Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Częstochowa 1,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
19-08-2017 (So) - 17:00 | Naprzód Ostrowy - Błękitni Libidza | 0-3 v.o. |
19-08-2017 (So) - 11:00 | Znicz Kłobuck - Maraton Waleńczów | 8-0 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Orlik Blachownia - Liswarta Popów | 0-0 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Liswarta Krzepice | 1-3 |
19-08-2017 (So) - 16:00 | Oksza Łobodno - Grom Miedźno | 7-0 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Junior Szarlejka - Grom Cykarzew | 0-1 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | LKS Aleksandria - Sokół Wręczyca W. | 0-1 |
Kolejka 2 | ||
26-08-2017 (So) - 14:30 | Znicz Kłobuck - LKS Aleksandria | 11-0 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Orlik Blachownia | 1-1 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Maraton Waleńczów - Błękitni Libidza | 1-4 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Oksza Łobodno | 4-0 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Grom Miedźno - Junior Szarlejka | 3-4 |
27-08-2017 (N) - 11:00 | Grom Cykarzew - Naprzód Ostrowy | 5-0 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Liswarta Popów - Płomień Czarny Las | 3-0 v.o. |
Kolejka 3 | ||
02-09-2017 (So) - 17:00 | LKS Aleksandria - Maraton Waleńczów | 3-1 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Sokół Wręczyca W. | 0-3 v.o. |
02-09-2017 (So) - 11:00 | Oksza Łobodno - Liswarta Popów | 4-0 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Junior Szarlejka - Liswarta Krzepice | 2-1 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Błękitni Libidza - Grom Cykarzew | 4-1 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Naprzód Ostrowy - Grom Miedźno | 4-2 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Orlik Blachownia - Znicz Kłobuck | 0-7 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2017 (So) - 17:00 | Maraton Waleńczów - Grom Cykarzew | 0-4 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | Grom Miedźno - Błękitni Libidza | 2-1 |
09-09-2017 (So) - 11:00 | Liswarta Krzepice - Naprzód Ostrowy | 3-2 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | Liswarta Popów - Junior Szarlejka | 3-2 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Oksza Łobodno | 0-3 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | Znicz Kłobuck - Płomień Czarny Las | 4-2 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | LKS Aleksandria - Orlik Blachownia | 1-3 |
Kolejka 5 | ||
16-09-2017 (So) - 16:30 | Orlik Blachownia - Maraton Waleńczów | 6-0 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Płomień Czarny Las - LKS Aleksandria | 4-0 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Oksza Łobodno - Znicz Kłobuck | 0-3 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Junior Szarlejka - Sokół Wręczyca W. | 2-4 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Naprzód Ostrowy - Liswarta Popów | 2-1 |
16-09-2017 (So) - 11:00 | Błękitni Libidza - Liswarta Krzepice | 3-2 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Grom Cykarzew - Grom Miedźno | 1-0 |
Kolejka 6 | ||
23-09-2017 (So) - 16:30 | Maraton Waleńczów - Grom Miedźno | 0-4 |
23-09-2017 (So) - 11:00 | Liswarta Krzepice - Grom Cykarzew | 8-1 |
23-09-2017 (So) - 16:30 | Znicz Kłobuck - Junior Szarlejka | 10-1 |
23-09-2017 (So) - 16:30 | LKS Aleksandria - Oksza Łobodno | 0-5 |
23-09-2017 (So) - 16:30 | Orlik Blachownia - Płomień Czarny Las | 1-0 |
27-09-2017 (Śr) - 16:30 | Liswarta Popów - Błękitni Libidza | 1-1 |
18-11-2017 (So) - 11:00 | Sokół Wręczyca W. - Naprzód Ostrowy | 6-3 |
Kolejka 7 | ||
30-09-2017 (So) - 16:00 | Płomień Czarny Las - Maraton Waleńczów | 5-1 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Oksza Łobodno - Orlik Blachownia | 7-3 |
30-09-2017 (So) - 11:00 | Junior Szarlejka - LKS Aleksandria | 0-3 v.o. |
30-09-2017 (So) - 14:00 | Naprzód Ostrowy - Znicz Kłobuck | 0-7 |
30-09-2017 (So) - 11:00 | Błękitni Libidza - Sokół Wręczyca W. | 8-1 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Grom Cykarzew - Liswarta Popów | 3-1 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Grom Miedźno - Liswarta Krzepice | 2-0 |
Kolejka 8 | ||
07-10-2017 (So) - 15:30 | Maraton Waleńczów - Liswarta Krzepice | 1-5 |
07-10-2017 (So) - 15:30 | Liswarta Popów - Grom Miedźno | 3-1 |
07-10-2017 (So) - 15:30 | Sokół Wręczyca W. - Grom Cykarzew | 5-0 |
07-10-2017 (So) - 15:30 | Znicz Kłobuck - Błękitni Libidza | 8-0 |
07-10-2017 (So) - 15:30 | LKS Aleksandria - Naprzód Ostrowy | 0-4 |
07-10-2017 (So) - 15:30 | Orlik Blachownia - Junior Szarlejka | 3-1 |
07-10-2017 (So) - 15:30 | Płomień Czarny Las - Oksza Łobodno | 1-2 |
Kolejka 9 | ||
14-10-2017 (So) - 15:00 | Oksza Łobodno - Maraton Waleńczów | 7-1 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Naprzód Ostrowy - Orlik Blachownia | 2-0 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Błękitni Libidza - LKS Aleksandria | 5-2 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Grom Cykarzew - Znicz Kłobuck | 0-6 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Grom Miedźno - Sokół Wręczyca W. | 0-2 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Liswarta Krzepice - Liswarta Popów | 5-0 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Junior Szarlejka - Płomień Czarny Las | 2-5 |
Kolejka 10 | ||
21-10-2017 (So) - 13:00 | Znicz Kłobuck - Grom Miedźno | 7-0 |
21-10-2017 (So) - 14:30 | Maraton Waleńczów - Liswarta Popów | 0-5 |
21-10-2017 (So) - 14:30 | Orlik Blachownia - Błękitni Libidza | 2-2 |
21-10-2017 (So) - 14:30 | Płomień Czarny Las - Naprzód Ostrowy | 2-1 |
21-10-2017 (So) - 14:30 | Oksza Łobodno - Junior Szarlejka | 3-0 |
21-10-2017 (So) - 14:30 | Sokół Wręczyca W. - Liswarta Krzepice | 1-2 |
22-10-2017 (N) - 14:30 | LKS Aleksandria - Grom Cykarzew | 2-1 |
Kolejka 11 | ||
28-10-2017 (So) - 14:00 | Naprzód Ostrowy - Oksza Łobodno | 0-2 |
28-10-2017 (So) - 11:00 | Błękitni Libidza - Płomień Czarny Las | 1-5 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Grom Cykarzew - Orlik Blachownia | 2-1 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Grom Miedźno - LKS Aleksandria | 5-2 |
28-10-2017 (So) - 11:00 | Liswarta Krzepice - Znicz Kłobuck | 0-3 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Liswarta Popów - Sokół Wręczyca W. | 3-1 |
29-10-2017 (N) - 14:00 | Junior Szarlejka - Maraton Waleńczów | 2-2 |
Kolejka 12 | ||
04-11-2017 (So) - 13:30 | Maraton Waleńczów - Sokół Wręczyca W. | 1-9 |
04-11-2017 (So) - 13:30 | Znicz Kłobuck - Liswarta Popów | 7-0 |
04-11-2017 (So) - 13:30 | Orlik Blachownia - Grom Miedźno | 4-3 |
04-11-2017 (So) - 13:30 | Płomień Czarny Las - Grom Cykarzew | 2-0 |
04-11-2017 (So) - 13:30 | Oksza Łobodno - Błękitni Libidza | 1-1 |
05-11-2017 (N) - 11:00 | LKS Aleksandria - Liswarta Krzepice | 0-3 |
05-11-2017 (N) - 13:30 | Junior Szarlejka - Naprzód Ostrowy | 0-1 |
Kolejka 13 | ||
11-11-2017 (So) - 13:00 | Naprzód Ostrowy - Maraton Waleńczów | 5-1 |
11-11-2017 (So) - 11:00 | Błękitni Libidza - Junior Szarlejka | 2-0 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Grom Cykarzew - Oksza Łobodno | 1-0 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Grom Miedźno - Płomień Czarny Las | 0-2 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Liswarta Krzepice - Orlik Blachownia | 2-0 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Liswarta Popów - LKS Aleksandria | 6-1 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Sokół Wręczyca W. - Znicz Kłobuck | 0-3 |
Kolejka 14 | ||
25-03-2018 (N) - 15:00 | Maraton Waleńczów - Znicz Kłobuck | 0-14 |
25-04-2018 (Śr) - 18:00 | Grom Miedźno - Oksza Łobodno | 2-1 |
30-04-2018 (Pn) - 17:30 | Liswarta Popów - Orlik Blachownia | 3-2 |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - LKS Aleksandria | 2-4 |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Płomień Czarny Las | 2-1 |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | Grom Cykarzew - Junior Szarlejka | 5-1 |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | Błękitni Libidza - Naprzód Ostrowy | 3-2 |
Kolejka 15 | ||
31-03-2018 (So) - 11:00 | Błękitni Libidza - Maraton Waleńczów | 3-1 |
31-03-2018 (So) - 16:00 | Naprzód Ostrowy - Grom Cykarzew | 0-5 |
31-03-2018 (So) - 16:00 | Junior Szarlejka - Grom Miedźno | 1-2 |
31-03-2018 (So) - 16:00 | Oksza Łobodno - Liswarta Krzepice | 3-3 |
31-03-2018 (So) - 16:00 | Płomień Czarny Las - Liswarta Popów | 3-1 |
31-03-2018 (So) - 11:00 | Orlik Blachownia - Sokół Wręczyca W. | 0-2 |
31-03-2018 (So) - 16:00 | LKS Aleksandria - Znicz Kłobuck | 0-9 |
Kolejka 16 | ||
07-04-2018 (So) - 16:00 | Maraton Waleńczów - LKS Aleksandria | 1-3 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Znicz Kłobuck - Orlik Blachownia | 2-0 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Sokół Wręczyca W. - Płomień Czarny Las | 0-1 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Liswarta Popów - Oksza Łobodno | 0-4 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Liswarta Krzepice - Junior Szarlejka | 1-1 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Grom Miedźno - Naprzód Ostrowy | 0-1 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Grom Cykarzew - Błękitni Libidza | 2-3 |
Kolejka 17 | ||
14-04-2018 (So) - 16:00 | Grom Cykarzew - Maraton Waleńczów | 3-1 |
14-04-2018 (So) - 11:00 | Błękitni Libidza - Grom Miedźno | 2-0 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Naprzód Ostrowy - Liswarta Krzepice | 1-4 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Junior Szarlejka - Liswarta Popów | 0-1 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Oksza Łobodno - Sokół Wręczyca W. | 3-0 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Płomień Czarny Las - Znicz Kłobuck | 0-4 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Orlik Blachownia - LKS Aleksandria | 0-1 |
Kolejka 18 | ||
21-04-2018 (So) - 17:00 | Maraton Waleńczów - Orlik Blachownia | 1-5 |
21-04-2018 (So) - 17:00 | LKS Aleksandria - Płomień Czarny Las | 1-0 |
21-04-2018 (So) - 12:00 | Znicz Kłobuck - Oksza Łobodno | 5-0 |
21-04-2018 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Junior Szarlejka | 0-0 |
21-04-2018 (So) - 17:00 | Liswarta Popów - Naprzód Ostrowy | 1-5 |
21-04-2018 (So) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Błękitni Libidza | 1-0 |
21-04-2018 (So) - 17:00 | Grom Miedźno - Grom Cykarzew | 6-2 |
Kolejka 19 | ||
28-04-2018 (So) - 17:00 | Grom Miedźno - Maraton Waleńczów | 5-1 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Grom Cykarzew - Liswarta Krzepice | 2-1 |
28-04-2018 (So) - 11:00 | Błękitni Libidza - Liswarta Popów | 8-1 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Junior Szarlejka - Znicz Kłobuck | 0-8 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Oksza Łobodno - LKS Aleksandria | 4-2 |
28-04-2018 (So) - 11:00 | Płomień Czarny Las - Orlik Blachownia | 3-4 |
29-04-2018 (N) - 16:00 | Naprzód Ostrowy - Sokół Wręczyca W. | 1-2 |
Kolejka 20 | ||
05-05-2018 (So) - 17:00 | Orlik Blachownia - Oksza Łobodno | 3-1 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | LKS Aleksandria - Junior Szarlejka | 1-1 |
05-05-2018 (So) - 11:00 | Znicz Kłobuck - Naprzód Ostrowy | 4-0 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Błękitni Libidza | 2-3 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Liswarta Popów - Grom Cykarzew | 4-1 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Grom Miedźno | 3-0 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | Maraton Waleńczów - Płomień Czarny Las | 4-6 |
Kolejka 21 | ||
12-05-2018 (So) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Maraton Waleńczów | 9-0 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Grom Miedźno - Liswarta Popów | 1-1 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Grom Cykarzew - Sokół Wręczyca W. | 5-2 |
12-05-2018 (So) - 11:00 | Błękitni Libidza - Znicz Kłobuck | 0-6 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Junior Szarlejka - Orlik Blachownia | 0-3 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Oksza Łobodno - Płomień Czarny Las | 2-1 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Naprzód Ostrowy - LKS Aleksandria | 4-1 |
Kolejka 22 | ||
19-05-2018 (So) - 17:00 | Maraton Waleńczów - Oksza Łobodno | 0-6 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Junior Szarlejka | 3-0 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Orlik Blachownia - Naprzód Ostrowy | 4-0 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | LKS Aleksandria - Błękitni Libidza | 1-3 |
19-05-2018 (So) - 14:00 | Znicz Kłobuck - Grom Cykarzew | 8-0 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Grom Miedźno | 4-0 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Liswarta Popów - Liswarta Krzepice | 0-4 |
Kolejka 23 | ||
26-05-2018 (So) - 17:00 | Liswarta Popów - Maraton Waleńczów | 3-1 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Sokół Wręczyca W. | 4-1 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Grom Miedźno - Znicz Kłobuck | 1-5 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Grom Cykarzew - LKS Aleksandria | 10-0 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Błękitni Libidza - Orlik Blachownia | 4-0 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Naprzód Ostrowy - Płomień Czarny Las | 2-2 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Junior Szarlejka - Oksza Łobodno | 2-4 |
Kolejka 24 | ||
02-06-2018 (So) - 17:30 | Maraton Waleńczów - Junior Szarlejka | 6-1 |
02-06-2018 (So) - 17:30 | Oksza Łobodno - Naprzód Ostrowy | 3-2 |
02-06-2018 (So) - 17:30 | Płomień Czarny Las - Błękitni Libidza | 2-1 |
02-06-2018 (So) - 17:30 | Orlik Blachownia - Grom Cykarzew | 3-3 |
02-06-2018 (So) - 17:30 | LKS Aleksandria - Grom Miedźno | 2-6 |
02-06-2018 (So) - 17:30 | Znicz Kłobuck - Liswarta Krzepice | 3-1 |
02-06-2018 (So) - 17:30 | Sokół Wręczyca W. - Liswarta Popów | 7-0 |
Kolejka 25 | ||
09-06-2018 (So) - 17:30 | Sokół Wręczyca W. - Maraton Waleńczów | 4-0 |
09-06-2018 (So) - 17:30 | Liswarta Popów - Znicz Kłobuck | 0-7 |
09-06-2018 (So) - 17:30 | Liswarta Krzepice - LKS Aleksandria | 7-0 |
09-06-2018 (So) - 17:30 | Grom Miedźno - Orlik Blachownia | 1-0 |
09-06-2018 (So) - 16:30 | Grom Cykarzew - Płomień Czarny Las | 3-2 |
09-06-2018 (So) - 17:30 | Błękitni Libidza - Oksza Łobodno | 2-1 |
09-06-2018 (So) - 17:30 | Naprzód Ostrowy - Junior Szarlejka | 3-1 |
Kolejka 26 | ||
16-06-2018 (So) - 17:30 | Junior Szarlejka - Błękitni Libidza | 3-2 |
16-06-2018 (So) - 17:30 | Oksza Łobodno - Grom Cykarzew | 4-2 |
16-06-2018 (So) - 17:30 | Płomień Czarny Las - Grom Miedźno | 3-0 |
16-06-2018 (So) - 17:30 | Orlik Blachownia - Liswarta Krzepice | 0-0 |
16-06-2018 (So) - 17:30 | LKS Aleksandria - Liswarta Popów | 2-1 |
16-06-2018 (So) - 17:30 | Znicz Kłobuck - Sokół Wręczyca W. | 10-2 |
16-06-2018 (So) - 17:30 | Maraton Waleńczów - Naprzód Ostrowy | 1-6 |