Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Bielsko-Biała,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
05-08-2017 (So) - 17:00 | Tempo Puńców - Góral Żywiec | 2-4 |
05-08-2017 (So) - 17:00 | LKS Bestwina - Orzeł Łękawica | 1-0 |
05-08-2017 (So) - 17:00 | Spójnia Zebrzydowice - LKS Pruchna | 2-2 |
05-08-2017 (So) - 17:00 | Koszarawa Żywiec - Błyskawica Drogomyśl | 1-1 |
06-08-2017 (N) - 17:00 | KS Wisła - MRKS Czechowice | 2-3 |
06-08-2017 (N) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - Skałka Żabnica | 4-4 |
06-08-2017 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Cukrownik Chybie | 2-4 |
06-08-2017 (N) - 16:00 | Czarni Jaworze - GLKS Wilkowice | 5-0 |
Kolejka 2 | ||
12-08-2017 (So) - 17:00 | KS Wisła - Pasjonat Dankowice | 1-1 |
12-08-2017 (So) - 16:00 | Skałka Żabnica - Koszarawa Żywiec | 1-2 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice | 2-1 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | Cukrownik Chybie - Czarni Jaworze | 4-1 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | MRKS Czechowice - Góral Żywiec | 1-0 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | LKS Bestwina - Tempo Puńców | 1-1 |
13-08-2017 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - LKS Leśna | 5-1 |
15-08-2017 (Wt) - 17:00 | GLKS Wilkowice - Orzeł Łękawica | 1-7 |
Kolejka 3 | ||
19-08-2017 (So) - 14:00 | Koszarawa Żywiec - KS Wisła | 2-1 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Spójnia Zebrzydowice - Skałka Żabnica | 2-1 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Orzeł Łękawica - Cukrownik Chybie | 0-1 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Tempo Puńców - GLKS Wilkowice | 4-0 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Góral Żywiec - LKS Bestwina | 1-2 |
20-08-2017 (N) - 16:00 | Czarni Jaworze - LKS Pruchna | 1-0 |
20-08-2017 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Błyskawica Drogomyśl | 3-2 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - MRKS Czechowice | 1-2 |
Kolejka 4 | ||
26-08-2017 (So) - 17:00 | MRKS Czechowice - LKS Bestwina | 3-2 |
26-08-2017 (So) - 14:00 | GLKS Wilkowice - Góral Żywiec | 1-4 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Cukrownik Chybie - Tempo Puńców | 3-0 |
26-08-2017 (So) - 15:00 | Błyskawica Drogomyśl - Czarni Jaworze | 3-1 |
26-08-2017 (So) - 16:00 | Skałka Żabnica - LKS Leśna | 1-2 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | KS Wisła - Spójnia Zebrzydowice | 6-0 |
27-08-2017 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Orzeł Łękawica | 2-0 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - Koszarawa Żywiec | 1-3 |
Kolejka 5 | ||
02-09-2017 (So) - 17:00 | Koszarawa Żywiec - MRKS Czechowice | 1-2 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Spójnia Zebrzydowice - Pasjonat Dankowice | 0-5 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Czarni Jaworze - Skałka Żabnica | 3-3 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Orzeł Łękawica - Błyskawica Drogomyśl | 1-4 |
02-09-2017 (So) - 16:00 | Góral Żywiec - Cukrownik Chybie | 1-1 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | LKS Bestwina - GLKS Wilkowice | 5-1 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Tempo Puńców - LKS Pruchna | 2-1 |
03-09-2017 (N) - 15:00 | LKS Leśna - KS Wisła | 2-4 |
Kolejka 6 | ||
09-09-2017 (So) - 17:00 | Cukrownik Chybie - LKS Bestwina | 0-0 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | Błyskawica Drogomyśl - Tempo Puńców | 2-1 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | Skałka Żabnica - Orzeł Łękawica | 2-5 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | KS Wisła - Czarni Jaworze | 2-1 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | Koszarawa Żywiec - Spójnia Zebrzydowice | 1-0 |
10-09-2017 (N) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - LKS Leśna | 6-1 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Góral Żywiec | 1-1 |
10-09-2017 (N) - 17:00 | MRKS Czechowice - GLKS Wilkowice | 6-0 |
Kolejka 7 | ||
15-09-2017 (Pt) - 16:30 | Orzeł Łękawica - KS Wisła | 1-3 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Spójnia Zebrzydowice - MRKS Czechowice | 1-9 |
16-09-2017 (So) - 15:00 | Czarni Jaworze - Pasjonat Dankowice | 1-2 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Tempo Puńców - Skałka Żabnica | 4-1 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Góral Żywiec - Błyskawica Drogomyśl | 2-1 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | LKS Bestwina - LKS Pruchna | 0-1 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | GLKS Wilkowice - Cukrownik Chybie | 1-1 |
17-09-2017 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Koszarawa Żywiec | 1-3 |
Kolejka 8 | ||
27-09-2017 (Śr) - 16:30 | Spójnia Zebrzydowice - LKS Leśna | 2-1 |
10-10-2017 (Wt) - 16:00 | LKS Pruchna - GLKS Wilkowice | 1-1 |
11-10-2017 (Śr) - 16:00 | Błyskawica Drogomyśl - LKS Bestwina | 1-2 |
11-10-2017 (Śr) - 16:00 | Skałka Żabnica - Góral Żywiec | 1-5 |
11-10-2017 (Śr) - 16:00 | KS Wisła - Tempo Puńców | 1-0 |
12-10-2017 (Cz) - 16:30 | Pasjonat Dankowice - Orzeł Łękawica | 3-2 |
18-10-2017 (Śr) - 16:00 | Koszarawa Żywiec - Czarni Jaworze | 0-2 |
18-10-2017 (Śr) - 16:00 | MRKS Czechowice - Cukrownik Chybie | 5-1 |
Kolejka 9 | ||
30-09-2017 (So) - 16:00 | Czarni Jaworze - Spójnia Zebrzydowice | 3-2 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Orzeł Łękawica - Koszarawa Żywiec | 1-1 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Tempo Puńców - Pasjonat Dankowice | 3-7 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Góral Żywiec - KS Wisła | 2-2 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | LKS Bestwina - Skałka Żabnica | 2-0 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | GLKS Wilkowice - Błyskawica Drogomyśl | 0-2 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Cukrownik Chybie - LKS Pruchna | 2-2 |
01-10-2017 (N) - 15:00 | LKS Leśna - MRKS Czechowice | 1-4 |
Kolejka 10 | ||
07-10-2017 (So) - 16:00 | MRKS Czechowice - LKS Pruchna | 5-0 |
07-10-2017 (So) - 16:00 | Spójnia Zebrzydowice - Orzeł Łękawica | 2-6 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - Tempo Puńców | 0-1 |
07-10-2017 (So) - 16:00 | Błyskawica Drogomyśl - Cukrownik Chybie | 3-1 |
07-10-2017 (So) - 16:00 | Skałka Żabnica - GLKS Wilkowice | 3-2 |
08-10-2017 (N) - 14:00 | KS Wisła - LKS Bestwina | 3-4 |
08-10-2017 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Czarni Jaworze | 1-5 |
11-04-2018 (Śr) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - Góral Żywiec | 1-0 |
Kolejka 11 | ||
14-10-2017 (So) - 16:00 | Czarni Jaworze - MRKS Czechowice | 5-4 |
14-10-2017 (So) - 16:00 | Orzeł Łękawica - LKS Leśna | 0-1 |
14-10-2017 (So) - 16:00 | Tempo Puńców - Spójnia Zebrzydowice | 5-0 |
14-10-2017 (So) - 16:00 | Góral Żywiec - Koszarawa Żywiec | 0-0 |
14-10-2017 (So) - 16:00 | LKS Bestwina - Pasjonat Dankowice | 3-0 |
14-10-2017 (So) - 16:00 | GLKS Wilkowice - KS Wisła | 1-4 |
14-10-2017 (So) - 16:00 | Cukrownik Chybie - Skałka Żabnica | 3-1 |
15-10-2017 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Błyskawica Drogomyśl | 4-5 |
Kolejka 12 | ||
21-10-2017 (So) - 15:00 | MRKS Czechowice - Błyskawica Drogomyśl | 3-0 |
21-10-2017 (So) - 15:00 | Skałka Żabnica - LKS Pruchna | 0-0 |
21-10-2017 (So) - 15:00 | KS Wisła - Cukrownik Chybie | 2-1 |
21-10-2017 (So) - 15:00 | Pasjonat Dankowice - GLKS Wilkowice | 8-0 |
21-10-2017 (So) - 15:00 | Koszarawa Żywiec - LKS Bestwina | 0-1 |
21-10-2017 (So) - 15:00 | Spójnia Zebrzydowice - Góral Żywiec | 1-0 |
22-10-2017 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Tempo Puńców | 0-1 |
22-10-2017 (N) - 14:00 | Czarni Jaworze - Orzeł Łękawica | 4-3 |
Kolejka 13 | ||
28-10-2017 (So) - 14:00 | Tempo Puńców - Czarni Jaworze | 4-1 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Góral Żywiec - LKS Leśna | 4-0 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | LKS Bestwina - Spójnia Zebrzydowice | 3-0 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | GLKS Wilkowice - Koszarawa Żywiec | 0-3 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Cukrownik Chybie - Pasjonat Dankowice | 0-4 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Błyskawica Drogomyśl - Skałka Żabnica | 6-1 |
31-10-2017 (Wt) - 17:30 | Orzeł Łękawica - MRKS Czechowice | 1-10 |
18-11-2017 (So) - 14:00 | LKS Pruchna - KS Wisła | 3-3 |
Kolejka 14 | ||
04-11-2017 (So) - 14:00 | MRKS Czechowice - Skałka Żabnica | 3-2 |
04-11-2017 (So) - 14:00 | Koszarawa Żywiec - Cukrownik Chybie | 1-1 |
04-11-2017 (So) - 14:00 | Spójnia Zebrzydowice - GLKS Wilkowice | 3-1 |
04-11-2017 (So) - 14:00 | Orzeł Łękawica - Tempo Puńców | 3-2 |
05-11-2017 (N) - 14:00 | LKS Leśna - LKS Bestwina | 1-3 |
05-11-2017 (N) - 14:00 | Czarni Jaworze - Góral Żywiec | 4-1 |
05-11-2017 (N) - 14:00 | Pasjonat Dankowice - LKS Pruchna | 2-2 |
05-11-2017 (N) - 14:00 | KS Wisła - Błyskawica Drogomyśl | 3-4 |
Kolejka 15 | ||
11-11-2017 (So) - 14:00 | Tempo Puńców - MRKS Czechowice | 1-5 |
11-11-2017 (So) - 14:00 | Góral Żywiec - Orzeł Łękawica | 2-1 |
11-11-2017 (So) - 14:00 | LKS Bestwina - Czarni Jaworze | 0-0 |
11-11-2017 (So) - 14:00 | GLKS Wilkowice - LKS Leśna | 4-0 |
11-11-2017 (So) - 14:00 | Cukrownik Chybie - Spójnia Zebrzydowice | 3-1 |
11-11-2017 (So) - 14:00 | LKS Pruchna - Koszarawa Żywiec | 0-2 |
11-11-2017 (So) - 14:00 | Błyskawica Drogomyśl - Pasjonat Dankowice | 1-2 |
11-11-2017 (So) - 14:00 | Skałka Żabnica - KS Wisła | 2-5 |
Kolejka 16 | ||
30-05-2018 (Śr) - 17:00 | MRKS Czechowice - KS Wisła | 2-0 |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Skałka Żabnica - Pasjonat Dankowice | 5-2 |
30-05-2018 (Śr) - 17:00 | Błyskawica Drogomyśl - Koszarawa Żywiec | 0-0 |
30-05-2018 (Śr) - 17:00 | Cukrownik Chybie - LKS Leśna | 8-1 |
30-05-2018 (Śr) - 17:00 | GLKS Wilkowice - Czarni Jaworze | 1-5 |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Orzeł Łękawica - LKS Bestwina | 0-1 |
30-05-2018 (Śr) - 17:00 | Góral Żywiec - Tempo Puńców | 1-3 |
31-05-2018 (Cz) - 15:00 | LKS Pruchna - Spójnia Zebrzydowice | 1-1 |
Kolejka 17 | ||
25-03-2018 (N) - 15:00 | LKS Leśna - LKS Pruchna | 2-3 |
16-05-2018 (Śr) - 18:00 | Góral Żywiec - MRKS Czechowice | 0-3 |
16-05-2018 (Śr) - 18:00 | Tempo Puńców - LKS Bestwina | 3-1 |
16-05-2018 (Śr) - 18:00 | Orzeł Łękawica - GLKS Wilkowice | 4-2 |
16-05-2018 (Śr) - 18:00 | Czarni Jaworze - Cukrownik Chybie | 1-4 |
16-05-2018 (Śr) - 18:00 | Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Drogomyśl | 1-2 |
16-05-2018 (Śr) - 18:00 | Koszarawa Żywiec - Skałka Żabnica | 4-1 |
16-05-2018 (Śr) - 18:00 | Pasjonat Dankowice - KS Wisła | 4-0 |
Kolejka 18 | ||
31-03-2018 (So) - 13:00 | MRKS Czechowice - Pasjonat Dankowice | 4-0 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | KS Wisła - Koszarawa Żywiec | 2-1 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Skałka Żabnica - Spójnia Zebrzydowice | 2-1 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Błyskawica Drogomyśl - LKS Leśna | 4-1 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | LKS Pruchna - Czarni Jaworze | 1-1 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Cukrownik Chybie - Orzeł Łękawica | 0-1 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | GLKS Wilkowice - Tempo Puńców | 0-3 v.o. |
31-03-2018 (So) - 13:00 | LKS Bestwina - Góral Żywiec | 1-0 |
Kolejka 19 | ||
07-04-2018 (So) - 16:00 | LKS Bestwina - MRKS Czechowice | 0-0 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Góral Żywiec - GLKS Wilkowice | 2-0 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Orzeł Łękawica - LKS Pruchna | 1-1 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Czarni Jaworze - Błyskawica Drogomyśl | 1-2 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Koszarawa Żywiec - Pasjonat Dankowice | 3-0 |
08-04-2018 (N) - 17:00 | LKS Leśna - Skałka Żabnica | 0-2 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Tempo Puńców - Cukrownik Chybie | 1-2 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Spójnia Zebrzydowice - KS Wisła | 1-0 |
Kolejka 20 | ||
14-04-2018 (So) - 13:00 | MRKS Czechowice - Koszarawa Żywiec | 0-0 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Pasjonat Dankowice - Spójnia Zebrzydowice | 1-6 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Skałka Żabnica - Czarni Jaworze | 3-2 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Błyskawica Drogomyśl - Orzeł Łękawica | 2-1 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Cukrownik Chybie - Góral Żywiec | 0-4 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | GLKS Wilkowice - LKS Bestwina | 0-4 v.o. |
15-04-2018 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Tempo Puńców | 1-2 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | KS Wisła - LKS Leśna | 3-1 |
Kolejka 21 | ||
21-04-2018 (So) - 16:00 | GLKS Wilkowice - MRKS Czechowice | 0-3 v.o. |
21-04-2018 (So) - 16:00 | LKS Bestwina - Cukrownik Chybie | 2-1 |
21-04-2018 (So) - 16:00 | Góral Żywiec - LKS Pruchna | 5-0 |
21-04-2018 (So) - 16:00 | Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl | 2-2 |
21-04-2018 (So) - 16:00 | Orzeł Łękawica - Skałka Żabnica | 2-1 |
21-04-2018 (So) - 14:00 | Czarni Jaworze - KS Wisła | 2-4 |
21-04-2018 (So) - 16:00 | Spójnia Zebrzydowice - Koszarawa Żywiec | 1-3 |
22-04-2018 (N) - 17:00 | LKS Leśna - Pasjonat Dankowice | 1-4 |
Kolejka 22 | ||
27-04-2018 (Pt) - 17:30 | KS Wisła - Orzeł Łękawica | 2-1 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | MRKS Czechowice - Spójnia Zebrzydowice | 4-1 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Koszarawa Żywiec - LKS Leśna | 3-0 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - Czarni Jaworze | 1-2 |
28-04-2018 (So) - 16:00 | Skałka Żabnica - Tempo Puńców | 2-6 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Błyskawica Drogomyśl - Góral Żywiec | 2-1 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Cukrownik Chybie - GLKS Wilkowice | 2-1 |
29-04-2018 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - LKS Bestwina | 0-4 |
Kolejka 23 | ||
03-05-2018 (Cz) - 15:00 | Cukrownik Chybie - MRKS Czechowice | 2-5 |
03-05-2018 (Cz) - 15:00 | GLKS Wilkowice - LKS Pruchna | 0-1 |
03-05-2018 (Cz) - 15:00 | LKS Bestwina - Błyskawica Drogomyśl | 0-1 |
03-05-2018 (Cz) - 15:00 | Góral Żywiec - Skałka Żabnica | 2-1 |
03-05-2018 (Cz) - 15:00 | Tempo Puńców - KS Wisła | 0-1 |
03-05-2018 (Cz) - 15:00 | Orzeł Łękawica - Pasjonat Dankowice | 3-2 |
03-05-2018 (Cz) - 15:00 | Czarni Jaworze - Koszarawa Żywiec | 2-0 |
03-05-2018 (Cz) - 15:00 | LKS Leśna - Spójnia Zebrzydowice | 3-3 |
Kolejka 24 | ||
05-05-2018 (So) - 17:00 | Spójnia Zebrzydowice - Czarni Jaworze | 5-2 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Koszarawa Żywiec - Orzeł Łękawica | 1-3 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - Tempo Puńców | 0-4 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | KS Wisła - Góral Żywiec | 1-2 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Skałka Żabnica - LKS Bestwina | 1-3 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Błyskawica Drogomyśl - GLKS Wilkowice | 3-1 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | LKS Pruchna - Cukrownik Chybie | 0-0 |
06-05-2018 (N) - 15:00 | MRKS Czechowice - LKS Leśna | 6-0 |
Kolejka 25 | ||
12-05-2018 (So) - 17:00 | Cukrownik Chybie - Błyskawica Drogomyśl | 1-2 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | GLKS Wilkowice - Skałka Żabnica | 0-2 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | LKS Bestwina - KS Wisła | 0-4 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Góral Żywiec - Pasjonat Dankowice | 2-2 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Tempo Puńców - Koszarawa Żywiec | 2-3 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Łękawica - Spójnia Zebrzydowice | 2-4 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Czarni Jaworze - LKS Leśna | 4-0 |
13-05-2018 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - MRKS Czechowice | 0-4 |
Kolejka 26 | ||
19-05-2018 (So) - 17:00 | MRKS Czechowice - Czarni Jaworze | 7-1 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Spójnia Zebrzydowice - Tempo Puńców | 1-3 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Koszarawa Żywiec - Góral Żywiec | 1-0 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina | 3-2 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | KS Wisła - GLKS Wilkowice | 4-0 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Błyskawica Drogomyśl - LKS Pruchna | 3-2 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Skałka Żabnica - Cukrownik Chybie | 0-6 |
20-05-2018 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Orzeł Łękawica | 2-4 |
Kolejka 27 | ||
26-05-2018 (So) - 17:00 | Błyskawica Drogomyśl - MRKS Czechowice | 0-4 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Cukrownik Chybie - KS Wisła | 3-0 |
26-05-2018 (So) - 14:00 | GLKS Wilkowice - Pasjonat Dankowice | 1-3 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | LKS Bestwina - Koszarawa Żywiec | 0-0 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Góral Żywiec - Spójnia Zebrzydowice | 1-1 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Łękawica - Czarni Jaworze | 2-2 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | Tempo Puńców - LKS Leśna | 8-0 |
27-05-2018 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Skałka Żabnica | 2-1 |
Kolejka 28 | ||
02-06-2018 (So) - 17:00 | MRKS Czechowice - Orzeł Łękawica | 2-2 |
02-06-2018 (So) - 11:00 | Czarni Jaworze - Tempo Puńców | 0-2 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Spójnia Zebrzydowice - LKS Bestwina | 1-5 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Koszarawa Żywiec - GLKS Wilkowice | 5-0 |
02-06-2018 (So) - 14:00 | KS Wisła - LKS Pruchna | 3-2 |
02-06-2018 (So) - 16:00 | Skałka Żabnica - Błyskawica Drogomyśl | 8-4 |
03-06-2018 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Góral Żywiec | 1-0 |
06-06-2018 (Śr) - 18:00 | Pasjonat Dankowice - Cukrownik Chybie | 1-2 |
Kolejka 29 | ||
09-06-2018 (So) - 16:00 | Skałka Żabnica - MRKS Czechowice | 1-8 |
09-06-2018 (So) - 17:00 | Błyskawica Drogomyśl - KS Wisła | 1-2 |
09-06-2018 (So) - 17:00 | Cukrownik Chybie - Koszarawa Żywiec | 0-0 |
09-06-2018 (So) - 17:00 | GLKS Wilkowice - Spójnia Zebrzydowice | 1-5 |
09-06-2018 (So) - 17:00 | LKS Bestwina - LKS Leśna | 5-1 |
09-06-2018 (So) - 17:00 | Góral Żywiec - Czarni Jaworze | 2-2 |
09-06-2018 (So) - 17:00 | Tempo Puńców - Orzeł Łękawica | 0-1 |
10-06-2018 (N) - 16:00 | LKS Pruchna - Pasjonat Dankowice | 3-5 |
Kolejka 30 | ||
16-06-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Łękawica - Góral Żywiec | 3-2 |
16-06-2018 (So) - 16:00 | Czarni Jaworze - LKS Bestwina | 4-4 |
16-06-2018 (So) - 17:00 | Spójnia Zebrzydowice - Cukrownik Chybie | 3-2 |
16-06-2018 (So) - 17:00 | Koszarawa Żywiec - LKS Pruchna | 2-1 |
16-06-2018 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - Błyskawica Drogomyśl | 4-2 |
16-06-2018 (So) - 17:00 | KS Wisła - Skałka Żabnica | 7-0 |
16-06-2018 (So) - 17:00 | MRKS Czechowice - Tempo Puńców | 3-1 |
17-06-2018 (N) - 15:00 | LKS Leśna - GLKS Wilkowice | 0-0 |