niwka - Zew Kazimierz | 2-1 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | KS Giebło - Zagłębiak Tucznawa | 0-7 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | KS Preczów - Warta Zawiercie | 7-0 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Unia II Dąbrowa Górnicza - Orzeł II Dąbie | 1-1 |
Kolejka 3 | ||
30-08-2017 (Śr) - 17:30 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - Promień Strzemieszyce M. | 7-1 |
30-08-2017 (Śr) - 17:30 | Orzeł II Dąbie - KS Wysoka | 3-0 |
30-08-2017 (Śr) - 17:30 | Warta Zawiercie - Unia II Dąbrowa Górnicza | 2-2 |
30-08-2017 (Śr) - 17:30 | Zagłębiak Tucznawa - KS Preczów | 0-5 |
30-08-2017 (Śr) - 17:30 | Zew Kazimierz - KS Giebło | 3-2 |
30-08-2017 (Śr) - 17:30 | Łazowianka II Łazy - Strażak Nowa Wieś | 5-1 |
30-08-2017 (Śr) - 17:30 | KS Dąbrowa - Jedność Strzyżowice | 1-2 |
Kolejka 4 | ||
02-09-2017 (So) - 17:00 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - Orzeł II Dąbie | 3-0 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | KS Wysoka - Warta Zawiercie | 4-0 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Promień Strzemieszyce M. - Jedność Strzyżowice | 0-1 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Łazowianka II Łazy - KS Dąbrowa | 4-1 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | AKS II Niwka - Strażak Nowa Wieś | 3-1 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | KS Preczów - Zew Kazimierz | 6-2 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Unia II Dąbrowa Górnicza - Zagłębiak Tucznawa | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
09-09-2017 (So) - 17:00 | Zew Kazimierz - Unia II Dąbrowa Górnicza | 2-1 |
10-09-2017 (N) - 16:30 | Orzeł II Dąbie - Promień Strzemieszyce M. | 8-2 |
10-09-2017 (N) - 16:30 | Warta Zawiercie - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1-5 |
10-09-2017 (N) - 16:30 | Zagłębiak Tucznawa - KS Wysoka | 4-1 |
10-09-2017 (N) - 16:30 | KS Giebło - Strażak Nowa Wieś | 5-0 |
10-09-2017 (N) - 16:30 | KS Dąbrowa - AKS II Niwka | 4-2 |
10-09-2017 (N) - 16:30 | Jedność Strzyżowice - Łazowianka II Łazy | 2-1 |
Kolejka 6 | ||
16-09-2017 (So) - 11:00 | Promień Strzemieszyce M. - Łazowianka II Łazy | 0-4 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - Zagłębiak Tucznawa | 2-0 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | KS Wysoka - Zew Kazimierz | 1-0 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | AKS II Niwka - Jedność Strzyżowice | 3-2 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | KS Giebło - KS Dąbrowa | 1-0 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | KS Preczów - Strażak Nowa Wieś | 7-0 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | Orzeł II Dąbie - Warta Zawiercie | 4-2 |
Kolejka 7 | ||
23-09-2017 (So) - 16:00 | Zew Kazimierz - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1-1 |
24-09-2017 (N) - 11:00 | Jedność Strzyżowice - KS Giebło | 0-4 |
24-09-2017 (N) - 16:00 | KS Dąbrowa - KS Preczów | 1-4 |
24-09-2017 (N) - 16:00 | Unia II Dąbrowa Górnicza - Strażak Nowa Wieś | 1-1 |
25-11-2017 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Promień Strzemieszyce M. | 2-3 |
25-11-2017 (So) - 11:00 | Zagłębiak Tucznawa - Orzeł II Dąbie | 5-2 |
26-11-2017 (N) - 13:00 | Łazowianka II Łazy - AKS II Niwka | 3-2 |
Kolejka 8 | ||
30-09-2017 (So) - 11:00 | Promień Strzemieszyce M. - AKS II Niwka | 1-5 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | KS Giebło - Łazowianka II Łazy | 4-1 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | KS Preczów - Jedność Strzyżowice | 3-0 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | KS Wysoka - Strażak Nowa Wieś | 3-1 |
01-10-2017 (N) - 16:00 | Unia II Dąbrowa Górnicza - KS Dąbrowa | 4-1 |
01-10-2017 (N) - 16:00 | Orzeł II Dąbie - Zew Kazimierz | 3-3 |
01-10-2017 (N) - 16:00 | Warta Zawiercie - Zagłębiak Tucznawa | 3-5 |
Kolejka 9 | ||
07-10-2017 (So) - 15:30 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - Strażak Nowa Wieś | 8-0 |
07-10-2017 (So) - 15:30 | Zew Kazimierz - Warta Zawiercie | 4-0 |
07-10-2017 (So) - 15:30 | Jedność Strzyżowice - Unia II Dąbrowa Górnicza | 1-1 |
07-10-2017 (So) - 11:30 | AKS II Niwka - KS Giebło | 0-7 |
08-10-2017 (N) - 15:30 | Zagłębiak Tucznawa - Promień Strzemieszyce M. | 2-2 |
08-10-2017 (N) - 12:00 | KS Dąbrowa - KS Wysoka | 0-3 |
08-10-2017 (N) - 15:30 | Łazowianka II Łazy - KS Preczów | 2-2 |
Kolejka 10 | ||
14-10-2017 (So) - 15:00 | KS Preczów - AKS II Niwka | 13-0 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | KS Wysoka - Jedność Strzyżowice | 1-0 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - KS Dąbrowa | 2-0 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Zagłębiak Tucznawa - Zew Kazimierz | 1-2 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Orzeł II Dąbie - Strażak Nowa Wieś | 3-4 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Unia II Dąbrowa Górnicza - Łazowianka II Łazy | 3-1 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Promień Strzemieszyce M. - KS Giebło | 1-0 |
Kolejka 11 | ||
21-10-2017 (So) - 15:00 | Zew Kazimierz - Promień Strzemieszyce M. | 3-0 |
22-10-2017 (N) - 15:00 | Warta Zawiercie - Strażak Nowa Wieś | 2-1 |
22-10-2017 (N) - 15:00 | KS Dąbrowa - Orzeł II Dąbie | 2-6 |
22-10-2017 (N) - 11:00 | Jedność Strzyżowice - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 0-2 |
22-10-2017 (N) - 15:00 | Łazowianka II Łazy - KS Wysoka | 8-0 |
22-10-2017 (N) - 15:00 | AKS II Niwka - Unia II Dąbrowa Górnicza | 0-0 |
22-10-2017 (N) - 11:00 | KS Giebło - KS Preczów | 1-3 |
Kolejka 12 | ||
28-10-2017 (So) - 14:00 | KS Wysoka - AKS II Niwka | 2-3 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - Łazowianka II Łazy | 1-2 |
29-10-2017 (N) - 14:00 | Promień Strzemieszyce M. - KS Preczów | 0-8 |
29-10-2017 (N) - 14:00 | Orzeł II Dąbie - Jedność Strzyżowice | 0-3 v.o. |
29-10-2017 (N) - 14:00 | Unia II Dąbrowa Górnicza - KS Giebło | 1-1 |
11-03-2018 (N) - 11:00 | Warta Zawiercie - KS Dąbrowa | 2-3 |
11-03-2018 (N) - 13:00 | Zagłębiak Tucznawa - Strażak Nowa Wieś | 1-1 |
Kolejka 13 | ||
04-11-2017 (So) - 13:30 | KS Preczów - Unia II Dąbrowa Górnicza | 2-2 |
04-11-2017 (So) - 13:30 | Zew Kazimierz - Strażak Nowa Wieś | 4-0 |
05-11-2017 (N) - 13:30 | KS Dąbrowa - Zagłębiak Tucznawa | 1-7 |
05-11-2017 (N) - 11:00 | Jedność Strzyżowice - Warta Zawiercie | 0-2 |
05-11-2017 (N) - 13:30 | Łazowianka II Łazy - Orzeł II Dąbie | 7-1 |
05-11-2017 (N) - 13:30 | AKS II Niwka - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 4-6 |
05-11-2017 (N) - 13:30 | KS Giebło - KS Wysoka | 3-0 |
Kolejka 14 | ||
11-11-2017 (So) - 13:00 | Promień Strzemieszyce M. - Unia II Dąbrowa Górnicza | 4-0 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Zew Kazimierz - KS Dąbrowa | 3-0 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | KS Wysoka - KS Preczów | 1-3 |
11-11-2017 (So) - 11:00 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - KS Giebło | 3-2 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Orzeł II Dąbie - AKS II Niwka | 7-4 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Warta Zawiercie - Łazowianka II Łazy | 1-5 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Zagłębiak Tucznawa - Jedność Strzyżowice | 6-1 |
Kolejka 15 | ||
18-11-2017 (So) - 13:00 | Unia II Dąbrowa Górnicza - KS Wysoka | 6-0 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | KS Preczów - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 4-0 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Promień Strzemieszyce M. - Strażak Nowa Wieś | 2-0 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Jedność Strzyżowice - Zew Kazimierz | 1-1 |
19-11-2017 (N) - 13:00 | Łazowianka II Łazy - Zagłębiak Tucznawa | 5-3 |
19-11-2017 (N) - 13:00 | AKS II Niwka - Warta Zawiercie | 1-2 |
19-11-2017 (N) - 13:00 | KS Giebło - Orzeł II Dąbie | 3-0 v.o. |
Kolejka 16 | ||
18-03-2018 (N) - 15:30 | KS Preczów - Orzeł II Dąbie | 3-2 |
18-03-2018 (N) - 15:30 | AKS II Niwka - Zagłębiak Tucznawa | 3-0 v.o. |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Promień Strzemieszyce M. - KS Wysoka | 2-1 |
31-03-2018 (So) - 12:00 | KS Giebło - Warta Zawiercie | 6-1 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Łazowianka II Łazy - Zew Kazimierz | 1-1 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Strażak Nowa Wieś - KS Dąbrowa | 0-0 |
25-04-2018 (Śr) - 17:30 | Unia II Dąbrowa Górnicza - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 6-2 |
Kolejka 17 | ||
24-03-2018 (So) - 15:30 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - KS Wysoka | 3-4 |
25-03-2018 (N) - 15:30 | KS Dąbrowa - Promień Strzemieszyce M. | 3-2 |
25-03-2018 (N) - 15:30 | Strażak Nowa Wieś - Jedność Strzyżowice | 4-1 |
25-03-2018 (N) - 15:30 | Zew Kazimierz - AKS II Niwka | 3-0 v.o. |
25-03-2018 (N) - 15:30 | Zagłębiak Tucznawa - KS Giebło | 1-1 |
25-03-2018 (N) - 15:30 | Warta Zawiercie - KS Preczów | 0-6 |
25-03-2018 (N) - 15:30 | Orzeł II Dąbie - Unia II Dąbrowa Górnicza | 2-2 |
Kolejka 18 | ||
04-04-2018 (Śr) - 17:00 | Promień Strzemieszyce M. - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 3-2 |
04-04-2018 (Śr) - 17:00 | KS Wysoka - Orzeł II Dąbie | 2-1 |
04-04-2018 (Śr) - 17:00 | Unia II Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie | 3-4 |
04-04-2018 (Śr) - 17:00 | KS Preczów - Zagłębiak Tucznawa | 5-0 |
04-04-2018 (Śr) - 17:00 | KS Giebło - Zew Kazimierz | 2-1 |
04-04-2018 (Śr) - 17:00 | Strażak Nowa Wieś - Łazowianka II Łazy | 1-4 |
04-04-2018 (Śr) - 17:00 | Jedność Strzyżowice - KS Dąbrowa | 3-3 |
Kolejka 19 | ||
07-04-2018 (So) - 17:00 | Strażak Nowa Wieś - AKS II Niwka | 3-0 v.o. |
07-04-2018 (So) - 17:00 | Zew Kazimierz - KS Preczów | 1-2 |
07-04-2018 (So) - 17:00 | Zagłębiak Tucznawa - Unia II Dąbrowa Górnicza | 1-0 |
07-04-2018 (So) - 17:00 | Orzeł II Dąbie - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 6-1 |
08-04-2018 (N) - 17:00 | Warta Zawiercie - KS Wysoka | 3-3 |
08-04-2018 (N) - 17:00 | KS Dąbrowa - Łazowianka II Łazy | 0-3 |
08-04-2018 (N) - 17:00 | Jedność Strzyżowice - Promień Strzemieszyce M. | 1-3 |
Kolejka 20 | ||
14-04-2018 (So) - 17:00 | KS Wysoka - Zagłębiak Tucznawa | 0-2 |
14-04-2018 (So) - 17:00 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie | 2-1 |
15-04-2018 (N) - 17:00 | AKS II Niwka - KS Dąbrowa | 3-0 v.o. |
15-04-2018 (N) - 17:00 | Promień Strzemieszyce M. - Orzeł II Dąbie | 3-4 |
15-04-2018 (N) - 17:00 | Łazowianka II Łazy - Jedność Strzyżowice | 5-1 |
15-04-2018 (N) - 17:00 | Unia II Dąbrowa Górnicza - Zew Kazimierz | 0-3 |
15-04-2018 (N) - 17:00 | Strażak Nowa Wieś - KS Giebło | 2-2 |
Kolejka 21 | ||
21-04-2018 (So) - 17:00 | Zew Kazimierz - KS Wysoka | 2-0 |
22-04-2018 (N) - 17:00 | Łazowianka II Łazy - Promień Strzemieszyce M. | 9-3 |
22-04-2018 (N) - 17:00 | Jedność Strzyżowice - AKS II Niwka | 3-0 v.o. |
22-04-2018 (N) - 17:00 | KS Dąbrowa - KS Giebło | 1-3 |
22-04-2018 (N) - 17:00 | Strażak Nowa Wieś - KS Preczów | 1-4 |
22-04-2018 (N) - 17:00 | Zagłębiak Tucznawa - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1-2 |
22-04-2018 (N) - 17:00 | Warta Zawiercie - Orzeł II Dąbie | 4-1 |
Kolejka 22 | ||
28-04-2018 (So) - 17:00 | Orzeł II Dąbie - Zagłębiak Tucznawa | 1-1 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - Zew Kazimierz | 2-2 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Strażak Nowa Wieś - Unia II Dąbrowa Górnicza | 4-0 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | KS Preczów - KS Dąbrowa | 3-2 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | AKS II Niwka - Łazowianka II Łazy | 0-3 v.o. |
29-04-2018 (N) - 17:00 | KS Giebło - Jedność Strzyżowice | 1-0 |
29-04-2018 (N) - 17:00 | Promień Strzemieszyce M. - Warta Zawiercie | 1-1 |
Kolejka 23 | ||
31-03-2018 (So) - 10:30 | Jedność Strzyżowice - KS Preczów | 1-10 |
01-05-2018 (Wt) - 15:30 | Strażak Nowa Wieś - KS Wysoka | 1-0 |
02-05-2018 (Śr) - 17:30 | AKS II Niwka - Promień Strzemieszyce M. | 0-3 v.o. |
02-05-2018 (Śr) - 17:30 | Łazowianka II Łazy - KS Giebło | 0-1 |
02-05-2018 (Śr) - 17:30 | KS Dąbrowa - Unia II Dąbrowa Górnicza | 5-4 |
02-05-2018 (Śr) - 17:30 | Zew Kazimierz - Orzeł II Dąbie | 4-1 |
02-05-2018 (Śr) - 17:30 | Zagłębiak Tucznawa - Warta Zawiercie | 9-0 |
Kolejka 24 | ||
22-04-2018 (N) - 17:00 | Unia II Dąbrowa Górnicza - Jedność Strzyżowice | 4-2 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | KS Preczów - Łazowianka II Łazy | 10-2 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | KS Wysoka - KS Dąbrowa | 0-2 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | Promień Strzemieszyce M. - Zagłębiak Tucznawa | 0-7 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | Warta Zawiercie - Zew Kazimierz | 0-0 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | Strażak Nowa Wieś - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1-2 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | KS Giebło - AKS II Niwka | 3-0 v.o. |
Kolejka 25 | ||
12-05-2018 (So) - 17:00 | Zew Kazimierz - Zagłębiak Tucznawa | 3-1 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | KS Giebło - Promień Strzemieszyce M. | 0-3 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | AKS II Niwka - KS Preczów | 0-3 v.o. |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Łazowianka II Łazy - Unia II Dąbrowa Górnicza | 8-1 |
13-05-2018 (N) - 11:00 | Jedność Strzyżowice - KS Wysoka | 3-3 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | KS Dąbrowa - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 2-2 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Strażak Nowa Wieś - Orzeł II Dąbie | 1-2 |
Kolejka 26 | ||
19-05-2018 (So) - 17:00 | KS Preczów - KS Giebło | 2-3 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Promień Strzemieszyce M. - Zew Kazimierz | 1-4 |
19-05-2018 (So) - 16:00 | KS Wysoka - Łazowianka II Łazy | 2-2 |
19-05-2018 (So) - 14:00 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - Jedność Strzyżowice | 2-3 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Strażak Nowa Wieś - Warta Zawiercie | 0-3 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Orzeł II Dąbie - KS Dąbrowa | 5-1 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Unia II Dąbrowa Górnicza - AKS II Niwka | 3-0 v.o. |
Kolejka 27 | ||
26-05-2018 (So) - 17:00 | KS Preczów - Promień Strzemieszyce M. | 12-1 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Jedność Strzyżowice - Orzeł II Dąbie | 2-1 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | KS Giebło - Unia II Dąbrowa Górnicza | 1-0 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | AKS II Niwka - KS Wysoka | 0-3 v.o. |
27-05-2018 (N) - 17:00 | Łazowianka II Łazy - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 10-2 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | KS Dąbrowa - Warta Zawiercie | 1-1 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | Strażak Nowa Wieś - Zagłębiak Tucznawa | 1-4 |
Kolejka 28 | ||
23-05-2018 (Śr) - 18:00 | Unia II Dąbrowa Górnicza - KS Preczów | 1-3 |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Strażak Nowa Wieś - Zew Kazimierz | 0-5 |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Zagłębiak Tucznawa - KS Dąbrowa | 6-1 |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Warta Zawiercie - Jedność Strzyżowice | 1-5 |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Orzeł II Dąbie - Łazowianka II Łazy | 3-7 |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - AKS II Niwka | 3-0 v.o. |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | KS Wysoka - KS Giebło | 3-4 |
Kolejka 29 | ||
02-06-2018 (So) - 11:00 | Unia II Dąbrowa Górnicza - Promień Strzemieszyce M. | 4-6 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | KS Preczów - KS Wysoka | 9-1 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | KS Giebło - Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 3-1 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | AKS II Niwka - Orzeł II Dąbie | 0-3 v.o. |
03-06-2018 (N) - 17:00 | Łazowianka II Łazy - Warta Zawiercie | 3-1 |
03-06-2018 (N) - 11:00 | Jedność Strzyżowice - Zagłębiak Tucznawa | 2-1 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | KS Dąbrowa - Zew Kazimierz | 0-3 |
Kolejka 30 | ||
09-06-2018 (So) - 17:00 | Strażak Nowa Wieś - Promień Strzemieszyce M. | 4-1 |
09-06-2018 (So) - 17:00 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza - KS Preczów | 4-6 |
09-06-2018 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - AKS II Niwka | 3-0 v.o. |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Zew Kazimierz - Jedność Strzyżowice | 5-1 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Zagłębiak Tucznawa - Łazowianka II Łazy | 1-5 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Orzeł II Dąbie - KS Giebło | 4-2 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | KS Wysoka - Unia II Dąbrowa Górnicza | 1-2 |